Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE

Kategorie: H60B

Datum:
01.06.2019
Místo konání:
Nová Skalka (Skalka u Doks)
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
DOK - OK Doksy
Mapa:
SELSKÁ ROKLE, DLOUHÝ DŮL
Ředitel závodu:
Janata Martin - R1
Hlavní rozhodčí:
Plochová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Novák Daniel - R2
JURY:
Zbranek Roman, Fiala Jan, Pachnerová Dominika
Protokol:
Krabička SIAC TEST na startu 2 fungovala nějakou dobu jako SIAC OFF. Netušíme, kde byl problém - krabička objektivně byla naprogramována na SIAC TEST. Chyba byla, že jsme krabičce nezalepili díru pro kontaktní ražení, a v době, kdy fungovala jako SIAC OFF, si závodníci SIAC vypínali tím, že tam SIAC čipy strkali kontaktně. Kromě tohoto proběhl závod bez závad.
H60B
3.64 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 42:51
2. Kunc Radovan TJN5549 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:27 + 1:36
3. Milota Josef MLA5801 MLOK Mariánské Lázně 46:44 + 3:53
4. Šedivý Jiří EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 47:26 + 4:35
5. Sucharda Jiří BOR5802 OK Jiskra Nový Bor 48:47 + 5:56
6. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 49:14 + 6:23
7. Dušátko Petr PHK5702 OK 99 Hradec Králové 49:52 + 7:01
8. Konopáč Jiří TUR5803 OOB TJ Turnov 51:49 + 8:58
9. Kettner Pavel HCE5900 TJ Hostivice 52:43 + 9:52
10. Červinka Jaroslav OKP5803 SK OK 24 Praha 53:02 + 10:11
11. Gazdačko Milan SHK5702 OK Slavia Hradec Králové 53:50 + 10:59
12. Novotný Otakar TJN5604 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:06 + 11:15
13. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 55:08 + 12:17
14. Nentvich Lubomír DOR5800 OK Dobříš 57:00 + 14:09
15. Svoboda Slavomír SMB5801 SKOB Mladá Boleslav 58:06 + 15:15
16. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 58:59 + 16:08
17. Jahn Pavel SCP5500 OK Sparta Praha 59:24 + 16:33
18. Kudrnáč Martin HCE5901 TJ Hostivice 59:32 + 16:41
19. Hoidekr Pavel LLI5901 LOK-o Liberec 60:35 + 17:44
20. Cedrych Karel TJP5500 TJ Sokol Troja 62:58 + 20:07
21. Eiselt Miloš LTP5802 OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:15 + 20:24
22. Jun Drahomír KNC5501 Sokol Kostelec n. Č. l. 64:58 + 22:07
23. Kaška Rudolf CHA5500 OK Chrastava 65:28 + 22:37
24. Guga Romuald CHC5501 K.O.B. Choceň 66:40 + 23:49
25. Balcar Aleš PHK5703 OK 99 Hradec Králové 71:49 + 28:58
26. Šváb Jan VSP5801 USK Praha 74:14 + 31:23
27. Muchl Vladimír CST5601 OB Strakonice 82:26 + 39:35
28. Horák Petr TJN5602 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:43 + 42:52
29. Vokuš Zdeněk TJN5601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 111:00 + 68:09
Flašar Jan KCK5701 KOB Český Krumlov DISK
Ouška Jiří DOR5700 OK Dobříš DNS
Hnídek Stanislav 0010001 OB Tanvald DNS