Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu

Kategorie: D20

Datum:
18.05.2019
Místo konání:
Čáslav, atletický stadión Vodranty
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Čáslav, 1:4000
Ředitel závodu:
Stránský Dušan - R2
Hlavní rozhodčí:
Zitka Adam - R1
Stavitel tratí:
Fencl Petr - R2, Štěrba Zbyněk - R3
D20
2.17 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.1, KS koef.: 0, PB: 7917
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janošíkova Tereza SSU9953 SK Severka Šumperk 12:23 9104
2. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 13:15 + 0:52 8522
3. Chaloupská Barbora PHK9951 OK 99 Hradec Králové 13:17 + 0:54 8499
4. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:32 + 1:09 8332
5. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 13:37 + 1:14 8276
6. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 13:53 + 1:30 8097
7. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 14:01 + 1:38 8007
8. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 14:08 + 1:45 7929
9. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 14:30 + 2:07 7683
10. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 14:44 + 2:21 7526
11. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 14:45 + 2:22 7515
12. Poláková Tereza SOP9951 OOB TJ Slezan Opava 14:49 + 2:26 7470
13. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 14:55 + 2:32 7403
14. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 14:58 + 2:35 7369
15. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 15:00 + 2:37 7347
16. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 15:24 + 3:01 7078
17. Nechutová Aneta SJI9950 OK Jihlava 15:27 + 3:04 7045
18. Auerműllerová Anna ZBM0060 SK Žabovřesky Brno 15:32 + 3:09 6989
19. Matušková Jana RBK9999 SK Radioklub Blansko 15:42 + 3:19 6877
20. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 16:13 + 3:50 6530
21. Aschermannová Karolína KAM0051 OK Kamenice 16:54 + 4:31 6072
22. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 17:32 + 5:09 5646
23. Waňková Martina LPU9959 OK Lokomotiva Pardubice 17:44 + 5:21 5512
24. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 17:58 + 5:35 5355
25. Karbusová Kateřina OPI0052 Orientační sporty Písek 17:59 + 5:36 5344
26. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 18:01 + 5:38 5322
27. Škarková Kateřina PGP9955 SK Praga 18:05 + 5:42 5277
28. Lugrová Natalie JPV0066 Oddíl OS SK Prostějov 18:14 + 5:51 5176
29. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 18:20 + 5:57 5109
30. Barnetová Veronika LPU9952 OK Lokomotiva Pardubice 19:59 + 7:36 4002
31. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 20:21 + 7:58 3756