Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE

Kategorie: H45B

Datum:
07.09.2019
Místo konání:
Lukoveček, louka na severním okraji obce
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Pod Ondřejovskem 15 měřítko 1:15.000, ekvidistance 5m, stav 8/2019, mapový klíč ISOM 2017-2, formát A3 pro kategorie DH16AB-DH21ABC, WM21E, DH35B, DH40B 4 Pod Ondřejovskem 10 měřítko 1:10.000, ekvidistance 5m, stav 8/2019, mapový klíč ISOM 2017-2, formát A3 pro kategorie DH14B, DH45B, DH50B, H55B, H60B, T1, T2 Na Prútkách měřítko 1:10.000, ekvidistance 5m, stav 8/2019, mapový klíč ISOM 2017-2, formát A4 pro kategorie DH10C-DH12C, D55B-D75B, H65B-H80B, Z
Ředitel závodu:
Podmolík Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Pernička Petr - R1
Stavitel tratí:
Pekárek Evžen - R1
JURY:
Kozáková Zdenka, Plochová Dominika, Cahel Marek
Protokol:
V průběhu závodu si závodník Tomáš Milán (ZBM0111, kat. H18A) zranil kotník a nemohl dále pokračovat. Za ním startující závodník František Světnický (STE0204, H18A) byl svědkem této události, dobrovolně přerušil svůj závod a doprovodil zraněného k ošetření na kraj lesa. Pořadatelé děkují Františku Světnickému za jeho čin a navrhují jej k ocenění fair play a současně žádají o započtení průměru do hodnocení žebříčku A.
H45B
7.90 km, 380 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupek Jozef VZA7101 C Slávia ŽU Žilina 59:57
2. Hierweg Karol BBA5801 C KOBRA Bratislava 68:08 + 8:11
3. Roháč Zdenko TKE7301 C Klub OB ATU Košice 69:23 + 9:26
4. Vandas Luděk VAM6601 C OB Vamberk 69:39 + 9:42
5. Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 71:01 + 11:04
6. Dvořáček Petr TBM7013 C KOS TJ Tesla Brno 71:57 + 12:00
7. Rýdl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:06 + 14:09
8. Auermüller Vít ZBM6701 C SK Žabovřesky Brno 74:22 + 14:25
9. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 75:38 + 15:41
10. Tornai Szabolcs 01571xx C Szabi SE 78:37 + 18:40
11. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 79:04 + 19:07
12. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 79:14 + 19:17
13. Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 80:49 + 20:52
14. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 82:33 + 22:36
15. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 83:01 + 23:04
16. Vandlicek Peter VZA7300 C Slávia ŽU Žilina 83:54 + 23:57
17. Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 84:42 + 24:45
18. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 86:29 + 26:32
19. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 86:30 + 26:33
20. Šipoš Marián SPE7102 C Klub OB Sokol Pezinok 89:44 + 29:47
21. Velgos Martin TKE7202 C Klub OB ATU Košice 91:25 + 31:28
22. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 91:36 + 31:39
23. Kováč Milan VBA7101 C ŠK VAZKA Bratislava 94:01 + 34:04
24. Kurečka Robert ABM7210 C KOB ALFA Brno 95:42 + 35:45
25. Müller Libor OTK7201 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 97:17 + 37:20
26. Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 97:20 + 37:23
27. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 100:33 + 40:36
28. Mička Marek 0020001 C 002 - TSO 107:31 + 47:34
29. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 111:10 + 51:13
30. Féder Medard PEZ7303 C Klub OB AŠK Pezinok 115:45 + 55:48
31. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 123:28 + 63:31
32. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 128:49 + 68:52
33. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 132:02 + 72:05
34. Trepáč Ivan VZA7001 C Slávia ŽU Žilina 176:37 + 116:40
Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov DISK