Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE

Kategorie: H21E

Datum:
01.06.2019
Místo konání:
Nová Skalka (Skalka u Doks)
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
DOK - OK Doksy
Mapa:
SELSKÁ ROKLE, DLOUHÝ DŮL
Ředitel závodu:
Janata Martin - R1
Hlavní rozhodčí:
Plochová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Novák Daniel - R2
JURY:
Zbranek Roman, Fiala Jan, Pachnerová Dominika
Protokol:
Krabička SIAC TEST na startu 2 fungovala nějakou dobu jako SIAC OFF. Netušíme, kde byl problém - krabička objektivně byla naprogramována na SIAC TEST. Chyba byla, že jsme krabičce nezalepili díru pro kontaktní ražení, a v době, kdy fungovala jako SIAC OFF, si závodníci SIAC vypínali tím, že tam SIAC čipy strkali kontaktně. Kromě tohoto proběhl závod bez závad.
H21E
12.91 km, 32 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9400
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Král Vojtěch SSU8841 SK Severka Šumperk 98:49 10086
2. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 100:34 + 1:45 9912
3. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 100:45 + 1:56 9894
4. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 101:17 + 2:28 9841
5. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 104:24 + 5:35 9530
6. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 104:25 + 5:36 9529
7. Hubáček Jonáš LCE9501 OOB TJ Slovan Luhačovice 104:39 + 5:50 9505
8. Sýkora Vojtěch LCE9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 106:26 + 7:37 9328
9. Petržela Jan PHK9200 OK 99 Hradec Králové 107:30 + 8:41 9221
10. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 108:43 + 9:54 9100
11. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 109:11 + 10:22 9054
12. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 109:16 + 10:27 9046
13. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 109:33 + 10:44 9017
14. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 109:56 + 11:07 8979
15. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 110:15 + 11:26 8948
16. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 110:29 + 11:40 8924
17. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 112:04 + 13:15 8767
18. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 112:14 + 13:25 8750
19. Chloupek Adam ZBM9300 SK Žabovřesky Brno 112:21 + 13:32 8738
20. Dávidík Marian 0220005 SVK team 114:05 + 15:16
21. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 114:58 + 16:09 8478
22. Krajčík Michal 0220001 SVK team 115:08 + 16:19
23. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 115:34 + 16:45 8418
24. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 115:56 + 17:07 8382
25. Poklop Martin SSU8802 SK Severka Šumperk 117:16 + 18:27 8249
26. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 117:22 + 18:33 8239
27. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 120:08 + 21:19 7963
28. Šedivý Jan PGP8409 SK Praga 120:49 + 22:00 7895
29. Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovice 121:54 + 23:05 7787
30. Bednarski Jan LCE9805 OOB TJ Slovan Luhačovice 122:20 + 23:31 7744
31. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 124:55 + 26:06 7487
32. Sláma Dušan 0220003 SVK team 131:19 + 32:30
33. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 131:31 + 32:42 6830
34. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 132:02 + 33:13 6778
35. Moeller Tuve 14S0001 OK Linné 136:10 + 37:21
36. Kubina Filip 43S8900 ŠK Sandberg Bratislava 138:08 + 39:19
37. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 141:14 + 42:25 5862
38. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 152:57 + 54:08 4695
39. Dobbs Neil 0300001 WatO 153:13 + 54:24
40. Poon Brian 0060002 HKOXCC 155:25 + 56:36
41. Yip Gerald 0040002 HONG KONG 167:49 + 69:00
42. Hus Wouter 0360001 Kempen - OL 175:33 + 76:44
Biederman Marcin CHC9805 K.O.B. Choceň DISK 0
Hirš Otakar ZBM9801 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín DISK 0
Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno DISK 0
Bendák Jan PHK9800 OK 99 Hradec Králové DISK 0
Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice DISK 0
Mušinský Tomáš 0220002 SVK team DISK
Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice DNS 0
Bukovac Pavol 0220004 SVK team DNS
Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň DNS 0
Knudsen Henrik Rindom 0070001 OK Melfar DNS