Výsledky závodu: INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

Datum:
14.04.2019
Místo konání:
Boháňka - Skála
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Skála (ŽA), Pod Skálou (VčP), obě: M 1:10 000, E 5 m, stav březen 2019, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Toužil Karel
Hlavní rozhodčí:
Netuka Jan - R1
Stavitel tratí:
Weiner Jakub - R2, Netuka Jan - R1
JURY:
Hadač Miroslav, Turczer Petr, Cahel Marek
Protokol:
Závod proběhl za slunečného a lehce chladnějšího počasí, celkově ho absolovovalo 1424 závodníků. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění. Ve frontě na vyčítání čipů spadl na závodníka reproduktor a zasáhl ho hranou do podkolenní, drobné poranění mu bylo ošetřeno. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16A     D16C     D18A     D18C     D20A     D21A     D21B     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16A     H16C     H18A     H18C     H20A     H21A     H21B     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H65D     H70C     HDR     P     T    
D10N
1.67 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Macháčková Lucie SHK1155 OK Slavia Hradec Králové 15:57
2. Kvapilová Simona PHK1150 OK 99 Hradec Králové 16:39 + 0:42
3. Lepšová Julie SRK1152 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 18:17 + 2:20
3. Renská Adéla SNA0951 TJ START Náchod 18:17 + 2:20
5. Špačková Kristýna KOR0951 OB DDM Kostelec nad Orlicí 19:50 + 3:53
6. Horáková Eliška PHK1152 OK 99 Hradec Králové 20:00 + 4:03
7. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 20:01 + 4:04
8. Bláhová Klára 0240001 CVČ Horní Jelení 20:17 + 4:20
8. Gojná Karolína LPU1059 OK Lokomotiva Pardubice 20:17 + 4:20
10. Munzarová Monika LPU1056 OK Lokomotiva Pardubice 20:19 + 4:22
11. Jedličková Lucie SHK1050 OK Slavia Hradec Králové 20:58 + 5:01
12. Bucharová Marie VRL0954 OOS TJ Spartak Vrchlabí 21:26 + 5:29
13. Kvapilová Klára TUV1199 SOK TJ Turnov 21:54 + 5:57
14. Mojžíšová Nela PHK1053 OK 99 Hradec Králové 22:17 + 6:20
15. Kuříková Markéta STH1052 SK Studenec 23:22 + 7:25
16. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 23:54 + 7:57
17. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 23:59 + 8:02
18. Buďárková Natálie VRL1052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:09 + 8:12
19. Ondrušová Leona PHK0954 OK 99 Hradec Králové 24:28 + 8:31
20. Fukátková Ludmila LPU1053 OK Lokomotiva Pardubice 24:32 + 8:35
21. Pražáková Dominika SHK1054 OK Slavia Hradec Králové 26:22 + 10:25
22. Dytrychová Lucuie SHK1055 OK Slavia Hradec Králové 26:59 + 11:02
23. Vítková Eliška PHK1056 OK 99 Hradec Králové 28:19 + 12:22
24. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 29:16 + 13:19
25. Besedová Magdaléna PHK1252 OK 99 Hradec Králové 29:44 + 13:47
26. Záveská Eliška VRL0955 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:36 + 17:39
27. Šlesingerová Nela KUO0951 KOB Ústí nad Orlicí 35:56 + 19:59
28. Mácová Barbora DOB1050 KOB Dobruška 40:56 + 24:59
29. Maráková Sofie SNA1151 TJ START Náchod 43:34 + 27:37
30. Kay Leila LPU1155 OK Lokomotiva Pardubice 50:00 + 34:03
D10C
1.96 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 18:02
2. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 18:16 + 0:14
2. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 18:16 + 0:14
4. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 18:33 + 0:31
5. Nožičková Ema LPU0953 OK Lokomotiva Pardubice 19:53 + 1:51
6. Kvapilová Markéta PHK0950 OK 99 Hradec Králové 20:38 + 2:36
7. Houžvičková Kateřina TUR0952 OOB TJ Turnov 20:56 + 2:54
8. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 21:21 + 3:19
9. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 21:23 + 3:21
10. Havrdová Selina SJC0950 Sportcentrum Jičín 22:57 + 4:55
11. Horklová Amálie LPU0958 OK Lokomotiva Pardubice 23:30 + 5:28
12. Suchardová Ella JIL0951 OK Jilemnice 23:33 + 5:31
13. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 24:12 + 6:10
14. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 24:22 + 6:20
15. Kalinová Ella SPC0961 SPORTICUS team 27:04 + 9:02
16. Besedová Barborka PHK1051 OK 99 Hradec Králové 27:45 + 9:43
17. Sochorová Kristýna SHK0953 OK Slavia Hradec Králové 28:12 + 10:10
18. Netopilová Simona VAM0950 OB Vamberk 28:21 + 10:19
D12C
2.46 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 20:13
2. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:18 + 0:05
3. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 20:37 + 0:24
4. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 20:42 + 0:29
5. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 20:43 + 0:30
6. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 20:49 + 0:36
7. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 21:24 + 1:11
8. Švíglerová Kateřina LPU0752 OK Lokomotiva Pardubice 21:33 + 1:20
9. Tichá Alexandra LPU0757 OK Lokomotiva Pardubice 22:01 + 1:48
10. Houžvičková Daniela TUR0751 OOB TJ Turnov 22:26 + 2:13
11. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 23:27 + 3:14
12. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 23:36 + 3:23
13. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 24:01 + 3:48
14. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 24:03 + 3:50
15. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 24:15 + 4:02
16. Votočková Amélie JIL0750 OK Jilemnice 24:25 + 4:12
17. Podlešáková Monika PHK0752 OK 99 Hradec Králové 25:32 + 5:19
18. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:35 + 5:22
19. Nožičková Lea LPU0753 OK Lokomotiva Pardubice 25:55 + 5:42
20. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:26 + 6:13
21. Matoušková Markéta PHK0855 OK 99 Hradec Králové 27:18 + 7:05
22. Chlupáčová Anežka SHK0760 OK Slavia Hradec Králové 27:41 + 7:28
23. Bulušková Barbora STH0750 SK Studenec 27:43 + 7:30
24. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 28:20 + 8:07
25. Pavlová Karolína STH0752 SK Studenec 28:34 + 8:21
26. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 28:38 + 8:25
27. Klímová Anna JIL0752 OK Jilemnice 29:30 + 9:17
28. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 29:52 + 9:39
29. Málková Michaela PHK0853 OK 99 Hradec Králové 30:08 + 9:55
30. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 31:48 + 11:35
31. Hamáková Adéla 0240003 CVČ Horní Jelení 34:33 + 14:20
32. Ježková Barbora PHK0755 OK 99 Hradec Králové 36:49 + 16:36
33. Brdlíková Eliška VRL0753 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:03 + 27:50
D12D
2.03 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Balcarová Olga SNA0851 TJ START Náchod 17:49
2. Hájková Lucie CET0751 TJ Loko Česká Třebová 20:03 + 2:14
3. Macková Šárka SNA0850 TJ START Náchod 20:34 + 2:45
4. Jedličková Veronika SHK0850 OK Slavia Hradec Králové 21:27 + 3:38
5. Mácová Natálie DOB0770 KOB Dobruška 22:15 + 4:26
6. Dobiášová Johana SHK0856 OK Slavia Hradec Králové 23:08 + 5:19
7. Hlavsová Tereza SHK0857 OK Slavia Hradec Králové 24:40 + 6:51
8. Dvořáková Johanka VRL0853 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:58 + 7:09
9. Lapáčková Anna SHK0854 OK Slavia Hradec Králové 26:04 + 8:15
10. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:35 + 9:46
11. Imrišková Natálie LTU0751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 27:51 + 10:02
12. Ondrušová Zuzana PHK0757 OK 99 Hradec Králové 28:22 + 10:33
13. Čížková Alena SHK0851 OK Slavia Hradec Králové 30:19 + 12:30
14. Závodná Zuzana LTU0750 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:46 + 12:57
15. Potůčková Emílie LTU0752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 34:40 + 16:51
16. Julišová Kateřina ZAM0851 OB TJ Sokol Žamberk 41:15 + 23:26
Laštovková Jana JIL0853 OK Jilemnice DISK
Schwengerová Anna SRK0851 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
D14C
2.73 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 25:44
2. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 25:47 + 0:03
3. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 26:28 + 0:44
4. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 26:43 + 0:59
5. Košková Martina SHK0652 OK Slavia Hradec Králové 27:28 + 1:44
6. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 27:55 + 2:11
7. Mrskočová Markéta LPU0553 OK Lokomotiva Pardubice 29:06 + 3:22
8. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 29:42 + 3:58
9. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:14 + 4:30
10. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 31:42 + 5:58
11. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 31:45 + 6:01
12. Dostálová Barbora VRL0553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:21 + 6:37
13. Mikysková Adéla VAM0550 OB Vamberk 32:40 + 6:56
14. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 33:18 + 7:34
15. Štěrbová Agáta SHK0656 OK Slavia Hradec Králové 33:48 + 8:04
16. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 33:52 + 8:08
17. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:09 + 8:25
18. Hammová Linda KOR0650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 34:50 + 9:06
19. Krummerová Veronika CHC0652 K.O.B. Choceň 35:03 + 9:19
20. Skořepová Lucie LPU0657 OK Lokomotiva Pardubice 35:26 + 9:42
21. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 35:44 + 10:00
22. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 36:09 + 10:25
23. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 36:26 + 10:42
24. Vošahlíková Ema LPU0663 OK Lokomotiva Pardubice 37:20 + 11:36
25. Pitrmucová Lucie JIL0651 OK Jilemnice 37:52 + 12:08
26. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 38:51 + 13:07
27. Hylmarová Zuzana ZAM0553 OB TJ Sokol Žamberk 39:16 + 13:32
28. Malínská Nela SJC0650 Sportcentrum Jičín 39:20 + 13:36
29. Zurynková Jana PHK0553 OK 99 Hradec Králové 39:27 + 13:43
30. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 39:44 + 14:00
31. Sychrovská Klára SNA0551 TJ START Náchod 41:17 + 15:33
32. Smisitelová Elena KOR0551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 41:41 + 15:57
33. Kubíková Magdaléna LPU0566 OK Lokomotiva Pardubice 41:47 + 16:03
34. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 OB Vamberk 42:01 + 16:17
35. Holcová Nikola LPU0660 OK Lokomotiva Pardubice 42:18 + 16:34
36. Mácová Štěpánka DOB0661 KOB Dobruška 43:09 + 17:25
37. Dvořáková Anežka LPU0556 OK Lokomotiva Pardubice 43:38 + 17:54
38. Kejvalová Radka SJC0552 Sportcentrum Jičín 44:51 + 19:07
39. Kuhnová Alžběta LPU0652 OK Lokomotiva Pardubice 45:04 + 19:20
40. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 47:14 + 21:30
41. Barcalová Iva CHC0655 K.O.B. Choceň 48:30 + 22:46
42. Rybínová Vendula KOR0651 OB DDM Kostelec nad Orlicí 57:51 + 32:07
43. Mimrová Kateřina CHC0658 K.O.B. Choceň 58:25 + 32:41
D14D
2.46 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kynclová Andrea LTU0651 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 29:15
2. Zurynková Ema PHK0655 OK 99 Hradec Králové 32:25 + 3:10
3. Buďárková Eliška VRL0554 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:53 + 4:38
4. Hájková Marie VRL0651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:59 + 4:44
5. Hanlová Nikola SRK0553 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:16 + 5:01
6. Šlesingerová Sára KUO0551 KOB Ústí nad Orlicí 34:59 + 5:44
D16A
3.00 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 26:18
2. Mulíčková Markéta ABM0362 KOB ALFA Brno 26:34 + 0:16
3. Bulířová Ema TAP0452 KOB Tretra Praha 26:36 + 0:18
4. Smolková Barbora TAP0356 KOB Tretra Praha 26:56 + 0:38
5. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 26:59 + 0:41
6. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia Plzeň 27:38 + 1:20
7. Thýnová Martina SHK0350 OK Slavia Hradec Králové 28:18 + 2:00
