Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE

Kategorie: D21E

Datum:
01.06.2019
Místo konání:
Nová Skalka (Skalka u Doks)
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
DOK - OK Doksy
Mapa:
SELSKÁ ROKLE, DLOUHÝ DŮL
Ředitel závodu:
Janata Martin - R1
Hlavní rozhodčí:
Plochová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Novák Daniel - R2
JURY:
Zbranek Roman, Fiala Jan, Pachnerová Dominika
Protokol:
Krabička SIAC TEST na startu 2 fungovala nějakou dobu jako SIAC OFF. Netušíme, kde byl problém - krabička objektivně byla naprogramována na SIAC TEST. Chyba byla, že jsme krabičce nezalepili díru pro kontaktní ražení, a v době, kdy fungovala jako SIAC OFF, si závodníci SIAC vypínali tím, že tam SIAC čipy strkali kontaktně. Kromě tohoto proběhl závod bez závad.
D21E
8.62 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9406
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 83:56 10512
2. Horčičková Vendula LCE9353 OOB TJ Slovan Luhačovice 90:06 + 6:10 9819
3. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 92:14 + 8:18 9579
4. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 93:45 + 9:49 9409
5. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 98:56 + 15:00 8827
6. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 100:11 + 16:15 8686
7. Novotná Tereza PHK9255 OK 99 Hradec Králové 100:35 + 16:39 8641
8. Aschermannová Petra KAM9354 OK Kamenice 101:40 + 17:44 8520
9. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 101:50 + 17:54 8501
10. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 106:06 + 22:10 8022
11. Hiklová Natalia ZBM8350 SK Žabovřesky Brno 106:11 + 22:15 8012
12. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 107:14 + 23:18 7894
13. Doležalová Monika KAM8851 OK Kamenice 107:23 + 23:27 7877
14. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 107:46 + 23:50 7834
15. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 108:15 + 24:19 7780
16. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 108:19 + 24:23 7773
17. Šimková Johanka ZBM9350 SK Žabovřesky Brno 111:25 + 27:29 7424
18. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 112:50 + 28:54 7265
19. Čermáková Magdalena LCE9155 OOB TJ Slovan Luhačovice 113:00 + 29:04 7247
20. Vališová Martina TBM9669 KOS TJ Tesla Brno 114:07 + 30:11 7121
21. Bořánková Karolína KAM9550 OK Kamenice 117:35 + 33:39 6732
22. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 122:41 + 38:45 6159
23. Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 OK!Sport Warszawa 123:06 + 39:10
24. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 124:58 + 41:02 5902
25. Lui Wai Lan Iris 0040003 HONG KONG 163:13 + 79:17
Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Matyba Anna 23P9650 OK!Sport Warszawa DISK
Poklopová Lenka SSU8952 SK Severka Šumperk DISK 0
Nováková Tereza LPU9757 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Fung Charmaine 0060001 HKOXCC DISK
Štičková Anna SSU9651 SK Severka Šumperk DNS 0