Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Čechy západ, oblastní žebříček, WRE

Datum:
02.06.2019
Místo konání:
Nová Skalka (Skalka u Doks)
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
DOK - OK Doksy
Mapa:
JEZÍRKO
Ředitel závodu:
Janata Martin - R1
Hlavní rozhodčí:
Pospíšilová Marie - R1
Stavitel tratí:
Pospíšil Ondřej - R1
JURY:
Zbranek Roman, Fiala Jan, Pachnerová Dominika
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
D10L     D10     D12     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10     H10L     H12     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     HDR     P     T    
D10L
2.85 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 21:06
2. Kunášková Markéta VLI1057 Slavia Liberec orienteering 27:17 + 6:11
3. Blahutová Lucie MFP0950 Matfyz Praha 28:56 + 7:50
4. Hezká Adéla DOR1053 OK Dobříš 29:20 + 8:14
5. Jelínková Anna LTP1050 OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:21 + 9:15
6. Kottíková Anežka TJN1152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:20 + 15:14
7. Fialová Kristýna DOR1250 OK Dobříš 37:52 + 16:46
8. Prokopová Tereza CHA1151 OK Chrastava 38:03 + 16:57
9. Válková Karolína TUV0951 SOK TJ Turnov 68:01 + 46:55
10. Reichelová Šárka 0110004 Back Counters 108:14 + 87:08
Feřtová Eliška VLI1056 Slavia Liberec orienteering DISK
Vondráčková Jolana DKP1058 Oddíl OB Kotlářka DISK
Zenko Rozálie BOR1052 OK Jiskra Nový Bor DNS
Tomanicová Stela CHA1051 OK Chrastava DNS
D10
1.83 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soukupová Marie BOR0952 OK Jiskra Nový Bor 15:17
2. Mišeková Lucie KAM1050 OK Kamenice 16:48 + 1:31
3. Lošťáková Ela LTP0951 OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:02 + 1:45
4. Kvapilová Kristýna TUV0999 SOK TJ Turnov 17:51 + 2:34
5. Ouzká Eliška BOR1051 OK Jiskra Nový Bor 18:43 + 3:26
6. Růtová Amálka TJN0951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:48 + 3:31
7. Pechová Marie VLI1050 Slavia Liberec orienteering 18:50 + 3:33
8. Haasová Anežka BOR0956 OK Jiskra Nový Bor 20:46 + 5:29
9. Kučerová Kateřina VSP0950 USK Praha 21:30 + 6:13
10. Žemlová Magdalena KAM0950 OK Kamenice 22:18 + 7:01
11. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 23:22 + 8:05
12. Zurynková Lenka TJN0957 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:39 + 8:22
13. Míková Sofie TJN0950 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:00 + 8:43
14. Zappová Elisabeth TJN0952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:41 + 9:24
15. Kubecová Markéta PGP0955 SK Praga 25:11 + 9:54
16. Ehlerová Michaela VSP1050 USK Praha 25:16 + 9:59
17. Houžvičková Kateřina TUR0952 OOB TJ Turnov 25:42 + 10:25
18. Ječmenová Veronika ONO0950 SKOB Ostrov 26:14 + 10:57
19. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 26:37 + 11:20
20. Havlová Veronika KNC0950 Sokol Kostelec n. Č. l. 26:59 + 11:42
21. Kubešová Tereza VLI0954 Slavia Liberec orienteering 28:45 + 13:28
22. Hrdá Kristýna VLI0953 Slavia Liberec orienteering 29:49 + 14:32
23. Gibbons Emily TUV0955 SOK TJ Turnov 30:51 + 15:34
24. Hánělová Lucie ZVO0952 OB SK Zvole 35:33 + 20:16
25. Horáčková Natalie BOR0958 OK Jiskra Nový Bor 41:15 + 25:58
Dvořáková Lucie PGP0956 SK Praga DISK
Barsová Magdaléna VLI0955 Slavia Liberec orienteering DNS
Čupcová Viktorie BOR0957 OK Jiskra Nový Bor DNS
D12
2.33 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 21:04
2. Novotná Karolína TUR0853 OOB TJ Turnov 21:33 + 0:29
3. Baldrianová Eva VSP0751 USK Praha 21:35 + 0:31
4. Baloghová Milena TJN0750 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:41 + 1:37
5. Tomášková Matilda TUV0998 SOK TJ Turnov 22:51 + 1:47
6. Mišeková Kateřina KAM0756 OK Kamenice 23:10 + 2:06
7. Gregorová Alice DKP0758 Oddíl OB Kotlářka 23:11 + 2:07
8. Svennerud Märta 0170006 Karlskrona SOK 23:42 + 2:38
9. Kunášková Karolína VLI0851 Slavia Liberec orienteering 23:58 + 2:54
10. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 25:12 + 4:08
11. Bodurková Denisa KRL0752 Kometa Kralovice 25:34 + 4:30
12. Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 25:36 + 4:32
13. Hladíková Julie DKP0857 Oddíl OB Kotlářka 25:38 + 4:34
14. Zabořilová Anna JEN0951 OB Jenišovice 25:52 + 4:48
15. Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 OK Dobříš 25:55 + 4:51
16. Nováková Viktorie RUM0751 ZOOB Rumburk 26:02 + 4:58
17. Bartalošová Anežka PGP0853 SK Praga 27:29 + 6:25
18. Nožičková Eva TJN0852 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:07 + 9:03
19. Lipenská Barbora CHA0753 OK Chrastava 30:22 + 9:18
20. Houžvičková Daniela TUR0751 OOB TJ Turnov 30:45 + 9:41
21. Pražáková Nella TJN0854 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:47 + 9:43
22. Vondráčková Alžběta DKP0864 Oddíl OB Kotlářka 31:41 + 10:37
23. Flossmannová Lucie VLI0852 Slavia Liberec orienteering 31:57 + 10:53
24. Kropáčová Zuzana KRL0754 Kometa Kralovice 32:35 + 11:31
25. Stehlíková Tereza LPM0951 OK Lokomotiva Plzeň 33:06 + 12:02
26. Kocmanová Adéla BOR0752 OK Jiskra Nový Bor 33:24 + 12:20
27. Vejražková Anna KPY0750 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 34:17 + 13:13
28. Šimůnková Michaela TAP0851 KOB Tretra Praha 34:31 + 13:27
29. Žemlová Barbora KAM0751 OK Kamenice 35:02 + 13:58
30. Waldhauserová Eliška BOR0757 OK Jiskra Nový Bor 36:01 + 14:57
31. Ehlerová Anna VSP0854 USK Praha 36:55 + 15:51
32. Havlíčková Veronika RIC0853 OB Říčany 39:56 + 18:52
33. Vaňourková Sára BOR0759 OK Jiskra Nový Bor 40:01 + 18:57
34. Jandová Eva DOR0752 OK Dobříš 40:28 + 19:24
35. Podoubská Klára TJN0855 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:20 + 20:16
36. Forstereviczová Julie DOR0850 OK Dobříš 41:37 + 20:33
37. Nováková Barborka TUV0852 SOK TJ Turnov 42:11 + 21:07
38. Horáčková Tereza BOR0762 OK Jiskra Nový Bor 43:04 + 22:00
39. Klustová Tereza CHA0751 OK Chrastava 43:18 + 22:14
40. Ellederová Eva TAP0860 KOB Tretra Praha 43:20 + 22:16
41. Kuželová Ela FSP0750 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:03 + 22:59
42. Reichelová Helena 0110003 Back Counters 44:14 + 23:10
43. Kutková Tereza JEN0752 OB Jenišovice 44:54 + 23:50
44. Synková Elena DOK0850 OK Doksy 45:05 + 24:01
45. Feřtová Anežka VLI0856 Slavia Liberec orienteering 45:41 + 24:37
46. Oliveriusová Anna BZP0850 Báječné ženy v orientačním běhu 46:50 + 25:46
47. Davidová Beatrice RUM0752 ZOOB Rumburk 47:26 + 26:22
48. Cicvárková Klára TJN0757 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:57 + 26:53
49. Hudosová Kristýna RIC0750 OB Říčany 49:02 + 27:58
50. Neumannová Carla DOK0851 OK Doksy 51:03 + 29:59
51. Pilátová Rozálie DKL0750 KOB Kladno 51:58 + 30:54
52. Mušková Amálie Anna DKP0759 Oddíl OB Kotlářka 53:40 + 32:36
53. Krátká Linda ROU0851 SKOB Roudnice nad Labem 53:52 + 32:48
54. Hezká Tereza DOR0855 OK Dobříš 56:30 + 35:26
55. Pavlova Lenka TJN0850 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 57:08 + 36:04
56. Vlčková Emílie BOR0766 OK Jiskra Nový Bor 58:03 + 36:59
57. Vokušová Veronika TJN0756 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 61:21 + 40:17
58. Pavlíková Rozárie LIT0851 KOB Litvínov 85:33 + 64:29
59. Mušková Magdalena DKP0865 Oddíl OB Kotlářka 101:27 + 80:23
Heřmánková Bára TUR0850 OOB TJ Turnov DISK
Veselá Karolína BOR0660 OK Jiskra Nový Bor 37:03 + 15:59
Březinová Antonie CHA0851 OK Chrastava DNS
Koudelková Katrin BOR0856 OK Jiskra Nový Bor DNS
Ptáčková Hana PGP0750 SK Praga DNS
D14B
2.29 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matyášová Kristýna CHA0555 OK Chrastava 21:09
2. Zettervall Emma 0170010 Karlskrona SOK 21:20 + 0:11
3. Škáchová Viktorie DKP0655 Oddíl OB Kotlářka 22:25 + 1:16
4. Malečková Hana VSP0553 USK Praha 22:34 + 1:25
5. Mellanová Judita TUR0559 OOB TJ Turnov 22:51 + 1:42
6. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 22:56 + 1:47
7. Švecová Karolína ZVO0557 OB SK Zvole 24:18 + 3:09
8. Štemberová Bára TJN0650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:28 + 3:19
9. Pecková Tereza VLI0551 Slavia Liberec orienteering 24:56 + 3:47
10. Braun Filippa 0200001 Växjö OK 26:29 + 5:20
11. Šimšová Pavla MFP0551 Matfyz Praha 26:45 + 5:36
12. Lamačová Barbora BOR0750 OK Jiskra Nový Bor 26:47 + 5:38
13. Kubecová Magdalena STB0550 TJ Stadion Nový Bor 27:08 + 5:59
14. Škáchová Zuzana DKP0656 Oddíl OB Kotlářka 27:16 + 6:07
15. Kotková Adéla RIC0655 OB Říčany 27:28 + 6:19
16. Štěpová Kateřina PGP0657 SK Praga 27:30 + 6:21
17. Nováková Nina KAM0554 OK Kamenice 28:09 + 7:00
18. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 28:20 + 7:11
19. Balejová Julie KAM0551 OK Kamenice 28:37 + 7:28
20. Novotná Barbora TUR0552 OOB TJ Turnov 28:50 + 7:41
21. Vilémová Eliška VLI0655 Slavia Liberec orienteering 29:02 + 7:53
22. Řeháková Mirka SKV0652 TJ Slovan Karlovy Vary 29:04 + 7:55
23. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 29:43 + 8:34
24. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 29:54 + 8:45
25. Kubcová Anna DOB0550 KOB Dobruška 30:23 + 9:14
26. Lošťáková Sára LTP0650 OOB TJ Lokomotiva Teplice 30:50 + 9:41
27. Petersson Hilda 0200002 Växjö OK 31:07 + 9:58
28. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 32:11 + 11:02
29. Savruková Adéla TJN0656 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:33 + 11:24
30. Lamačová Kateřina TUR0660 OOB TJ Turnov 32:51 + 11:42
31. Vláčilová Anna RIC0657 OB Říčany 33:19 + 12:10
32. Koubová Hana DKP0558 Oddíl OB Kotlářka 33:33 + 12:24
33. Koudelková Eliška BOR0652 OK Jiskra Nový Bor 33:35 + 12:26
34. Hájková Tereza TUR0556 OOB TJ Turnov 33:44 + 12:35
35. Sokolová Julie VLI0552 Slavia Liberec orienteering 34:24 + 13:15
36. Zoubková Šárka TJN0554 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:28 + 13:19
37. Měšťanová Tereza TAP0653 KOB Tretra Praha 35:07 + 13:58
38. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 35:24 + 14:15
39. Plevová Barbora 0180001 AC TJ Jičín 35:45 + 14:36
40. Fialová Kateřina DOR0754 OK Dobříš 36:27 + 15:18
41. Kottíková Lucie TJN0657 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:33 + 15:24
42. Podoubská Adéla TJN0658 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:40 + 15:31
43. Kohoutková Klára BSO0650 KOB Baník Sokolov 37:06 + 15:57
44. Krejčová Hana ROU0653 SKOB Roudnice nad Labem 37:29 + 16:20
45. Magazu Annabelle DOR0657 OK Dobříš 39:41 + 18:32
46. Štěpánková Běla BOR0555 OK Jiskra Nový Bor 40:59 + 19:50
47. Vítková Anna DOK0650 OK Doksy 42:35 + 21:26
48. Dvořáková Veronika PGP0659 SK Praga 43:38 + 22:29
49. Šobíšková Lucie BSO0651 KOB Baník Sokolov 43:48 + 22:39
50. Rejmanová Nikola BOR0656 OK Jiskra Nový Bor 44:20 + 23:11
51. Davidová Noemi RUM0551 ZOOB Rumburk 45:51 + 24:42
52. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 47:05 + 25:56
53. Hovorková Marie LDC0650 KOB Děčín 47:09 + 26:00
54. Stehlíková Adéla BOR0554 OK Jiskra Nový Bor 48:00 + 26:51
55. Havlová Tereza KNC0750 Sokol Kostelec n. Č. l. 48:41 + 27:32
56. Izáková Eva EKP0651 VŠTJ Ekonom Praha 50:30 + 29:21
57. Šáchová Magdalena DOR0659 OK Dobříš 50:57 + 29:48
58. Kosková Adéla VLI0656 Slavia Liberec orienteering 52:03 + 30:54
