Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE

Kategorie: W21E

Datum:
11.05.2019
Místo konání:
Pavlínin dvůr, Fialova 1, Šumperk
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Mapa:
Šumperk, 1:4000, E=2m, květen 2019, A4
Ředitel závodu:
Paloncý Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Janů Zdeněk - R2
Stavitel tratí:
Turczer Petr - R1, Rajnošek Zdeněk
JURY:
Kozáková Zdenka, Fiala Jan, Panchártek Jan
Protokol:
Závodu se zúčastnilo celkem 1282 závodníků. Odvod půjčovného za SI činí 2000 Kč. Závod proběhl pod polojasnou oblohou bez deště. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění.
W21E
2.30 km, 46 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9402
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Indráková Adélka ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 14:32 10031
2. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 14:33 + 0:01 10019
3. Čechová Tereza KAM9852 E OK Kamenice 14:48 + 0:16 9849
4. Vyhnálková Barbora RIC9850 R OB Říčany 15:12 + 0:40 9576
5. Aschermannová Petra KAM9354 E OK Kamenice 15:13 + 0:41 9565
6. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 15:23 + 0:51 9452
7. Zháňalová Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno 15:28 + 0:56 9395
8. Gregorová Kamila CTB8151 E SK OB Chotěboř 15:36 + 1:04 9304
9. Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka 15:42 + 1:10 9236
10. Šimková Johanka ZBM9350 C SK Žabovřesky Brno 15:49 + 1:17 9156
11. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 15:54 + 1:22 9100
12. Bogarová Adélka PGP9056 R SK Praga 16:00 + 1:28 9031
12. Pospíšilová Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 16:00 + 1:28 9031
14. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 16:01 + 1:29 9020
15. Fenclová Marta LPU7667 C OK Lokomotiva Pardubice 16:12 + 1:40 8895
16. Hančová Petra LPU9659 R OK Lokomotiva Pardubice 16:18 + 1:46 8827
16. Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 16:18 + 1:46 8827
18. Šiková Barbora LPM9650 E OK Lokomotiva Plzeň 16:23 + 1:51 8770
19. Voborníková Alena CTB9451 R SK OB Chotěboř 16:25 + 1:53 8748
19. Doležalová Monika KAM8851 R OK Kamenice 16:25 + 1:53 8748
21. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 16:26 + 1:54 8736
22. Knapová Lenka LPU9351 R OK Lokomotiva Pardubice 16:27 + 1:55 8725
22. Šiková Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 16:27 + 1:55 8725
24. Čermáková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 16:29 + 1:57 8702
25. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 16:47 + 2:15 8498
26. Procházková Klára LPU9451 C OK Lokomotiva Pardubice 16:50 + 2:18 8464
27. Šimůnková Gabriela TAP9755 C KOB Tretra Praha 16:56 + 2:24 8395
28. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 17:01 + 2:29 8339
29. Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 17:07 + 2:35 8271
30. Vališová Martina TBM9669 R KOS TJ Tesla Brno 17:12 + 2:40 8214
31. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 17:13 + 2:41 8202
32. Nováková Tereza LPU9757 R OK Lokomotiva Pardubice 17:36 + 3:04 7941
33. Poklopová Lenka SSU8952 R SK Severka Šumperk 17:59 + 3:27 7680
34. Sedileková Ela 0100001 C 18:45 + 4:13