Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE

Kategorie: H21C

Datum:
01.06.2019
Místo konání:
Nová Skalka (Skalka u Doks)
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
DOK - OK Doksy
Mapa:
SELSKÁ ROKLE, DLOUHÝ DŮL
Ředitel závodu:
Janata Martin - R1
Hlavní rozhodčí:
Plochová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Novák Daniel - R2
JURY:
Zbranek Roman, Fiala Jan, Pachnerová Dominika
Protokol:
Krabička SIAC TEST na startu 2 fungovala nějakou dobu jako SIAC OFF. Netušíme, kde byl problém - krabička objektivně byla naprogramována na SIAC TEST. Chyba byla, že jsme krabičce nezalepili díru pro kontaktní ražení, a v době, kdy fungovala jako SIAC OFF, si závodníci SIAC vypínali tím, že tam SIAC čipy strkali kontaktně. Kromě tohoto proběhl závod bez závad.
H21C
7.90 km, 22 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7106
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Semerád Antonín PGP9807 SK Praga 82:53 7795
2. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 87:16 + 4:23 7410
3. Slezák Zdeněk LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovice 87:29 + 4:36 7391
4. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 92:34 + 9:41 6945
5. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 103:41 + 20:48 5970
6. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 105:38 + 22:45 5799
7. Hodek Michal TAP8808 KOB Tretra Praha 106:16 + 23:23 5744
8. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 108:51 + 25:58 5517
9. Nemec Juraj 17S8900 Ekonom Banska Bystrica 113:24 + 30:31
10. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 114:45 + 31:52 5000
11. Kašpar Ludvík BOR9805 OK Jiskra Nový Bor 133:33 + 50:40 3351
12. Dadák Michal LCE9003 OOB TJ Slovan Luhačovice 140:41 + 57:48 2725
13. Pauschek Karel ZBM8509 SK Žabovřesky Brno 145:20 + 62:27 2317
14. Brabec Tomáš LOU8400 SK Moravan Louňovice 146:09 + 63:16 2246
15. Šípoš Petr FYD9602 Jizerský klub OB Frýdlant 160:44 + 77:51 967
16. Bernášek Jiří STB8101 TJ Stadion Nový Bor 162:50 + 79:57 783
17. Šunda Marek VSP9200 USK Praha 190:27 + 107:34 0
Buzek Martin PGP8401 SK Praga DISK 0
Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř DISK 0
Vrabec Tomáš SCP8700 OK Sparta Praha DISK 0
Komůrka Jiří CEP8700 Čepíci DISK
Bláha David SRK9510 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK 0
Kučerka David LIT8202 KOB Litvínov DISK 0
Karvánek Matouš BOR9006 OK Jiskra Nový Bor DNS 0
Nebeský Daniel KAM9404 OK Kamenice DNS 0