Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE

Kategorie: D21C

Datum:
01.06.2019
Místo konání:
Nová Skalka (Skalka u Doks)
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
DOK - OK Doksy
Mapa:
SELSKÁ ROKLE, DLOUHÝ DŮL
Ředitel závodu:
Janata Martin - R1
Hlavní rozhodčí:
Plochová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Novák Daniel - R2
JURY:
Zbranek Roman, Fiala Jan, Pachnerová Dominika
Protokol:
Krabička SIAC TEST na startu 2 fungovala nějakou dobu jako SIAC OFF. Netušíme, kde byl problém - krabička objektivně byla naprogramována na SIAC TEST. Chyba byla, že jsme krabičce nezalepili díru pro kontaktní ražení, a v době, kdy fungovala jako SIAC OFF, si závodníci SIAC vypínali tím, že tam SIAC čipy strkali kontaktně. Kromě tohoto proběhl závod bez závad.
D21C
5.15 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 3406
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Malíková Stanislava EKP8950 VŠTJ Ekonom Praha 88:49 3789
2. Müllerová Markéta LCE9453 OOB TJ Slovan Luhačovice 95:27 + 6:38 3533
3. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 96:04 + 7:15 3509
4. Vlažná Lucie LCE8751 OOB TJ Slovan Luhačovice 98:54 + 10:05 3400
5. Černá Eliška SCP9050 OK Sparta Praha 102:44 + 13:55 3251
6. Kalinová Tereza LBE9150 TJ Lokomotiva Beroun 103:22 + 14:33 3227
7. Štemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 104:15 + 15:26 3193
8. Nemcova Erika 17S1452 Ekonom Banska Bystrica 108:42 + 19:53
9. Žaloudková Petra SJC8761 Sportcentrum Jičín 110:30 + 21:41 2951
10. Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice 116:30 + 27:41 2720
11. Voborská Jana PGP8454 SK Praga 128:56 + 40:07 2239
12. Bengtsson Sara 0190001 Malmö OK 143:35 + 54:46
13. Benešová Zuzana LIT8353 KOB Litvínov 158:33 + 69:44 1095
Krupová Tereza BZP8751 Báječné ženy v orientačním běhu DISK 0
Káninská Markéta TAP9054 KOB Tretra Praha DISK 0
Kazdová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín DISK 0
Horčičková Linda UOL8650 SOB Olomouc DNS 0
Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa DNS
Kohlová Monika TUR9756 OOB TJ Turnov DNS 0