Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, oblastní žebříček, WRE

Kategorie: H20A

Datum:
11.05.2019
Místo konání:
Pavlínin dvůr, Fialova 1, Šumperk
Pořadatel:
KSU - Klub vytrvalostních sportů Šumperk
Mapa:
Šumperk, 1:4000, E=2m, květen 2019, A4
Ředitel závodu:
Paloncý Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Janů Zdeněk - R2
Stavitel tratí:
Turczer Petr - R1, Rajnošek Zdeněk
JURY:
Kozáková Zdenka, Fiala Jan, Panchártek Jan
Protokol:
Závodu se zúčastnilo celkem 1282 závodníků. Odvod půjčovného za SI činí 2000 Kč. Závod proběhl pod polojasnou oblohou bez deště. V průběhu závodu bylo ošetřeno několik drobných zranění.
H20A
2.50 km, 52 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8168
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Tomáš CHC9901 E K.O.B. Choceň 11:52 8841
2. Dekrét Jakub ZBM9907 B SK Žabovřesky Brno 12:08 + 0:16 8650
3. Hlaváč Ondřej ZBM9901 R SK Žabovřesky Brno 12:22 + 0:30 8483
4. Roudný Martin LPU0002 R OK Lokomotiva Pardubice 12:33 + 0:41 8353
5. Horčička Vít TBM9919 E KOS TJ Tesla Brno 12:40 + 0:48 8269
6. Volák Ondřej LPU0010 A OK Lokomotiva Pardubice 13:01 + 1:09 8019
7. Thoř Tomáš TUR9904 R OOB TJ Turnov 13:11 + 1:19 7900
8. Rusin Jan LPU0008 A OK Lokomotiva Pardubice 13:13 + 1:21 7876
9. Fencl Jonáš LPU9902 R OK Lokomotiva Pardubice 13:18 + 1:26 7817
10. Nagy Josef TJN0006 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:23 + 1:31 7757
11. Tichý Radomír SHK0000 B OK Slavia Hradec Králové 13:24 + 1:32 7745
12. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 13:32 + 1:40 7650
13. Kavalír Jáchym PHK9901 R OK 99 Hradec Králové 13:50 + 1:58 7436
14. Panovec Kryštof LCE0011 B OOB TJ Slovan Luhačovice 14:02 + 2:10 7293
15. Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 C SK Žabovřesky Brno 14:04 + 2:12 7269
16. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 14:12 + 2:20 7174
17. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:14 + 2:22 7150
18. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 14:35 + 2:43 6900
19. Pavlovec Dan BOR0001 A OK Jiskra Nový Bor 14:43 + 2:51 6805
20. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 15:13 + 3:21 6448
21. Šitina Jakub LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 15:33 + 3:41 6210
22. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 15:38 + 3:46 6150
23. Samek Tomáš PHK0001 A OK 99 Hradec Králové 15:44 + 3:52 6079
24. Sabol Josef CTB9902 A SK OB Chotěboř 15:45 + 3:53 6067
25. Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno 15:52 + 4:00 5984
26. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 16:16 + 4:24 5698
27. Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 18:34 + 6:42 4055