Výsledky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava, WRE

Datum:
08.09.2019
Místo konání:
Lukoveček, louka na severním okraji obce
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Mapa:
Měřítko 1:10.000, ekvidistance 5 m, stav 8/2019, mapový klíč ISOM 2017 – pro všechny kategorie. Autoři map: Bohumil Háj, Zdeněk Rajnošek, Zdeněk Janů ml. Mapa bude vodovzdorně upravena. Laserový tisk na polosyntetický papír pretex.
Ředitel závodu:
Podmolík Tomáš - R3
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Monika - R1
Stavitel tratí:
Zbranek Roman - R1
JURY:
Kozáková Zdenka, Cahel Marek, Svěchota Milan
Protokol:
Závod proběhl bez závad, bylo ošetřeno několik drobných úrazů.
Kategorie:
D10C     D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H10C     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     M21E     T1     T2     W21E     Z    
D10C
1.80 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlčková Markéta VIC0951 C OB Vizovice 21:58
2. Slámová Julie LCE1051 C OOB TJ Slovan Luhačovice 23:25 + 1:27
3. Kubíčková Lucie VIC0952 C OB Vizovice 24:59 + 3:01
4. Růžičková Žofie TZL0953 C SKOB Zlín 26:12 + 4:14
5. Kundratová Eva TZL0950 C SKOB Zlín 28:03 + 6:05
6. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 28:11 + 6:13
7. Novosadová Klára TZL0952 C SKOB Zlín 28:31 + 6:33
8. Šímová Julie TBM1055 C KOS TJ Tesla Brno 28:41 + 6:43
9. Eliášová Viktorie TBM1052 C KOS TJ Tesla Brno 29:43 + 7:45
10. Skopalová Alexandra SKM0950 C KOB Směr Kroměříž 30:52 + 8:54
11. Švidrnochová Nela OOP0950 C TJ Opava 31:49 + 9:51
12. Klimešová Hana TZL0956 C SKOB Zlín 34:04 + 12:06
13. Kováčová Lucia VBA10AA C ŠK VAZKA Bratislava 35:05 + 13:07
14. Hečová Kristýna TZL0957 C SKOB Zlín 39:36 + 17:38
15. Poslušná Katka TZL1051 C SKOB Zlín 40:45 + 18:47
16. Schwarzová Martina EBB0951 C TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 55:50 + 33:52
Schwarzová Katarína EBB1151 C TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica DISK
Pozlovská Eliška TZL0954 C SKOB Zlín DISK
D12C
1.90 km, 45 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Finstrlová Kristýna ZBM0752 B SK Žabovřesky Brno 17:20
2. Jílková Pavla UOL0753 B SOB Olomouc 17:35 + 0:15
3. Hrbáčková Michaela LCE0751 B OOB TJ Slovan Luhačovice 18:48 + 1:28
4. Jurčíková Nina VZA0752 C Slávia ŽU Žilina 19:32 + 2:12
5. Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 20:28 + 3:08
6. Michálková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 22:26 + 5:06
7. Kotuliaková Lea FBA0751 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 23:19 + 5:59
8. Entová Kateřina TZL0751 C SKOB Zlín 23:25 + 6:05
9. Šipošová Hana SPE0951 C Klub OB Sokol Pezinok 23:35 + 6:15
10. Matoušková Johana STE0751 C SK SKI-OB Šternberk 24:08 + 6:48
11. Volkova Maja VZA0951 C Slávia ŽU Žilina 25:15 + 7:55
12. Marková Eva ZBM0954 C SK Žabovřesky Brno 25:49 + 8:29
13. Valyavka Viktoriya VZA0851 C Slávia ŽU Žilina 26:43 + 9:23
14. Byrtusová Klára SIT0851 C OK SILESIA 26:57 + 9:37
15. Kočová Klára ZBM0850 B SK Žabovřesky Brno 27:31 + 10:11
16. Kovalčíková Nela TZL0757 C SKOB Zlín 28:14 + 10:54
17. Otrubová Karolína PLU0888 B TJ SOKOL Plumlov 29:32 + 12:12
18. Cetlová Karolína AOP0752 B Orientační Běh Opava 29:54 + 12:34
19. Rotková Veronika ZBM0854 B SK Žabovřesky Brno 31:11 + 13:51
20. Sedláčková Klára LCE0854 B OOB TJ Slovan Luhačovice 31:13 + 13:53
21. Poslušná Jitka TZL0752 B SKOB Zlín 34:20 + 17:00
22. Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 40:15 + 22:55
23. Toporová Kristína SPE0751 C Klub OB Sokol Pezinok 42:55 + 25:35
24. Baloghová Zora SKS0751 C Športový klub Sandberg 44:39 + 27:19
25. Špaňhelová Jana VIC0888 C OB Vizovice 45:34 + 28:14
D14B
3.00 km, 90 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Lucie SKM0551 A KOB Směr Kroměříž 20:36
2. Procházková Doubravka ADA0651 A OOB Spartak Adamov 23:10 + 2:34
3. Ehlová Martina TBM0655 B KOS TJ Tesla Brno 23:22 + 2:46
4. Finstrlová Julie ZBM0552 A SK Žabovřesky Brno 23:49 + 3:13
5. Dušková Tereza TBM0554 A KOS TJ Tesla Brno 24:34 + 3:58
6. Holasová Barbora AOP0651 B Orientační Běh Opava 24:49 + 4:13
7. Doušková Hana TBM0659 B KOS TJ Tesla Brno 25:44 + 5:08
8. Doušková Kateřina TBM0679 B KOS TJ Tesla Brno 26:40 + 6:04
9. Matoušková Jana MOV0551 B SKOB Ostrava 26:45 + 6:09
10. Hlaváčová Lucie TBM0660 B KOS TJ Tesla Brno 26:56 + 6:20
11. Cetlová Magdaléna AOP0552 B Orientační Běh Opava 27:45 + 7:09
12. Otrubová Anna PLU0577 A TJ SOKOL Plumlov 27:58 + 7:22
13. Batani Valentina TZL0551 A SKOB Zlín 28:12 + 7:36
14. Herna Rebecca FBA0553 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 28:50 + 8:14
15. Ježková Ivana ZBM0560 A SK Žabovřesky Brno 28:57 + 8:21
16. Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 29:24 + 8:48
17. Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:17 + 9:41
18. Kusáková Valentýna TZL0651 B SKOB Zlín 30:31 + 9:55
19. Pišová Adéla LCE0551 B OOB TJ Slovan Luhačovice 30:42 + 10:06
20. Fuchsová Ema TBM0653 B KOS TJ Tesla Brno 31:04 + 10:28
21. Tomanová Eliška LBM0651 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno 31:16 + 10:40
22. Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 31:32 + 10:56
23. Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 31:47 + 11:11
24. Pavlová Eliška MOV0650 B SKOB Ostrava 32:38 + 12:02
25. Kurečková Klára ABM0657 B KOB ALFA Brno 33:53 + 13:17
26. Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 35:12 + 14:36
27. Zahradníková Kateřina BFM0551 B SKOB Frýdek - Místek 35:29 + 14:53
28. Ježíková Gabriela SPE0551 C Klub OB Sokol Pezinok 35:37 + 15:01
29. Mikošková Marie STE0552 B SK SKI-OB Šternberk 36:38 + 16:02
30. Šipošová Lucia SPE0654 C Klub OB Sokol Pezinok 37:25 + 16:49
31. Mališková Kristýna LCE0552 B OOB TJ Slovan Luhačovice 38:35 + 17:59
31. Tomčíková Eliška VRB0555 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 38:35 + 17:59
33. Batani Valeria TZL0550 C SKOB Zlín 39:13 + 18:37
34. Kolarczyková Eliška TRI0551 B TJ TŽ Třinec 40:25 + 19:49
35. Mikulová Klára TBM0553 B KOS TJ Tesla Brno 41:12 + 20:36
36. Pospíšilová Stella STE0551 C SK SKI-OB Šternberk 41:50 + 21:14
37. Čudková Kristýna MOV0654 B SKOB Ostrava 42:27 + 21:51
38. Rosíková Růžena Eliška VIC0650 B OB Vizovice 45:48 + 25:12
39. Pompurová Kamila TBB0551 C ŠK Terezka Banská Bystrica 47:32 + 26:56
40. Finstrlová Lucie ZBM0651 B SK Žabovřesky Brno 48:20 + 27:44
41. Kendrová Tereza FBA0651 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 57:54 + 37:18
42. Michačová Ema HBB0551 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 75:01 + 54:25
Venusová Anna STE0554 C SK SKI-OB Šternberk DISK
D16A