8. Smutná Anna Marie DKP0359 Oddíl OB Kotlářka 28:24 + 2:06
9. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 28:29 + 2:11
10. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 28:51 + 2:33
11. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 29:15 + 2:57
12. Sudoł Hanna CHC0352 K.O.B. Choceň 29:26 + 3:08
13. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 29:50 + 3:32
14. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:17 + 3:59
15. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 30:35 + 4:17
16. Vitebská Eliška TJN0350 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:24 + 5:06
17. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 32:03 + 5:45
18. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 32:16 + 5:58
19. Bednaříková Emma ZBM0359 SK Žabovřesky Brno 32:28 + 6:10
20. Barnatová Klára ZBM0352 SK Žabovřesky Brno 33:38 + 7:20
21. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 34:20 + 8:02
22. Pušová Bára LPU0357 OK Lokomotiva Pardubice 34:24 + 8:06
23. Hovořáková Karolína ZBM0351 SK Žabovřesky Brno 34:36 + 8:18
24. Rotková Markéta ZBM0455 SK Žabovřesky Brno 34:56 + 8:38
25. Stoklasová Zuzana OSN0454 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:13 + 8:55
26. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 35:54 + 9:36
27. Matoušová Gabriela VRL0352 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:57 + 9:39
28. Hubáčková Dagmar LCE0351 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:00 + 9:42
29. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 37:50 + 11:32
30. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 39:26 + 13:08
31. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:48 + 13:30
32. Kovalčíková Anna AOP0453 Orientační Běh Opava 39:51 + 13:33
33. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 41:27 + 15:09
34. Lukašáková Sára STE0450 SK SKI-OB Šternberk 42:32 + 16:14
35. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 46:09 + 19:51
36. Mazurek Joanna CHC0353 K.O.B. Choceň 50:18 + 24:00
Binarová Adéla UOL0452 SOB Olomouc DISK
D16C
2.94 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovská Vendula JIL0453 OK Jilemnice 28:21
2. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 31:39 + 3:18
3. Zamouřilová Anežka PHK0354 OK 99 Hradec Králové 32:03 + 3:42
4. Petrásová Hana LPU0380 OK Lokomotiva Pardubice 32:34 + 4:13
5. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 34:56 + 6:35
6. Bártová Adéla LPU0353 OK Lokomotiva Pardubice 35:33 + 7:12
7. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 36:14 + 7:53
8. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 39:02 + 10:41
9. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:12 + 10:51
10. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:19 + 10:58
11. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 40:14 + 11:53
12. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 43:03 + 14:42
13. Brumlichová Kristýna NPA0351 SK LOB Nová Paka 43:14 + 14:53
14. Vrábelová Hana PHK0454 OK 99 Hradec Králové 43:25 + 15:04
15. Junková Anna LTU0453 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:48 + 16:27
16. Maršounová Jana SHK0454 OK Slavia Hradec Králové 46:18 + 17:57
17. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 49:26 + 21:05
18. Adamovská Kateřina VAM0350 OB Vamberk 58:32 + 30:11
19. Suková Majka LTU0450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:59 + 33:38
Gazdová Hedvika JIL0456 OK Jilemnice DISK
D18A
3.16 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vejražková Rozárka SJC0151 Sportcentrum Jičín 26:21
2. Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové 26:29 + 0:08
3. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 26:51 + 0:30
4. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 28:06 + 1:45
5. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 28:25 + 2:04
6. Šafková Sofie KAM0153 OK Kamenice 28:53 + 2:32
7. Miklušová Tamara ZBM0260 SK Žabovřesky Brno 28:54 + 2:33
7. Rýdlová Adéla TJN0151 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:54 + 2:33
9. Raclavská Vlaďka UOL0253 SOB Olomouc 29:16 + 2:55
10. Škáchová Magdalena DKP0156 Oddíl OB Kotlářka 29:33 + 3:12
11. Mašínová Anna TJN0152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:37 + 3:16
12. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 29:42 + 3:21
13. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 29:43 + 3:22
14. Semíková Lucie KAM0250 OK Kamenice 30:16 + 3:55
15. Bejvlová Karolína KAM0258 OK Kamenice 30:43 + 4:22
16. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 30:58 + 4:37
17. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 31:06 + 4:45
18. Mrózek Teresa TRI0251 TJ TŽ Třinec 31:08 + 4:47
19. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 31:23 + 5:02
20. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 31:48 + 5:27
21. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 32:13 + 5:52
22. Weissová Ľuboslava LCE0261 OOB TJ Slovan Luhačovice 32:31 + 6:10
23. Kinštová Tereza SJH0251 SJH Jindřichův Hradec 32:47 + 6:26
24. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:50 + 6:29
25. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 32:51 + 6:30
26. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:08 + 6:47
27. Bednaříková Sára LCE0252 OOB TJ Slovan Luhačovice 33:17 + 6:56
28. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 33:34 + 7:13
29. Kejmarová Jana STH0152 SK Studenec 34:42 + 8:21
30. Dolejší Kateřina DOK0156 OK Doksy 34:45 + 8:24
31. Slámová Taťána OSN0250 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 34:53 + 8:32
32. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 35:02 + 8:41
33. Bernatíková Hana TRI0253 TJ TŽ Třinec 35:22 + 9:01
34. Podrábská Marie TJN0259 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:40 + 9:19
35. Marková Ema STE0252 SK SKI-OB Šternberk 35:45 + 9:24
36. Šmelíková Dorota LCE0260 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:58 + 9:37
37. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 OK Dobříš 36:32 + 10:11
38. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 37:31 + 11:10
39. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 37:45 + 11:24
40. Nevěřilová Kateřina LCE0254 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:15 + 11:54
41. Warcopová Kateřina TRI0150 TJ TŽ Třinec 38:33 + 12:12
42. Linková Lucie TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:57 + 12:36
43. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 39:24 + 13:03
44. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 40:00 + 13:39
45. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia Plzeň 43:05 + 16:44
46. Janků Anna SJC0252 Sportcentrum Jičín 45:30 + 19:09
Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové DISK
Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové DISK
D18C
3.13 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 32:52
2. Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená 35:31 + 2:39
3. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 41:04 + 8:12
4. Janečková Lucie TJN0157 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:11 + 16:19
D20A
3.34 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 0, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janošíkova Tereza SSU9953 SK Severka Šumperk 25:08
2. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 26:07 + 0:59
3. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 26:46 + 1:38
4. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 27:58 + 2:50
5. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 28:22 + 3:14
6. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 28:27 + 3:19
7. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 29:49 + 4:41
8. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 29:51 + 4:43
9. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 29:59 + 4:51
10. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 30:01 + 4:53
11. Ciesiółka Katarzyna CHC0055 K.O.B. Choceň 30:48 + 5:40
12. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 30:53 + 5:45
13. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:01 + 5:53
14. Aschermannová Karolína KAM0051 OK Kamenice 31:54 + 6:46
15. Auerműllerová Anna ZBM0060 SK Žabovřesky Brno 33:01 + 7:53
16. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 33:48 + 8:40
17. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:14 + 9:06
18. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 34:37 + 9:29
19. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 35:37 + 10:29
20. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 35:53 + 10:45
21. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 38:20 + 13:12
22. Matušková Jana RBK9999 SK Radioklub Blansko 38:44 + 13:36
23. Poláková Tereza SOP9951 OOB TJ Slezan Opava 40:01 + 14:53
24. Hojná Eliška SJH0052 SJH Jindřichův Hradec 41:02 + 15:54
25. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 41:17 + 16:09
26. Kubíčková Jana PHK9999 OK 99 Hradec Králové 42:03 + 16:55
27. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 43:52 + 18:44
28. Barnetová Veronika LPU9952 OK Lokomotiva Pardubice 45:35 + 20:27
29. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 45:49 + 20:41
D21A
4.40 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 0, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Marie DKP8756 Oddíl OB Kotlářka 34:51
2. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 35:27 + 0:36
3. Hlavová Jindra ZBM8989 SK Žabovřesky Brno 36:07 + 1:16
4. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:53 + 2:02
5. Aschermannová Petra KAM9354 OK Kamenice 37:31 + 2:40
6. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 38:02 + 3:11
7. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 38:17 + 3:26
8. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 38:19 + 3:28
9. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 39:37 + 4:46
10. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 40:37 + 5:46
11. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 40:47 + 5:56
12. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:53 + 6:02
13. Benešová Jana CTB9452 SK OB Chotěboř 40:59 + 6:08
14. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 41:19 + 6:28
15. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 41:22 + 6:31
16. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 41:27 + 6:36
17. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 41:34 + 6:43
18. Vališová Martina TBM9669 KOS TJ Tesla Brno 41:49 + 6:58
19. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 41:54 + 7:03
20. Fenclová Marta LPU7667 OK Lokomotiva Pardubice 42:18 + 7:27
21. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:23 + 8:32
22. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:30 + 8:39
23. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 43:40 + 8:49
24. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 44:13 + 9:22
25. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 45:01 + 10:10
26. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 45:14 + 10:23
27. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 45:22 + 10:31
28. Janů Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 46:21 + 11:30
29. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 47:04 + 12:13
30. Vítková Lucie PHK8055 OK 99 Hradec Králové 47:13 + 12:22
31. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 47:28 + 12:37
32. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 48:40 + 13:49
33. Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín 49:12 + 14:21
34. Zajícová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 49:16 + 14:25
35. Rollier Monika PHK8051 OK 99 Hradec Králové 50:20 + 15:29
36. Myslivečková Zuzana TUR9253 OOB TJ Turnov 50:23 + 15:32
