Výsledky závodu: INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček

Kategorie: H21B

Datum:
14.04.2019
Místo konání:
Boháňka - Skála
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Skála (ŽA), Pod Skálou (VčP), obě: M 1:10 000, E 5 m, stav březen 2019, ISOM 2017
Ředitel závodu:
Toužil Karel
Hlavní rozhodčí:
Netuka Jan - R1
Stavitel tratí:
Weiner Jakub - R2, Netuka Jan - R1
JURY:
Hadač Miroslav, Turczer Petr, Cahel Marek
Protokol:
Závod proběhl za slunečného a lehce chladnějšího počasí, celkově ho absolovovalo 1424 závodníků. Hlavní rozhodčí schválil závod ve všech kategoriích. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění. Ve frontě na vyčítání čipů spadl na závodníka reproduktor a zasáhl ho hranou do podkolenní, drobné poranění mu bylo ošetřeno. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest.
H21B
4.61 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 6719
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:44 7216
2. Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov 34:22 + 0:38 7084
3. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 34:27 + 0:43 7066
4. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 34:58 + 1:14 6959
5. Mazal Zdeněk VBM8103 VSK Mendelu Brno 35:24 + 1:40 6868
6. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 36:15 + 2:31 6691
7. Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec 36:19 + 2:35 6677
8. Hájek Adam KAM9202 OK Kamenice 36:38 + 2:54 6611
9. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:44 + 3:00 6591
10. Janů Zdeněk KSU9045 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 37:00 + 3:16 6535
11. Starý Ondra PHK9813 OK 99 Hradec Králové 37:01 + 3:17 6532
12. Mižúr Šimon ZBM9443 SK Žabovřesky Brno 38:09 + 4:25 6295
13. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 38:16 + 4:32 6271
14. Košárek Pavel PGP7107 SK Praga 38:23 + 4:39 6247
15. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 38:30 + 4:46 6223
16. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 38:35 + 4:51 6205
17. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 38:40 + 4:56 6188
18. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 39:07 + 5:23 6094
19. Zajíc Vítězslav TAP8610 KOB Tretra Praha 39:12 + 5:28 6077
20. Krmaš Václav SRK8001 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 39:34 + 5:50 6000
21. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 39:41 + 5:57 5976
21. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 39:41 + 5:57 5976
23. Vlažný Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:14 + 6:30 5861
24. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 40:16 + 6:32 5854
25. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 40:24 + 6:40 5827
26. Zikmund Zdeněk NPA6705 SK LOB Nová Paka 40:26 + 6:42 5820
27. Škvor Martin KAM6700 OK Kamenice 40:43 + 6:59 5761
28. Kučera Michal STH9201 SK Studenec 40:47 + 7:03 5747
29. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 41:14 + 7:30 5653
30. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 41:41 + 7:57 5559
31. Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno 41:54 + 8:10 5514
32. Kadečka Petr ALB8400 OOB Albrechtice nad Orlicí 42:09 + 8:25 5462
33. Kalina Miroslav SPC8211 SPORTICUS team 42:21 + 8:37 5420
34. Krejčí Jaroslav BOR6302 OK Jiskra Nový Bor 42:36 + 8:52 5368
35. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 42:37 + 8:53 5365
36. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB Tretra Praha 42:43 + 8:59 5344
37. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:59 + 9:15 5288
38. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 43:02 + 9:18 5278
39. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 43:14 + 9:30 5236
40. Šklíba Jan SRK7501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:20 + 9:36 5216
41. Hrdinka Daniel VRL9701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:27 + 9:43 5191
42. Hlaváč Jiří TBM6116 KOS TJ Tesla Brno 43:48 + 10:04 5118
43. Vondra Jiří FSP7600 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:24 + 10:40 4993
44. Műller Martin PHK8903 OK 99 Hradec Králové 44:38 + 10:54 4945
45. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 44:43 + 10:59 4927
46. Kafka Miloš LPU8608 OK Lokomotiva Pardubice 45:34 + 11:50 4750
47. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 46:22 + 12:38 4584
48. Janeček Mirek TJN9804 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:26 + 12:42 4570
49. Šafka Daniel KAM9105 OK Kamenice 46:30 + 12:46 4556
50. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 46:46 + 13:02 4500
50. Drhlík Petr VAM8301 OB Vamberk 46:46 + 13:02 4500
52. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 46:50 + 13:06 4486
53. Synek Antonín DOK0001 OK Doksy 47:29 + 13:45 4351
54. Lauterbach David KUO9802 KOB Ústí nad Orlicí 48:32 + 14:48 4132
55. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 48:33 + 14:49 4129
56. Leštínský Tomáš OAV7801 Orienteering Adventure 48:34 + 14:50 4125
57. Janda Pavel DOR7600 OK Dobříš 48:54 + 15:10 4056
58. Ramba Jiří DKP8606 Oddíl OB Kotlářka 49:15 + 15:31 3983
59. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 50:20 + 16:36 3757
60. Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř 50:32 + 16:48 3715
61. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 51:12 + 17:28 3577
62. Janas Petr PGP7106 SK Praga 51:28 + 17:44 3521
63. Synek Antonín DOK7800 OK Doksy 51:56 + 18:12 3424
64. Průša Michal VSP7310 USK Praha 54:24 + 20:40 2910
65. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 55:22 + 21:38 2708
66. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 56:40 + 22:56 2438
67. Samek Jakub VSP8800 USK Praha 58:28 + 24:44 2063
68. Pauschek Karel ZBM8509 SK Žabovřesky Brno 59:16 + 25:32 1896
69. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 60:48 + 27:04 1576
70. Škoda Jáchym LTU8700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 75:22 + 41:38 0
Klaška Pavel DKP9301 Oddíl OB Kotlářka DISK 0