59. Prošková Markéta BOR0657 OK Jiskra Nový Bor 58:11 + 37:02
60. Holanová Lucie CHA0655 OK Chrastava 74:47 + 53:38
Háková Eliška TJN0654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Bambousková Julie DOR0650 OK Dobříš DNS
Skalová Jolana TJN0653 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Ptáčková Veronika PGP0551 SK Praga DNS
Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov DNS
Holíková Petra ONO0653 SKOB Ostrov DNS
D16A
2.52 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíčková Markéta ABM0362 KOB ALFA Brno 23:53
2. Karlová Anna JIL0352 OK Jilemnice 23:59 + 0:06
3. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:33 + 3:40
4. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 27:42 + 3:49
5. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 27:46 + 3:53
6. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 27:49 + 3:56
7. Tichá Dorotea DKP0351 Oddíl OB Kotlářka 27:56 + 4:03
8. Smolková Barbora TAP0356 KOB Tretra Praha 28:23 + 4:30
9. Černá Ema ROU0451 SKOB Roudnice nad Labem 28:45 + 4:52
10. Richtrová Kamila VPM0451 KOS Slavia Plzeň 29:57 + 6:04
11. Pračková Ema RIC0451 OB Říčany 30:11 + 6:18
12. Štraitová Jolana VSP0456 USK Praha 30:38 + 6:45
13. Barnatová Klára ZBM0352 SK Žabovřesky Brno 30:50 + 6:57
14. Bednaříková Emma ZBM0359 SK Žabovřesky Brno 30:55 + 7:02
15. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 31:30 + 7:37
16. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 31:34 + 7:41
17. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:43 + 7:50
18. Svennerud Alma 0170005 Karlskrona SOK 31:44 + 7:51
19. Smutná Anna Marie DKP0359 Oddíl OB Kotlářka 31:45 + 7:52
20. Hovořáková Karolína ZBM0351 SK Žabovřesky Brno 32:41 + 8:48
21. Swartz Lisa 0250001 OK Orion 33:57 + 10:04
22. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 35:50 + 11:57
23. Podrábská Alžběta VLI0451 Slavia Liberec orienteering 35:51 + 11:58
24. Rotková Markéta ZBM0455 SK Žabovřesky Brno 36:16 + 12:23
25. Bulířová Ema TAP0452 KOB Tretra Praha 36:30 + 12:37
26. Stoklasová Zuzana OSN0454 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:54 + 14:01
27. Binarová Adéla UOL0452 SOB Olomouc 38:42 + 14:49
28. Novotná Jitka SJH0454 SJH Jindřichův Hradec 39:07 + 15:14
29. Lukašáková Sára STE0450 SK SKI-OB Šternberk 39:53 + 16:00
30. Nehasilová Veronika LDC0350 KOB Děčín 42:46 + 18:53
31. Mazurek Joanna CHC0353 K.O.B. Choceň 51:14 + 27:21
32. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 51:45 + 27:52
D16B
2.16 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hankovcová Helena KAM0350 OK Kamenice 25:58
2. Aschermannová Klára VSP0454 USK Praha 27:46 + 1:48
3. Čapková Lucie KAM0459 OK Kamenice 28:01 + 2:03
4. Čermáková Klára PGP0352 SK Praga 28:46 + 2:48
5. Pesničáková Soňa TJN0451 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:01 + 3:03
6. Krejčová Lucie ROU0453 SKOB Roudnice nad Labem 29:08 + 3:10
7. Burešová Eliška VLI0456 Slavia Liberec orienteering 30:37 + 4:39
8. Chrzová Eliška PGP0353 SK Praga 30:41 + 4:43
9. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 31:11 + 5:13
10. Janečková Josefína EKP0351 VŠTJ Ekonom Praha 31:20 + 5:22
11. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 31:38 + 5:40
12. Vitebská Eliška TJN0350 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:57 + 5:59
13. Pavlíčková Hana KPY0450 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 33:07 + 7:09
14. Rumlenová Tereza BOR0453 OK Jiskra Nový Bor 33:46 + 7:48
15. Nádeníčková Iva NEK0350 Nejdek Orienteering 33:46 + 7:48
16. De Heij Laura RIC0450 OB Říčany 33:47 + 7:49
17. Nekvasilová Tereza DKP0459 Oddíl OB Kotlářka 34:48 + 8:50
18. Tomanicová Sofie CHA0450 OK Chrastava 34:59 + 9:01
19. Kopecká Valentýna VSP0453 USK Praha 35:06 + 9:08
20. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 35:12 + 9:14
21. Řeháková Gabriela VPM0353 KOS Slavia Plzeň 35:34 + 9:36
22. Švecová Anežka ZVO0352 OB SK Zvole 36:00 + 10:02
23. Beranová Hana VSP0455 USK Praha 36:03 + 10:05
24. Víšková Veronika KAM0452 OK Kamenice 36:08 + 10:10
25. Arnoštová Veronika DOR0455 OK Dobříš 36:33 + 10:35
26. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 36:47 + 10:49
27. Hudská Štěpánka TUR0450 OOB TJ Turnov 37:02 + 11:04
28. Tomášková Linda TAP0455 KOB Tretra Praha 39:14 + 13:16
29. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 40:17 + 14:19
30. Cincibusová Lenka FSP0450 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 40:33 + 14:35
31. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 41:08 + 15:10
32. Končická Kateřina RIC0352 OB Říčany 41:10 + 15:12
33. Baštová Julie DOR0353 OK Dobříš 41:42 + 15:44
34. Nentvichová Julie DOR0351 OK Dobříš 41:49 + 15:51
35. Podhorná Anna VLI0455 Slavia Liberec orienteering 43:27 + 17:29
36. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 46:07 + 20:09
37. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 46:49 + 20:51
38. Průšková Tereza BOR0456 OK Jiskra Nový Bor 46:58 + 21:00
39. Jedličková Kristýna KAM0455 OK Kamenice 47:36 + 21:38
40. Chramostová Amálie KAM0355 OK Kamenice 51:56 + 25:58
41. Vláčilová Barbora RIC0457 OB Říčany 53:34 + 27:36
42. Lamačová Pavlína TUR0451 OOB TJ Turnov 60:26 + 34:28
43. Menclová Anna JEN0452 OB Jenišovice 94:03 + 68:05
Novotná Marie PGP0354 SK Praga DNS
Dvořáková Hana PGP0355 SK Praga DNS
Mojžíšková Klára KAM0356 OK Kamenice DNS
Jirasová Anežka DOR0350 OK Dobříš DNS
Šauli Kateřina VPM0456 KOS Slavia Plzeň DNS
D18A
2.58 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Michaela SKM0251 KOB Směr Kroměříž 28:46
2. Semíková Lucie KAM0250 OK Kamenice 29:04 + 0:18
3. Chrástová Tereza STH0251 SK Studenec 29:13 + 0:27
4. Šklíbová Veronika SRK0153 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:40 + 0:54
5. Hlaváčová Anežka TBM0199 KOS TJ Tesla Brno 29:48 + 1:02
6. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 30:26 + 1:40
7. Vejražková Rozárka SJC0151 Sportcentrum Jičín 30:55 + 2:09
8. Šklíbová Míša TJN0153 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:09 + 2:23
9. Pekařová Jana TUR0252 OOB TJ Turnov 31:30 + 2:44
10. Mrózek Teresa TRI0251 TJ TŽ Třinec 31:57 + 3:11
11. Holečková Petra SHK0250 OK Slavia Hradec Králové 32:28 + 3:42
12. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 32:32 + 3:46
13. Mašínová Anna TJN0152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:32 + 3:46
14. Škáchová Magdalena DKP0156 Oddíl OB Kotlářka 33:30 + 4:44
15. Kosová Tereza PHK0151 OK 99 Hradec Králové 33:38 + 4:52
16. Šafková Sofie KAM0153 OK Kamenice 33:49 + 5:03
17. Korpasová Lucie TBM0151 KOS TJ Tesla Brno 33:52 + 5:06
18. Golová Tereza VIC0162 OB Vizovice 34:36 + 5:50
19. Bejvlová Karolína KAM0258 OK Kamenice 34:41 + 5:55
20. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 34:46 + 6:00
21. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 35:43 + 6:57
22. Bednaříková Sára LCE0252 OOB TJ Slovan Luhačovice 36:35 + 7:49
23. Podrábská Marie TJN0259 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:37 + 7:51
24. Nádeníčková Pavla NEK0150 Nejdek Orienteering 36:37 + 7:51
25. Shánělová Štěpánka CHC0152 K.O.B. Choceň 36:43 + 7:57
26. Marková Ema STE0252 SK SKI-OB Šternberk 37:07 + 8:21
27. Kejmarová Jana STH0152 SK Studenec 38:31 + 9:45
28. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 38:41 + 9:55
29. Raková Petra SHK0251 OK Slavia Hradec Králové 38:55 + 10:09
30. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 39:29 + 10:43
31. Kroniková Štěpánka SHK0150 OK Slavia Hradec Králové 39:43 + 10:57
32. Nevěřilová Kateřina LCE0254 OOB TJ Slovan Luhačovice 40:11 + 11:25
33. Slámová Taťána OSN0250 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 40:14 + 11:28
34. Kinštová Tereza SJH0251 SJH Jindřichův Hradec 40:36 + 11:50
35. Kochová Anna TUR0155 OOB TJ Turnov 41:01 + 12:15
36. Mianowska Julia LCE0154 OOB TJ Slovan Luhačovice 43:54 + 15:08
37. Ciura Aleksandra CHC0155 K.O.B. Choceň 49:16 + 20:30
38. Warcopová Kateřina TRI0150 TJ TŽ Třinec 51:32 + 22:46
39. Dolejší Kateřina DOK0156 OK Doksy 64:37 + 35:51
Vandasová Adéla PHK0255 OK 99 Hradec Králové DISK
Rýdlová Magdaléna TJN0251 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Olszanka Gabriela 23P0151 OK!Sport Warszawa DNS
D18B
2.26 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aschermannová Tereza VSP0253 USK Praha 26:34
2. Tymešová Anna BOR0253 OK Jiskra Nový Bor 28:06 + 1:32
3. Hovorková Tereza ZVO0153 OB SK Zvole 30:03 + 3:29
4. Doubková Emma PGP0154 SK Praga 30:14 + 3:40
5. Růžičková Vendula CHA0252 OK Chrastava 30:19 + 3:45
6. Linková Lucie TJN0257 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:54 + 4:20
7. Šritrová Lenka TUR0250 OOB TJ Turnov 33:30 + 6:56
8. Horáková Barbora VSP0150 USK Praha 33:47 + 7:13
9. Sanna Karin DKP0250 Oddíl OB Kotlářka 34:04 + 7:30
10. Popová Veronika TAP0253 KOB Tretra Praha 35:01 + 8:27
11. Popová Jana TAP0252 KOB Tretra Praha 36:18 + 9:44
12. Nováková Eliška PDY0150 Běhej Poděbrady 36:28 + 9:54
13. Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 OK Dobříš 36:48 + 10:14
14. Pavlová Martina LTP0151 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:07 + 10:33
15. Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 37:08 + 10:34
16. Kalousková Marie DKP0151 Oddíl OB Kotlářka 37:11 + 10:37
17. Blahová Pavla DKP0155 Oddíl OB Kotlářka 37:11 + 10:37
18. Tomaidesová Adéla Anna PGP0255 SK Praga 38:41 + 12:07
19. Beranová Eva VSP0254 USK Praha 40:42 + 14:08
20. Marešová Klára NEK0250 Nejdek Orienteering 41:58 + 15:24
21. Geislerová Aneta DKL0151 KOB Kladno 43:43 + 17:09
22. Lišková Adélka CHA0254 OK Chrastava 50:43 + 24:09
23. Votavová Žofie KNC0250 Sokol Kostelec n. Č. l. 52:21 + 25:47
24. Budská Anna TJN0253 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:26 + 25:52
Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia Plzeň DISK
Titzová Adéla PGP0257 SK Praga DNS
D20A
2.75 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7757
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janošíkova Tereza SSU9953 SK Severka Šumperk 26:19 8641
2. Kopecká Anna LPU9958 OK Lokomotiva Pardubice 28:25 + 2:06 8018
3. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 28:27 + 2:08 8008
4. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 28:41 + 2:22 7939
5. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 29:06 + 2:47 7815
6. Sieglová Eliška PGP9954 SK Praga 29:09 + 2:50 7801
7. Nechanická Klára OSN0050 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:29 + 3:10 7702
8. Thýnová Nikola SHK0051 OK Slavia Hradec Králové 29:53 + 3:34 7583
9. Sokolářová Šárka TUR9999 OOB TJ Turnov 30:39 + 4:20 7356
10. Opálková Martina BBM0050 BETA URSUS Orienteering 30:49 + 4:30 7306
11. Grycová Kateřina TBM0058 KOS TJ Tesla Brno 31:15 + 4:56 7178
12. Waňková Martina LPU9959 OK Lokomotiva Pardubice 31:17 + 4:58 7168
13. Aschermannová Karolína KAM0051 OK Kamenice 31:22 + 5:03 7143
14. Thořová Markéta TUR9952 OOB TJ Turnov 32:22 + 6:03 6847
15. Voltrová Alena DKP9956 Oddíl OB Kotlářka 32:36 + 6:17 6778