37. Knížková Šárka CHA9850 OK Chrastava 51:29 + 16:38
38. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 51:42 + 16:51
39. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 51:45 + 16:54
40. Košárková Iva PGP8155 SK Praga 52:31 + 17:40
41. Horová Pavla LPU9457 OK Lokomotiva Pardubice 52:39 + 17:48
42. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 53:04 + 18:13
43. Peterová Alena DOB8953 KOB Dobruška 53:24 + 18:33
44. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 53:26 + 18:35
45. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 55:51 + 21:00
46. Bouchalová Vendula VPM8787 KOS Slavia Plzeň 59:28 + 24:37
Majasow Agata CHC8553 K.O.B. Choceň DISK
Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř DISK
D21B
3.36 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grycová Veronika TBM9859 KOS TJ Tesla Brno 32:09
2. Drobníková Markéta SJC8450 Sportcentrum Jičín 35:14 + 3:05
3. Klimplová Zuzana LPU8151 OK Lokomotiva Pardubice 35:55 + 3:46
4. Palasová Petra SJC8658 Sportcentrum Jičín 37:56 + 5:47
5. Tauchmanová Ivana NPA7852 SK LOB Nová Paka 39:15 + 7:06
6. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 40:09 + 8:00
7. Synková Petra DOK7950 OK Doksy 40:28 + 8:19
8. Dolejší Lenka DOK7450 OK Doksy 42:13 + 10:04
9. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 42:29 + 10:20
10. Zavadilová Simona PTE8485 TJ Sokol Ptení 42:32 + 10:23
11. Jebavá Lucie STH9251 SK Studenec 43:05 + 10:56
12. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:33 + 11:24
13. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:22 + 12:13
14. Rajnošek Tereza KSU8691 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:55 + 12:46
15. Švihovská Eva SJC8352 Sportcentrum Jičín 46:11 + 14:02
16. Botiková Daniela LCE9158 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:35 + 15:26
Zavadilová Barbora 0130001 Opět na Kozla DISK
D21D
3.32 km, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kodytková Iva VAM7751 OB Vamberk 34:28
2. Peremská Dana SRK9351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:40 + 6:12
3. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 41:32 + 7:04
4. Paříková Iva TUR0061 OOB TJ Turnov 43:57 + 9:29
5. Hochmanová Jana 0230002 Kukleny 44:58 + 10:30
6. Müllerová Petra BZP9050 Báječné ženy v orientačním běhu 54:05 + 19:37
7. Krunčíková Kateřina SRK8751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 59:44 + 25:16
8. Stará Tereza VRL0051 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:15 + 32:47
9. Sedlatá Kateřina CHC8951 K.O.B. Choceň 69:31 + 35:03
D35C
3.46 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lučanová Marta LPU7957 OK Lokomotiva Pardubice 27:33
2. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 28:57 + 1:24
3. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 29:24 + 1:51
4. Jiranová Kateřina PHK8359 OK 99 Hradec Králové 29:33 + 2:00
5. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 29:48 + 2:15
6. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 30:02 + 2:29
7. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 30:11 + 2:38
8. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 30:13 + 2:40
9. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 31:21 + 3:48
10. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 31:38 + 4:05
11. Kovářová Anna CET7552 TJ Loko Česká Třebová 31:40 + 4:07
12. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 31:57 + 4:24
13. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 32:22 + 4:49
14. Ticháčková Magdalena SJC7962 Sportcentrum Jičín 32:28 + 4:55
15. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 32:38 + 5:05
16. Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové 33:45 + 6:12
17. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 33:49 + 6:16
18. Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 34:07 + 6:34
19. Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:21 + 6:48
20. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 34:34 + 7:01
21. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 34:35 + 7:02
22. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 34:38 + 7:05
22. Šklíbová Jana SRK7651 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:38 + 7:05
24. Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 34:50 + 7:17
25. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 35:35 + 8:02
26. Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové 35:50 + 8:17
27. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:08 + 8:35
28. Kunartová Lenka PHK7852 OK 99 Hradec Králové 36:22 + 8:49
29. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 36:28 + 8:55
30. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 36:35 + 9:02
31. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 36:42 + 9:09
32. Jiroutová Eva SNA8051 TJ START Náchod 36:51 + 9:18
33. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 37:02 + 9:29
34. Šaldová Jana JIL7555 OK Jilemnice 37:25 + 9:52
35. Sýkorová Zuzana PHK7950 OK 99 Hradec Králové 37:44 + 10:11
36. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 38:01 + 10:28
37. Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice 38:11 + 10:38
38. Melounková Lucie PHK8054 OK 99 Hradec Králové 38:22 + 10:49
39. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:50 + 11:17
40. Kulhavá Jarmila SRK6751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:24 + 12:51
41. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 40:41 + 13:08
42. Besedová Petra PHK7654 OK 99 Hradec Králové 41:58 + 14:25
43. Mácová Martina DOB7750 KOB Dobruška 42:41 + 15:08
44. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:44 + 15:11
45. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:58 + 16:25
46. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 44:29 + 16:56
47. Renská Lenka SNA8053 TJ START Náchod 46:35 + 19:02
48. Schmidtová Jana VRL7553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:29 + 19:56
49. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:34 + 21:01
50. Jirásková Pavla KPY7950 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 52:47 + 25:14
Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové DISK
Krumlovská Barbora RIC8050 OB Říčany DISK
D35D
3.08 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 31:56
2. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 32:48 + 0:52
3. Kokaislová Eva LPU7956 OK Lokomotiva Pardubice 33:22 + 1:26
4. Kejvalová Kamila SJC7450 Sportcentrum Jičín 34:32 + 2:36
5. Mudruňková Romana VAM7752 OB Vamberk 34:59 + 3:03
6. Petrásová Simona LPU7556 OK Lokomotiva Pardubice 36:12 + 4:16
7. Mojžíšová Jana PHK8254 OK 99 Hradec Králové 37:30 + 5:34
8. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:56 + 6:00
9. Linková Eva STH7753 SK Studenec 38:35 + 6:39
10. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 39:20 + 7:24
11. Štefanová Klára STH7752 SK Studenec 40:24 + 8:28
12. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 40:47 + 8:51
13. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:51 + 8:55
14. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 41:49 + 9:53
15. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 42:14 + 10:18
16. Mikysková Ilona VAM7550 OB Vamberk 43:26 + 11:30
17. Černá Petra ALB7450 OOB Albrechtice nad Orlicí 43:35 + 11:39
18. Zurynková Iva PHK7650 OK 99 Hradec Králové 43:52 + 11:56
19. Podlešáková Markéta PHK7851 OK 99 Hradec Králové 44:12 + 12:16
20. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:14 + 12:18
21. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:27 + 12:31
22. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:45 + 12:49
23. Sychrovská Pavlína SNA7651 TJ START Náchod 45:21 + 13:25
24. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:23 + 14:27
25. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:47 + 14:51
26. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 47:55 + 15:59
27. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 49:06 + 17:10
28. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 50:22 + 18:26
29. Gojná Zuzana LPU7962 OK Lokomotiva Pardubice 50:42 + 18:46
30. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 50:43 + 18:47
31. Pešková Renata SJC7550 Sportcentrum Jičín 51:02 + 19:06
32. Pitrmucová Šárka JIL7852 OK Jilemnice 52:19 + 20:23
33. Příkazská Petra PHK7651 OK 99 Hradec Králové 53:39 + 21:43
34. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 54:03 + 22:07
35. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 57:17 + 25:21
36. Housková Monika DOR7551 OK Dobříš 62:19 + 30:23
37. Matoušová Petra VRL7154 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:06 + 34:10
38. Drhlíková Markéta VAM8250 OB Vamberk 67:32 + 35:36
39. Kvapilová Zuzana PHK7853 OK 99 Hradec Králové 69:14 + 37:18
Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
D45C
3.33 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária SIT6951 OK SILESIA 32:58
2. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 37:26 + 4:28
3. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 37:49 + 4:51
4. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 40:52 + 7:54
5. Vlkanova Hana PHK7050 OK 99 Hradec Králové 41:10 + 8:12
6. Klapalová Jana VAM6451 OB Vamberk 42:16 + 9:18
7. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 42:19 + 9:21
8. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 42:30 + 9:32
9. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:38 + 9:40
10. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 42:47 + 9:49
11. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 43:00 + 10:02
12. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 43:50 + 10:52
13. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 44:47 + 11:49
14. Rykalová Jitka VAM7251 OB Vamberk 47:21 + 14:23
15. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 47:24 + 14:26
16. Lesáková Věra TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:25 + 14:27
17. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 47:27 + 14:29
18. Kavalírová Zuzana PHK6950 OK 99 Hradec Králové 47:37 + 14:39
19. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 47:38 + 14:40
20. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 47:42 + 14:44
21. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 48:14 + 15:16
22. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 48:19 + 15:21
23. Broschová Lucie RBK7451 SK Radioklub Blansko 48:39 + 15:41
24. Hojná Tereza SJH6951 SJH Jindřichův Hradec 49:00 + 16:02
25. Houžvičková Karolína TUR7254 OOB TJ Turnov 49:19 + 16:21
26. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 49:39 + 16:41
27. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia Plzeň 49:52 + 16:54
28. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 50:52 + 17:54
29. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 51:40 + 18:42
30. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:44 + 18:46
31. Juračková Jana LPU6051 OK Lokomotiva Pardubice 52:33 + 19:35
32. Azebová Martina PHK6757 OK 99 Hradec Králové 53:20 + 20:22
33. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 54:09 + 21:11
34. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 56:47 + 23:49
35. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 57:01 + 24:03
36. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 58:30 + 25:32
37. Lazáková Šárka LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:55 + 25:57
38. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 59:25 + 26:27
39. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 59:45 + 26:47
40. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 60:29 + 27:31
41. Miklušová Dagmar 47S7350 TJ Rapid Bratislava 66:44 + 33:46
42. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 68:13 + 35:15
