Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE

Kategorie: H40B

Datum:
07.09.2019
Místo konání:
Lukoveček, louka na severním okraji obce
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Pod Ondřejovskem 15 měřítko 1:15.000, ekvidistance 5m, stav 8/2019, mapový klíč ISOM 2017-2, formát A3 pro kategorie DH16AB-DH21ABC, WM21E, DH35B, DH40B 4 Pod Ondřejovskem 10 měřítko 1:10.000, ekvidistance 5m, stav 8/2019, mapový klíč ISOM 2017-2, formát A3 pro kategorie DH14B, DH45B, DH50B, H55B, H60B, T1, T2 Na Prútkách měřítko 1:10.000, ekvidistance 5m, stav 8/2019, mapový klíč ISOM 2017-2, formát A4 pro kategorie DH10C-DH12C, D55B-D75B, H65B-H80B, Z
Ředitel závodu:
Podmolík Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Pernička Petr - R1
Stavitel tratí:
Pekárek Evžen - R1
JURY:
Kozáková Zdenka, Plochová Dominika, Cahel Marek
Protokol:
V průběhu závodu si závodník Tomáš Milán (ZBM0111, kat. H18A) zranil kotník a nemohl dále pokračovat. Za ním startující závodník František Světnický (STE0204, H18A) byl svědkem této události, dobrovolně přerušil svůj závod a doprovodil zraněného k ošetření na kraj lesa. Pořadatelé děkují Františku Světnickému za jeho čin a navrhují jej k ocenění fair play a současně žádají o započtení průměru do hodnocení žebříčku A.
H40B
8.10 km, 430 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 71:10
2. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 72:34 + 1:24
3. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 72:54 + 1:44
4. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 73:28 + 2:18
5. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 74:13 + 3:03
6. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 76:02 + 4:52
7. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 81:11 + 10:01
8. Marek Martin VIC7624 C OB Vizovice 81:19 + 10:09
9. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 81:35 + 10:25
10. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 82:01 + 10:51
11. Aleš David LCE7517 C OOB TJ Slovan Luhačovice 83:45 + 12:35
12. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 86:40 + 15:30
13. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 87:20 + 16:10
14. Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering 88:22 + 17:12
15. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 89:25 + 18:15
16. Spišiak Marian SPE7601 C Klub OB Sokol Pezinok 89:47 + 18:37
17. Byrtus Petr SIT7702 C OK SILESIA 89:48 + 18:38
18. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 92:57 + 21:47
19. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 92:59 + 21:49
20. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 96:15 + 25:05
21. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 96:25 + 25:15
22. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 97:10 + 26:00
23. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 97:50 + 26:40
24. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 98:45 + 27:35
25. Šimoník Milan HBB7501 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 99:22 + 28:12
26. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 100:38 + 29:28
27. Škarvada Milan HBB7401 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 101:15 + 30:05
28. Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 102:45 + 31:35
29. Pavlica Jiří KVS7501 C SKOB Kobra Vsetín 103:32 + 32:22
30. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 104:53 + 33:43
31. Michač Ĺuboš HBB7601 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 111:18 + 40:08
32. Bíčánek Milan SIT7703 C OK SILESIA 113:28 + 42:18
33. Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 116:32 + 45:22
34. Koman Marek FBA7905 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 119:51 + 48:41
35. Kotuliak Ivan FBA7402 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 125:08 + 53:58
36. Bochňák Zbyněk LOV7600 C lepus.cz 152:04 + 80:54