16. Větříčková Andrea SHK9951 OK Slavia Hradec Králové 32:53 + 6:34 6694
17. Špringlová Kamila TBM0050 KOS TJ Tesla Brno 33:01 + 6:42 6654
18. Poláková Tereza SOP9951 OOB TJ Slezan Opava 33:26 + 7:07 6530
19. Firešová Markéta ZBM9951 SK Žabovřesky Brno 34:18 + 7:59 6273
20. Tichá Veronika TZL9951 SKOB Zlín 34:21 + 8:02 6259
21. Janoušková Lucie BOR9954 OK Jiskra Nový Bor 35:27 + 9:08 5932
22. Biederman Adrianna CHC0056 K.O.B. Choceň 35:48 + 9:29 5829
23. Auerműllerová Anna ZBM0060 SK Žabovřesky Brno 35:52 + 9:33 5809
24. Ressová Tereza LCE0052 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:54 + 9:35 5799
25. Pavlíková Markéta CHA0050 OK Chrastava 37:33 + 11:14 5310
26. Riby Rose LTP0051 OOB TJ Lokomotiva Teplice 40:06 + 13:47 4554
27. Matušková Jana RBK9999 SK Radioklub Blansko 40:23 + 14:04 4470
28. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 41:26 + 15:07 4158
29. Ciesiółka Katarzyna CHC0055 K.O.B. Choceň 43:34 + 17:15 3526
30. Odehnalová Klára ZBM9956 SK Žabovřesky Brno 44:54 + 18:35 3130
31. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 46:44 + 20:25 2586
D20B
2.21 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 4768
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 22:47 5245
2. Biersaková Dagmar KRL0051 Kometa Kralovice 23:20 + 0:33 5127
3. Kubecová Kateřina BOR9959 OK Jiskra Nový Bor 24:55 + 2:08 4789
4. Kopecká Johana PGP9956 SK Praga 25:20 + 2:33 4700
5. Hrabánková Zuzana PGP9950 SK Praga 26:26 + 3:39 4466
6. Sedláčková Linda ROZ0050 OK Roztoky 30:53 + 8:06 3516
7. Míchalová Šárka KPY0050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 34:14 + 11:27 2801
8. Hanáková Lenka KRL9951 Kometa Kralovice 35:07 + 12:20 2612
Paříková Iva TUR0061 OOB TJ Turnov DISK 0
Kosíková Eliška TUR0052 OOB TJ Turnov DNS 0
D21E
3.84 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9471
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horčičková Vendula LCE9353 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:44 10353
2. Kosová Denisa PHK9150 OK 99 Hradec Králové 40:01 + 1:17 10031
3. Štičková Anna SSU9651 SK Severka Šumperk 41:12 + 2:28 9734
4. Kabáthová Eva ZBM8966 SK Žabovřesky Brno 41:55 + 3:11 9554
5. Teplá Karolína SHK9251 OK Slavia Hradec Králové 42:08 + 3:24 9500
6. Čechová Tereza KAM9852 OK Kamenice 42:56 + 4:12 9299
7. Kozáková Zdenka TBM7952 KOS TJ Tesla Brno 43:14 + 4:30 9223
8. Jedličková Zuzana SHK8150 OK Slavia Hradec Králové 43:31 + 4:47 9152
9. Mechlová Lenka SHK9051 OK Slavia Hradec Králové 43:55 + 5:11 9052
10. Voborníková Alena CTB9451 SK OB Chotěboř 44:37 + 5:53 8876
11. Šiková Karolína LPM9651 OK Lokomotiva Plzeň 45:52 + 7:08 8562
12. Čermáková Magdalena LCE9155 OOB TJ Slovan Luhačovice 46:15 + 7:31 8466
13. Knapová Lenka LPU9351 OK Lokomotiva Pardubice 46:16 + 7:32 8462
14. Šimůnková Gabriela TAP9755 KOB Tretra Praha 46:37 + 7:53 8374
15. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 46:51 + 8:07 8315
16. Nováková Tereza LPU9757 OK Lokomotiva Pardubice 47:23 + 8:39 8181
17. Bogarová Adélka PGP9056 SK Praga 47:26 + 8:42 8169
18. Jirčáková Martina LCE8951 OOB TJ Slovan Luhačovice 48:08 + 9:24 7993
19. Aschermannová Petra KAM9354 OK Kamenice 49:16 + 10:32 7709
20. Vališová Martina TBM9669 KOS TJ Tesla Brno 49:29 + 10:45 7654
21. Doležalová Monika KAM8851 OK Kamenice 49:46 + 11:02 7583
22. Sklenářová Radka LCE9250 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:52 + 11:08 7558
23. Ślusarczyk Katarzyna 23P8951 OK!Sport Warszawa 50:21 + 11:37
24. Šimková Johanka ZBM9350 SK Žabovřesky Brno 50:29 + 11:45 7403
25. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 50:43 + 11:59 7344
26. Odehnalová Tereza ZBM9757 SK Žabovřesky Brno 51:25 + 12:41 7169
27. Procházková Klára LPU9451 OK Lokomotiva Pardubice 52:17 + 13:33 6951
28. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 52:27 + 13:43 6909
29. Šiková Barbora LPM9650 OK Lokomotiva Plzeň 52:33 + 13:49 6884
30. Hiršová Gabriela ZBM9651 SK Žabovřesky Brno 53:46 + 15:02 6579
31. Hiklová Natalia ZBM8350 SK Žabovřesky Brno 53:49 + 15:05 6566
32. Poklopová Lenka SSU8952 SK Severka Šumperk 56:00 + 17:16 6018
33. Lui Wai Lan Iris 0040003 HONG KONG 63:46 + 25:02
34. Fung Charmaine 0060001 HKOXCC 70:13 + 31:29
35. Matyba Anna 23P9650 OK!Sport Warszawa 77:43 + 38:59
D21A
3.23 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7741
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 37:34 8405
2. Benešová Lucie SJC8951 Sportcentrum Jičín 38:34 + 1:00 8192
3. Udržalová Pavla LPU8552 OK Lokomotiva Pardubice 39:23 + 1:49 8018
4. Hepnerová Martina SHK8152 OK Slavia Hradec Králové 39:41 + 2:07 7954
5. Korpasová Tereza TBM9898 KOS TJ Tesla Brno 40:50 + 3:16 7709
6. Kochová Nikola TUR9358 OOB TJ Turnov 40:56 + 3:22 7688
7. Havlová Adéla BOR9161 OK Jiskra Nový Bor 41:14 + 3:40 7624
8. Chvalová Věra LPM9452 OK Lokomotiva Plzeň 41:31 + 3:57 7563
9. Kubátová Jana CHA9152 OK Chrastava 42:00 + 4:26 7460
10. Červená Adéla SHK9755 OK Slavia Hradec Králové 42:01 + 4:27 7457
11. Šimšová Jana MFP7651 Matfyz Praha 42:02 + 4:28 7453
12. Neradová Alena TUR8551 OOB TJ Turnov 42:30 + 4:56 7354
13. Pavlovcová Petra TUR9353 OOB TJ Turnov 42:34 + 5:00 7340
14. Mádlová Věra ZBM8951 SK Žabovřesky Brno 42:46 + 5:12 7297
15. Bořánková Karolína KAM9550 OK Kamenice 43:52 + 6:18 7063
16. Balcarová Jana PHK8753 OK 99 Hradec Králové 44:22 + 6:48 6956
17. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:26 + 6:52 6942
18. Zajícová Kateřina TAP9053 KOB Tretra Praha 45:11 + 7:37 6782
19. Matějů Martina PGP8556 SK Praga 45:16 + 7:42 6764
20. Chovancová Zuzana TZL9754 SKOB Zlín 45:50 + 8:16 6644
21. Drągowska Maria 23P9550 OK!Sport Warszawa 46:46 + 9:12
22. Staňová Karolína BOR9853 OK Jiskra Nový Bor 46:57 + 9:23 6406
23. Fundová Eliška SHK9351 OK Slavia Hradec Králové 47:29 + 9:55 6292
24. Chaloupková Veronika CHC9852 K.O.B. Choceň 47:39 + 10:05 6256
25. Jirásková Kateřina PGP8852 SK Praga 48:18 + 10:44 6118
26. Valachová Martina LPU9054 OK Lokomotiva Pardubice 48:48 + 11:14 6011
27. Hrabánková Klára PGP9654 SK Praga 48:57 + 11:23 5979
28. Novotná Tereza PHK9255 OK 99 Hradec Králové 49:01 + 11:27 5965
29. Folbrechtová Šárka BOR9051 OK Jiskra Nový Bor 49:02 + 11:28 5962
30. Košárková Iva PGP8155 SK Praga 49:56 + 12:22 5770
31. Drągowska Malwina 23P8500 OK!Sport Warszawa 50:22 + 12:48
32. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 50:28 + 12:54 5656
33. Lepšíková Eva SJC8765 Sportcentrum Jičín 51:36 + 14:02 5415
34. Zimmerová Kateřina KAM9850 OK Kamenice 51:44 + 14:10 5386
35. Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha 52:42 + 15:08 5180
36. Hanáková Magda KRL9651 Kometa Kralovice 52:51 + 15:17 5148
37. Bialožytová Tereza PGP9055 SK Praga 53:16 + 15:42 5060
38. Vytinová Monika TUR9150 OOB TJ Turnov 53:19 + 15:45 5049
39. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 55:13 + 17:39 4644
40. Kopcová Michaela VLI8456 Slavia Liberec orienteering 55:46 + 18:12 4527
41. Žaloudková Klára LPU9461 OK Lokomotiva Pardubice 56:08 + 18:34 4449
42. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 56:17 + 18:43 4417
43. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 56:27 + 18:53 4381
44. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 58:17 + 20:43 3991
45. Hendrychová Zuzana ZBM8954 SK Žabovřesky Brno 59:18 + 21:44 3774
46. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 59:49 + 22:15 3664
47. Sabelová Markéta TRI9656 TJ TŽ Třinec 60:34 + 23:00 3504
48. Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 62:05 + 24:31
49. Nedbálková Hana ZBM9755 SK Žabovřesky Brno 65:09 + 27:35 2527
50. Knížková Šárka CHA9850 OK Chrastava 67:38 + 30:04 1998
51. Masopustová Elis PGP8656 SK Praga 70:34 + 33:00 1373
Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK 0
Wiesnerová Monika NPA9051 SK LOB Nová Paka DISK 0
Kožinová Zuzana PGP9650 SK Praga DISK 0
Myslivečková Zuzana TUR9253 OOB TJ Turnov DNS 0
Tihonová Hana TAP9052 KOB Tretra Praha DNS 0
Svobodová Barbora TJN8952 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS 0
Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DNS 0
Oľhavová Hana ASU9199 Magnus Orienteering DNS 0
Kožinová Anna PGP9350 SK Praga DNS 0
Azebová Nina PHK8855 OK 99 Hradec Králové DNS 0
Kašková Kateřina CHA7850 OK Chrastava DNS 0
D21B
2.79 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 5746
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chmelařová Michaela SHK9151 OK Slavia Hradec Králové 30:39 6800
2. Ondřejová Dita Terezie SHK8550 OK Slavia Hradec Králové 36:17 + 5:38 5811
3. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 37:08 + 6:29 5662
4. Kopecká Eliška ASU9299 Magnus Orienteering 41:04 + 10:25 4971
5. Rydlová Eva FSP8989 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:54 + 13:15 4474
6. Smutná Pavla VAM8651 OB Vamberk 44:40 + 14:01 4339
7. Jebavá Lucie STH9251 SK Studenec 45:04 + 14:25 4269
8. Posseltová Tereza TJN9252 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:12 + 15:33 4070
9. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 46:57 + 16:18 3938
10. Studničná Lenka FSP8650 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 48:38 + 17:59 3642
11. Molnárová Monika ZBM9459 SK Žabovřesky Brno 48:59 + 18:20 3581
12. Francke Pavla VLI8850 Slavia Liberec orienteering 49:09 + 18:30 3552
13. Müllerová Markéta LCE9453 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:50 + 19:11 3432
14. Ježková Dominika PGP9053 SK Praga 52:07 + 21:28 3031
15. Botiková Daniela LCE9158 OOB TJ Slovan Luhačovice 52:38 + 21:59 2940
16. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov 54:18 + 23:39 2647
17. Janečková Dagmar EKP6550 VŠTJ Ekonom Praha 54:36 + 23:57 2595
18. Majasow Agata CHC8553 K.O.B. Choceň 55:11 + 24:32 2492
19. Černá Hana EKP8459 VŠTJ Ekonom Praha 55:57 + 25:18 2358
20. Neradová Eva LIT8951 KOB Litvínov 56:58 + 26:19 2179
21. Zatloukalová Jana TUR8651 OOB TJ Turnov 57:00 + 26:21 2173
22. Marková Anna LBE9250 TJ Lokomotiva Beroun 57:23 + 26:44 2106
23. Würzová Karolína FYD9852 Jizerský klub OB Frýdlant 58:34 + 27:55 1898
24. Podešvová Vlasta TJN9250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 59:01 + 28:22 1819
25. Szenczi Kristýna VLI8650 Slavia Liberec orienteering 59:18 + 28:39 1770
26. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 61:38 + 30:59 1360
27. Štemberová Natálie TJN9851 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:19 + 32:40 1064
28. Vlažná Lucie LCE8751 OOB TJ Slovan Luhačovice 63:19 + 32:40 1064
29. Soroka Martyna TUR9466 OOB TJ Turnov 75:19 + 44:40 0
30. Nemcova Erika 17S1452 Ekonom Banska Bystrica 89:20 + 58:41
Würzová Anna FYD9451 Jizerský klub OB Frýdlant DISK 0
Kálalová Tereza 0330001 Žižkovský tygři DISK
Sheshikova Anastasia KAM9853 OK Kamenice DNS 0
Hausmannová Klára EKP8651 VŠTJ Ekonom Praha DNS 0
Šákrová Michaela BOR8850 OK Jiskra Nový Bor DNS 0
D21C
2.75 km, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 2483
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 46:13 2741
2. Blahutová Hanka MFP7953 Matfyz Praha 46:21 + 0:08 2734
