Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR ve sprintu

Kategorie: D21A

Datum:
18.05.2019
Místo konání:
Čáslav, atletický stadión Vodranty
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Mapa:
Čáslav, 1:4000
Ředitel závodu:
Stránský Dušan - R2
Hlavní rozhodčí:
Zitka Adam - R1
Stavitel tratí:
Fencl Petr - R2, Štěrba Zbyněk - R3
D21A
2.31 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7938
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šimková Johanka ZBM9350 SK Žabovřesky Brno 14:55 8586
2. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 15:39 + 0:44 8196
3. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:03 + 1:08 7984
4. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 16:06 + 1:11 7957
5. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 16:08 + 1:13 7939
6. Kinkorová Tereza LPM9850 OK Lokomotiva Plzeň 16:13 + 1:18 7895
7. Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka 16:25 + 1:30 7789
8. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 16:42 + 1:47 7638
9. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 16:44 + 1:49 7621
10. Mullis Kateřina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 16:47 + 1:52 7594
11. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 16:59 + 2:04 7488
12. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 17:04 + 2:09 7443
13. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 17:05 + 2:10 7435
14. Panchártková Tereza LTU8950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:24 + 2:29 7266
15. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 17:32 + 2:37 7196
16. Flašarová Kristýna PGP9054 SK Praga 17:39 + 2:44 7134
17. Vernerová Radka VBM8558 VSK Mendelu Brno 17:58 + 3:03 6965
18. Kettnerová Dana KAM8952 OK Kamenice 18:05 + 3:10 6903
19. Kubátová Jana CHA9152 OK Chrastava 18:41 + 3:46 6585
20. Hošková Tereza TAP8971 KOB Tretra Praha 18:44 + 3:49 6558
21. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 18:50 + 3:55 6505
22. Hendrychová Zuzana ZBM8954 SK Žabovřesky Brno 19:00 + 4:05 6416
23. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 19:03 + 4:08 6390
24. Kožinová Anna PGP9350 SK Praga 19:09 + 4:14 6337
25. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 19:20 + 4:25 6239
26. Šimšová Pavla MFP0551 Matfyz Praha 19:23 + 4:28 6213
27. Kašparová Lucie CHT9652 OOB SK Chrast 19:34 + 4:39 6115
28. Dvořáková Hana PGP0355 SK Praga 19:52 + 4:57 5956
29. Košárková Iva PGP8155 SK Praga 19:53 + 4:58 5947
30. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 19:54 + 4:59 5938
31. Tichovská Martina PGP8658 SK Praga 19:58 + 5:03 5903
32. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 20:13 + 5:18 5770
33. Randíková Magdaléna SOB8851 SOBSA 20:18 + 5:23 5726
34. Molnárová Monika ZBM9459 SK Žabovřesky Brno 20:20 + 5:25 5708
35. Vytinová Monika TUR9150 OOB TJ Turnov 20:28 + 5:33 5637
36. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 20:47 + 5:52 5469
37. Ondráčková Lucie CHT9254 OOB SK Chrast 20:49 + 5:54 5451
38. Kudrnáčová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 21:10 + 6:15 5265
39. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 22:19 + 7:24 4654
40. Podešvová Vlasta TJN9250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:05 + 8:10 4247
41. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 24:03 + 9:08 3734
42. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 24:35 + 9:40 3450
Doubková Emma PGP0154 SK Praga DISK 0
Koporová Petra ZBM9353 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga DISK 0