Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE

Kategorie: D40B

Datum:
01.06.2019
Místo konání:
Nová Skalka (Skalka u Doks)
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
DOK - OK Doksy
Mapa:
SELSKÁ ROKLE, DLOUHÝ DŮL
Ředitel závodu:
Janata Martin - R1
Hlavní rozhodčí:
Plochová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Novák Daniel - R2
JURY:
Zbranek Roman, Fiala Jan, Pachnerová Dominika
Protokol:
Krabička SIAC TEST na startu 2 fungovala nějakou dobu jako SIAC OFF. Netušíme, kde byl problém - krabička objektivně byla naprogramována na SIAC TEST. Chyba byla, že jsme krabičce nezalepili díru pro kontaktní ražení, a v době, kdy fungovala jako SIAC OFF, si závodníci SIAC vypínali tím, že tam SIAC čipy strkali kontaktně. Kromě tohoto proběhl závod bez závad.
D40B
4.58 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heřmánková Pavla TUR7777 OOB TJ Turnov 56:43
2. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 57:46 + 1:03
3. Smutná Jana VAM6251 OB Vamberk 58:44 + 2:01
4. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 61:02 + 4:19
5. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 61:26 + 4:43
6. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 63:31 + 6:48
7. Tomášková Radka TUV7851 SOK TJ Turnov 64:17 + 7:34
8. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 64:27 + 7:44
9. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 64:57 + 8:14
10. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 66:32 + 9:49
11. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 66:56 + 10:13
12. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 67:19 + 10:36
13. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 67:58 + 11:15
14. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 72:34 + 15:51
15. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 73:47 + 17:04
16. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 74:06 + 17:23
17. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 74:24 + 17:41
18. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 74:29 + 17:46
19. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 75:17 + 18:34
20. Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 75:19 + 18:36
21. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 76:45 + 20:02
22. Náměstková Veronika EKP7351 VŠTJ Ekonom Praha 77:35 + 20:52
23. Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 78:10 + 21:27
24. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 80:55 + 24:12
25. Mairichová Radka TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:57 + 26:14
26. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 85:24 + 28:41
27. Kuželová Michaela FSP7851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 86:32 + 29:49
28. Žuková Marcela VLI7351 Slavia Liberec orienteering 87:27 + 30:44
29. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 87:42 + 30:59
30. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 90:18 + 33:35
31. Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu 90:47 + 34:04
32. Brettlová Marta PGP7557 SK Praga 91:35 + 34:52
33. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 92:00 + 35:17
34. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 92:36 + 35:53
35. Sázavská Tereza VLI7950 Slavia Liberec orienteering 92:44 + 36:01
36. Svítilová Pavla BZP7750 Báječné ženy v orientačním běhu 93:40 + 36:57
37. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 96:56 + 40:13
38. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 99:26 + 42:43
39. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 101:24 + 44:41
40. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 103:27 + 46:44
41. Míková Markéta TJN7351 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 103:32 + 46:49
42. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 105:16 + 48:33
43. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 112:44 + 56:01
44. Ellederová Zdeňka TAP7755 KOB Tretra Praha 116:44 + 60:01
45. Kobrlová Gabriela TJN7654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 117:26 + 60:43
46. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 120:25 + 63:42
47. Kosková Třísková Lenka VLI7554 Slavia Liberec orienteering 122:59 + 66:16
48. Vokušová Dana TJN7750 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 129:09 + 72:26
49. Hoke Magdalena 0130005 Klub dobré zprávy 171:10 + 114:27
50. Havlová Eva KNC7851 Sokol Kostelec n. Č. l. 179:56 + 123:13
51. Kvapilová Zuzana PHK7853 OK 99 Hradec Králové 199:11 + 142:28
52. Tomanicová Petra CHA7651 OK Chrastava 200:53 + 144:10
53. Reichelová Monika 0110002 Back Counters 246:35 + 189:52
Hejnová Simona LLI7651 LOK-o Liberec DISK
Růtová Martina PGP7506 SK Praga DISK
Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov DNS
Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor DNS
Hellerová Alena ROU7850 SKOB Roudnice nad Labem DNS
Vláčilová Kateřina RIC7757 OB Říčany DNS