3.40 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karlová Anna JIL0352 A OK Jilemnice 25:08
2. Mulíčková Markéta ABM0362 A KOB ALFA Brno 26:38 + 1:30
3. Tichá Dorotea DKP0351 A Oddíl OB Kotlářka 28:19 + 3:11
4. Fejfarová Tereza LPU0360 A OK Lokomotiva Pardubice 28:42 + 3:34
5. Bulířová Ema TAP0452 A KOB Tretra Praha 28:52 + 3:44
6. Černá Ema ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 29:18 + 4:10
7. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 29:27 + 4:19
8. Smolková Barbora TAP0356 A KOB Tretra Praha 29:28 + 4:20
9. Gottsteinová Ema JIL0451 A OK Jilemnice 29:47 + 4:39
10. Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 29:50 + 4:42
11. Thýnová Martina SHK0350 A OK Slavia Hradec Králové 29:58 + 4:50
11. Richtrová Kamila VPM0451 A KOS Slavia Plzeň 29:58 + 4:50
13. Koberová Kateřina LPU0352 A OK Lokomotiva Pardubice 30:08 + 5:00
14. Bednaříková Emma ZBM0359 A SK Žabovřesky Brno 30:26 + 5:18
15. Barnatová Klára ZBM0352 A SK Žabovřesky Brno 30:39 + 5:31
16. Vávrová Vanda HOR0350 A TJ Jiskra Hořice 30:40 + 5:32
17. Pesničáková Soňa TJN0451 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:57 + 5:49
18. Smutná Anna Marie DKP0359 A Oddíl OB Kotlářka 31:48 + 6:40
18. Štraitová Jolana VSP0456 A USK Praha 31:48 + 6:40
20. Hanušová Kateřina VRL0455 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:03 + 6:55
21. Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:22 + 7:14
22. Hovořáková Karolína ZBM0351 A SK Žabovřesky Brno 32:57 + 7:49
23. Novotná Jitka SJH0454 A SJH Jindřichův Hradec 34:05 + 8:57
24. Binarová Adéla UOL0452 A SOB Olomouc 34:55 + 9:47
25. Chvátilová Johana PHK0450 A OK 99 Hradec Králové 35:02 + 9:54
26. Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 35:33 + 10:25
27. Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 36:53 + 11:45
28. Stoklasová Zuzana OSN0454 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 37:45 + 12:37
29. Pračková Ema RIC0451 A OB Říčany 40:04 + 14:56
D16B
3.20 km, 95 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlíková Ema SPE0451 C Klub OB Sokol Pezinok 30:58
2. Mihaličová Simona TKE0551 C Klub OB ATU Košice 31:05 + 0:07
3. Filipová Petronela TKE0352 C Klub OB ATU Košice 31:38 + 0:40
4. Mrkvičková Ema TZL0451 B SKOB Zlín 31:51 + 0:53
5. Bídová Markéta UOL0352 B SOB Olomouc 32:05 + 1:07
6. Haltofová Romana TRI0451 B TJ TŽ Třinec 34:23 + 3:25
7. Bruková Petra TRI0450 B TJ TŽ Třinec 34:51 + 3:53
8. Trepáčová Gabriela STE0353 C SK SKI-OB Šternberk 35:32 + 4:34
9. Ježíková Natália SPE0454 C Klub OB Sokol Pezinok 36:23 + 5:25
10. Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 36:31 + 5:33
10. Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 36:31 + 5:33
12. Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 36:48 + 5:50
13. Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 36:55 + 5:57
14. Miková Lenka TBM0460 B KOS TJ Tesla Brno 37:52 + 6:54
15. Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 37:53 + 6:55
16. Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 39:11 + 8:13
17. Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 40:01 + 9:03
18. Vorlíčková Martina SKS0551 C Športový klub Sandberg 41:11 + 10:13
19. Procnerová Veronika BFM0453 B SKOB Frýdek - Místek 41:31 + 10:33
20. Porubská Lenka TNR0451 C ŠK Triturus Nitra 41:49 + 10:51
21. Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 41:52 + 10:54
22. Ondovčíková Eva SPE0358 C Klub OB Sokol Pezinok 41:58 + 11:00
23. Rohaľová Ivona SKS0453 C Športový klub Sandberg 42:37 + 11:39
24. Rybková Vendula TRI0453 B TJ TŽ Třinec 42:43 + 11:45
25. Velgosová Miroslava TKE0351 C Klub OB ATU Košice 47:20 + 16:22
26. Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 50:49 + 19:51
27. Haluzová Štěpánka SBR0450 C SKOB Bruntál 63:06 + 32:08
D18A
3.70 km, 85 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vandasová Adéla PHK0255 A OK 99 Hradec Králové 29:13
2. Kosová Tereza PHK0151 A OK 99 Hradec Králové 31:14 + 2:01
3. Miklušová Tamara ZBM0260 A SK Žabovřesky Brno 31:30 + 2:17
4. Pekařová Jana TUR0252 A OOB TJ Turnov 31:51 + 2:38
5. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 32:04 + 2:51
6. Dittrichová Michaela SKM0251 A KOB Směr Kroměříž 32:30 + 3:17
7. Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 32:32 + 3:19
8. Holečková Petra SHK0250 A OK Slavia Hradec Králové 32:54 + 3:41
9. Škáchová Magdalena DKP0156 A Oddíl OB Kotlářka 33:10 + 3:57
10. Šafková Sofie KAM0153 A OK Kamenice 33:17 + 4:04
11. Matějková Barbora SJC0156 A Sportcentrum Jičín 33:33 + 4:20
12. Mašínová Anna TJN0152 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:59 + 4:46
13. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 34:16 + 5:03
14. Blažková Kateřina SJH0252 A SJH Jindřichův Hradec 34:33 + 5:20
15. Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:29 + 6:16
16. Korpasová Lucie TBM0151 A KOS TJ Tesla Brno 35:34 + 6:21
17. Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia Plzeň 36:01 + 6:48
18. Bernatíková Hana TRI0253 A TJ TŽ Třinec 36:23 + 7:10
19. Bejvlová Karolína KAM0258 A OK Kamenice 36:36 + 7:23
20. Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 37:18 + 8:05
21. Shánělová Štěpánka CHC0152 A K.O.B. Choceň 37:23 + 8:10
22. Šklíbová Míša TJN0153 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:45 + 8:32
23. Kinštová Tereza SJH0251 A SJH Jindřichův Hradec 37:49 + 8:36
24. Nevěřilová Kateřina LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovice 41:52 + 12:39
25. Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 42:04 + 12:51
26. Vyhnálková Marie RIC0151 A OB Říčany 42:11 + 12:58
27. Nováková Světlana NPA0151 A SK LOB Nová Paka 42:17 + 13:04
28. Kroniková Štěpánka SHK0150 A OK Slavia Hradec Králové 42:30 + 13:17
29. Klacková Štěpánka SJC0253 A Sportcentrum Jičín 42:46 + 13:33
30. Rýdlová Magdaléna TJN0251 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:35 + 14:22
31. Slámová Taťána OSN0250 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 43:59 + 14:46
32. Podrábská Marie TJN0259 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:02 + 14:49
33. Golová Tereza VIC0162 A OB Vizovice 45:37 + 16:24
34. Kejmarová Jana STH0152 A SK Studenec 46:36 + 17:23
35. Warcopová Kateřina TRI0150 A TJ TŽ Třinec 50:26 + 21:13
36. Nádeníčková Pavla NEK0150 A Nejdek Orienteering 51:41 + 22:28
Vejražková Rozárka SJC0151 A Sportcentrum Jičín DISK
D18B
3.40 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weissová Ĺuboslava LCE0261 B OOB TJ Slovan Luhačovice 33:38
2. Kostercová Viktória SKS0251 C Športový klub Sandberg 35:24 + 1:46
3. Skoupá Vendula STE0152 B SK SKI-OB Šternberk 39:27 + 5:49
4. Velgosová Michaela TKE0151 C Klub OB ATU Košice 39:48 + 6:10
