Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE

Klubové výsledky : TRI (27)

Datum:
08.09.2019
Místo konání:
Lukoveček, louka na severním okraji obce
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Měřítko 1:10.000, ekvidistance 5 m, stav 8/2019, mapový klíč ISOM 2017 – pro všechny kategorie. Autoři map: Bohumil Háj, Zdeněk Rajnošek, Zdeněk Janů ml. Mapa bude vodovzdorně upravena. Laserový tisk na polosyntetický papír pretex.
Ředitel závodu:
Podmolík Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Monika - R1
Stavitel tratí:
Zbranek Roman - R1
JURY:
Kozáková Zdenka, Cahel Marek, Svěchota Milan
Protokol:
Závod proběhl bez závad, bylo ošetřeno několik drobných úrazů.
Kategorie:
D10C     D14B     D16B     D18A     D18B     D21A     D50B     D55B     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H20A     H21A     H35B     H50B     H55B     H60B    
D10C
1.80 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 28:11 + 6:13
D14B
3.00 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
34. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 40:25 + 19:49
D16B
3.20 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 34:23 + 3:25
7. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 34:51 + 3:53
24. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 42:43 + 11:45
D18A
3.70 km, 85 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
18. Bernatíková Hana TRI0253 A TJ TŽ Třinec 36:23 + 7:10
35. Warcopová Kateřina TRI0150 A TJ TŽ Třinec 50:26 + 21:13
D18B
3.40 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 42:33 + 8:55
D21A
4.70 km, 125 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 6636
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
13. Sabelová Markéta TRI9656 C TJ TŽ Třinec 52:30 + 14:33 5116
14. Argalášová Kateřina TRI9750 C TJ TŽ Třinec 53:05 + 15:08 5017
D50B
3.10 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 40:53 + 3:54
D55B
2.90 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 49:37 + 16:03
10. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 50:43 + 17:09
H12C
2.50 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
17. Krupa Jan TRI0706 B TJ TŽ Třinec 31:10 + 9:42
H14B
3.20 km, 85 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Kirschner Damian TRI0506 B TJ TŽ Třinec DISK
H16A
3.70 km, 95 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
36. Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 35:29 + 13:39
H16B
3.30 km, 95 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
12. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 31:20 + 8:43
13. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 31:22 + 8:45
27. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 40:03 + 17:26
29. Martynek Petr TRI0304 B TJ TŽ Třinec 41:46 + 19:09
H18A
4.00 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
27. Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 35:46 + 11:16
H20A
4.30 km, 140 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8063
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
7. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 27:12 + 2:29 7809
H21A
5.70 km, 140 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7805
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
2. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 38:35 + 0:25 8298
H35B
4.30 km, 100 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
13. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 49:10 + 16:16
H50B
3.70 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
7. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 36:46 + 5:45
H55B
3.50 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
13. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 53:52 + 16:05
H60B
3.00 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 29:07 + 3:29