Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE

Kategorie: H70B

Datum:
01.06.2019
Místo konání:
Nová Skalka (Skalka u Doks)
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
DOK - OK Doksy
Mapa:
SELSKÁ ROKLE, DLOUHÝ DŮL
Ředitel závodu:
Janata Martin - R1
Hlavní rozhodčí:
Plochová Dominika - R1
Stavitel tratí:
Novák Daniel - R2
JURY:
Zbranek Roman, Fiala Jan, Pachnerová Dominika
Protokol:
Krabička SIAC TEST na startu 2 fungovala nějakou dobu jako SIAC OFF. Netušíme, kde byl problém - krabička objektivně byla naprogramována na SIAC TEST. Chyba byla, že jsme krabičce nezalepili díru pro kontaktní ražení, a v době, kdy fungovala jako SIAC OFF, si závodníci SIAC vypínali tím, že tam SIAC čipy strkali kontaktně. Kromě tohoto proběhl závod bez závad.
H70B
2.66 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koč Zdeněk MKP4700 SK GORDIC Praha Kačerov 43:39
2. Buriánek Jaromír SCP4700 OK Sparta Praha 44:58 + 1:19
3. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 46:20 + 2:41
4. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 47:16 + 3:37
5. Jakubec Jindřich TUR4801 OOB TJ Turnov 47:42 + 4:03
6. Švec Zdeněk SLA4700 SKOB Slaný 51:40 + 8:01
7. Novák Miloš SCP4600 OK Sparta Praha 52:32 + 8:53
8. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 53:53 + 10:14
9. Novotný Jiří SLP4601 OOB Slavia Praha 54:47 + 11:08
10. Pospíšil Jiří TUV4701 SOK TJ Turnov 57:06 + 13:27
11. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 61:18 + 17:39
12. Smetana Radim CHA4700 OK Chrastava 62:17 + 18:38
13. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SKOB Mladá Boleslav 64:22 + 20:43
14. Nosál Stanislav LBE4600 TJ Lokomotiva Beroun 73:18 + 29:39
15. Zelený Vladimír PGP4800 SK Praga 79:50 + 36:11
16. Ryšavý Vít TJP4700 TJ Sokol Troja 84:40 + 41:01
17. Kadavý Zdeněk CHA4901 OK Chrastava 84:43 + 41:04
18. Duda František KPY4600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 88:58 + 45:19
19. Rakovec Miloš SCP4500 OK Sparta Praha 90:08 + 46:29
Matoušek Luboš LJN4700 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou DNS