5. Plášková Anna ABM0152 B KOB ALFA Brno 41:55 + 8:17
6. Navrátilová Adéla TRI0250 B TJ TŽ Třinec 42:33 + 8:55
7. Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 43:27 + 9:49
8. Patassiová Michaela FBA0252 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 45:31 + 11:53
9. Pišová Barbora LCE0251 B OOB TJ Slovan Luhačovice 50:02 + 16:24
10. Končáková Alžběta LCE0256 C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:26 + 23:48
11. Christine Janacek RBA015A C TJ Rapid Bratislava 90:18 + 56:40
D20A
4.10 km, 100 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7916
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janošíkova Tereza SSU9953 E SK Severka Šumperk 27:53 8744
2. Chaloupská Barbora PHK9951 E OK 99 Hradec Králové 28:48 + 0:55 8479
3. Sieglová Eliška PGP9954 E SK Praga 30:38 + 2:45 7951
4. Peterová Jana LPU0057 R OK Lokomotiva Pardubice 31:45 + 3:52 7629
5. Grycová Kateřina TBM0058 R KOS TJ Tesla Brno 32:08 + 4:15 7518
6. Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 32:50 + 4:57 7317
7. Thýnová Nikola SHK0051 R OK Slavia Hradec Králové 33:17 + 5:24 7187
8. Firešová Markéta ZBM9951 R SK Žabovřesky Brno 33:22 + 5:29 7163
9. Špringlová Kamila TBM0050 A KOS TJ Tesla Brno 34:24 + 6:31 6865
10. Zlámalová Nikola SJC9951 R Sportcentrum Jičín 34:26 + 6:33 6855
11. Nechanická Klára OSN0050 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 35:03 + 7:10 6678
12. Aschermannová Karolína KAM0051 A OK Kamenice 36:16 + 8:23 6327
13. Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:58 + 10:05 5837
14. Nešporová Alžběta TZL0051 A SKOB Zlín 38:19 + 10:26 5736
15. Odehnalová Klára ZBM9956 A SK Žabovřesky Brno 38:48 + 10:55 5596
16. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 39:50 + 11:57 5298
17. Ressová Tereza LCE0052 A OOB TJ Slovan Luhačovice 40:58 + 13:05 4972
18. Vojtíšková Viktorie LPU0051 A OK Lokomotiva Pardubice 41:13 + 13:20 4900
19. Voltrová Alena DKP9956 A Oddíl OB Kotlářka 41:29 + 13:36 4823
20. Poláková Tereza SOP9951 A OOB TJ Slezan Opava 41:37 + 13:44 4784
21. Hrnčířová Magda STH0051 A SK Studenec 43:36 + 15:43 4213
22. Auermüllerová Anna ZBM0060 A SK Žabovřesky Brno 44:41 + 16:48 3900
23. Kubíčková Jana PHK9999 A OK 99 Hradec Králové 44:56 + 17:03 3828
24. Thořová Markéta TUR9952 R OOB TJ Turnov 47:24 + 19:31 3117
Opálková Martina BBM0050 R BETA URSUS Orienteering DISK 0
D20B
3.40 km, 105 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 37:49
2. Hájková Lenka SOP0050 A OOB TJ Slezan Opava 38:47 + 0:58
3. Hrabošová Magdaléna FBA0052 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:17 + 2:28
4. Paříková Iva TUR0061 C OOB TJ Turnov 48:00 + 10:11
5. Roháčová Viktória TKE0051 C Klub OB ATU Košice 52:45 + 14:56
6. Ondovčíková Lucia SPE0051 C Klub OB Sokol Pezinok 54:32 + 16:43
7. Štrosová Jana MOV0051 B SKOB Ostrava 56:24 + 18:35
D21A
4.70 km, 125 m, 20 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 6636
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Šimková Johanka ZBM9350 C SK Žabovřesky Brno 37:57 7597
2. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 40:15 + 2:18 7205
3. Vavrova Veronika 0030001 C 003 - (AUS) Kulgun Orienteering 43:25 + 5:28
4. Uhlíková Tereza PGP9162 C SK Praga 45:33 + 7:36 6301
5. Jablonovská Lenka SPE9063 C Klub OB Sokol Pezinok 45:39 + 7:42
6. Chupekova Silvia VZA7250 C Slávia ŽU Žilina 45:48 + 7:51
7. Miklušová Tereza ZBM9960 B SK Žabovřesky Brno 46:13 + 8:16 6188
8. Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 48:27 + 10:30 5807
9. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 48:29 + 10:32 5801
10. Sedileková Ela HBB9352 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 48:32 + 10:35
11. Kotrlová Katarína SKS9051 C Športový klub Sandberg 49:55 + 11:58
12. Poštulková Andrea VZA9351 C Slávia ŽU Žilina 50:13 + 12:16
13. Sabelová Markéta TRI9656 C TJ TŽ Třinec 52:30 + 14:33 5116
14. Argalášová Kateřina TRI9750 C TJ TŽ Třinec 53:05 + 15:08 5017
15. Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 57:04 + 19:07 4337
D21B
4.10 km, 100 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 5024
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Voltrová Hana ROZ9752 C OK Roztoky 42:02 5781
2. Molnárová Monika ZBM9459 C SK Žabovřesky Brno 47:48 + 5:46 5113
3. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 48:05 + 6:03 5080
4. Müllerová Markéta LCE9453 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:45 + 7:43 4887
5. Botiková Daniela LCE9158 C OOB TJ Slovan Luhačovice 51:09 + 9:07 4725
6. Bialožytová Tereza PGP9055 C SK Praga 51:13 + 9:11 4718
7. Drábková Zuzana TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno 51:49 + 9:47 4648
8. Vlažná Lucie LCE8751 C OOB TJ Slovan Luhačovice 52:37 + 10:35 4555
9. Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 53:51 + 11:49 4413
10. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 56:03 + 14:01 4158
11. Rajnošek Tereza KSU8691 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:12 + 17:10 3793
12. Bouzková Katka SVS8151 C Orientklub Vsetín 59:54 + 17:52 3712
D21C
3.40 km, 100 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 40:43
2. Kavánková Jana ZBM9356 C SK Žabovřesky Brno 45:11 + 4:28
3. Škrabalová Šárka KON9888 C KOB Konice 54:23 + 13:40
4. Vríčanová Jana VZA8952 C Slávia ŽU Žilina 67:06 + 26:23
5. Kutajová Vladimíra VZA9352 C Slávia ŽU Žilina 96:25 + 55:42
Horčičková Linda UOL8650 C SOB Olomouc DISK
D35B
4.10 km, 115 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrichová Andrea SKM7750 C KOB Směr Kroměříž 40:03
2. Bukovacová Alena ZBM7454 C SK Žabovřesky Brno 41:58 + 1:55
3. Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:51 + 4:48
4. Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 49:18 + 9:15
5. Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 52:32 + 12:29
6. Slámová Alena LCE8253 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:10 + 13:07
7. Kočová Lenka ZBM8160 C SK Žabovřesky Brno 54:26 + 14:23
8. Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 54:58 + 14:55
9. Bialeková Martina EBB7351 C TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 55:39 + 15:36
10. Kinštová Dominka SJH8051 C SJH Jindřichův Hradec 56:08 + 16:05
11. Jílková Hana UOL8050 C SOB Olomouc 62:00 + 21:57
12. Chvátilová Pavlína PHK7450 C OK 99 Hradec Králové 66:52 + 26:49
13. Švidrnochová Hana OOP7751 C TJ Opava 72:55 + 32:52
14. Ježíková Ĺubomíra SPE8351 C Klub OB Sokol Pezinok 91:27 + 51:24
15. Hrbáčková Karla LCE8152 C OOB TJ Slovan Luhačovice 113:26 + 73:23
D40B
3.60 km, 85 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fedorová Katarína SPE7451 C Klub OB Sokol Pezinok 35:01
2. Ďurčová Alena VZA7753 C Slávia ŽU Žilina 37:08 + 2:07
3. Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 39:46 + 4:45
4. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 44:00 + 8:59
5. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 46:42 + 11:41
6. Broschová Lucie RBK7451 C SK Radioklub Blansko 47:07 + 12:06
7. Nešporová Barbora GIG7653 C GIGANT Orienteering 48:26 + 13:25
8. Šmelíková Barbora VBA6951 C ŠK VAZKA Bratislava 48:44 + 13:43
9. Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 50:36 + 15:35
10. Bíčánková Jana SIT7551 C OK SILESIA 51:08 + 16:07
11. Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 51:40 + 16:39
12. Ondovčíková Daniela SPE7852 C Klub OB Sokol Pezinok 52:45 + 17:44
13. Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 54:38 + 19:37
14. Vyhnálková Eva RIC7552 C OB Říčany 57:32 + 22:31
15. Miklušová Dagmar RBA7351 C TJ Rapid Bratislava 58:44 + 23:43
16. Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 59:51 + 24:50
17. Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 62:03 + 27:02
18. Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 68:14 + 33:13
19. Kotuliaková Petra FBA7552 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 69:41 + 34:40
20. Vávrová Erika RBA7751 C TJ Rapid Bratislava 71:19 + 36:18
21. Prutkayová Veronika SKS7852 C Športový klub Sandberg 71:23 + 36:22
22. Komanová Kristína FBA7853 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 74:07 + 39:06
23. Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 111:35 + 76:34
Finstrlová Alena ZBM7550 C SK Žabovřesky Brno DISK
D45B
3.30 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 33:31
2. Kovaříková Mária SIT6951 C OK SILESIA 33:50 + 0:19
3. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:37 + 2:06
4. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 37:07 + 3:36
5. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 38:41 + 5:10
6. Pavlicová Anna KVS7360 C SKOB Kobra Vsetín 38:50 + 5:19
7. Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 39:17 + 5:46
8. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 39:28 + 5:57
9. Sadílková Lenka VIC7055 C OB Vizovice 40:11 + 6:40
10. Hulenková Martina MOV7352 C SKOB Ostrava 40:51 + 7:20
11. Ehlová Pavla TBM7377 C KOS TJ Tesla Brno 41:09 + 7:38
12. Šmelíková Hana FBA6951 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 41:35 + 8:04
13. Mudráková Tereza LCE7252 C OOB TJ Slovan Luhačovice 43:14 + 9:43
14. Kostková Jana AOP7151 C Orientační Běh Opava 44:16 + 10:45
15. Postulkova Zuzana VZA7051 C Slávia ŽU Žilina 44:32 + 11:01
16. Johnová Lenka LTP7352 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 44:42 + 11:11
17. Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 45:14 + 11:43
18. Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:31 + 12:00
19. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 48:00 + 14:29
20. Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 49:11 + 15:40
21. Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 50:47 + 17:16
22. Doušková Vlasta TBM7060 C KOS TJ Tesla Brno 52:32 + 19:01
23. Kuráková Valéria TKE7151 C Klub OB ATU Košice 52:49 + 19:18
24. Pánková Martina RBA6953 C TJ Rapid Bratislava 57:32 + 24:01
25. Trepáčová Eva VZA7053 C Slávia ŽU Žilina 57:46 + 24:15
26. Brém Knorová Martina ZMT7151 C Klub OB Martin 58:41 + 25:10
27. Fuchsová Marcela TBM7260 C KOS TJ Tesla Brno 58:48 + 25:17
28. Miková Iva TBM7071 C KOS TJ Tesla Brno 67:05 + 33:34
29. Velgosová Oksana TKE7351 C Klub OB ATU Košice 68:45 + 35:14
30. Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 69:40 + 36:09
31. Zajíčková Lenka TBM7152 C KOS TJ Tesla Brno 69:42 + 36:11
32. Procházková Martina SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava 70:39 + 37:08
33. Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 72:05 + 38:34
34. Šipošová Zuzana SPE7351 C Klub OB Sokol Pezinok 73:43 + 40:12
35. Blank Radka SKM7351 C KOB Směr Kroměříž 85:12 + 51:41
36. Pěčková Monika SKM7350 C KOB Směr Kroměříž 86:05 + 52:34
37. Kováčová Katarína VBA7451 C ŠK VAZKA Bratislava 97:53 + 64:22
38. Roháčová Ingrid TKE7051 C Klub OB ATU Košice 106:25 + 72:54
39. Puls Svelana RBA7251 C TJ Rapid Bratislava 138:29 + 104:58
D50B
3.10 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:59
2. Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 37:42 + 0:43
3. Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 37:55 + 0:56
4. Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 40:53 + 3:54
5. Čechová Zuzana BZR6951 C Bratrstvo Ždárských vrchů 41:03 + 4:04
6. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 41:41 + 4:42
7. Mokrá Regina ABM6854 C KOB ALFA Brno 42:56 + 5:57
8. Mušinská Eva TKE6451 C Klub OB ATU Košice 43:01 + 6:02
9. Kociánová Eva OOP6750 C TJ Opava 44:02 + 7:03
10. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 45:31 + 8:32
11. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 49:11 + 12:12
12. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 53:58 + 16:59
13. Končáková Katka HLV6856 C KČT - OB Holešov 56:16 + 19:17
14. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 58:13 + 21:14
15. Šmelíková Jana HBB6651 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 60:42 + 23:43
16. Hadačová Gabriela AOP6751 C Orientační Běh Opava 64:37 + 27:38
17. Baloghová Hana SKS6551 C Športový klub Sandberg 78:33 + 41:34
D55B
2.90 km, 70 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 33:34
2. Denysenko Tamara VZA6151 C Slávia ŽU Žilina 35:30 + 1:56
3. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:24 + 3:50
4. Pijáková Iveta SPE6251 C Klub OB Sokol Pezinok 38:11 + 4:37
5. Švejdíková Yvona AOP6351 C Orientační Běh Opava 41:30 + 7:56
6. Davi Jana ZMT6151 C Klub OB Martin 44:13 + 10:39
7. Potěšilová Vladimíra VBM5655 C VSK Mendelu Brno 45:43 + 12:09
8. Slezáková Jitka LCE6351 C OOB TJ Slovan Luhačovice 47:48 + 14:14
9. Jastrzembská Jarmila TRI6450 C TJ TŽ Třinec 49:37 + 16:03
10. Bialožytová Pavla TRI6350 C TJ TŽ Třinec 50:43 + 17:09
11. Hlaváčiková Katarína EBB6152 C TJ Slávia Ekonóm UMB Banská Bystrica 53:57 + 20:23
12. Hrabicová Iva OOP6150 C TJ Opava 60:01 + 26:27
13. Sochorová Hana HAV6250 C OB Havířov 61:11 + 27:37
14. Janáčková Mira RBA635A C TJ Rapid Bratislava 94:34 + 61:00
D60B
2.80 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stackeová Anna LCE5551 C OOB TJ Slovan Luhačovice 41:41
2. Vávrová Beata RBA5651 C TJ Rapid Bratislava 51:13 + 9:32
Poláčková Darina SPE5852 C Klub OB Sokol Pezinok DISK
D65B
2.40 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Májová Paulína BBA5351 C KOBRA Bratislava 31:32
2. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 58:19 + 26:47
3. Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 79:42 + 48:10
