Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE

Kategorie: H20A

Datum:
01.06.2019
Místo konání:
Nová Skalka (Skalka u Doks)
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
DOK - OK Doksy
Mapa:
SELSKÁ ROKLE, DLOUHÝ DŮL
Ředitel závodu:
Janata Martin - R1
Hlavní rozhodčí:
Plochová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Novák Daniel - R2
JURY:
Zbranek Roman, Fiala Jan, Pachnerová Dominika
Protokol:
Krabička SIAC TEST na startu 2 fungovala nějakou dobu jako SIAC OFF. Netušíme, kde byl problém - krabička objektivně byla naprogramována na SIAC TEST. Chyba byla, že jsme krabičce nezalepili díru pro kontaktní ražení, a v době, kdy fungovala jako SIAC OFF, si závodníci SIAC vypínali tím, že tam SIAC čipy strkali kontaktně. Kromě tohoto proběhl závod bez závad.
H20A
8.92 km, 27 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8158
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hlaváč Ondřej ZBM9901 SK Žabovřesky Brno 79:14 9382
2. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 88:05 + 8:51 8498
3. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 92:25 + 13:11 8065
4. Horčička Vít TBM9919 KOS TJ Tesla Brno 92:37 + 13:23 8045
5. Volák Ondřej LPU0010 OK Lokomotiva Pardubice 97:42 + 18:28 7537
6. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 102:21 + 23:07 7072
7. Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov 104:33 + 25:19 6853
8. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 105:26 + 26:12 6764
9. Krawczyński Mikołaj CHC0001 K.O.B. Choceň 106:33 + 27:19 6653
10. Kijak Jakub CHC0005 K.O.B. Choceň 109:30 + 30:16 6358
11. Škvor Ota KAM9900 OK Kamenice 111:10 + 31:56 6192
12. Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 111:55 + 32:41 6117
13. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 112:41 + 33:27 6040
14. Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 113:47 + 34:33 5930
15. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 116:37 + 37:23 5647
16. Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 132:45 + 53:31 4036
17. Florián Vojtěch ABM9901 KOB ALFA Brno 135:55 + 56:41 3720
18. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 144:41 + 65:27 2844
Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň DISK 0
Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice DISK 0
Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice DNS 0