3. Vágnerová Michaela SJC8754 Sportcentrum Jičín 52:07 + 5:54 2419
4. Kalinová Tereza LBE9150 TJ Lokomotiva Beroun 53:20 + 7:07 2353
5. Malíková Stanislava EKP8950 VŠTJ Ekonom Praha 53:53 + 7:40 2323
6. Káninská Markéta TAP9054 KOB Tretra Praha 55:43 + 9:30 2223
7. Veselá Jana PHK8650 OK 99 Hradec Králové 56:23 + 10:10 2187
8. Izáková Ivana EKP7453 VŠTJ Ekonom Praha 59:20 + 13:07 2026
9. Zakouřilová Kamila TUR8557 OOB TJ Turnov 61:50 + 15:37 1889
10. Krupová Tereza BZP8751 Báječné ženy v orientačním běhu 65:04 + 18:51 1713
11. Voborská Jana PGP8454 SK Praga 69:06 + 22:53 1493
12. Černá Kateřina TJP9850 TJ Sokol Troja 75:16 + 29:03 1156
13. Žaloudková Petra SJC8761 Sportcentrum Jičín 85:03 + 38:50 622
14. Vojáčková Šárka LIT9051 KOB Litvínov 93:49 + 47:36 144
15. Benešová Zuzana LIT8353 KOB Litvínov 103:01 + 56:48 0
Kazdová Jana SJC7752 Sportcentrum Jičín DISK 0
Bengtsson Sara 0190001 Malmö OK DISK
Horčičková Linda UOL8650 SOB Olomouc DNS 0
Kohlová Monika TUR9756 OOB TJ Turnov DNS 0
Peterková Viktorie LLI7551 LOK-o Liberec DNS 0
Zeman Klára DCE7950 KOB Dobřichovice DNS 0
D35B
2.52 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 SK Praga 34:18
2. Tichovská Hana PGP6652 SK Praga 36:41 + 2:23
3. Horáčková Kateřina VLI8150 Slavia Liberec orienteering 37:19 + 3:01
4. Novotná Petra PHK6651 OK 99 Hradec Králové 38:31 + 4:13
5. Bozděchová Lenka PGP8254 SK Praga 39:21 + 5:03
6. Novotná Kateřina PHK8252 OK 99 Hradec Králové 40:06 + 5:48
7. Horčičková Eva UOL7051 SOB Olomouc 40:50 + 6:32
8. Hanušová Petra STB8297 TJ Stadion Nový Bor 41:01 + 6:43
9. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 41:44 + 7:26
10. Bartalošová Jana PGP8154 SK Praga 42:23 + 8:05
11. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 42:27 + 8:09
12. Kazdová Lenka SJC8484 Sportcentrum Jičín 45:45 + 11:27
13. Kvapilová Lenka TUV8151 SOK TJ Turnov 47:18 + 13:00
14. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 51:23 + 17:05
15. Smolková Alena PGP6450 SK Praga 55:40 + 21:22
16. Ječmenová Věra ONO8050 SKOB Ostrov 56:46 + 22:28
17. Forstereviczová Jana DOR7653 OK Dobříš 57:36 + 23:18
18. Kalousková Pavla JEN8451 OB Jenišovice 58:42 + 24:24
19. Kučerková Romana STB8196 TJ Stadion Nový Bor 59:19 + 25:01
20. Hrádková Kateřina ROU8350 SKOB Roudnice nad Labem 61:13 + 26:55
21. Čechová Jana FSP8353 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 62:04 + 27:46
22. Kinštová Dominka SJH8051 SJH Jindřichův Hradec 65:31 + 31:13
23. Pilařová Kateřina CEP8050 Čepíci 66:13 + 31:55
24. Pilátová Petra DKL8051 KOB Kladno 72:02 + 37:44
25. Fialová Jana DOR8050 OK Dobříš 75:30 + 41:12
26. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 80:14 + 45:56
27. Pračková Zita RIC7850 OB Říčany 80:42 + 46:24
Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany DISK
Pivcová Žaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně DISK
Havláková Daniela ROU7951 SKOB Roudnice nad Labem DNS
Perknerová Barbora ZVO8151 OB SK Zvole DNS
D40B
2.48 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heřmánková Pavla TUR7777 OOB TJ Turnov 30:01
2. Městková Kateřina VSP7650 USK Praha 30:14 + 0:13
3. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 30:45 + 0:44
4. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 31:40 + 1:39
5. Smutná Jana VAM6251 OB Vamberk 32:13 + 2:12
6. Arnoštová Kateřina DOR7652 OK Dobříš 33:29 + 3:28
7. Kučerová Marie VSP7551 USK Praha 33:32 + 3:31
8. Šimerková Olga PGP7551 SK Praga 33:36 + 3:35
9. Nechanická Daniela OSN7557 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 33:44 + 3:43
10. Tomášková Radka TUV7851 SOK TJ Turnov 33:59 + 3:58
11. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 35:01 + 5:00
12. Pachnerová Dominika CHA7750 OK Chrastava 35:28 + 5:27
13. Tučková Monika BOR7650 OK Jiskra Nový Bor 36:07 + 6:06
14. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 36:11 + 6:10
15. Lošťáková Ivana LTP7758 OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:13 + 7:12
16. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 38:49 + 8:48
17. Mulíčková Eva ABM7469 KOB ALFA Brno 39:47 + 9:46
18. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 40:48 + 10:47
19. Mairichová Radka TJN7450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:23 + 12:22
20. Ondráčková Veronika EKP7850 VŠTJ Ekonom Praha 42:50 + 12:49
21. Náměstková Veronika EKP7351 VŠTJ Ekonom Praha 44:07 + 14:06
22. Brettlová Marta PGP7557 SK Praga 44:52 + 14:51
23. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 Slavia Liberec orienteering 45:07 + 15:06
24. Žemlová Eva KAM7550 OK Kamenice 45:20 + 15:19
25. Milánová Jindřiška TBM7475 KOS TJ Tesla Brno 45:34 + 15:33
26. Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu 46:34 + 16:33
27. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 47:18 + 17:17
28. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 47:24 + 17:23
29. Držková Markéta LPU7670 OK Lokomotiva Pardubice 47:48 + 17:47
30. Žuková Marcela VLI7351 Slavia Liberec orienteering 48:22 + 18:21
31. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 48:33 + 18:32
32. Rožková Petra RIC7575 OB Říčany 48:35 + 18:34
33. Matyášová Jana CHA7652 OK Chrastava 50:53 + 20:52
34. Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně 50:55 + 20:54
35. Jeřábková Tereza BOR7563 OK Jiskra Nový Bor 52:20 + 22:19
35. Sázavská Tereza VLI7950 Slavia Liberec orienteering 52:20 + 22:19
37. Skácelová Marie VLI7552 Slavia Liberec orienteering 52:49 + 22:48
38. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 53:46 + 23:45
39. Ehlerová Petra VSP7855 USK Praha 53:48 + 23:47
40. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 53:51 + 23:50
41. Růtová Martina TJN7652 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 54:39 + 24:38
42. Lipenská Eva CHA7951 OK Chrastava 57:02 + 27:01
43. Březinová Michaela CHA7751 OK Chrastava 57:44 + 27:43
44. Svítilová Pavla BZP7750 Báječné ženy v orientačním běhu 61:12 + 31:11
45. Cichrová Iveta TAP7752 KOB Tretra Praha 62:44 + 32:43
46. Malečková Iva PGP7559 SK Praga 63:39 + 33:38
47. Ellederová Zdeňka TAP7755 KOB Tretra Praha 64:05 + 34:04
48. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 67:14 + 37:13
49. Mišeková Martina KAM7851 OK Kamenice 68:57 + 38:56
50. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 75:26 + 45:25
51. Kosková Třísková Lenka VLI7554 Slavia Liberec orienteering 80:26 + 50:25
52. Pavlova Irena TJN7650 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 85:05 + 55:04
53. Krejčová Jana ROU7758 SKOB Roudnice nad Labem 87:25 + 57:24
54. Kobrlová Gabriela TJN7654 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 87:39 + 57:38
55. Vokušová Dana TJN7750 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 96:58 + 66:57
56. Houdová Miloslava CHA7653 OK Chrastava 118:10 + 88:09
57. Reichelová Monika 0110002 Back Counters 118:23 + 88:22
58. Menclová Jana JEN7556 OB Jenišovice 136:27 + 106:26
Kuželová Michaela FSP7851 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha DISK
Pospíšilová Štěpánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu DISK
Benešová Radka VLI7653 Slavia Liberec orienteering DISK
Kleinová Petra LTP7553 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov DNS
Městková Lucie TEP7850 Tempo Praha DNS
Vacíková Jana TEP7950 Tempo Praha DNS
Ferbasová Zdeňka TUR7361 OOB TJ Turnov DNS
Vláčilová Kateřina RIC7757 OB Říčany DNS
D45B
2.31 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie VLI7451 Slavia Liberec orienteering 29:04
2. Kosová Michaela SRK6752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 30:51 + 1:47
3. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 31:10 + 2:06
4. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 31:39 + 2:35
5. Štraitová Jitka VSP7252 USK Praha 31:59 + 2:55
6. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 32:57 + 3:53
7. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 33:36 + 4:32
8. Konečná Marcela EKP7257 VŠTJ Ekonom Praha 33:46 + 4:42
9. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 USK Praha 34:09 + 5:05
10. Martanová Daniela VLI7452 Slavia Liberec orienteering 35:19 + 6:15
11. Eichlerová Jana KAS7051 KOB Kamenický Šenov 35:52 + 6:48
12. Skyvová Kristýna STE7054 SK SKI-OB Šternberk 36:16 + 7:12
13. Dvorská Marie VLI7454 Slavia Liberec orienteering 36:45 + 7:41
14. Hudosová Gabriela RIC7299 OB Říčany 36:50 + 7:46
15. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 37:27 + 8:23
16. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 39:06 + 10:02
17. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 39:13 + 10:09
18. Kostková Jana AOP7151 Orientační Běh Opava 39:26 + 10:22
19. Šmelíková Hana ASU6999 Magnus Orienteering 39:42 + 10:38
20. Horáková Lenka VSP7255 USK Praha 40:03 + 10:59
21. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 40:30 + 11:26
22. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 40:39 + 11:35
23. Průšová Markéta VSP7256 USK Praha 41:19 + 12:15
24. Lesáková Věra TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:32 + 12:28
25. Houžvičková Karolína TUR7254 OOB TJ Turnov 41:55 + 12:51
26. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 43:18 + 14:14
27. Kuchařová Ada TBM5855 KOS TJ Tesla Brno 43:23 + 14:19
28. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:27 + 14:23
29. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:43 + 14:39
30. Vřešťálová Lucie TUR7450 OOB TJ Turnov 44:49 + 15:45
31. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:54 + 15:50
32. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 45:19 + 16:15
33. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 SK Praga 45:25 + 16:21
34. Gabryšová Tereza LME6850 SK Los Mělník 46:02 + 16:58
35. Procházková Alexandra VLI7051 Slavia Liberec orienteering 47:18 + 18:14
35. Gummesson Helena 0170018 Karlskrona SOK 47:18 + 18:14
37. Řehořová Lenka TJN7250 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:30 + 20:26
38. Svennerud Marie 0170004 Karlskrona SOK 51:20 + 22:16
39. Nehasilová Zuzana LDC7150 KOB Děčín 51:49 + 22:45
40. Kašparová Marie ZAK7250 OK Netopýr Zákupy 51:51 + 22:47
41. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 53:54 + 24:50
42. Janoušková Iveta BOR7457 OK Jiskra Nový Bor 54:03 + 24:59
43. Karlsson Martina 0240003 OK Vilse 87 55:48 + 26:44
44. Pavlíková Klára LIT7451 KOB Litvínov 56:22 + 27:18
45. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 56:53 + 27:49
46. Hájková Magdalena TUV7351 SOK TJ Turnov 56:54 + 27:50
47. Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia Plzeň 57:02 + 27:58
48. Kamírová Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 57:32 + 28:28
49. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 57:49 + 28:45
50. Šejnová Magdalena KAM7055 OK Kamenice 58:55 + 29:51
51. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 59:24 + 30:20
52. Pokorná Hana TJN6950 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 63:00 + 33:56
53. Danihelová Janka SKV6552 TJ Slovan Karlovy Vary 63:07 + 34:03
54. Nováková Markéta RUM7451 ZOOB Rumburk 64:27 + 35:23
55. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 65:45 + 36:41
56. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 66:37 + 37:33
57. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 70:07 + 41:03
58. Severýnová Popková Klára VLI7455 Slavia Liberec orienteering 71:29 + 42:25
59. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 72:14 + 43:10
60. Jirasová Jana DOR7450 OK Dobříš 74:59 + 45:55
61. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 87:37 + 58:33
62. Víšková Alena KAM7451 OK Kamenice 88:51 + 59:47
Lamačová Dana TUR7451 OOB TJ Turnov DISK
Vitebská Lenka TJN7051 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Bejvlová Martina LME7350 SK Los Mělník DNS
Dvořáková Ivana PGP7254 SK Praga DNS
Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor DNS
Hanáková Marta KRL7151 Kometa Kralovice DNS
Menclová Silvie VSP7050 USK Praha DNS
Ptáčková Kateřina PGP7350 SK Praga DNS
Jandová Hana LCV7150 TJ Lokomotiva Chomutov DNS
Klapalová Pavla VSP7099 USK Praha DNS
D50B
2.29 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sibileva Maria 0170001 Karlskrona SOK 29:25
2. Linková Iva TUR6850 OOB TJ Turnov 30:08 + 0:43
3. Grycová Jana TBM6969 KOS TJ Tesla Brno 31:50 + 2:25
4. Teplá Hana SHK6561 OK Slavia Hradec Králové 31:57 + 2:32
5. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 32:45 + 3:20
6. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 33:26 + 4:01
7. Nováková Marie OKP6953 SK OK 24 Praha 33:55 + 4:30
8. Rýdlová Magda TJN6850 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:59 + 4:34
9. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 36:00 + 6:35
10. Pavlíková Pavla CHA6551 OK Chrastava 36:02 + 6:37
11. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 36:11 + 6:46
12. Staňková Marcela VPM6951 KOS Slavia Plzeň 36:20 + 6:55
13. Lisá Monika ONO6750 SKOB Ostrov 37:06 + 7:41
14. Gorčicová Ivana CHA6550 OK Chrastava 37:28 + 8:03
15. Fantová Libuše EKP5650 VŠTJ Ekonom Praha 37:32 + 8:07
16. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 37:40 + 8:15
17. Nováková Irena OKP6651 SK OK 24 Praha 37:55 + 8:30
18. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 38:05 + 8:40
19. Němečková Jarmila VSP6650 USK Praha 38:20 + 8:55
20. Thýnová Ivana SHK6651 OK Slavia Hradec Králové 38:40 + 9:15
21. Pecková Ivana EKP6252 VŠTJ Ekonom Praha 38:45 + 9:20
22. Würzová Kateřina FYD6952 Jizerský klub OB Frýdlant 39:15 + 9:50
23. Zelená Markéta PGP5850 SK Praga 39:29 + 10:04
24. Pávková Jana BOR6550 OK Jiskra Nový Bor 39:32 + 10:07
25. Vlčková Jindra LDC6451 KOB Děčín 40:16 + 10:51
26. Bochenková Jana DOR6150 OK Dobříš 40:57 + 11:32
27. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 41:11 + 11:46
28. Fürstová Katka LLI6950 LOK-o Liberec 41:38 + 12:13
29. Halířová Eva BOR6654 OK Jiskra Nový Bor 41:58 + 12:33
30. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 41:59 + 12:34
31. Hubáčková Jana EKP6250 VŠTJ Ekonom Praha 45:21 + 15:56
32. Miklasová Markéta VLI6850 Slavia Liberec orienteering 45:22 + 15:57
33. Tokárová Regina VPM6950 KOS Slavia Plzeň 48:12 + 18:47
34. Kočibová Ivana TJN6354 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:34 + 19:09
35. Slezáčková Věra KAS6550 KOB Kamenický Šenov 49:10 + 19:45
36. Šafková Petra KAM6650 OK Kamenice 49:27 + 20:02
37. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 50:05 + 20:40
38. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 51:40 + 22:15
39. Šmausová Gabriela TJN6951 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:16 + 22:51
40. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 58:00 + 28:35
41. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:57 + 29:32
42. Žandová Marie SKV6551 TJ Slovan Karlovy Vary 59:20 + 29:55
43. Tloušťová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 70:04 + 40:39
44. Gottlichová Jitka BOR6752 OK Jiskra Nový Bor 73:15 + 43:50
45. Krákorová Iva neregistrovaný 2 73:26 + 44:01
46. Hrdličková Ludmila SLA6950 SKOB Slaný 85:30 + 56:05
Nadera Agata CX80 Kalisz DNS
Úlehlová Monika TAP6950 KOB Tretra Praha DNS
D55B
2.06 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové 31:17
2. Mrázová Pavla DCE5550 KOB Dobřichovice 31:50 + 0:33
3. Klapalová Jana VAM6451 OB Vamberk 32:17 + 1:00
4. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 33:07 + 1:50
5. Procházková Miluše DCE5450 KOB Dobřichovice 33:23 + 2:06
6. Hanušová Jitka LTU6352 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 35:46 + 4:29
7. Sládková Eva TEH5751 Sokol Tehov 36:09 + 4:52
8. Tichá Jana SJH6451 SJH Jindřichův Hradec 36:43 + 5:26
9. Kohlová Alena KPY6051 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 37:37 + 6:20
10. Freyová Michaela KPY6050 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:15 + 6:58
11. Michálková Jiřina VSP6151 USK Praha 39:26 + 8:09
12. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 39:44 + 8:27
13. Večeřová Ivana TJN6052 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:49 + 8:32
14. Ježková Regina PGP6352 SK Praga 42:09 + 10:52
15. Jermanová Eva TJN6150 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:47 + 11:30
16. Jeřábková Jana OKP6150 SK OK 24 Praha 43:54 + 12:37
17. Veljačiková Markéta SCP6451 OK Sparta Praha 44:28 + 13:11
18. Veverková Yveta VAM6452 OB Vamberk 45:11 + 13:54
19. Hrabánková Ilona PGP6250 SK Praga 45:57 + 14:40
20. Drągowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 46:49 + 15:32
21. Svobodová Hana SMB5951 SKOB Mladá Boleslav 47:23 + 16:06
22. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 50:11 + 18:54
23. Kubátová Ivana BOR6152 OK Jiskra Nový Bor 54:39 + 23:22
24. Konečná Hana BBM6350 BETA URSUS Orienteering 57:10 + 25:53
Kovářová Alena LTP6151 OOB TJ Lokomotiva Teplice DNS
D60B
1.97 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 26:48
2. Nováková Svatava SKV5351 TJ Slovan Karlovy Vary 32:01 + 5:13
3. Kuncová Jiřina TJN5752 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:44 + 9:56
4. Cabrnochová Hana DKL5550 KOB Kladno 37:38 + 10:50
5. Konopáčová Jana TUR5650 OOB TJ Turnov 38:30 + 11:42
6. Balcarová Eva PHK5952 OK 99 Hradec Králové 40:27 + 13:39
7. Bradnová Věra CHA5550 OK Chrastava 40:33 + 13:45
8. Hušková Eva NPA5754 SK LOB Nová Paka 42:06 + 15:18
9. Kadavá Eva CHA5750 OK Chrastava 43:34 + 16:46
10. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 44:13 + 17:25
11. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 48:31 + 21:43
12. Štrossová Jiřina DCE5650 KOB Dobřichovice 54:47 + 27:59
13. Šilerová Zdena KNC5750 Sokol Kostelec n. Č. l. 56:46 + 29:58
14. Beranová Vlasta UVP5450 Slovan Praha 61:09 + 34:21
15. Lusková Olga CHA5650 OK Chrastava 61:45 + 34:57
Flašarová Marie KCK5756 KOB Český Krumlov DISK
Jahnová Helena SCP5550 OK Sparta Praha DISK
Kadečková Jana JEN5651 OB Jenišovice DISK
Hansson Gunnel 0170016 Karlskrona SOK DISK
Matoušková Marie LJN5550 OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou DNS
D65B
1.71 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horová Magda VSP5450 USK Praha 23:45
2. Šaffková Zuzana CHA5150 OK Chrastava 24:12 + 0:27
3. Dohnalová Dana VSP5050 USK Praha 28:25 + 4:40
4. Ševčíková Alena CHA5351 OK Chrastava 31:14 + 7:29
5. Neradová Alena LIT5051 KOB Litvínov 32:05 + 8:20
6. Bartoňová Marie BOR5351 OK Jiskra Nový Bor 34:55 + 11:10
7. Fejlková Alice SHK5351 OK Slavia Hradec Králové 34:58 + 11:13
8. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 35:11 + 11:26
9. Malá Jitka KAS5451 KOB Kamenický Šenov 41:58 + 18:13
10. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 45:51 + 22:06
11. Tvrdková Eva TUR5151 OOB TJ Turnov 50:10 + 26:25
12. Zavadilová Naďa SCP5450 OK Sparta Praha 51:13 + 27:28
13. Richtrová Jaroslava JEN5251 OB Jenišovice 60:03 + 36:18
14. Lukavcová Lenka TJN5452 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:06 + 41:21
15. Böhmová Eva TJN5450 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 67:46 + 44:01
Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary DNS
D70B
1.66 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 29:24
2. Městková Eva TEP4851 Tempo Praha 32:05 + 2:41
3. Kubátová Milada PGP4750 SK Praga 35:13 + 5:49
4. Kašková Eva CHA4650 OK Chrastava 36:34 + 7:10
5. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 39:37 + 10:13
6. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJ Sokol Troja 45:29 + 16:05
Brabcová Jindra LCV4750 TJ Lokomotiva Chomutov DNS
D75B
1.66 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haňkovská Jana PGP4050 SK Praga 29:39
2. Štrojsová Jaroslava KAS4350 KOB Kamenický Šenov 34:38 + 4:59
3. Zmeková Míla SLP4451 OOB Slavia Praha 64:49 + 35:10
H10
1.83 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lamač Vítek BOR1100 OK Jiskra Nový Bor 13:28
2. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 14:03 + 0:35
3. Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 14:10 + 0:42
4. Žemlík Eduard TUR0909 OOB TJ Turnov 14:14 + 0:46
5. Kovanda Jonáš BOR0904 OK Jiskra Nový Bor 14:40 + 1:12
6. Zettervall Erik 0170011 Karlskrona SOK 15:05 + 1:37
7. Skácel Jan VLI0901 Slavia Liberec orienteering 15:05 + 1:37
8. Machar Dan DKP1002 Oddíl OB Kotlářka 15:07 + 1:39
9. Kučera Jakub VSP0900 USK Praha 15:40 + 2:12
10. Lamač František TUR0901 OOB TJ Turnov 16:04 + 2:36
11. Šebelka Jakub VLI1002 Slavia Liberec orienteering 17:24 + 3:56
12. Svoboda Adam DKP0913 Oddíl OB Kotlářka 17:29 + 4:01
13. Vilém Štěpán VLI0902 Slavia Liberec orienteering 17:54 + 4:26
14. Jiras František DOR0900 OK Dobříš 18:15 + 4:47
15. Janata Matěj TJN1111 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:39 + 5:11
16. Pilát Jaromír DKL0900 KOB Kladno 19:06 + 5:38
17. Maděra Jakub VLI0906 Slavia Liberec orienteering 20:36 + 7:08
18. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 20:46 + 7:18
19. Foršt Bruno DOR0905 OK Dobříš 20:48 + 7:20
20. Kmínek Ondřej DOK1000 OK Doksy 22:10 + 8:42
21. Svennerud Hjalmar 0170002 Karlskrona SOK 22:17 + 8:49
22. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 22:31 + 9:03
23. Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno 24:06 + 10:38
24. Vakula Vít BOR0908 OK Jiskra Nový Bor 24:20 + 10:52
25. Sázavský Antonín VLI0905 Slavia Liberec orienteering 24:41 + 11:13
26. Kalousek Dominik JEN0901 OB Jenišovice 25:18 + 11:50
27. Cichra Patrik TAP0903 KOB Tretra Praha 25:29 + 12:01
28. Hrádek Vojtěch ROU1000 SKOB Roudnice nad Labem 27:24 + 13:56
29. Baldrian Josef VSP1100 USK Praha 28:26 + 14:58
30. Kutek Matěj JEN0902 OB Jenišovice 29:33 + 16:05
31. Vřešťál František TUR0906 OOB TJ Turnov 29:42 + 16:14
32. Vaňourek Vojtěch BOR0903 OK Jiskra Nový Bor 29:49 + 16:21
33. Kubec Adam DOB0900 KOB Dobruška 32:06 + 18:38
34. Kučera Tomáš TAP0907 KOB Tretra Praha 35:05 + 21:37
35. Zurynek Tomáš TJN1107 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:49 + 25:21
36. Kapoun Jáchym LBE1002 TJ Lokomotiva Beroun 47:20 + 33:52
Kofroň Jan LBE1000 TJ Lokomotiva Beroun DISK
Walach Štěpán LLI0925 LOK-o Liberec DNS
Gregor Marek DKP0914 Oddíl OB Kotlářka DNS
Engel Adam DKP0910 Oddíl OB Kotlářka DNS