4. Fraňová Marie SPE5051 C Klub OB Sokol Pezinok 88:41 + 57:09
Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava DISK
D70B
2.10 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 41:25
2. Polonyiova Darina VZA4850 C Slávia ŽU Žilina 45:21 + 3:56
3. Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 84:10 + 42:45
4. Kralova Eva VBA4751 C ŠK VAZKA Bratislava 88:09 + 46:44
D75B
2.30 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Vlachová Renata AOV4450 C OOB TJ Baník Ostrava DISK
Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD DISK
H10C
1.80 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doušek Vilém TBM0904 C KOS TJ Tesla Brno 14:36
2. Dittrich Matouš SKM1000 C KOB Směr Kroměříž 14:57 + 0:21
3. Pekárek David TZL1000 C SKOB Zlín 16:45 + 2:09
4. Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk 18:06 + 3:30
5. Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 20:00 + 5:24
6. Procházka Ferdinand ADA1001 C OOB Spartak Adamov 20:33 + 5:57
7. Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 22:32 + 7:56
8. Surovčík Michal VZA0902 C Slávia ŽU Žilina 23:44 + 9:08
9. Koča František ZBM1100 C SK Žabovřesky Brno 24:32 + 9:56
10. Kusák Alexander TZL0900 C SKOB Zlín 25:55 + 11:19
11. Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 27:44 + 13:08
12. Polónyi Samuel VZA0903 C Slávia ŽU Žilina 31:03 + 16:27
13. Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 33:47 + 19:11
14. Kotuliak Peter FBA1003 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:32 + 20:56
15. Knutelský Juraj VZA C Slávia ŽU Žilina 36:37 + 22:01
16. Šíma Filip TBM1213 C KOS TJ Tesla Brno 48:50 + 34:14
17. Hustý Matěj TZL0903 C SKOB Zlín 50:20 + 35:44
Slováček Ondřej TZL0902 C SKOB Zlín DISK
MS Václavík Vojtěch TZL C SKOB Zlín 63:45 + 49:09
H12C
2.50 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlček Tomáš VIC0713 B OB Vizovice 21:28
2. Pernička Martin TZL0800 B SKOB Zlín 21:51 + 0:23
3. Linhart Jakub TZL0813 B SKOB Zlín 23:29 + 2:01
4. Račanský Jiří TBM0706 B KOS TJ Tesla Brno 23:51 + 2:23
5. Kovalčík Petr AOP0901 B Orientační Běh Opava 23:59 + 2:31
6. Donda Jakub ONO0700 B SKOB Ostrov 24:15 + 2:47
7. Ježek David ZBM0813 B SK Žabovřesky Brno 24:34 + 3:06
8. Kundrata Vít TZL0700 B SKOB Zlín 25:54 + 4:26
9. Pěček Jakub SKM0700 B KOB Směr Kroměříž 26:44 + 5:16
10. Valach Eli SPE0703 C Klub OB Sokol Pezinok 27:17 + 5:49
11. Cisár Dávid SPE0708 C Klub OB Sokol Pezinok 28:00 + 6:32
12. Čech Viktor AOP0801 C Orientační Běh Opava 28:11 + 6:43
13. Denemarek Max TBM0800 B KOS TJ Tesla Brno 28:42 + 7:14
14. Finstrle Filip ZBM0702 C SK Žabovřesky Brno 30:20 + 8:52
15. Mikláš Matěj TZL0704 B SKOB Zlín 30:25 + 8:57
16. Michač Samuel HBB0802 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 30:30 + 9:02
17. Krupa Jan TRI0706 B TJ TŽ Třinec 31:10 + 9:42
18. Jahudka Tomáš TZL0815 C SKOB Zlín 31:34 + 10:06
19. Volkov Maksym VZA0701 C Slávia ŽU Žilina 31:37 + 10:09
20. Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 33:29 + 12:01
21. Surovčík Martin VZA0703 C Slávia ŽU Žilina 34:23 + 12:55
22. Janeček Jáchym UOL0700 C SOB Olomouc 34:29 + 13:01
23. Němec Michal TZL0805 C SKOB Zlín 35:55 + 14:27
24. Petrla Michal TZL0708 C SKOB Zlín 36:38 + 15:10
25. Trávníček Jan TZL0812 C SKOB Zlín 36:47 + 15:19
26. Babík Tomáš VZA0802 C Slávia ŽU Žilina 37:25 + 15:57
27. Mikloš Matúš SPE0702 C Klub OB Sokol Pezinok 37:48 + 16:20
28. Linhart Adam TZL0814 C SKOB Zlín 38:06 + 16:38
29. Veselý Štěpán VIC0712 B OB Vizovice 39:08 + 17:40
30. Přibík Martin TZL0807 C SKOB Zlín 40:07 + 18:39
31. Sikora Jan TZL0707 C SKOB Zlín 42:10 + 20:42
32. Čief Jonáš HBB0701 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 45:01 + 23:33
33. Pavlík Adam TZL0810 B SKOB Zlín 45:48 + 24:20
34. Valla Jakub TZL0710 C SKOB Zlín 48:40 + 27:12
35. Pavlica Bedřich KVS0710 C SKOB Kobra Vsetín 48:42 + 27:14
36. Babík Martin VZA0702 C Slávia ŽU Žilina 53:22 + 31:54
37. Hozík Štěpán TZL0806 B SKOB Zlín 57:38 + 36:10
38. Prutkay Patrik SKS0703 C Športový klub Sandberg 63:31 + 42:03
39. Hala Zdeněk VIC0801 C OB Vizovice 73:59 + 52:31
40. Jendek Ondrej SPE0704 C Klub OB Sokol Pezinok 85:23 + 63:55
41. Dojčar Damián SPE0709 C Klub OB Sokol Pezinok 114:58 + 93:30
Minařík Petr TZL0709 C SKOB Zlín DISK
Stacke Václav LCE0703 B OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Čuda Ondřej TZL0816 C SKOB Zlín DISK
MS Čepický Šimon TZL06xx C SKOB Zlín 39:52 + 18:24
H14B
3.20 km, 85 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štěpánek Jan TBM0607 B KOS TJ Tesla Brno 21:36
2. Bednařík Vilém VLI0509 A Slavia Liberec orienteering 22:10 + 0:34
3. Bíčánek Jan SIT0501 B OK SILESIA 22:40 + 1:04
4. Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 22:50 + 1:14
5. Pekárek Tobias TZL0502 A SKOB Zlín 23:10 + 1:34
6. Kučera Tomáš ZBM0605 A SK Žabovřesky Brno 23:32 + 1:56
7. Urbánek Tomáš ZBM0604 B SK Žabovřesky Brno 23:37 + 2:01
8. Bukovác Filip ZBM0501 B SK Žabovřesky Brno 23:54 + 2:18
9. Vaněk Bořek TZL0505 B SKOB Zlín 24:08 + 2:32
10. Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 24:50 + 3:14
11. Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko 25:06 + 3:30
11. Zřídkaveselý Adam ZBM0505 A SK Žabovřesky Brno 25:06 + 3:30
13. Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov 25:10 + 3:34
14. Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 25:16 + 3:40
15. Račanský Jakub TBM0503 B KOS TJ Tesla Brno 25:24 + 3:48
16. Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 25:42 + 4:06
17. Jančík Filip SPE0604 C Klub OB Sokol Pezinok 26:39 + 5:03
18. Strýček Jan ADA0503 A OOB Spartak Adamov 27:45 + 6:09
19. Šmelík Daniel LCE0704 C OOB TJ Slovan Luhačovice 28:00 + 6:24
20. Byrtus Jakub SIT0502 B OK SILESIA 28:09 + 6:33
21. Trepáč Adam STE0504 B SK SKI-OB Šternberk 28:29 + 6:53
22. Syrový Tomáš SPE0601 C Klub OB Sokol Pezinok 28:35 + 6:59
23. Sláma Šimon LCE0502 B OOB TJ Slovan Luhačovice 28:45 + 7:09
24. Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 28:59 + 7:23
25. Koča Vojtěch ZBM0602 B SK Žabovřesky Brno 29:06 + 7:30
26. Čech Radan TBM0611 B KOS TJ Tesla Brno 29:44 + 8:08
27. Mudrák Daniel TBM0629 B KOS TJ Tesla Brno 29:47 + 8:11
28. Folprecht Matyáš TBM0606 B KOS TJ Tesla Brno 30:10 + 8:34
29. Kasza Tomáš ZBM0512 B SK Žabovřesky Brno 30:24 + 8:48
30. Pernička Václav TZL0602 B SKOB Zlín 30:49 + 9:13
31. Svirák Jonatan TBM0608 B KOS TJ Tesla Brno 31:08 + 9:32
32. Tichý Hubert DKP0600 C Oddíl OB Kotlářka 32:42 + 11:06
33. Janšo Karol Jakub TKE0602 C Klub OB ATU Košice 32:53 + 11:17
34. Huleja Martin TZL0604 B SKOB Zlín 32:56 + 11:20
35. Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 33:36 + 12:00
36. Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:06 + 12:30
37. Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:16 + 12:40
38. Menzel Antonín MOV0700 B SKOB Ostrava 34:34 + 12:58
39. Berčík Jakub FBA0507 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 35:17 + 13:41
40. Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 35:31 + 13:55
41. Strakoš Ondřej TZL0601 B SKOB Zlín 36:11 + 14:35
42. Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 37:08 + 15:32
43. Vedra Tobiáš TBM0621 B KOS TJ Tesla Brno 38:21 + 16:45
44. Palas Jan TZL0507 C SKOB Zlín 38:41 + 17:05
45. Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 38:54 + 17:18
46. Špaňhel Petr VIC0610 C OB Vizovice 40:13 + 18:37
47. Němec Filip TZL0503 C SKOB Zlín 40:21 + 18:45
48. Kováč Ondrej VBA0601 C ŠK VAZKA Bratislava 42:29 + 20:53
49. Marek Filip ZBM0706 B SK Žabovřesky Brno 43:56 + 22:20
50. Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 44:28 + 22:52
51. Zádrapa Marian Petr MOV0503 B SKOB Ostrava 50:51 + 29:15
52. Križan Richard SPE0503 C Klub OB Sokol Pezinok 50:59 + 29:23
53. Koman Ján FBA0504 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 54:54 + 33:18
54. Roháč Adam TKE0601 C Klub OB ATU Košice 63:53 + 42:17
55. Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 64:54 + 43:18
Kapusta Lukáš SPE0602 C Klub OB Sokol Pezinok DISK
Hrbáček Filip LCE0501 B OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Kirschner Damian TRI0506 B TJ TŽ Třinec DISK
H16A
3.70 km, 95 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin PGP0309 A SK Praga 21:50
2. Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 22:50 + 1:00
3. Chaloupský Jakub PHK0302 A OK 99 Hradec Králové 23:04 + 1:14
4. Waněk Hubert LPU0309 A OK Lokomotiva Pardubice 23:21 + 1:31
5. Čech Vít AOP0302 A Orientační Běh Opava 23:28 + 1:38
6. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:47 + 1:57
7. Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 24:22 + 2:32
8. Haas Filip LPU0401 A OK Lokomotiva Pardubice 24:25 + 2:35
9. Sedláček Jaroslav DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 24:52 + 3:02
10. Gajda Martin KAM0405 A OK Kamenice 25:37 + 3:47
11. Fousek Vojtěch RBK0403 B SK Radioklub Blansko 25:51 + 4:01
12. Štichhauer Daniel LPU0405 A OK Lokomotiva Pardubice 26:29 + 4:39
12. Valík Adam AOP0301 A Orientační Běh Opava 26:29 + 4:39
14. Jelínek Kryštof RUZ0301 A TJ Růžená 26:30 + 4:40
15. Janda Jakub DOR0403 A OK Dobříš 26:36 + 4:46
16. Doušek Tomáš TBM0401 A KOS TJ Tesla Brno 26:38 + 4:48
17. Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 26:45 + 4:55
18. Kolář Šimon SHK0405 A OK Slavia Hradec Králové 26:52 + 5:02
19. Petrilák Matouš DOR0409 A OK Dobříš 27:11 + 5:21
20. Peterka Jakub LLI0404 A LOK-o Liberec 27:38 + 5:48
21. Kabát Martin PGP0408 A SK Praga 27:40 + 5:50
22. Donda Jiří ONO0403 A SKOB Ostrov 27:42 + 5:52
23. Urbánek Adam ZBM0302 A SK Žabovřesky Brno 27:52 + 6:02
24. Krpata Michal LPU0403 A OK Lokomotiva Pardubice 27:54 + 6:04
24. Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 27:54 + 6:04
26. Novák Stanislav NPA0404 A SK LOB Nová Paka 28:26 + 6:36
27. Lesák Ondřej TJN0306 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:06 + 7:16
28. Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:12 + 7:22
29. Hustý Adam TZL0403 A SKOB Zlín 29:55 + 8:05
29. Gryc Ondřej TBM0406 A KOS TJ Tesla Brno 29:55 + 8:05
31. Šipoš Tomáš ZBM0308 B SK Žabovřesky Brno 31:53 + 10:03
32. Ehl Ondřej TBM0404 A KOS TJ Tesla Brno 33:12 + 11:22
33. Choutka Matěj NPA0402 A SK LOB Nová Paka 34:22 + 12:32
34. Neumann Matěj PHK0400 A OK 99 Hradec Králové 35:14 + 13:24
35. Novosad Pavel TZL0404 A SKOB Zlín 35:22 + 13:32
36. Bialožyt Marek TRI0301 A TJ TŽ Třinec 35:29 + 13:39
Šauli Filip VPM0301 A KOS Slavia Plzeň DISK
H16B
3.30 km, 95 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Roháč Martin LCE0308 C OOB TJ Slovan Luhačovice 22:37
2. Lička Adam TBM0326 B KOS TJ Tesla Brno 25:17 + 2:40
3. Bjolek Michal BFM0305 A SKOB Frýdek - Místek 25:47 + 3:10
4. Novota Mário Lukáš TKE0302 C Klub OB ATU Košice 26:28 + 3:51
5. Peňáz Radek VRB0313 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 27:11 + 4:34
6. Marek Vojtěch ZBM0410 B SK Žabovřesky Brno 27:13 + 4:36
7. Šipoš Šimon SPE0406 C Klub OB Sokol Pezinok 28:55 + 6:18
8. Mikloš Andrej SPE0401 C Klub OB Sokol Pezinok 29:14 + 6:37
9. Sláma Richard LCE0309 B OOB TJ Slovan Luhačovice 29:42 + 7:05
10. Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:10 + 7:33
11. Kovařík Tomáš SIT0401 B OK SILESIA 31:00 + 8:23
12. Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 31:20 + 8:43
13. Krupa Jakub TRI0404 B TJ TŽ Třinec 31:22 + 8:45
14. Kukurugya Šimon SKS0402 C Športový klub Sandberg 31:57 + 9:20
15. Racek Josef ZBM0400 C SK Žabovřesky Brno 32:08 + 9:31
16. Ditri Nicholas SPE0304 C Klub OB Sokol Pezinok 33:17 + 10:40
17. Veselý Jonáš VIC0411 C OB Vizovice 33:50 + 11:13
18. Lago Oliver VBA0301 C ŠK VAZKA Bratislava 34:17 + 11:40
19. Kubik Maximilián RBA0303 C TJ Rapid Bratislava 35:55 + 13:18
20. Rada Štěpán ABM0404 B KOB ALFA Brno 37:07 + 14:30
21. Demovič Matej RBA0305 C TJ Rapid Bratislava 37:37 + 15:00
22. Hanousek Matěj RBK0404 B SK Radioklub Blansko 37:49 + 15:12
23. Peňáz Vojtěch VRB0303 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 38:14 + 15:37
24. Malý Tomáš VRB0414 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 38:23 + 15:46
25. Dolný Marek SPE0407 C Klub OB Sokol Pezinok 39:53 + 17:16
26. Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 40:00 + 17:23
27. Sliž Rostislav TRI0302 B TJ TŽ Třinec 40:03 + 17:26
28. Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 41:11 + 18:34
29. Martynek Petr TRI0304 B TJ TŽ Třinec 41:46 + 19:09
30. Ježek Filip ZBM0414 B SK Žabovřesky Brno 42:42 + 20:05
31. Fraňo Jakub SPE0302 C Klub OB Sokol Pezinok 43:13 + 20:36
32. Hummel Jakub RBA0304 C TJ Rapid Bratislava 48:45 + 26:08
33. Sláma Michal TKE0305 C Klub OB ATU Košice 50:10 + 27:33
34. Krampla Michal Jan UOL0302 C SOB Olomouc 50:28 + 27:51
35. Prutkay Filip SKS0403 C Športový klub Sandberg 60:20 + 37:43
36. Oujezdský Matyáš ZBM0307 C SK Žabovřesky Brno 61:11 + 38:34
Eichler Vítek TZL0401 B SKOB Zlín DISK
Pěček Dominik SKM0401 C KOB Směr Kroměříž DISK
H18A
4.00 km, 130 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Jan KAM0105 A OK Kamenice 24:30
2. Féder Medard LCE0111 A OOB TJ Slovan Luhačovice 25:23 + 0:53
3. Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 25:33 + 1:03
4. Šafka Sebastian KAM0101 A OK Kamenice 25:51 + 1:21
5. Gottstein Jonáš JIL0107 A OK Jilemnice 26:01 + 1:31
6. Janas Petr PGP0200 A SK Praga 26:05 + 1:35
7. Metelka Ondřej PHK0101 A OK 99 Hradec Králové 26:31 + 2:01