43. Tokárová Regina VPM6950 KOS Slavia Plzeň 70:10 + 37:12
44. Weberová Zuzana PHK6961 OK 99 Hradec Králové 75:22 + 42:24
45. Hlaváčková Renata PHK7060 OK 99 Hradec Králové 76:03 + 43:05
46. Hrubá Veronika 0220001 6YC 78:48 + 45:50
Gorčicová Ivana CHA6550 OK Chrastava DISK
Šabatová Jana SRK6853 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
D45D
2.81 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 33:55
2. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 35:42 + 1:47
3. Janovská Věra JIL7258 OK Jilemnice 37:27 + 3:32
4. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 39:58 + 6:03
5. Bienová Věra SJC5752 Sportcentrum Jičín 40:13 + 6:18
6. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 40:20 + 6:25
7. Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice 40:45 + 6:50
8. Kulová Jana VAM6550 OB Vamberk 40:47 + 6:52
9. Fenclová Markéta LPU7155 OK Lokomotiva Pardubice 42:07 + 8:12
10. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 42:11 + 8:16
11. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 42:15 + 8:20
12. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 42:17 + 8:22
13. Francová Julínková Dana LPU6555 OK Lokomotiva Pardubice 43:24 + 9:29
14. Lockerová Milena SRK7251 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:17 + 10:22
15. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 44:48 + 10:53
16. Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice 47:11 + 13:16
17. Hájková Eva VRL7454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:33 + 14:38
18. Vaňurová Marcela HOR6850 TJ Jiskra Hořice 50:00 + 16:05
19. Krunková Bohuslava SNA7053 TJ START Náchod 51:54 + 17:59
20. Lamichová Iva PHK6353 OK 99 Hradec Králové 51:56 + 18:01
21. Čermáková Lucie PHK7150 OK 99 Hradec Králové 52:03 + 18:08
22. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 53:56 + 20:01
23. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 55:06 + 21:11
24. Pannyová Pavla LTU6550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:16 + 21:21
25. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 55:57 + 22:02
26. Záveská Anna CET6450 TJ Loko Česká Třebová 64:34 + 30:39
27. Ježková Lenka LPU7254 OK Lokomotiva Pardubice 65:15 + 31:20
28. Dostálová Kateřina VRL7254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 67:14 + 33:19
29. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:00 + 37:05
Maňáková Silvie PHK7151 OK 99 Hradec Králové DISK
D55C
3.09 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 38:41
2. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 39:36 + 0:55
3. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 41:01 + 2:20
4. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 41:33 + 2:52
5. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 41:43 + 3:02
6. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:33 + 5:52
7. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 44:57 + 6:16
8. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 45:38 + 6:57
9. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 45:41 + 7:00
10. Šlechtová Marie SHK6399 OK Slavia Hradec Králové 46:28 + 7:47
11. Jiranová Alena PHK5351 OK 99 Hradec Králové 46:39 + 7:58
12. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 47:30 + 8:49
13. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 48:20 + 9:39
14. Koblížková Hana ZAM5851 OB TJ Sokol Žamberk 48:44 + 10:03
15. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 49:05 + 10:24
16. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 50:56 + 12:15
17. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 51:02 + 12:21
18. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 51:51 + 13:10
19. Lehárová Iva LPU6152 OK Lokomotiva Pardubice 51:54 + 13:13
20. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 52:20 + 13:39
21. Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka 52:22 + 13:41
22. Švarcová Lenka JEN6451 OB Jenišovice 56:39 + 17:58
D55D
2.26 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peremská Dana SRK6351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:59
2. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 40:34 + 0:35
3. Kubíčková Marcela PHK6251 OK 99 Hradec Králové 41:30 + 1:31
4. Mikysková Hana SNA5651 TJ START Náchod 41:54 + 1:55
5. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:14 + 3:15
6. Lulayová Věra LPU5651 OK Lokomotiva Pardubice 63:43 + 23:44
D65C
2.26 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 40:06
2. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:33 + 4:27
3. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 45:07 + 5:01
4. Martincová Helena ZAM5051 OB TJ Sokol Žamberk 49:15 + 9:09
5. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 57:21 + 17:15
6. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 63:26 + 23:20
H10N
1.76 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 13:16
2. Kobík Kryštof LTU0901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 14:08 + 0:52
3. Dohnálek Vojtěch SRK0903 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 16:08 + 2:52
4. Renský Matěj SNA0903 TJ START Náchod 17:07 + 3:51
5. Jirout Vilém SNA1001 TJ START Náchod 17:51 + 4:35
6. Pešek Matěj SJC1002 Sportcentrum Jičín 18:29 + 5:13
7. Leško Michal SHK1002 OK Slavia Hradec Králové 18:59 + 5:43
8. Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín 19:23 + 6:07
9. Severa Matyáš PHK1004 OK 99 Hradec Králové 19:59 + 6:43
10. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 20:06 + 6:50
11. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 20:28 + 7:12
11. Šíma Antonín SRK1001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:28 + 7:12
13. Kopecký Matěj PHK1001 OK 99 Hradec Králové 20:56 + 7:40
14. Lukeš Josef SHK1005 OK Slavia Hradec Králové 21:01 + 7:45
15. Seidl Josef LTU1100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 21:19 + 8:03
16. Suk Marek LTU0900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:15 + 8:59
17. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 22:35 + 9:19
18. Chrtek Jan PHK1100 OK 99 Hradec Králové 22:39 + 9:23
19. Sychrovský Tomáš SNA1102 TJ START Náchod 23:56 + 10:40
20. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:22 + 12:06
21. Částek Filip SHK1006 OK Slavia Hradec Králové 28:14 + 14:58
22. Nonner Hynek JIL0903 OK Jilemnice 30:49 + 17:33
23. Nonner Prokop JIL1101 OK Jilemnice 34:38 + 21:22
24. Zavadil Štěpán KAM0902 OK Kamenice 46:21 + 33:05
Jirout Jáchym SNA1201 TJ START Náchod DISK
Račák Jakub SHK1100 OK Slavia Hradec Králové DISK
H10C
1.98 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 13:45
2. Hladký Radovan KOR0900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 14:41 + 0:56
3. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 15:25 + 1:40
4. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 15:31 + 1:46
5. Vlach Antonín SJC0903 Sportcentrum Jičín 15:43 + 1:58
6. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 16:16 + 2:31
7. Čihák Jakub HOR0901 TJ Jiskra Hořice 16:27 + 2:42
8. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 16:34 + 2:49
9. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 17:06 + 3:21
10. Sychrovský Lukáš SNA0902 TJ START Náchod 17:13 + 3:28
11. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:27 + 3:42
12. Kvášovský Filip LTU0902 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:30 + 3:45
13. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 17:33 + 3:48
14. Kadaně Matěj LPU1001 OK Lokomotiva Pardubice 18:27 + 4:42
15. Gottstein Matouš JIL0901 OK Jilemnice 19:40 + 5:55
16. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 19:44 + 5:59
17. Šafář Jakub CET1103 TJ Loko Česká Třebová 20:11 + 6:26
18. Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno 20:25 + 6:40
19. Sochor Jakub SHK0903 OK Slavia Hradec Králové 20:45 + 7:00
20. Juška Vojtěch LPU1003 OK Lokomotiva Pardubice 20:51 + 7:06
21. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 20:53 + 7:08
22. Maloch David LPU0905 OK Lokomotiva Pardubice 22:15 + 8:30
23. Kejval Vojtěch SJC0902 Sportcentrum Jičín 24:23 + 10:38
24. Forst Albert MFP0901 Matfyz Praha 24:53 + 11:08
25. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 25:39 + 11:54
26. Lučan Matěj LPU0903 OK Lokomotiva Pardubice 28:59 + 15:14
H12C
3.02 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 18:29
2. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 20:44 + 2:15
3. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 21:50 + 3:21
4. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 22:44 + 4:15
5. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 23:29 + 5:00
6. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 23:56 + 5:27
7. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 24:50 + 6:21
8. Vrábel Štěpán PHK0705 OK 99 Hradec Králové 25:06 + 6:37
9. Rémiš Štěpán SHK0802 OK Slavia Hradec Králové 25:44 + 7:15
10. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 26:00 + 7:31
11. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 26:13 + 7:44
12. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 26:29 + 8:00
13. Pavelec Michal NPA0801 SK LOB Nová Paka 26:55 + 8:26
14. Zapletal Tomáš KUO0701 KOB Ústí nad Orlicí 26:57 + 8:28
15. Kadaně Marek LPU0703 OK Lokomotiva Pardubice 27:55 + 9:26
16. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 28:43 + 10:14
17. Šedivý Josef NPA0802 SK LOB Nová Paka 28:44 + 10:15
18. Sýkora Jakub PHK0708 OK 99 Hradec Králové 28:57 + 10:28
19. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 29:05 + 10:36
20. Schejbal Matyáš LPU0710 OK Lokomotiva Pardubice 29:29 + 11:00
21. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 29:51 + 11:22
22. Schejbal Filip LPU0711 OK Lokomotiva Pardubice 30:16 + 11:47
23. Čapek Karel LTU0801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 30:24 + 11:55
24. Goláň František LPU0803 OK Lokomotiva Pardubice 30:46 + 12:17
25. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 31:18 + 12:49
26. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:21 + 12:52
27. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 31:43 + 13:14
28. Beneda Vojtěch SHK0703 OK Slavia Hradec Králové 32:05 + 13:36
29. Ježek Martin LPU0701 OK Lokomotiva Pardubice 33:56 + 15:27
30. Rémiš Šimon SHK0801 OK Slavia Hradec Králové 35:15 + 16:46
31. Kujal Josef PHK0703 OK 99 Hradec Králové 35:41 + 17:12
32. Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:46 + 17:17
33. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:08 + 17:39
34. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 37:01 + 18:32
35. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:25 + 26:56
36. Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín 50:43 + 32:14
37. Krumlovský Vojtěch RIC0703 OB Říčany 74:16 + 55:47
H12D
2.34 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bezvoda Jakub SHK0807 OK Slavia Hradec Králové 21:35
2. Baláž Viktor SHK0803 OK Slavia Hradec Králové 22:16 + 0:41
3. Šlambora Kryštof SHK0806 OK Slavia Hradec Králové 27:47 + 6:12
4. Vích Ondřej CHC0801 K.O.B. Choceň 28:41 + 7:06
5. Macháček Tomáš SHK0811 OK Slavia Hradec Králové 29:20 + 7:45
6. Hrůza Ondřej LTU0703 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 33:19 + 11:44
7. Buďárek David VRL0703 OOS TJ Spartak Vrchlabí 35:32 + 13:57
H14C
3.10 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Odehnal Tomáš ADA0500 OOB Spartak Adamov 23:48
2. Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha 25:55 + 2:07
3. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:23 + 2:35
4. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 27:18 + 3:30
5. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 27:57 + 4:09
6. Sucharda Tomáš JIL0502 OK Jilemnice 28:00 + 4:12
7. Štefan Jan STH0500 SK Studenec 28:06 + 4:18
8. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 29:46 + 5:58
9. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 30:31 + 6:43
10. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 30:50 + 7:02
11. Meier Jakub BRU0501 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 30:57 + 7:09
12. Fajfr Marek ZAM0602 OB TJ Sokol Žamberk 31:57 + 8:09
13. Pulc Ondřej ZAM0505 OB TJ Sokol Žamberk 32:06 + 8:18
14. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 32:10 + 8:22
15. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 32:25 + 8:37
16. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:29 + 8:41
17. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 32:46 + 8:58
18. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 33:16 + 9:28
19. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 34:08 + 10:20
20. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 34:32 + 10:44
21. Dlabola Jakub SJC0602 Sportcentrum Jičín 34:39 + 10:51
22. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 35:18 + 11:30
23. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 35:32 + 11:44
24. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:48 + 12:00
25. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 36:45 + 12:57
26. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:57 + 13:09
27. Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy 37:43 + 13:55
28. Smolka Jakub TAP0500 KOB Tretra Praha 39:03 + 15:15
29. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:31 + 16:43
30. Vicenec Martin ZAM0601 OB TJ Sokol Žamberk 41:23 + 17:35
31. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 41:43 + 17:55
32. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:46 + 17:58
33. Potůček Oto LTU0501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:35 + 18:47
34. Šimerda Václav SRK0605 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:15 + 19:27
35. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 46:46 + 22:58
36. Hylmar Zdeněk ZAM0504 OB TJ Sokol Žamberk 50:20 + 26:32
37. Severa Lukáš PHK0603 OK 99 Hradec Králové 54:43 + 30:55
38. Krumlovský Tomáš RIC0507 OB Říčany 54:54 + 31:06
39. Kokrda Adam PHK0503 OK 99 Hradec Králové 56:04 + 32:16
H14D
3.02 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zounar Adam SRK0507 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:59
2. Lesák Lukáš ZAM0502 OB TJ Sokol Žamberk 31:25 + 0:26
3. Munzar Jakub LPU0606 OK Lokomotiva Pardubice 31:58 + 0:59
4. Zemánek Adam SRK0502 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 33:30 + 2:31
5. Kándl Matěj DCE0500 KOB Dobřichovice 33:40 + 2:41
6. Malošek Adam ZAM0506 OB TJ Sokol Žamberk 33:51 + 2:52
7. Hostinský Matěj LPU0604 OK Lokomotiva Pardubice 35:07 + 4:08
8. Pirkl Jakub CHC0503 K.O.B. Choceň 42:54 + 11:55
H16A
3.45 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 23:54
2. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 24:10 + 0:16
3. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:17 + 0:23
4. Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia Plzeň 24:20 + 0:26
5. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:38 + 0:44
6. Milán Jakub ZBM0407 SK Žabovřesky Brno 25:09 + 1:15
7. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 25:18 + 1:24
7. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 25:18 + 1:24
9. Blaha Michal VSP0412 USK Praha 26:16 + 2:22
10. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 26:33 + 2:39
11. Valík Adam AOP0301 Orientační Běh Opava 26:49 + 2:55
12. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia Plzeň 27:51 + 3:57
13. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 28:20 + 4:26
14. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 28:22 + 4:28
15. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 28:30 + 4:36
16. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:33 + 4:39
17. Urbánek Adam ZBM0302 SK Žabovřesky Brno 28:47 + 4:53
18. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 28:58 + 5:04
19. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 29:11 + 5:17
20. Fousek Vojtěch RBK0403 SK Radioklub Blansko 29:18 + 5:24
21. Škácha Vít DKP0310 Oddíl OB Kotlářka 29:27 + 5:33
22. Marek Vojtěch ZBM0410 SK Žabovřesky Brno 29:33 + 5:39
23. Doušek Tomáš TBM0401 KOS TJ Tesla Brno 30:10 + 6:16
24. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 30:20 + 6:26
25. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 30:24 + 6:30
26. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 30:38 + 6:44
27. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 30:44 + 6:50
28. Blaha Jiří VSP0411 USK Praha 31:00 + 7:06
29. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 31:03 + 7:09
30. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 31:04 + 7:10
31. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 31:19 + 7:25
32. Šipoš Tomáš ZBM0308 SK Žabovřesky Brno 31:23 + 7:29
33. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 31:39 + 7:45
33. Ehl Ondřej TBM0404 KOS TJ Tesla Brno 31:39 + 7:45
35. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 32:00 + 8:06
36. Štábl Adam KSU0401 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:26 + 8:32
37. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 32:47 + 8:53
38. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:55 + 9:01
39. Hustý Adam TZL0403 SKOB Zlín 33:21 + 9:27
40. Mrózek Pawel TRI0401 TJ TŽ Třinec 33:54 + 10:00
41. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 34:11 + 10:17
42. Toborek Jakub CHC0304 K.O.B. Choceň 34:26 + 10:32
43. Kovařík Tomáš SIT0401 OK SILESIA 34:28 + 10:34
44. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 35:13 + 11:19
45. Černý Antonín TAP0402 KOB Tretra Praha 35:35 + 11:41
46. Novosad Pavel TZL0404 SKOB Zlín 35:53 + 11:59
47. Strugarek Łukasz CHC0306 K.O.B. Choceň 36:26 + 12:32
48. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 36:54 + 13:00
49. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 38:55 + 15:01
50. Janas Adam PGP0404 SK Praga 39:09 + 15:15
51. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 41:07 + 17:13
52. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 43:08 + 19:14
H16C
3.18 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 24:46
2. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 24:55 + 0:09
3. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 28:36 + 3:50
4. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:51 + 4:05
5. Jakubský Adam SHK0406 OK Slavia Hradec Králové 30:15 + 5:29
6. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 31:05 + 6:19
7. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 31:35 + 6:49
8. Salaba Dan JIL0404 OK Jilemnice 32:13 + 7:27
9. Váňa Vojtěch LPU0312 OK Lokomotiva Pardubice 32:48 + 8:02
10. Marhold Stanislav CHC0402 K.O.B. Choceň 33:30 + 8:44
11. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 34:15 + 9:29
12. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:14 + 11:28
13. Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín 36:40 + 11:54
14. Kaška Jan ZAM0301 OB TJ Sokol Žamberk 39:28 + 14:42
15. Mucha Ondřej RIC0400 OB Říčany 39:30 + 14:44
16. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 42:34 + 17:48
17. Juška Jiří LPU0304 OK Lokomotiva Pardubice 43:35 + 18:49
18. Kuhn Vojtěch LPU0404 OK Lokomotiva Pardubice 46:13 + 21:27
19. Kunt Stanislav ZAM0401 OB TJ Sokol Žamberk 46:20 + 21:34
20. Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové 51:37 + 26:51
21. Ježek Vojtěch LPU0408 OK Lokomotiva Pardubice 53:44 + 28:58
22. Müller Matěj KOR0302 OB DDM Kostelec nad Orlicí 59:13 + 34:27
23. Zajíček Jakub SRK0405 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 77:35 + 52:49
H18A
3.63 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Féder Medard LCE0111 OOB TJ Slovan Luhačovice 24:32
2. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 25:26 + 0:54
3. Coufal Jáchym ZBM0200 SK Žabovřesky Brno 25:40 + 1:08
4. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 25:55 + 1:23
5. Adámek Filip TBM0101 KOS TJ Tesla Brno 26:13 + 1:41
6. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 26:22 + 1:50
7. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 26:53 + 2:21
8. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 26:58 + 2:26
9. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:14 + 2:42
10. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 27:29 + 2:57
11. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia Plzeň 27:30 + 2:58
12. Kligl Radim TBM0103 KOS TJ Tesla Brno 27:31 + 2:59
13. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 27:33 + 3:01
14. Kostka Jiří AOP0201 Orientační Běh Opava 27:42 + 3:10
15. Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk 27:49 + 3:17
16. Švarc Antonín DKP0203 Oddíl OB Kotlářka 27:57 + 3:25
17. Pompura Daniel ZBM0108 SK Žabovřesky Brno 28:29 + 3:57
18. Bolehovský Michal VSP0202 USK Praha 28:37 + 4:05
19. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 28:44 + 4:12
20. Paleček Ondřej LPU0105 OK Lokomotiva Pardubice 28:45 + 4:13
21. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 28:54 + 4:22
22. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 29:05 + 4:33
23. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB Tretra Praha 29:11 + 4:39
24. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 29:14 + 4:42
25. Štefan Vít STH0202 SK Studenec 29:31 + 4:59
26. Šimo Matúš ZBM0109 SK Žabovřesky Brno 29:41 + 5:09
27. Gryc Vojtěch TBM0106 KOS TJ Tesla Brno 29:49 + 5:17
28. Mayer Šimon VPM0209 KOS Slavia Plzeň 30:01 + 5:29
29. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 30:07 + 5:35
30. Matuš Vít VRB0202 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 30:14 + 5:42
31. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 30:50 + 6:18
32. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 31:07 + 6:35
33. Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha 31:10 + 6:38
34. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 31:22 + 6:50
35. Svoboda Radek STE0207 SK SKI-OB Šternberk 31:23 + 6:51
36. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 32:04 + 7:32
37. Jonáš Adam ZBM0102 SK Žabovřesky Brno 32:17 + 7:45
38. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 32:22 + 7:50
39. Tuharský Erik TRI0100 TJ TŽ Třinec 32:24 + 7:52
40. Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov 33:01 + 8:29
41. Doležal Matyáš STE0208 SK SKI-OB Šternberk 33:09 + 8:37
42. Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice 33:11 + 8:39
43. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 33:39 + 9:07
44. Kovařík Martin SIT0101 OK SILESIA 34:04 + 9:32
45. Růta Matyáš TJN0102 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:37 + 10:05
46. Haltof Marek TRI0200 TJ TŽ Třinec 34:44 + 10:12
47. Lill Petr BSO0203 KOB Baník Sokolov 49:14 + 24:42
H18C
3.46 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 30:02
2. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 30:53 + 0:51
3. Kubec Michal DOK0103 OK Doksy 31:34 + 1:32
4. Šabata Radek SRK0202 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:07 + 2:05
5. Koditek Jonáš KUO0101 KOB Ústí nad Orlicí 32:46 + 2:44
6. Locker Daniel SRK0200 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:34 + 4:32
7. Zamastil Michal LTU0203 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:02 + 6:00
8. Kynčl Vojtěch JIL0101 OK Jilemnice 36:11 + 6:09
9. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 38:00 + 7:58
10. Vaňura Vít HOR0203 TJ Jiskra Hořice 38:16 + 8:14
11. Hrubý František 0220003 6YC 90:17 + 60:15
H20A
3.99 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 0, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 24:13
2. Hlaváč Ondřej ZBM9901 SK Žabovřesky Brno 25:47 + 1:34
