Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE

Kategorie: D50B

Datum:
01.06.2019
Místo konání:
Nová Skalka (Skalka u Doks)
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
DOK - OK Doksy
Mapa:
SELSKÁ ROKLE, DLOUHÝ DŮL
Ředitel závodu:
Janata Martin - R1
Hlavní rozhodčí:
Plochová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Novák Daniel - R2
JURY:
Zbranek Roman, Fiala Jan, Pachnerová Dominika
Protokol:
Krabička SIAC TEST na startu 2 fungovala nějakou dobu jako SIAC OFF. Netušíme, kde byl problém - krabička objektivně byla naprogramována na SIAC TEST. Chyba byla, že jsme krabičce nezalepili díru pro kontaktní ražení, a v době, kdy fungovala jako SIAC OFF, si závodníci SIAC vypínali tím, že tam SIAC čipy strkali kontaktně. Kromě tohoto proběhl závod bez závad.
D50B
3.44 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 53:23
2. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 53:25 + 0:02
3. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 53:29 + 0:06
4. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 53:54 + 0:31
5. Sibileva Maria 0170001 Karlskrona SOK 54:28 + 1:05
6. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 54:31 + 1:08
7. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 54:34 + 1:11
8. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 56:15 + 2:52
9. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 57:24 + 4:01
10. Fürstová Katka LLI6950 LOK-o Liberec 59:07 + 5:44
11. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 59:53 + 6:30
12. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 60:29 + 7:06
13. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 61:04 + 7:41
14. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 61:46 + 8:23
15. Nováková Marie OKP6953 SK OK 24 Praha 61:56 + 8:33
16. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia Plzeň 62:02 + 8:39
17. Würzová Kateřina FYD6952 Jizerský klub OB Frýdlant 62:08 + 8:45
18. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 64:35 + 11:12
19. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 64:55 + 11:32
20. Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha 67:49 + 14:26
21. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 67:52 + 14:29
22. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 67:55 + 14:32
23. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 67:59 + 14:36
24. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 68:42 + 15:19
25. Gorčicová Ivana CHA6550 OK Chrastava 71:18 + 17:55
26. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 73:19 + 19:56
27. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 75:25 + 22:02
28. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 77:25 + 24:02
29. Šmausová Gabriela TJN6951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 82:35 + 29:12
30. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 87:06 + 33:43
31. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 90:03 + 36:40
32. Tokárová Regina VPM6950 KOS Slavia Plzeň 106:08 + 52:45
33. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 106:34 + 53:11
34. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 109:08 + 55:45
35. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 121:43 + 68:20
Rýdlová Magda TJN6850 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králové DISK
Hubáčková Jana EKP6250 VŠTJ Ekonom Praha DISK
Nadera Agata CX80 Kalisz DNS
Krákorová Iva neregistrovany DNS