Dvořák Patrik DKP0905 Oddíl OB Kotlářka DNS
Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary DNS
H10L
2.85 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Votava Vojtěch VLI1201 Slavia Liberec orienteering 12:33
2. Horáček Jáchym VLI1111 Slavia Liberec orienteering 17:48 + 5:15
3. Pospíšil Filip TJP1001 TJ Sokol Troja 20:19 + 7:46
4. Koten Daniel DKP1006 Oddíl OB Kotlářka 20:20 + 7:47
5. Beneš Max VLI1100 Slavia Liberec orienteering 21:00 + 8:27
6. Zavadil Adam KAM0901 OK Kamenice 21:56 + 9:23
7. Zavadil Štěpán KAM0902 OK Kamenice 22:54 + 10:21
8. Kocman Lukáš BOR1102 OK Jiskra Nový Bor 24:15 + 11:42
9. Bégoc Dany TUR1011 OOB TJ Turnov 24:16 + 11:43
10. Novák Jiří TUV1004 SOK TJ Turnov 24:59 + 12:26
11. Černý Antonín ONO1001 SKOB Ostrov 26:03 + 13:30
12. Bureš Kryštof VLI1202 Slavia Liberec orienteering 27:14 + 14:41
13. Oliverius Filip BZP1002 Báječné ženy v orientačním běhu 27:44 + 15:11
14. Nehasil František BOR1101 OK Jiskra Nový Bor 28:01 + 15:28
15. Louda Matyáš TUR0912 OOB TJ Turnov 29:37 + 17:04
16. Kmínek Jan DOK1100 OK Doksy 30:06 + 17:33
16. Matějů Eda VLI1200 Slavia Liberec orienteering 30:06 + 17:33
18. Štembera Oskar TJN1201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:02 + 19:29
19. Krejčí Jakub TJN1149 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:08 + 19:35
20. Vaněk Jáchym ROU1201 SKOB Roudnice nad Labem 33:50 + 21:17
21. Kučerka Radek STB1101 TJ Stadion Nový Bor 36:07 + 23:34
22. Nedoma Oliver PDY1000 Běhej Poděbrady 36:49 + 24:16
23. Sázavský Josef VLI1102 Slavia Liberec orienteering 38:36 + 26:03
24. Šturma Hynek 0320002 Slavia Liberec 40:37 + 28:04
25. Balga Filip DKP1104 Oddíl OB Kotlářka 44:53 + 32:20
26. Havlák Tobiáš ROU1301 SKOB Roudnice nad Labem 47:45 + 35:12
van Dongen Tim DKP1000 Oddíl OB Kotlářka DISK
Vlček Eduard BOR1008 OK Jiskra Nový Bor DNS
Hrdlička Vojtěch VLI1004 Slavia Liberec orienteering DNS
Hanák Kryštof SLA1100 SKOB Slaný DNS
H12
2.42 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Heczko Erik VLI0804 Slavia Liberec orienteering 16:15
2. Hyxa Jan VLI0702 Slavia Liberec orienteering 17:49 + 1:34
3. Drahoňovský Tomáš TUR0701 OOB TJ Turnov 17:50 + 1:35
4. Tomášek Prokop TUV0701 SOK TJ Turnov 18:09 + 1:54
5. Patka Kryštof BOR0702 OK Jiskra Nový Bor 18:43 + 2:28
6. Machar Eda DKP0803 Oddíl OB Kotlářka 20:24 + 4:09
7. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 20:40 + 4:25
8. Podrábský Ctibor VLI0700 Slavia Liberec orienteering 20:58 + 4:43
9. Termer Štěpán VSP0807 USK Praha 21:02 + 4:47
10. Maroušek Dominik DKP0716 Oddíl OB Kotlářka 21:24 + 5:09
11. Šimerka Ondřej PGP0800 SK Praga 21:40 + 5:25
12. Mairich Martin TJN0812 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:50 + 5:35
13. Víteček Šimon DKP0801 Oddíl OB Kotlářka 21:52 + 5:37
14. Nožička Jan TJN0809 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:29 + 6:14
15. Lesák Marek TJN0811 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:33 + 6:18
16. Hrůzek Ondřej BOR0809 OK Jiskra Nový Bor 22:37 + 6:22
17. Šebelka Matěj VLI0805 Slavia Liberec orienteering 23:04 + 6:49
18. Šašek Jakub LTP0801 OOB TJ Lokomotiva Teplice 23:21 + 7:06
19. Řehoř Hynek TJN0700 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:25 + 7:10
20. Beneš Filip VLI0708 Slavia Liberec orienteering 23:51 + 7:36
21. Studničný Adam BOR0701 OK Jiskra Nový Bor 23:58 + 7:43
22. Svítil Martin PGP0903 SK Praga 24:00 + 7:45
23. Mertlík Vojtěch TUR0704 OOB TJ Turnov 24:38 + 8:23
24. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 25:37 + 9:22
25. Lindström Elias 0340002 Ronneby OK 26:29 + 10:14
26. Pávek Štěpán NEK0700 Nejdek Orienteering 26:44 + 10:29
27. Habán Eduard VLI0800 Slavia Liberec orienteering 27:01 + 10:46
28. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 28:10 + 11:55
29. Studnička Jakub DKP0718 Oddíl OB Kotlářka 28:13 + 11:58
30. Riby Philip LTP0702 OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:00 + 12:45
31. Heller Jakub ROU0702 SKOB Roudnice nad Labem 29:08 + 12:53
32. Volný Ondřej 0090002 Outdoor Praha 30:11 + 13:56
33. Hübner Ondřej STB0700 TJ Stadion Nový Bor 30:55 + 14:40
34. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 31:20 + 15:05
35. Horáček Dominik JEN0804 OB Jenišovice 31:51 + 15:36
36. Havel Antonín TJN0813 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:30 + 16:15
37. Krejčí Jaroslav TJN0706 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:36 + 16:21
38. Rod Matyáš VSP0803 USK Praha 32:37 + 16:22
39. Koten Vojtěch DKP0815 Oddíl OB Kotlářka 32:41 + 16:26
40. Jelínek Václav LTP0706 OOB TJ Lokomotiva Teplice 33:14 + 16:59
41. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 33:15 + 17:00
42. Salinger Jakub DKP0715 Oddíl OB Kotlářka 33:52 + 17:37
43. Svítil Patrik PGP0706 SK Praga 34:26 + 18:11
44. Kapoun Matěj LBE0801 TJ Lokomotiva Beroun 34:38 + 18:23
45. Pohl Lukáš TAP0703 KOB Tretra Praha 35:10 + 18:55
46. Veljačik Jonáš DKP0818 Oddíl OB Kotlářka 36:30 + 20:15
47. Brandejs Štěpán DKP0807 Oddíl OB Kotlářka 39:06 + 22:51
48. Horáček Jakub JEN0800 OB Jenišovice 40:30 + 24:15
49. Göttlich Vít BOR0800 OK Jiskra Nový Bor 40:46 + 24:31
50. Havlák Štěpán ROU0801 SKOB Roudnice nad Labem 41:50 + 25:35
51. Sychra Šimon CHA0802 OK Chrastava 45:24 + 29:09
52. Jandera Kryštof PGP0700 SK Praga 48:24 + 32:09
53. Kunc Ondřej BOR0710 OK Jiskra Nový Bor 52:44 + 36:29
54. Nedoma Edgar PDY0703 Běhej Poděbrady 60:17 + 44:02
55. Mizera Jan TUR0707 OOB TJ Turnov 63:38 + 47:23
Král Matyáš TJN0816 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí DNS
Štembera Vítek TJN0801 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DNS
Němeček Štěpán RIC0705 OB Říčany DNS
Kule Oliver ONO0701 SKOB Ostrov DNS
H14B
2.65 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bolehovský Daniel VSP0508 USK Praha 19:08
2. Stehlík Šimon LPM0501 OK Lokomotiva Plzeň 21:27 + 2:19
3. Kurz Ondřej VPM0503 KOS Slavia Plzeň 21:34 + 2:26
4. Melišík Jan TAP0502 KOB Tretra Praha 22:57 + 3:49
5. Jiras Jan DOR0505 OK Dobříš 23:27 + 4:19
6. Bednařík Vilém VLI0509 Slavia Liberec orienteering 24:28 + 5:20
7. Sedláček Patrik DKP0816 Oddíl OB Kotlářka 24:31 + 5:23
8. Hoetzel Hugo TUR0505 OOB TJ Turnov 24:52 + 5:44
9. Němec David LPM0504 OK Lokomotiva Plzeň 24:57 + 5:49
10. Pilát Bořivoj DKL0500 KOB Kladno 25:31 + 6:23
11. Elleder David TAP0615 KOB Tretra Praha 25:51 + 6:43
12. Šubrt Vojtěch DKP0502 Oddíl OB Kotlářka 26:36 + 7:28
13. Bárta Viktor ZVO0601 OB SK Zvole 26:46 + 7:38
14. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 OOB TJ Turnov 26:58 + 7:50
15. Nemšovský Filip VSP0500 USK Praha 27:13 + 8:05
16. Jiras Antonín DOR0701 OK Dobříš 27:18 + 8:10
17. Mairich Filip TJN0603 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:38 + 8:30
18. Koliáš Štěpán DKP0610 Oddíl OB Kotlářka 27:43 + 8:35
19. Dlouhý Aleš PGP0502 SK Praga 28:34 + 9:26
20. Karlsson Eddie 0240001 OK Vilse 87 29:33 + 10:25
21. Březina Karel CHA0605 OK Chrastava 29:46 + 10:38
22. Bartaloš Matyáš PGP0503 SK Praga 29:58 + 10:50
23. Městka Václav VSP0600 USK Praha 30:54 + 11:46
24. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 30:56 + 11:48
25. Sork Dominik TAP0504 KOB Tretra Praha 31:03 + 11:55
26. Smolka Jakub TAP0500 KOB Tretra Praha 31:29 + 12:21
27. Zurynek Jan TJN0605 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:40 + 12:32
28. Míka Albert TJN0601 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:49 + 13:41
29. Meduna Filip ONO0603 SKOB Ostrov 33:25 + 14:17
30. Hřivna Ondřej PGP0505 SK Praga 35:21 + 16:13
31. Meier David VSP0606 USK Praha 36:25 + 17:17
32. Hůla Tomáš LBE0602 TJ Lokomotiva Beroun 36:44 + 17:36
33. Rožek Vojtěch RIC0501 OB Říčany 38:44 + 19:36
34. Machar Matěj DKP0604 Oddíl OB Kotlářka 38:48 + 19:40
35. Horák Martin VSP0601 USK Praha 38:51 + 19:43
36. Kubát Matyáš RIC0601 OB Říčany 39:18 + 20:10
37. Šimek Vojtěch LTP0601 OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:19 + 20:11
38. Forsterevicz Ondřej DOR0509 OK Dobříš 40:10 + 21:02
39. Houžvička David TUR0501 OOB TJ Turnov 40:56 + 21:48
40. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 41:39 + 22:31
41. Kapoun Luděk 0150002 neregistrovaný 2 41:44 + 22:36
42. Holešta Jakub KPY0502 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 41:48 + 22:40
43. Dolejší Jan DOK0602 OK Doksy 42:34 + 23:26
44. Mathaus Kryštof DOK0600 OK Doksy 44:15 + 25:07
45. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 45:32 + 26:24
46. Spiřík František BSO0603 KOB Baník Sokolov 45:38 + 26:30
47. Mencl Josef VSP0602 USK Praha 45:52 + 26:44
48. Halač Viktor 0090003 Outdoor Praha 46:06 + 26:58
49. Vaníček Viktor JES0602 OK Rakovník 50:56 + 31:48
50. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 51:02 + 31:54
51. Kučera Filip CHA0501 OK Chrastava 52:46 + 33:38
52. Jakša David DOK0500 OK Doksy 53:08 + 34:00
53. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 55:14 + 36:06
54. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 57:16 + 38:08
55. Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 63:09 + 44:01
56. Jelínek Šimon BOR0510 OK Jiskra Nový Bor 71:48 + 52:40
57. Tofel Šimon TAP0605 KOB Tretra Praha 76:33 + 57:25
58. Reichel Tomáš DOR0510 OK Dobříš 93:37 + 74:29
Černý Matouš TAP0501 KOB Tretra Praha DISK
Jíra Filip KAM0506 OK Kamenice DISK
Fager Kasper 0170019 Karlskrona SOK DISK
Vřešťál Antonín TUR0604 OOB TJ Turnov DISK
Krátký Štěpán ROU0503 SKOB Roudnice nad Labem DISK
Milota Jakub KAM0503 OK Kamenice DNS
Heřmánek Petr TUR0500 OOB TJ Turnov DNS
Sychra Marek CHA0604 OK Chrastava DNS
Heller Jiří ROU0501 SKOB Roudnice nad Labem DNS
Němeček Matouš RIC0510 OB Říčany DNS
Habán Oliver VLI0600 Slavia Liberec orienteering DNS
Hejna Štěpán LLI0602 LOK-o Liberec DNS
H16A
2.65 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 SK Praga 19:33
2. Vitebský Lukáš TJN0302 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:33 + 0:00
3. Šauli Filip VPM0301 KOS Slavia Plzeň 20:57 + 1:24
4. Tokár Radim VPM0300 KOS Slavia Plzeň 21:07 + 1:34
5. Milán Jakub ZBM0407 SK Žabovřesky Brno 21:18 + 1:45
6. Valík Adam AOP0301 Orientační Běh Opava 21:18 + 1:45
7. Petrilák Matouš DOR0409 OK Dobříš 21:38 + 2:05
8. Chaloupský Jakub PHK0302 OK 99 Hradec Králové 21:50 + 2:17
9. Tkáč Matěj TJN0401 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:11 + 2:38
10. Urbánek Adam ZBM0302 SK Žabovřesky Brno 22:12 + 2:39
11. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 22:26 + 2:53
12. Kabát Martin PGP0408 SK Praga 23:09 + 3:36
13. Štěrbák Josef ZBM0409 SK Žabovřesky Brno 23:18 + 3:45
14. Štěrba Marek SKV0401 TJ Slovan Karlovy Vary 23:44 + 4:11
15. Sedláček Jaroslav DKP0309 Oddíl OB Kotlářka 23:48 + 4:15
16. Bialožyt Marek TRI0301 TJ TŽ Třinec 24:25 + 4:52
17. Larsson Hugo 0170022 Karlskrona SOK 24:28 + 4:55
18. Gajda Martin KAM0405 OK Kamenice 24:40 + 5:07
19. Lesák Ondřej TJN0306 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:03 + 5:30
20. Průša Dominik VSP0406 USK Praha 25:15 + 5:42
21. Törnqvist Anton 0170007 Karlskrona SOK 25:38 + 6:05
22. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 25:39 + 6:06