3. Jílek Ondřej KSU9908 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 26:19 + 2:06
4. Horčička Vít TBM9919 KOS TJ Tesla Brno 26:26 + 2:13
5. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 26:28 + 2:15
6. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 27:02 + 2:49
7. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 27:45 + 3:32
8. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 28:15 + 4:02
9. Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:57 + 5:44
10. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 30:10 + 5:57
11. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 30:31 + 6:18
12. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 30:35 + 6:22
13. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 31:03 + 6:50
14. Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 SK Žabovřesky Brno 31:17 + 7:04
15. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 32:34 + 8:21
16. Valík Tomáš AOP0001 Orientační Běh Opava 32:38 + 8:25
17. Šabata Milan SRK9904 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:39 + 8:26
18. Novotný Marek TJN9901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:20 + 9:07
19. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:22 + 10:09
20. Panovec Kryštof LCE0011 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:22 + 11:09
21. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 35:42 + 11:29
22. Škvor Ota KAM9900 OK Kamenice 36:08 + 11:55
23. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 36:29 + 12:16
24. Melichar Petr LLI0001 LOK-o Liberec 38:23 + 14:10
25. Šklíba David TJN9902 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:00 + 25:47
H21A
5.28 km, 25 kontrol, Rank. koef.: 0, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rollier Baptiste PHK8200 OK 99 Hradec Králové 34:34
2. Bouchal Jiří VPM8449 KOS Slavia Plzeň 36:07 + 1:33
3. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 36:38 + 2:04
4. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 37:04 + 2:30
5. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 37:15 + 2:41
6. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 37:22 + 2:48
7. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 37:24 + 2:50
8. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 37:42 + 3:08
9. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 37:52 + 3:18
10. Wolf Daniel TUR9100 OOB TJ Turnov 38:15 + 3:41
11. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 38:18 + 3:44
12. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 38:19 + 3:45
13. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:24 + 3:50
14. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 39:07 + 4:33
15. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 39:14 + 4:40
16. Kantor Ondřej TRI9103 TJ TŽ Třinec 39:26 + 4:52
17. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 39:31 + 4:57
18. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 39:52 + 5:18
19. Perknovský Radim JPV8235 Oddíl OS SK Prostějov 39:54 + 5:20
20. Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice 39:55 + 5:21
21. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:08 + 5:34
22. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 40:18 + 5:44
23. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 40:21 + 5:47
24. Chromý Adam TBM8841 KOS TJ Tesla Brno 40:38 + 6:04
25. Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:41 + 6:07
26. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 41:01 + 6:27
27. Fodor Petr TUR8103 OOB TJ Turnov 41:04 + 6:30
28. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 41:16 + 6:42
29. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:26 + 6:52
30. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 41:38 + 7:04
30. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 41:38 + 7:04
32. Hovorka Lukáš LPU9001 OK Lokomotiva Pardubice 41:39 + 7:05
33. Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín 41:44 + 7:10
34. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 41:48 + 7:14
35. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 41:50 + 7:16
36. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 41:53 + 7:19
36. Rajnošek Zdeněk KSU8506 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 41:53 + 7:19
38. Švihovský Jaromír SJC8005 Sportcentrum Jičín 41:57 + 7:23
39. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 42:03 + 7:29
40. Janda Martin DOB8002 KOB Dobruška 42:27 + 7:53
41. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 42:39 + 8:05
42. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 43:09 + 8:35
43. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 43:21 + 8:47
44. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 43:41 + 9:07
45. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 43:45 + 9:11
46. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 43:47 + 9:13
47. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 43:58 + 9:24
48. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 44:00 + 9:26
49. Henek Michal RBK8605 SK Radioklub Blansko 44:05 + 9:31
50. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 44:26 + 9:52
51. Tomanek Daniel KSU7410 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:30 + 9:56
52. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 44:33 + 9:59
53. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 44:43 + 10:09
54. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 45:06 + 10:32
55. Pospíšil Ondřej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 45:07 + 10:33
56. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 45:15 + 10:41
57. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 45:21 + 10:47
58. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 45:35 + 11:01
59. Illner Vojtěch DKP9600 Oddíl OB Kotlářka 46:01 + 11:27
60. Fiala Jan ZBM7205 SK Žabovřesky Brno 46:24 + 11:50
61. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 47:01 + 12:27
62. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 47:17 + 12:43
63. Horyna Roman LCE7602 OOB TJ Slovan Luhačovice 47:44 + 13:10
64. Hadač Filip AOP9301 Orientační Běh Opava 49:39 + 15:05
65. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 50:20 + 15:46
66. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 53:34 + 19:00
Chloupek Adam ZBM9300 SK Žabovřesky Brno DISK
Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga DISK
Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov DISK
H21B
4.61 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:44
2. Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov 34:22 + 0:38
3. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 34:27 + 0:43
4. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 34:58 + 1:14
5. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 35:24 + 1:40
6. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 36:15 + 2:31
7. Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec 36:19 + 2:35
8. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 36:38 + 2:54
9. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:44 + 3:00
10. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:00 + 3:16
11. Starý Ondra PHK9813 OK 99 Hradec Králové 37:01 + 3:17
12. Mižúr Šimon ZBM9443 SK Žabovřesky Brno 38:09 + 4:25
13. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 38:16 + 4:32
14. Košárek Pavel PGP7107 SK Praga 38:23 + 4:39
15. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 38:30 + 4:46
16. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:35 + 4:51
17. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 38:40 + 4:56
18. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 39:07 + 5:23
19. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha 39:12 + 5:28
20. Krmaš Václav SRK8001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:34 + 5:50
21. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 39:41 + 5:57
21. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 39:41 + 5:57
23. Vlažný Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:14 + 6:30
24. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 40:16 + 6:32
25. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 40:24 + 6:40
26. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 40:26 + 6:42
27. Škvor Martin KAM6700 OK Kamenice 40:43 + 6:59
28. Kučera Michal STH9201 SK Studenec 40:47 + 7:03
29. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 41:14 + 7:30
30. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 41:41 + 7:57
31. Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno 41:54 + 8:10
32. Kadečka Petr ALB8400 OOB Albrechtice nad Orlicí 42:09 + 8:25
33. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 42:21 + 8:37
34. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 42:36 + 8:52
35. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 42:37 + 8:53
36. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB Tretra Praha 42:43 + 8:59
37. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:59 + 9:15
38. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 43:02 + 9:18
39. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 43:14 + 9:30
40. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:20 + 9:36
41. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:27 + 9:43
42. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 43:48 + 10:04
43. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:24 + 10:40
44. Műller Martin PHK8903 OK 99 Hradec Králové 44:38 + 10:54
45. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 44:43 + 10:59
46. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 45:34 + 11:50
47. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 46:22 + 12:38
48. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:26 + 12:42
49. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 46:30 + 12:46
50. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 46:46 + 13:02
50. Drhlík Petr VAM8301 OB Vamberk 46:46 + 13:02
52. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:50 + 13:06
53. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 47:29 + 13:45
54. Lauterbach David KUO9802 KOB Ústí nad Orlicí 48:32 + 14:48
55. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 48:33 + 14:49
56. Leštínský Tomáš OAV7801 Orienteering Adventure 48:34 + 14:50
57. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 48:54 + 15:10
58. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 49:15 + 15:31
59. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 50:20 + 16:36
60. Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř 50:32 + 16:48
61. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 51:12 + 17:28
62. Janas Petr PGP7106 SK Praga 51:28 + 17:44
63. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 51:56 + 18:12
64. Průša Michal VSP7310 USK Praha 54:24 + 20:40
65. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 55:22 + 21:38
66. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 56:40 + 22:56
67. Samek Jakub VSP8800 USK Praha 58:28 + 24:44
68. Pauschek Karel ZBM8509 SK Žabovřesky Brno 59:16 + 25:32
69. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:48 + 27:04
70. Škoda Jáchym LTU8700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:22 + 41:38
Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka DISK
H21D
4.54 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janeček Tomáš PHK9205 OK 99 Hradec Králové 42:29
2. Jiran Miloš VRL9904 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:33 + 1:04
3. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 43:36 + 1:07
4. Vandělík Michal ALB8501 OOB Albrechtice nad Orlicí 45:59 + 3:30
5. Moravec Filip KUN8801 TJ Sokol Kunvald 48:16 + 5:47
6. Nejman Marek PHK0002 OK 99 Hradec Králové 49:27 + 6:58
7. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 49:55 + 7:26
8. Pilc Oldřich SPR5100 SK SKI - SPORT Praděd 56:04 + 13:35
H35C
4.65 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 34:04
2. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 34:39 + 0:35
3. Majasow Kostiantyn CHC8304 K.O.B. Choceň 35:22 + 1:18
4. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 36:16 + 2:12
5. Hladký Viktor VAM8201 OB Vamberk 37:38 + 3:34
6. Gmur Karol CHC7605 K.O.B. Choceň 38:20 + 4:16
7. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 38:22 + 4:18
8. Hošek Václav DKP8000 Oddíl OB Kotlářka 39:07 + 5:03
9. Macek Martin SNA7106 TJ START Náchod 39:55 + 5:51
10. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 41:00 + 6:56
11. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 41:20 + 7:16
12. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 41:37 + 7:33
13. Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice 41:53 + 7:49
14. Vandas Luděk VAM6601 OB Vamberk 42:56 + 8:52
15. Houska Jindřich DOR7601 OK Dobříš 43:33 + 9:29
16. Havlíček Jan RIC7902 OB Říčany 44:10 + 10:06
17. Václavek Jan LPU7816 OK Lokomotiva Pardubice 44:15 + 10:11
18. Sychrovský Martin SNA7601 TJ START Náchod 45:46 + 11:42
19. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 45:47 + 11:43
20. Kándl Filip DCE7400 KOB Dobřichovice 47:26 + 13:22
21. Kolář Tomáš SLA7103 SKOB Slaný 47:58 + 13:54
22. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 48:17 + 14:13
23. Urbaník Robert VLI7002 Slavia Liberec orienteering 48:26 + 14:22
24. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 48:28 + 14:24
25. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 49:42 + 15:38
26. Bláha Jan SHK8215 OK Slavia Hradec Králové 50:11 + 16:07
27. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 51:12 + 17:08
28. Máca Petr DOB7701 KOB Dobruška 51:58 + 17:54
29. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 52:59 + 18:55
30. Sedlák Radek LIP7500 SOS Mamuti z Lipovky 54:22 + 20:18
31. Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 55:45 + 21:41
32. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 56:17 + 22:13
33. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 57:32 + 23:28
34. Stoklasa Radek OSN7500 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 58:38 + 24:34
35. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 59:51 + 25:47
36. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 62:29 + 28:25
37. Podlešák Marek PHK7802 OK 99 Hradec Králové 63:31 + 29:27
38. Stavrinou Marios SRK7901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 86:22 + 52:18
39. Stohanzl Jan LPU7600 OK Lokomotiva Pardubice 104:07 + 70:03
Stehlík Miroslav ZBM8208 SK Žabovřesky Brno DISK
H35D
4.12 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 43:10
2. Śafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 44:05 + 0:55
3. Marák Jan SNA8001 TJ START Náchod 44:39 + 1:29
4. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 45:39 + 2:29
5. Kuhn Jiří LPU7718 OK Lokomotiva Pardubice 45:49 + 2:39
6. Sláma Jaroslav OSN6901 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:39 + 3:29
7. Frosch Petr LPU7514 OK Lokomotiva Pardubice 46:48 + 3:38
8. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 48:08 + 4:58
9. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 49:30 + 6:20
10. Kroupa Jan LPU8103 OK Lokomotiva Pardubice 50:23 + 7:13
11. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 52:17 + 9:07
12. Šedivý Josef NPA8003 SK LOB Nová Paka 52:25 + 9:15
13. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 53:38 + 10:28
14. Puš Roman STH7501 SK Studenec 53:43 + 10:33
15. Pitrmuc Jan JIL7703 OK Jilemnice 54:23 + 11:13
16. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:26 + 11:16
17. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 56:24 + 13:14
18. Zapletal Michal KUO7601 KOB Ústí nad Orlicí 59:14 + 16:04
19. Vrábel Petr PHK7604 OK 99 Hradec Králové 59:42 + 16:32
20. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 74:19 + 31:09
21. Daněk Petr TYN7900 OOB SK Týniště nad Orlicí 77:55 + 34:45
Kopecký Martin 0030001 Sovy Bělečko DISK
H45C
4.43 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotný Radek PHK7402 OK 99 Hradec Králové 35:57
2. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 37:14 + 1:17
3. Šmelík Juraj LCE6603 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:51 + 2:54
4. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 39:03 + 3:06
5. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 39:28 + 3:31
6. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 39:52 + 3:55
7. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 39:54 + 3:57
8. Kvapil Petr TUV7402 SOK TJ Turnov 39:55 + 3:58
9. Siegl Roman MFP6700 Matfyz Praha 40:14 + 4:17
10. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 40:31 + 4:34
11. Kabát Jan PGP6901 SK Praga 40:43 + 4:46
12. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 40:54 + 4:57
13. Šrámek Petr RIC6905 OB Říčany 41:28 + 5:31
14. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:02 + 6:05
15. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 42:12 + 6:15
16. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 42:22 + 6:25
17. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 42:28 + 6:31
18. Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice 42:36 + 6:39
19. Křivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 42:50 + 6:53
20. Hausvater Karel SHK5801 OK Slavia Hradec Králové 43:11 + 7:14
21. Červinka Jiří VRL7001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:09 + 8:12
22. Cichý David PHK7001 OK 99 Hradec Králové 44:10 + 8:13
23. Šabata Milan SRK6901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:14 + 8:17
24. Mikluš Marián 47S7200 TJ Rapid Bratislava 44:48 + 8:51
25. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:56 + 9:59
26. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 46:02 + 10:05
27. Žáček Martin FSP6803 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:23 + 10:26
28. Klaška Pavel DKP6500 Oddíl OB Kotlářka 46:27 + 10:30
29. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 46:30 + 10:33
30. Valach Petr LPU6505 OK Lokomotiva Pardubice 46:50 + 10:53
31. Komín David PGP7405 SK Praga 47:02 + 11:05
32. Vališ Jan LPU7104 OK Lokomotiva Pardubice 47:04 + 11:07
33. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 47:47 + 11:50
34. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:05 + 12:08
35. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 48:15 + 12:18
36. Locker Martin SRK7001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 49:10 + 13:13
37. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 49:11 + 13:14
38. Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice 49:27 + 13:30
39. Killar Marek LTU6801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 49:38 + 13:41
40. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 50:08 + 14:11
41. Kulhavý Josef SRK5701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 50:14 + 14:17
42. Novosad Pavel TZL7401 SKOB Zlín 51:04 + 15:07
43. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 51:15 + 15:18
44. Richtr Aleš VPM6601 KOS Slavia Plzeň 51:20 + 15:23
45. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 51:23 + 15:26
46. Korpas Jaroslav LBM6113 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 52:01 + 16:04
47. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:12 + 16:15
48. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:00 + 17:03
49. Lazák Jan LTU6900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:01 + 19:04
50. Hojný Jaroslav SJH7002 SJH Jindřichův Hradec 56:09 + 20:12
51. Czagan Jan LPU7106 OK Lokomotiva Pardubice 56:42 + 20:45
52. Mazurek Piotr CHC7001 K.O.B. Choceň 60:06 + 24:09
53. Stehno Pavel DKP4900 Oddíl OB Kotlářka 64:38 + 28:41
Hadač Miroslav AOP6501 Orientační Běh Opava DISK
Furucz Dušan ZAK7100 OK Netopýr Zákupy DISK
Hanovec Petr VLI7101 Slavia Liberec orienteering DISK
H45D
3.78 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tuma Jaroslav SJC7305 Sportcentrum Jičín 30:52
2. Bílek Tomáš SJC7307 Sportcentrum Jičín 37:06 + 6:14
3. Kubík Ondřej LPU7404 OK Lokomotiva Pardubice 37:52 + 7:00
4. Mikyska Alan VAM7149 OB Vamberk 39:19 + 8:27
5. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 39:23 + 8:31
6. Kadaník Libor PHK7204 OK 99 Hradec Králové 39:59 + 9:07
7. Hanuš Karel HOS6701 TJ Tatran Hostinné 41:22 + 10:30
8. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 42:19 + 11:27
9. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:22 + 12:30
10. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 43:27 + 12:35
11. Marhold Stanislav CHC6603 K.O.B. Choceň 44:06 + 13:14
12. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 44:18 + 13:26
13. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 44:23 + 13:31
14. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 44:25 + 13:33
15. Meier Jiří BRU7400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 44:39 + 13:47
16. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 44:55 + 14:03
17. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:01 + 14:09
18. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 45:03 + 14:11
19. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 45:12 + 14:20
20. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 46:03 + 15:11
21. Kejval Jaromír SJC7300 Sportcentrum Jičín 46:07 + 15:15
22. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:23 + 15:31
23. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 47:02 + 16:10
24. Vaňura Tomáš HOR6800 TJ Jiskra Hořice 47:04 + 16:12
25. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 47:49 + 16:57
26. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 49:37 + 18:45
27. Šváb Pavel BRU6701 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 49:54 + 19:02
28. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 49:56 + 19:04
29. Beseda Pavel PHK6910 OK 99 Hradec Králové 50:37 + 19:45
30. Rykala Karel VAM6401 OB Vamberk 51:01 + 20:09
31. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 52:59 + 22:07
32. Waněk Hubert LPU6506 OK Lokomotiva Pardubice 53:34 + 22:42
33. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 57:54 + 27:02
34. Tichý Pavel KOR6801 OB DDM Kostelec nad Orlicí 59:34 + 28:42
35. Dudášek Karel DOB7001 KOB Dobruška 61:32 + 30:40
36. Janovský Petr JIL7202 OK Jilemnice 62:36 + 31:44
37. Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko 63:37 + 32:45
38. Vychopeň Tomáš BRU6800 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 67:23 + 36:31
39. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 72:00 + 41:08
40. Šípek Jaroslav LPU7422 OK Lokomotiva Pardubice 79:25 + 48:33
41. Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 80:46 + 49:54
Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa DISK
H55C
4.03 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 35:12
2. Gorčica Pavel CHA6200 OK Chrastava 38:06 + 2:54
3. Bialožyt Miroslav TRI5701 TJ TŽ Třinec 39:08 + 3:56
4. Švarc Jiří JEN6201 OB Jenišovice 40:03 + 4:51
5. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 40:05 + 4:53
6. Kožina Petr PGP6000 SK Praga 40:25 + 5:13
7. Guga Romuald CHC5501 K.O.B. Choceň 40:56 + 5:44
8. Procházka Antonín DCE5500 KOB Dobřichovice 41:00 + 5:48
9. Fanta Miroslav EKP5800 VŠTJ Ekonom Praha 42:42 + 7:30
10. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 42:50 + 7:38
11. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 42:52 + 7:40
12. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 42:55 + 7:43
13. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 43:07 + 7:55
14. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 43:34 + 8:22
15. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 43:46 + 8:34
16. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 44:10 + 8:58
17. Jirka Jiří ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 44:24 + 9:12
18. Roudný Václav LPU6102 OK Lokomotiva Pardubice 44:52 + 9:40
19. Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice 45:48 + 10:36
20. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 45:49 + 10:37
21. Dragowski Robert TUR5906 OOB TJ Turnov 46:07 + 10:55
22. Forst Libor MFP6301 Matfyz Praha 47:37 + 12:25
23. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 48:20 + 13:08
24. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 48:40 + 13:28
25. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 49:16 + 14:04
26. Starý Pavel VRL6301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:20 + 14:08
27. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 49:55 + 14:43
28. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 53:59 + 18:47
29. Světnický Alexandr OOL6300 SK Haná orienteering 55:12 + 20:00
30. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:24 + 20:12
31. Hlaváček Lubomír PHK6401 OK 99 Hradec Králové 55:35 + 20:23
32. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 56:07 + 20:55
33. Hynek Petr SNA6302 TJ START Náchod 59:45 + 24:33
34. Tůma Miloš DOB5600 KOB Dobruška 60:00 + 24:48
35. Šťastný Pavel 0220002 6YC 60:50 + 25:38
36. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 61:56 + 26:44
H55D
2.88 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 36:41
2. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 37:02 + 0:21
3. Krejčí Jaroslav LTU5801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:02 + 2:21
4. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 40:27 + 3:46
5. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 41:14 + 4:33
6. Lulay Miloš LPU5502 OK Lokomotiva Pardubice 41:30 + 4:49
7. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 48:19 + 11:38
H65C
3.22 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 37:11
2. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:38 + 0:27
3. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:51 + 1:40
4. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:59 + 2:48
5. Jaroš Vladimír DCE5400 KOB Dobřichovice 40:44 + 3:33
6. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:03 + 3:52
7. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 41:55 + 4:44
8. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 42:01 + 4:50
9. Stárek Jiří DOB5001 KOB Dobruška 43:15 + 6:04
10. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 45:03 + 7:52
11. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 46:34 + 9:23
12. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 46:55 + 9:44
13. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 50:54 + 13:43
14. Pilgr Bohuslav CET5101 TJ Loko Česká Třebová 51:42 + 14:31
15. Jurčák Karel SOP5101 OOB TJ Slezan Opava 54:26 + 17:15
16. Ptáček Ladislav BBM5300 BETA URSUS Orienteering 54:31 + 17:20
17. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 64:48 + 27:37
18. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 65:16 + 28:05
19. Štregl Tomáš VRL5001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 65:55 + 28:44
H65D
2.88 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 40:36
2. Beňo Miroslav TYN5301 OOB SK Týniště nad Orlicí 88:44 + 48:08
H70C
2.62 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínek Petr TZL4902 SKOB Zlín 32:47
2. Šponar Josef ZAM4701 OB TJ Sokol Žamberk 34:20 + 1:33
3. Sikora Miroslav BOV4802 TJ Baník Ostrava OKD 34:50 + 2:03
4. Bílek Vratislav SJC4801 Sportcentrum Jičín 36:08 + 3:21
5. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 36:42 + 3:55
6. Seidl Karel SRK4301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 37:15 + 4:28
7. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 37:39 + 4:52
8. Peterka František TJP4900 TJ Sokol Troja 37:42 + 4:55
9. Tobiška Václav ZAM4401 OB TJ Sokol Žamberk 37:57 + 5:10
10. Vítek Zdeněk SRK4701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:06 + 5:19
11. Novotný Jiří SLP4601 OOB Slavia Praha 38:30 + 5:43
12. Kotecký Roman 13G4900 Octavian Droobers 39:44 + 6:57
13. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:58 + 7:11
14. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 46:21 + 13:34
15. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 48:32 + 15:45
16. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 54:40 + 21:53
17. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 54:54 + 22:07
18. Weber Petr PHK3901 OK 99 Hradec Králové 55:03 + 22:16
19. Novotný Petr PHK3802 OK 99 Hradec Králové 58:10 + 25:23
20. Jiran Václav PHK4701 OK 99 Hradec Králové 74:42 + 41:55
HDR
1.95 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čižínský Dominik KOR OB DDM Kostelec nad Orlicí 19:32
2. Macháček Jakub SHK1202 OK Slavia Hradec Králové 20:18 + 0:46
3. Lučan Ondřej LPU1101 OK Lokomotiva Pardubice 21:30 + 1:58
4. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 21:34 + 2:02
5. Slavíček Antonín Neregistrovaní 21:35 + 2:03
6. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 22:25 + 2:53
7. Hamáková Zuzana 0240004 CVČ Horní Jelení 22:26 + 2:54
8. Kubíková Andrea LPU2222 OK Lokomotiva Pardubice 22:33 + 3:01
9. Málková Dominika PHK1350 OK 99 Hradec Králové 22:39 + 3:07
10. Šlambora Vít SHK1101 OK Slavia Hradec Králové 22:43 + 3:11
11. Vrbatová Barbora 22:45 + 3:13
12. Vrbata Alan 22:52 + 3:20
13. Korotvičková Ela STH1153 SK Studenec 23:19 + 3:47
14. Udržal Jakub LPU1100 OK Lokomotiva Pardubice 23:44 + 4:12
14. Udržal Lukáš LPU1303 OK Lokomotiva Pardubice 23:44 + 4:12
16. Mayer Antonín SHK9999 OK Slavia Hradec Králové 24:16 + 4:44
17. Bezvodová Elen SHK9997 OK Slavia Hradec Králové 25:27 + 5:55
18. Urbanec Patrik STH1101 SK Studenec 25:32 + 6:00
19. Kubíková Adéla LPU0761 OK Lokomotiva Pardubice 25:43 + 6:11
19. Korbelová Tereza PHK1254 OK 99 Hradec Králové 25:43 + 6:11
21. Bartošová Anežka SJC1250 Sportcentrum Jičín 25:44 + 6:12
22. Mojžíš Radovan PHK1200 OK 99 Hradec Králové 25:50 + 6:18
22. Lukešová Hana SHK1351 OK Slavia Hradec Králové 25:50 + 6:18
24. Urbancová Sofie STH1154 SK Studenec 26:27 + 6:55
24. Macek Matěj SNA1202 TJ START Náchod 26:27 + 6:55
26. Hostinská Barbora LPU1162 OK Lokomotiva Pardubice 26:53 + 7:21
27. Soural Adam Neregistrovaní 27:11 + 7:39
28. Gojný Jan 0110001 Lokomotiva Pardubice 27:54 + 8:22
29. Čapková Kateřina LTU1050 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:21 + 8:49
30. Neyrinck Nina VSP1350 USK Praha 29:07 + 9:35
31. Šáchová Ema SHK1056 OK Slavia Hradec Králové 29:48 + 10:16
32. Drobník Tadeáš Neregistrovaní 29:52 + 10:20
33. Hepner Martin SHK1500 OK Slavia Hradec Králové 30:15 + 10:43
34. Cichý Marek PHK1300 OK 99 Hradec Králové 30:24 + 10:52
34. Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 30:24 + 10:52
36. Zahradník Václav SJC1200 Sportcentrum Jičín 30:43 + 11:11
37. Korbelová Eliška PHK1253 OK 99 Hradec Králové 31:08 + 11:36
38. Bláha Štěpán 0240005 CVČ Horní Jelení 31:09 + 11:37
39. Šabatka Filip LPU1107 OK Lokomotiva Pardubice 31:35 + 12:03
40. Vítek Michal PHK1402 OK 99 Hradec Králové 31:36 + 12:04
41. Hochmanová Veronika 0230001 Kukleny 31:59 + 12:27
42. Schmidtová Eva VRL1251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:16 + 12:44
43. Jedličková Michaela SHK1350 OK Slavia Hradec Králové 33:03 + 13:31
44. Zvěřina Radim LPU1501 OK Lokomotiva Pardubice 33:10 + 13:38
44. Souralová Veronika Neregistrovaní 33:10 + 13:38
46. Fischerová Tereza STH1152 SK Studenec 33:16 + 13:44
47. Jirout Filip SNA1401 TJ START Náchod 33:21 + 13:49
48. Kárníková Alžběta LPU1354 OK Lokomotiva Pardubice 33:59 + 14:27
49. Hájek Aleš CET1501 TJ Loko Česká Třebová 34:46 + 15:14
50. Daněk Tomáš TYN0900 OOB SK Týniště nad Orlicí 35:23 + 15:51
51. Fukátko Václav LPU1302 OK Lokomotiva Pardubice 35:39 + 16:07
52. Stohanzlová Vilma LPU1551 OK Lokomotiva Pardubice 36:03 + 16:31
53. Novotná Anna PHK1352 OK 99 Hradec Králové 37:13 + 17:41
54. Částek Adam SHK1201 OK Slavia Hradec Králové 38:03 + 18:31
55. Ondráček Lubor EKP1111 VŠTJ Ekonom Praha 38:07 + 18:35
56. Šafář Jan CET1402 TJ Loko Česká Třebová 38:09 + 18:37
57. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:54 + 20:22
58. Kolín Jonáš DKP1500 Oddíl OB Kotlářka 40:29 + 20:57
59. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 41:18 + 21:46
60. Kuchyňka Matyáš 41:28 + 21:56
61. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:22 + 26:50
62. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 46:59 + 27:27
63. Jakubec Jan 0100001 Sportcentrum Ostružno 48:28 + 28:56
64. Čížek Antonín SHK1105 OK Slavia Hradec Králové 50:07 + 30:35
65. Ondráček Viktor EKP1515 VŠTJ Ekonom Praha 53:02 + 33:30
66. Jiranová Veronika PHK1452 OK 99 Hradec Králové 57:49 + 38:17
67. Potůček Jáchym PHK OK 99 Hradec Králové 66:54 + 47:22
Vyziblová Viktorie SJC Sportcentrum Jičín DISK
Čihák Jakub DISK
P
3.37 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 26:37
2. Rykala Filip Neregistrovaní 34:14 + 7:37
3. Munzar Martin LPU2224 OK Lokomotiva Pardubice 34:31 + 7:54
4. Suková Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:28 + 8:51
5. Meierová Lenka BRU7551 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 35:58 + 9:21
6. Sommer Jaroslav 0170002 (j)Elita 36:49 + 10:12
7. Kubátová Dana VRL6851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:57 + 10:20
8. Rykala Daniel Neregistrovaní 37:29 + 10:52
9. Kadaně Miroslav LPU7817 OK Lokomotiva Pardubice 38:54 + 12:17
10. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 39:35 + 12:58
11. Beneda Jan Neregistrovaní 39:37 + 13:00
12. Neyrinck Noel VSP7012 USK Praha 40:16 + 13:39
13. Gallová Helena STH7750 SK Studenec 40:17 + 13:40
14. Masák Lukáš 40:18 + 13:41
15. Čapková Eva LTU7852 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 40:19 + 13:42
16. Částek Michal SHK7504 OK Slavia Hradec Králové 41:03 + 14:26
17. Sedloňová Aneta SNA TJ START Náchod 41:17 + 14:40
18. Nimshaus Viktor CHC0502 K.O.B. Choceň 41:47 + 15:10
19. Maloch Pavel LPU2223 OK Lokomotiva Pardubice 42:22 + 15:45
20. Cejpková Lenka SRK7652 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:10 + 16:33
20. Kuříková Zuzana STH8452 SK Studenec 43:10 + 16:33
22. Košková Eva Neregistrovaní 43:22 + 16:45
23. Daňková Jitka LTU6750 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:34 + 17:57
24. Freml Jan LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 45:24 + 18:47
25. Knedlíková Zuzana SNA8052 TJ START Náchod 45:33 + 18:56
26. Špačková Veronika KOR7651 OB DDM Kostelec nad Orlicí 45:38 + 19:01
27. Hamáčková Martina STH SK Studenec 46:06 + 19:29
28. Leško Michal SHK9998 OK Slavia Hradec Králové 46:20 + 19:43
29. Kvapil Ondřej PHK7804 OK 99 Hradec Králové 46:25 + 19:48
30. De Heij Margita RIC7350 OB Říčany 46:49 + 20:12
31. Kynclová Petra LTU7853 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:54 + 20:17
32. Jiranová Barbora VRL0256 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:09 + 20:32
33. Hrůzová Martina LTU7751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:56 + 21:19
34. Maršoun Petr 0190001 44u 48:15 + 21:38
35. Korbelová Petra Orientační Běh Opava 49:59 + 23:22
36. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 54:19 + 27:42
37. Hrdinová Lucie ZAM0351 OB TJ Sokol Žamberk 56:36 + 29:59
38. Horák Pavel 0080003 OK HK 57:03 + 30:26
39. Pešek Vladimír 0060001 Sokol Košov 57:26 + 30:49
40. Šlesingerová Jitka KUO7851 KOB Ústí nad Orlicí 57:52 + 31:15
41. Lukešová Klára 0070001 Ztracený rodič 57:53 + 31:16
42. Schnaubertová Petra 0170003 (j)Elita 59:37 + 33:00
43. Sedloň Josef SHA 60:08 + 33:31
44. Čiháková Olga 61:44 + 35:07
45. Juška Jiří 63:15 + 36:38
46. Neumannová B