23. Janda Jakub DOR0403 OK Dobříš 25:45 + 6:12
24. Čech Vít AOP0302 Orientační Běh Opava 25:59 + 6:26
25. Gryc Ondřej TBM0406 KOS TJ Tesla Brno 26:10 + 6:37
26. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 26:19 + 6:46
27. Kolář Šimon SHK0405 OK Slavia Hradec Králové 26:23 + 6:50
28. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 26:28 + 6:55
29. Łagoda Franciszek CHC0305 K.O.B. Choceň 26:46 + 7:13
30. Hakansson Filip 0250002 OK Orion 26:59 + 7:26
31. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 27:09 + 7:36
32. Toborek Jakub CHC0304 K.O.B. Choceň 27:50 + 8:17
33. Hustý Adam TZL0403 SKOB Zlín 28:10 + 8:37
34. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 28:33 + 9:00
35. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 29:16 + 9:43
36. Beneš Jindřich KON0404 KOB Konice 29:28 + 9:55
37. Doušek Tomáš TBM0401 KOS TJ Tesla Brno 31:01 + 11:28
38. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 32:48 + 13:15
39. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 33:40 + 14:07
40. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 33:51 + 14:18
41. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 34:51 + 15:18
42. Štábl Adam KSU0401 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 35:14 + 15:41
43. Roháč Martin LCE0308 OOB TJ Slovan Luhačovice 35:25 + 15:52
44. Hejna Hynek LLI0300 LOK-o Liberec 36:57 + 17:24
45. Strugarek Łukasz CHC0306 K.O.B. Choceň 46:10 + 26:37
Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec DNS
H16B
2.56 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škácha Vít DKP0310 Oddíl OB Kotlářka 23:14
2. Čepička Ladislav LPM0303 OK Lokomotiva Plzeň 23:50 + 0:36
3. Kučera Jáchym DOR0301 OK Dobříš 24:52 + 1:38
4. Tůma Šimon TAP0400 KOB Tretra Praha 25:21 + 2:07
5. Waldhauser Štěpán BOR0409 OK Jiskra Nový Bor 25:32 + 2:18
6. Zakouřil Matyáš VSP0400 USK Praha 25:44 + 2:30
7. Bejvl Marek LME0400 SK Los Mělník 26:13 + 2:59
8. Řehoř Vojta TJN0303 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:43 + 3:29
9. Pokorný Jan TJN0400 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:46 + 4:32
10. Jedlička Jakub KAM0404 OK Kamenice 27:56 + 4:42
10. Titz Adam VSP0401 USK Praha 27:56 + 4:42
12. Snížek Ondřej DOR0406 OK Dobříš 28:12 + 4:58
13. Mareš Albert DKP0308 Oddíl OB Kotlářka 29:25 + 6:11
14. Kožina Štěpán PGP0300 SK Praga 29:29 + 6:15
15. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 30:33 + 7:19
16. Čtrnáct František PGP0401 SK Praga 30:47 + 7:33
17. Černý Antonín TAP0402 KOB Tretra Praha 31:18 + 8:04
18. Klein Martin LTP0404 OOB TJ Lokomotiva Teplice 31:28 + 8:14
19. Hruška Jakub TJN0403 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:25 + 9:11
20. Mašek Matěj BOR0410 OK Jiskra Nový Bor 32:30 + 9:16
21. Horák Pavel ml. VSP0301 USK Praha 33:01 + 9:47
22. Novák Daniel RUM0301 ZOOB Rumburk 34:38 + 11:24
23. Kužel Jan FSP0400 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 35:14 + 12:00
24. Janas Adam PGP0404 SK Praga 35:24 + 12:10
25. Hnízdil Matěj KAS0301 KOB Kamenický Šenov 35:30 + 12:16
26. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 36:29 + 13:15
27. Kašpar Vojtěch BOR0402 OK Jiskra Nový Bor 37:19 + 14:05
28. Mertlík Jakub TUR0307 OOB TJ Turnov 38:29 + 15:15
29. Hřivna Jakub PGP0305 SK Praga 38:34 + 15:20
30. Kašpar Štěpán BOR0403 OK Jiskra Nový Bor 38:41 + 15:27
31. Kolář Matyáš PGP0304 SK Praga 38:53 + 15:39
32. Veselý Jakub BOR0406 OK Jiskra Nový Bor 39:13 + 15:59
33. Janoušek Slávek BOR0400 OK Jiskra Nový Bor 40:44 + 17:30
34. Šašek Jan LTP0301 OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:56 + 27:42
35. Pavlík Matěj LIT0401 KOB Litvínov 54:46 + 31:32
36. Vejražka David KPY0401 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:07 + 33:53
37. Danko Štěpán CHA0301 OK Chrastava 60:30 + 37:16
38. Žukov Jakub TJN0305 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 73:37 + 50:23
Kovářík Tomáš KAM0300 OK Kamenice DNS
Rožek Vilém RIC0301 OB Říčany DNS
Holeček Štěpán RIC0401 OB Říčany DNS
Mellan Jonáš TUR0308 OOB TJ Turnov DNS
Snížek Martin DOR0405 OK Dobříš DNS
Chaloupka Viktor KAM0301 OK Kamenice DNS
Ouška Filip DOR0304 OK Dobříš DNS
H18A
2.79 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovský Tomáš PGP0101 SK Praga 22:53
2. Hájek Kryštof TUR0212 OOB TJ Turnov 23:22 + 0:29
3. Šafka Sebastian KAM0101 OK Kamenice 23:47 + 0:54
4. Gajda Jan KAM0105 OK Kamenice 24:01 + 1:08
5. Malačka Milan DKP0210 Oddíl OB Kotlářka 24:31 + 1:38
6. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 24:35 + 1:42
7. Richtr Lukáš VPM0204 KOS Slavia Plzeň 24:37 + 1:44
8. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 24:44 + 1:51
9. Metelka Ondřej PHK0101 OK 99 Hradec Králové 24:53 + 2:00
10. Bílý Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:56 + 2:03
11. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 25:06 + 2:13
12. Rücker Jan HOR0201 TJ Jiskra Hořice 25:24 + 2:31
13. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 25:41 + 2:48
14. Nechanický Jan OSN0200 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 25:41 + 2:48
15. Synek Petr DOK0200 OK Doksy 25:52 + 2:59
16. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 25:53 + 3:00
17. Mareček Šimon LPU0222 OK Lokomotiva Pardubice 26:01 + 3:08
18. Lukašák Šimon STE0202 SK SKI-OB Šternberk 26:03 + 3:10
19. Kostka Jiří AOP0201 Orientační Běh Opava 26:06 + 3:13
20. Adámek Filip TBM0101 KOS TJ Tesla Brno 26:19 + 3:26
21. Melišík Martin TAP0200 KOB Tretra Praha 26:46 + 3:53
22. Siegl Matyáš PGP0104 SK Praga 26:53 + 4:00
23. Féder Medard LCE0111 OOB TJ Slovan Luhačovice 27:00 + 4:07
24. Janas Petr PGP0200 SK Praga 27:01 + 4:08
25. Coufal Jáchym ZBM0200 SK Žabovřesky Brno 27:11 + 4:18
26. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 27:20 + 4:27
27. Měšťan Ondřej TAP0100 KOB Tretra Praha 28:02 + 5:09
28. Světnický František STE0204 SK SKI-OB Šternberk 28:13 + 5:20
29. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:13 + 5:20
30. Janda Ondřej DOR0100 OK Dobříš 28:41 + 5:48
31. Kligl Radim TBM0103 KOS TJ Tesla Brno 28:55 + 6:02
32. Bolehovský Michal VSP0202 USK Praha 30:06 + 7:13
33. Paleček Ondřej LPU0105 OK Lokomotiva Pardubice 33:17 + 10:24
34. Olszewski Bartłomiej LCE0203 OOB TJ Slovan Luhačovice 34:52 + 11:59
35. Doležal Matyáš STE0208 SK SKI-OB Šternberk 36:05 + 13:12
36. Tuharský Erik TRI0100 TJ TŽ Třinec 40:53 + 18:00
37. Kronmar Arvid 0170015 Karlskrona SOK 41:18 + 18:25
Mrskoč Marek LPU0205 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Matuš Vít VRB0202 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem DNS
H18B
2.65 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurz Šimon VPM0208 KOS Slavia Plzeň 27:45
2. Zabořil Vojtěch TUR0110 OOB TJ Turnov 28:06 + 0:21
3. Newiak Nick NEK0101 Nejdek Orienteering 29:13 + 1:28
4. Spěváček Vojtěch VPM0205 KOS Slavia Plzeň 29:19 + 1:34
5. Novák Přemysl DKP0107 Oddíl OB Kotlářka 30:01 + 2:16
6. Víšek Martin KAM0102 OK Kamenice 30:56 + 3:11
7. Tachezy Jan DOR0102 OK Dobříš 32:50 + 5:05
8. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 33:27 + 5:42
9. Bradáč David LLI0203 LOK-o Liberec 33:49 + 6:04
10. Lill Petr BSO0203 KOB Baník Sokolov 34:49 + 7:04
11. Bek Jiří CHA0103 OK Chrastava 36:07 + 8:22
12. Mencl Jan TUR0201 OOB TJ Turnov 36:43 + 8:58
13. Melichna Matěj PGP0107 SK Praga 38:56 + 11:11
14. Hrdlička Jan SLA0200 SKOB Slaný 48:03 + 20:18
15. Kováč František MLA0201 MLOK Mariánské Lázně 59:29 + 31:44
Hansson Erik 0170017 Karlskrona SOK DISK
Valášek Václav KAM0100 OK Kamenice DNS
Hankovec Hugo KAM0201 OK Kamenice DNS
H20A
2.98 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8158
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 21:48 8962
2. Hlaváč Ondřej ZBM9901 SK Žabovřesky Brno 22:40 + 0:52 8631
3. Horčička Vít TBM9919 KOS TJ Tesla Brno 23:24 + 1:36 8351
4. Fencl Jonáš LPU9902 OK Lokomotiva Pardubice 23:52 + 2:04 8172
5. Kavalír Jáchym PHK9901 OK 99 Hradec Králové 25:11 + 3:23 7669
6. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 25:22 + 3:34 7599
7. Volák Ondřej LPU0010 OK Lokomotiva Pardubice 25:56 + 4:08 7382
8. Thoř Tomáš TUR9904 OOB TJ Turnov 26:00 + 4:12 7357
9. Chvátil Šimon PHK9908 OK 99 Hradec Králové 26:02 + 4:14 7344
10. Krawczyński Mikołaj CHC0001 K.O.B. Choceň 26:06 + 4:18 7318
11. Pavlovec Dan BOR0001 OK Jiskra Nový Bor 26:15 + 4:27 7261
12. Kijak Jakub CHC0005 K.O.B. Choceň 29:08 + 7:20 6159
13. Müller Jonáš KSU9906 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:01 + 8:13 5821
14. Škvor Ota KAM9900 OK Kamenice 31:15 + 9:27 5350
15. Florián Vojtěch ABM9901 KOB ALFA Brno 31:48 + 10:00 5139
16. Šrámek Ondřej KSU9909 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:09 + 10:21 5006
17. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 34:20 + 12:32 4171
18. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 35:27 + 13:39 3744
19. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 37:10 + 15:22 3088
20. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 38:58 + 17:10 2400
Nagy Josef TJN0006 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Karatsiolis Kryštof TUR9901 OOB TJ Turnov DISK 0
Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice DNS 0
H20B
2.82 km, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šmaus Antonín TJN0001 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:54
2. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 35:04 + 2:10
3. Bradáč Jakub LLI0002 LOK-o Liberec 38:49 + 5:55
4. Hejduk Jan BSO0001 KOB Baník Sokolov 41:25 + 8:31
5. Čtrnáct Šimon PGP0001 SK Praga 88:06 + 55:12
Pavel Martin TJN0004 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Karásek Matěj SJC0001 Sportcentrum Jičín DNS
H21E
4.52 km, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9400
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 SK Žabovřesky Brno 33:16 10295
2. Kubát Pavel PHK9101 OK 99 Hradec Králové 34:52 + 1:36 9832
3. Král Vojtěch SSU8841 SK Severka Šumperk 35:06 + 1:50 9765
4. Procházka Jan PGP8407 SK Praga 36:44 + 3:28 9292
5. Kubelka Tomáš LPU9307 OK Lokomotiva Pardubice 36:50 + 3:34 9263
6. Dragowski Kuba TUR9003 OOB TJ Turnov 37:09 + 3:53 9171
7. Mokrý Stanislav ZBM9202 SK Žabovřesky Brno 37:13 + 3:57 9152
8. Sýkora Vojtěch LCE9801 OOB TJ Slovan Luhačovice 37:27 + 4:11 9084
9. Hájek Daniel ZBM8919 SK Žabovřesky Brno 37:28 + 4:12 9079
10. Vandas Daniel PHK9805 OK 99 Hradec Králové 37:45 + 4:29 8997
11. Luštický Martin TUR8700 OOB TJ Turnov 39:01 + 5:45 8630
12. Chupek Jakub 0220006 SVK team 39:07 + 5:51
13. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 39:09 + 5:53 8592
14. Rusý Tomáš KAM9301 OK Kamenice 39:40 + 6:24 8442
15. Horvát Petr TBM9437 KOS TJ Tesla Brno 39:56 + 6:40 8365
16. Burda Matěj BOR9608 OK Jiskra Nový Bor 40:11 + 6:55 8293
17. Chloupek Adam ZBM9300 SK Žabovřesky Brno 40:28 + 7:12 8211
18. Nožka Radek LPU9005 OK Lokomotiva Pardubice 40:37 + 7:21 8167
19. Navrátil Šimon PGP9702 SK Praga 40:42 + 7:26 8143
20. Mrázek Jan SJC8102 Sportcentrum Jičín 41:00 + 7:44 8056
21. Hubáček Jonáš LCE9501 OOB TJ Slovan Luhačovice 41:19 + 8:03 7964
22. Sláma Dušan 0220003 SVK team 41:20 + 8:04
23. Flašar Jan PGP8610 SK Praga 41:48 + 8:32 7824
24. Šedivý Jan PGP8409 SK Praga 41:51 + 8:35 7810
25. Zbranek Roman TZL8808 SKOB Zlín 42:00 + 8:44 7767
26. Procházka David LPU9113 OK Lokomotiva Pardubice 42:04 + 8:48 7747
27. Wolf Filip TUR9701 OOB TJ Turnov 42:12 + 8:56 7709
28. Schuster Marek SSU9303 SK Severka Šumperk 42:31 + 9:15 7617
29. Krajčík Michal 0220001 SVK team 42:35 + 9:19
30. Klusáček Matěj LCE8903 OOB TJ Slovan Luhačovice 42:39 + 9:23 7578
31. Glonek Jakub KAM9602 OK Kamenice 42:40 + 9:24 7574
32. Brlica Pavel ZBM9302 SK Žabovřesky Brno 43:08 + 9:52 7438
33. Zimmermann Štěpán ZBM9101 SK Žabovřesky Brno 43:32 + 10:16 7323
34. Valeš Jiří LPM9502 OK Lokomotiva Plzeň 43:38 + 10:22 7294
35. Bednarski Jan LCE9805 OOB TJ Slovan Luhačovice 44:53 + 11:37 6932
36. Bendák Jan PHK9800 OK 99 Hradec Králové 44:54 + 11:38 6927
37. Dávidík Marian 0220005 SVK team 45:03 + 11:47
38. Dlabaja Tomáš TUR8303 OOB TJ Turnov 47:15 + 13:59 6246
39. Biederman Marcin CHC9805 K.O.B. Choceň 48:43 + 15:27 5822
40. Kubina Filip 43S8900 ŠK Sandberg Bratislava 49:27 + 16:11
41. Moeller Tuve 14S0001 OK Linné 50:25 + 17:09
42. Zháňal Jan ZBM8721 SK Žabovřesky Brno 50:38 + 17:22 5267
43. Mušinský Tomáš 0220002 SVK team 54:22 + 21:06
44. Hus Wouter 0360001 Kempen - OL 57:02 + 23:46
45. Poon Brian 0060002 HKOXCC 57:37 + 24:21
46. YIP GERALD 0040002 HONG KONG 61:50 + 28:34
47. Dobbs Neil 0300001 WatO 64:25 + 31:09
Poklop Martin SSU8802 SK Severka Šumperk DISK 0
Kettner Lukáš KAM9403 OK Kamenice DISK 0
Kettner Vojtěch KAM9601 OK Kamenice DNS 0
Hirš Otakar ZBM9801 SK Žabovřesky Brno DNS 0
Petržela Jan PHK9200 OK 99 Hradec Králové DNS 0
Knudsen Henrik Rindom 0070001 OK Melfar DNS
Bukovac Pavol 0220004 SVK team DNS
Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň DNS 0
H21A
3.92 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8084
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kozák Osvald TBM8201 KOS TJ Tesla Brno 32:48 8917
2. Přibyl Bronislav TZL8603 SKOB Zlín 34:41 + 1:53 8445
3. Schulhof Jan TUR8900 OOB TJ Turnov 35:05 + 2:17 8345
4. Hepner David SHK7601 OK Slavia Hradec Králové 35:46 + 2:58 8173
5. Grundmann Jan LPU9410 OK Lokomotiva Pardubice 35:50 + 3:02 8157
6. Jonáš Martin PGP9606 SK Praga 36:09 + 3:21 8077
7. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 36:36 + 3:48 7965
8. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 36:51 + 4:03 7902
9. Mielec Jaromír AOP9701 Orientační Běh Opava 37:08 + 4:20 7831
10. Baier Martin TUR7603 OOB TJ Turnov 37:27 + 4:39 7751
11. Horáček Michal VLI7700 Slavia Liberec orienteering 37:30 + 4:42 7739
12. Kos Tomáš LPU9303 OK Lokomotiva Pardubice 37:30 + 4:42 7739
13. Koštejn Vít DOK9800 OK Doksy 37:35 + 4:47 7718
14. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 37:37 + 4:49 7710
15. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 37:40 + 4:52 7697
16. Landovský Tomáš PGP9103 SK Praga 37:54 + 5:06 7639
17. Balcar Aleš PHK8602 OK 99 Hradec Králové 38:07 + 5:19 7584
18. Netuka Vojtěch SHK9701 OK Slavia Hradec Králové 38:09 + 5:21 7576
19. Procházka Jan PGP8206 SK Praga 38:22 + 5:34 7522
20. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 38:32 + 5:44 7480
21. Udržal Tomáš LPU8002 OK Lokomotiva Pardubice 38:46 + 5:58 7421
22. Slezák Zdeněk LCE8902 OOB TJ Slovan Luhačovice 38:48 + 6:00 7413
23. Fodor Petr TUR8103 OOB TJ Turnov 38:54 + 6:06 7388
24. Semík Ondřej KAM9401 OK Kamenice 39:42 + 6:54 7188
25. Ondráček Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 39:47 + 6:59 7167
26. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 39:51 + 7:03 7150
27. Valenta Jiří LCE9201 OOB TJ Slovan Luhačovice 39:59 + 7:11 7117
28. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 40:00 + 7:12 7112
29. Holas Ondřej TUR8501 OOB TJ Turnov 40:04 + 7:16 7096
30. Vlček Martin TUR8702 OOB TJ Turnov 40:04 + 7:16 7096
31. Beneš Jan SJC8703 Sportcentrum Jičín 40:08 + 7:20 7079
32. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 40:31 + 7:43 6983
33. Gebrt Jan SHK9801 OK Slavia Hradec Králové 40:35 + 7:47 6966
34. Pešek Ondřej CHC8502 K.O.B. Choceň 40:36 + 7:48 6962
35. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 40:43 + 7:55 6933
36. Kantor Ondřej TRI9103 TJ TŽ Třinec 40:53 + 8:05 6891
37. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 41:01 + 8:13 6858
38. Habán Ivo VLI7707 Slavia Liberec orienteering 41:20 + 8:32 6778
39. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 41:35 + 8:47 6716
40. Melecký Martin AOP9001 Orientační Běh Opava 41:36 + 8:48 6711
41. Remeš Petr SHK9403 OK Slavia Hradec Králové 42:08 + 9:20 6578
42. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 42:32 + 9:44 6477
43. Váňa Martin TUR8401 OOB TJ Turnov 42:42 + 9:54 6436
44. Pavlovec Jan BOR9503 OK Jiskra Nový Bor 42:55 + 10:07 6381
45. Kazda Adam TJN9104 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:00 + 10:12 6360
46. Kovář Miroslav SJC8104 Sportcentrum Jičín 43:31 + 10:43 6231
47. Žaloudek Petr SJC8309 Sportcentrum Jičín 43:34 + 10:46 6218
48. Černý Ondřej EKP8511 VŠTJ Ekonom Praha 43:35 + 10:47 6214
49. Veselý Jakub PGP9503 SK Praga 43:48 + 11:00 6160
50. Landovský Jakub PGP9601 SK Praga 44:11 + 11:23 6064
51. Pospíšil Vítek PGP6803 SK Praga 44:58 + 12:10 5868
52. Kořínek Jindřich TUR8406 OOB TJ Turnov 45:00 + 12:12 5859
53. Čermák Jan LPU9301 OK Lokomotiva Pardubice 45:41 + 12:53 5688
54. Mikel David TZL9703 SKOB Zlín 45:42 + 12:54 5684
55. Kobr Tomáš TJN8901 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:47 + 12:59 5663
56. Fiala Jan ZBM7205 SK Žabovřesky Brno 45:54 + 13:06 5634
57. Kamenický Jeroným OSN9549 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:26 + 13:38 5500
58. Pova Ondřej KRL9304 Kometa Kralovice 48:00 + 15:12 5107
59. Přikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 48:03 + 15:15 5095
60. Kelbl Vladimír ZBM9711 SK Žabovřesky Brno 48:11 + 15:23 5061
61. Skoupý Jan STE9411 SK SKI-OB Šternberk 50:07 + 17:19 4577
62. Kolárik Tomáš TZL9302 SKOB Zlín 50:12 + 17:24 4556
63. Zakouřil Vít TUR9301 OOB TJ Turnov 53:48 + 21:00 3654
64. Jílek Jakub KSU9202 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:13 + 32:25 792
Červinka Jan OKP8901 SK OK 24 Praha DISK 0
Peterka Vojtěch LLI7502 LOK-o Liberec DISK 0
Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň DISK 0
Kazda Ondřej SJC8202 Sportcentrum Jičín DNS 0
Švihovský Jaromír SJC8005 Sportcentrum Jičín DNS 0
Cahel Marek LCE8803 OOB TJ Slovan Luhačovice DNS 0
Oľhava Rastislav ASU8949 Magnus Orienteering DNS 0
Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering DNS 0
H21B
3.53 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 6765
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov 34:36 7339
2. Starý Ondra PHK9813 OK 99 Hradec Králové 35:18 + 0:42 7198
3. Pek Daniel SHK9803 OK Slavia Hradec Králové 36:24 + 1:48 6975
4. Michek David TJN9802 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:47 + 2:11 6897
5. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 36:51 + 2:15 6884
6. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 37:30 + 2:54 6752
7. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 37:47 + 3:11 6695
8. Drahoňovský Aleš TUR7201 OOB TJ Turnov 37:52 + 3:16 6678
9. Kašpar Michal TZL9308 SKOB Zlín 38:30 + 3:54 6550
10. Finstrle Luděk ZBM7902 SK Žabovřesky Brno 38:57 + 4:21 6459
11. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 39:14 + 4:38 6402
12. Henek Vladan VBM8002 VSK Mendelu Brno 40:24 + 5:48 6166
13. Hraboš Matej TBM9547 KOS TJ Tesla Brno 40:25 + 5:49 6162
14. Jíra Tomáš KAM9802 OK Kamenice 40:28 + 5:52 6152
15. Vlášek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 40:59 + 6:23 6048
16. Uhlík Michal SJC8007 Sportcentrum Jičín 41:00 + 6:24 6044
17. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 41:13 + 6:37 6000
18. Pokorný Ondřej PGP7506 SK Praga 41:36 + 7:00 5923
19. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 41:41 + 7:05 5906
20. Šimík Daniel ROZ6900 OK Roztoky 42:22 + 7:46 5768
21. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 42:27 + 7:51 5751
22. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 42:28 + 7:52 5747
23. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 42:50 + 8:14 5673
24. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 43:17 + 8:41 5582
25. Černý Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 43:38 + 9:02 5511
26. Janovský Tomáš PGP6401 SK Praga 43:44 + 9:08 5491
27. Ptáček Jiří SRK9002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:50 + 9:14 5471
28. Werner Michal PGP9705 SK Praga 43:57 + 9:21 5447
29. Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orienteering 44:23 + 9:47 5359
30. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 44:24 + 9:48 5356
31. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 44:34 + 9:58 5322
32. Košárek Pavel PGP7107 SK Praga 44:47 + 10:11 5279
33. Čechlovský Jan CHA9300 OK Chrastava 45:41 + 11:05 5096
34. Pustai David TJN9301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 45:42 + 11:06 5093
35. Němeček Jan KAM9300 OK Kamenice 45:45 + 11:09 5083
36. Hrouda Martin FSP7612 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:56 + 11:20 5046
37. Kohl Ondřej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 46:18 + 11:42 4972
38. Picek Jan TJN9101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:31 + 11:55 4928
39. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 46:40 + 12:04 4897
40. Sklenář Martin AOP9501 Orientační Běh Opava 46:51 + 12:15 4860
40. Valach Marek TAP9703 KOB Tretra Praha 46:51 + 12:15 4860
42. Deml Tomáš LPU9502 OK Lokomotiva Pardubice 46:53 + 12:17 4854
43. Koldinský Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 48:23 + 13:47 4550
44. Kadavý Petr CHA7800 OK Chrastava 48:34 + 13:58 4513
45. Lepšík Petr SJC8203 Sportcentrum Jičín 48:39 + 14:03 4496
46. Blahuta Marek MFP7301 Matfyz Praha 49:06 + 14:30 4405
47. Vlažný Jakub LCE9102 OOB TJ Slovan Luhačovice 49:09 + 14:33 4395
48. Szenczi Gabriel VLI8700 Slavia Liberec orienteering 49:44 + 15:08 4277
49. Beneš Filip TAP8701 KOB Tretra Praha 50:24 + 15:48 4142
50. Sysel Ondřej PGP8302 SK Praga 50:29 + 15:53 4125
51. Nemec Juraj 17S8900 Ekonom Banska Bystrica 50:50 + 16:14
52. Waněk Adam LPU9505 OK Lokomotiva Pardubice 50:53 + 16:17 4044
53. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 52:20 + 17:44 3751
54. Otrusina Jan ABM9210 KOB ALFA Brno 52:36 + 18:00 3697
55. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 52:57 + 18:21 3626
56. Beneš Miroslav PGP8108 SK Praga 53:41 + 19:05 3477
57. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 54:23 + 19:47 3336
58. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB Tretra Praha 55:23 + 20:47 3133
59. Macek Jiří LIT8401 KOB Litvínov 55:38 + 21:02 3083
60. Nitsch Karel FSP7611 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 55:57 + 21:21 3019
61. Janas Petr PGP7106 SK Praga 58:18 + 23:42 2543
62. Francke Michal T