8. Kligl Radim TBM0103 A KOS TJ Tesla Brno 26:39 + 2:09
9. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 26:48 + 2:18
10. Melišík Martin TAP0200 A KOB Tretra Praha 26:58 + 2:28
11. Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 27:00 + 2:30
12. Adámek Filip TBM0101 A KOS TJ Tesla Brno 27:15 + 2:45
13. Pompura Daniel ZBM0108 B SK Žabovřesky Brno 27:29 + 2:59
13. Janovský Tomáš PGP0101 A SK Praga 27:29 + 2:59
15. Malačka Milan DKP0210 A Oddíl OB Kotlářka 28:48 + 4:18
16. Link Lukáš STH0205 A SK Studenec 28:52 + 4:22
17. Pipek Ondřej LPU0203 A OK Lokomotiva Pardubice 29:29 + 4:59
18. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 29:45 + 5:15
19. Zalaba Tomáš SJC0101 A Sportcentrum Jičín 30:12 + 5:42
20. Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 30:25 + 5:55
21. Paleček Ondřej LPU0105 A OK Lokomotiva Pardubice 31:30 + 7:00
22. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:05 + 7:35
23. Kostka Jiří AOP0201 A Orientační Běh Opava 32:18 + 7:48
24. Dostál Jakub VRL0104 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 32:44 + 8:14
25. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 33:42 + 9:12
26. Doležal Matyáš STE0208 A SK SKI-OB Šternberk 35:34 + 11:04
27. Tuharský Erik TRI0100 A TJ TŽ Třinec 35:46 + 11:16
28. Matuš Vít VRB0202 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 37:47 + 13:17
29. Mrskoč Marek LPU0205 A OK Lokomotiva Pardubice 40:48 + 16:18
Siegl Matyáš PGP0104 A SK Praga DISK
H18B
3.60 km, 110 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jonáš Adam ZBM0102 B SK Žabovřesky Brno 22:19
2. Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 26:53 + 4:34
3. Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 28:31 + 6:12
4. Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 28:39 + 6:20
5. Jirka Matyáš UOL0203 B SOB Olomouc 29:46 + 7:27
6. Kurák Michal TKE0101 C Klub OB ATU Košice 30:30 + 8:11
7. Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 30:35 + 8:16
8. Bartík Filip TZL0202 B SKOB Zlín 30:46 + 8:27
9. Kukurugya Matej SKS0103 C Športový klub Sandberg 31:17 + 8:58
10. Kovařík Martin SIT0101 B OK SILESIA 31:27 + 9:08
11. Šimo Matúš ZBM0109 B SK Žabovřesky Brno 33:25 + 11:06
12. Havlík Adam SPE0201 C Klub OB Sokol Pezinok 34:08 + 11:49
13. Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 34:32 + 12:13
14. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:42 + 12:23
15. Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 36:15 + 13:56
16. Blank Noah SKM0201 C KOB Směr Kroměříž 36:22 + 14:03
17. Šimek Štěpán UOL0104 C SOB Olomouc 42:36 + 20:17
Knor Martin ZMT0201 C Klub OB Martin DISK
H20A
4.30 km, 140 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8063
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rusin Jan LPU0008 R OK Lokomotiva Pardubice 24:43 8657
2. Horčička Vít TBM9919 E KOS TJ Tesla Brno 24:59 + 0:16 8566
3. Fencl Jonáš LPU9902 R OK Lokomotiva Pardubice 25:25 + 0:42 8418
3. Škvor Ota KAM9900 A OK Kamenice 25:25 + 0:42 8418
5. Hlaváč Ondřej ZBM9901 R SK Žabovřesky Brno 25:57 + 1:14 8236
6. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 26:25 + 1:42 8077
7. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 27:12 + 2:29 7809
8. Bořánek Michal VSP0007 A USK Praha 27:22 + 2:39 7753
8. Pavlovec Dan BOR0001 R OK Jiskra Nový Bor 27:22 + 2:39 7753
10. Thoř Tomáš TUR9904 R OOB TJ Turnov 27:27 + 2:44 7724
11. Nagy Josef TJN0006 R OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:01 + 3:18 7531
12. Jílek Ondřej KSU9908 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk 29:42 + 4:59 6956
13. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 30:19 + 5:36 6746
14. Melichar Petr LLI0001 A LOK-o Liberec 31:03 + 6:20 6495
15. Goldschmidt Tobiáš ZBM0003 C SK Žabovřesky Brno 31:55 + 7:12 6199
16. Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:58 + 7:15 6182
17. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 32:00 + 7:17 6171
18. Sabol Josef CTB9902 A SK OB Chotěboř 33:35 + 8:52 5630
19. Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor 33:51 + 9:08 5539
20. Roudný Václav LPU0001 A OK Lokomotiva Pardubice 34:25 + 9:42 5346
21. Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 35:21 + 10:38 5027
22. Čech Petr SJI0001 A OK Jihlava 38:20 + 13:37 4009
23. Samek Tomáš PHK0001 A OK 99 Hradec Králové 39:45 + 15:02 3525
H20B
4.00 km, 120 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 4580
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Chupek Jakub VZA9901 C Slávia ŽU Žilina 26:12
2. Zentrich Dušan LCE0012 A OOB TJ Slovan Luhačovice 32:16 + 6:04 5103
3. Komenda Jan ZBM9902 B SK Žabovřesky Brno 33:32 + 7:20 4923
4. Panovec Kryštof LCE0011 B OOB TJ Slovan Luhačovice 36:13 + 10:01 4540
5. Ditri Dominic SPE0002 C Klub OB Sokol Pezinok 36:35 + 10:23
6. Ondrejka Tomáš VZA0001 C Slávia ŽU Žilina 36:44 + 10:32
7. Lovás Dominik RBA9902 C TJ Rapid Bratislava 36:54 + 10:42
8. Rajnoha David TBM0003 B KOS TJ Tesla Brno 40:05 + 13:53 3987
9. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 40:57 + 14:45 3864
10. Kaděra Vojta HAV0000 C OB Havířov 43:52 + 17:40 3447
11. Šklíba Michal STE9900 B SK SKI-OB Šternberk 45:33 + 19:21 3207
12. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 49:26 + 23:14 2652
13. Procházka Zdeněk SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 49:53 + 23:41 2588
H21A
5.70 km, 140 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 7805
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 38:10 8387
2. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 38:35 + 0:25 8298
3. Šurgan Štefan TUR7900 C OOB TJ Turnov 39:21 + 1:11 8134
4. Sláma Dušan ASU9843 C Magnus Orienteering 39:24 + 1:14 8123
5. Kelbl Vladimír ZBM9711 C SK Žabovřesky Brno 39:38 + 1:28 8074
6. Mušinský Tomáš TKE9301 C Klub OB ATU Košice 40:05 + 1:55
7. Hubáček Josef LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:27 + 2:17 7899
8. Bukovac Maroš FBA7601 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:30 + 2:20
9. Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno 40:55 + 2:45 7799
10. Kubina Filip SKS8901 C Športový klub Sandberg 41:00 + 2:50
11. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 41:06 + 2:56 7760
12. Barták Lukáš TZL8302 C SKOB Zlín 41:10 + 3:00
13. Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 42:28 + 4:18 7468
14. Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 42:37 + 4:27 7436
15. Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 42:46 + 4:36 7404
16. Papuga Miroslav TKE9002 C Klub OB ATU Košice 42:55 + 4:45
17. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 42:59 + 4:49 7357
18. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 43:03 + 4:53 7343
19. Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 43:08 + 4:58 7325
20. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 43:37 + 5:27 7222
21. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 44:15 + 6:05 7087
22. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:42 + 6:32 6990
23. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 45:03 + 6:53 6916
24. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 45:05 + 6:55 6908
25. Tysz Adam TKE8703 C Klub OB ATU Košice 45:10 + 7:00
26. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 45:24 + 7:14 6841
27. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 45:33 + 7:23 6809
28. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 45:37 + 7:27 6794
29. Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 45:38 + 7:28 6791
30. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 46:17 + 8:07 6652
31. Vlažný Jakub LCE9102 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:29 + 8:19 6609
32. Valenta Jiří LCE9201 C OOB TJ Slovan Luhačovice 46:45 + 8:35 6552
33. Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 47:22 + 9:12 6420
34. Glončák Peter FBA7901 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 47:27 + 9:17
35. Kadeřávek Petr PHK7605 C OK 99 Hradec Králové 47:29 + 9:19 6395
36. Hlaváč Jiří TBM6116 C KOS TJ Tesla Brno 48:12 + 10:02 6242
37. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 48:32 + 10:22 6171
38. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 49:58 + 11:48 5865
39. Ostřanský Filip ASU9243 C Magnus Orienteering 49:59 + 11:49 5861
40. Vlažný Jan LCE8901 C OOB TJ Slovan Luhačovice 50:15 + 12:05 5804
41. Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 50:37 + 12:27 5726
42. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 50:49 + 12:39 5683
43. Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 52:23 + 14:13 5348
44. Perůtka Jan LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice 53:08 + 14:58 5188
45. Cahel Marek LCE8803 C OOB TJ Slovan Luhačovice 55:54 + 17:44 4596
46. Šimko Peter 07A87AA C OSC Kassel 83:26 + 45:16
Bukovac Pavol FBA8102 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava DISK
H21B
5.30 km, 120 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 5855
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hrouda Matěj JIL9804 C OK Jilemnice 44:53 6408
2. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 46:57 + 2:04 6132
3. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 47:20 + 2:27 6080
4. Lachendro Jan SKM8700 C KOB Směr Kroměříž 50:28 + 5:35 5661
5. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 55:28 + 10:35 4992
6. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 56:44 + 11:51 4823
7. Verner Tomáš VBM8204 C VSK Mendelu Brno 59:29 + 14:36 4455
8. Karch Peter SPE9112 C Klub OB Sokol Pezinok 61:17 + 16:24
9. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 64:09 + 19:16 3830
10. Vričan Peter VZA8901 C Slávia ŽU Žilina 67:07 + 22:14
11. Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 69:08 + 24:15 3164
12. Poláček Lukáš SPE8601 C Klub OB Sokol Pezinok 69:51 + 24:58
13. Šedivý Jiří VBM8207 C VSK Mendelu Brno 73:27 + 28:34 2586
14. Papež Martin 021 C HO Pioneer 110:21 + 65:28
H21C
4.10 km, 100 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bialožyt Michal ZBM8707 C SK Žabovřesky Brno 40:27
2. Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 47:26 + 6:59
3. Kadlček Václav 0100001 C 010 - neregistovaný 63:21 + 22:54
4. Tomašovič Michal SPE8902 C Klub OB Sokol Pezinok 71:29 + 31:02
5. Hrašna Marek SPE C Klub OB Sokol Pezinok 73:05 + 32:38
6. Charvát Tomáš SPE8502 C Klub OB Sokol Pezinok 74:13 + 33:46
Stubna Philip RBA9304 C TJ Rapid Bratislava DISK
H35B
4.30 km, 100 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrich Pavel SKM7501 C KOB Směr Kroměříž 32:54
2. Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 35:29 + 2:35
3. Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 40:10 + 7:16
4. Bubela Tomáš ASU8101 C Magnus Orienteering 40:35 + 7:41
5. Rytíř Jan SKM7701 C KOB Směr Kroměříž 42:52 + 9:58
6. Koča Jaroslav ZBM8206 C SK Žabovřesky Brno 43:37 + 10:43
7. Porubský Július TNR7301 C ŠK Triturus Nitra 43:40 + 10:46
8. Mikluš Marián RBA7204 C TJ Rapid Bratislava 43:56 + 11:02
9. Sláma Lumír LCE8103 C OOB TJ Slovan Luhačovice 44:35 + 11:41
10. Sadílek Martin VIC6901 C OB Vizovice 45:17 + 12:23
11. Doušek Robert TBM7911 C KOS TJ Tesla Brno 45:22 + 12:28
12. Brosch Petr RBK7111 C SK Radioklub Blansko 48:46 + 15:52
13. Walaski Antonín TRI8006 C TJ TŽ Třinec 49:10 + 16:16
14. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 50:44 + 17:50
15. Měrka Roman VIC8308 C OB Vizovice 52:59 + 20:05
16. Volkov Alexander VZA8002 C Slávia ŽU Žilina 55:16 + 22:22
17. Hanousek Kamil RBK7401 C SK Radioklub Blansko 56:14 + 23:20
18. Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov 56:24 + 23:30
19. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 64:21 + 31:27
20. Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 68:02 + 35:08
21. Škarvada Milan HBB7401 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 70:08 + 37:14
H40B
4.20 km, 90 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 33:49
2. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 35:21 + 1:32
3. Aleš David LCE7517 C OOB TJ Slovan Luhačovice 39:28 + 5:39
4. Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 41:01 + 7:12
5. Vlček Jiří VIC7700 C OB Vizovice 41:40 + 7:51
6. Spišiak Marian SPE7601 C Klub OB Sokol Pezinok 41:53 + 8:04
7. Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 42:01 + 8:12
8. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 42:05 + 8:16
9. Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:27 + 8:38
10. Byrtus Petr SIT7702 C OK SILESIA 44:22 + 10:33
11. Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 44:50 + 11:01
12. Horčička Petr UOL7007 C SOB Olomouc 44:57 + 11:08
13. Slezák Libor LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice 45:29 + 11:40
14. Pěček Martin SKM7301 C KOB Směr Kroměříž 45:36 + 11:47
15. Rytíř Michal SKM7325 C KOB Směr Kroměříž 49:22 + 15:33
16. Pěček Vítězslav SKM7104 C KOB Směr Kroměříž 49:47 + 15:58
17. Michač Ĺuboš HBB7601 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:59 + 17:10
18. Bíčánek Milan SIT7703 C OK SILESIA 51:46 + 17:57
19. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 52:10 + 18:21
20. Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 54:23 + 20:34
21. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 54:25 + 20:36
22. Šimoník Milan HBB7501 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 55:01 + 21:12
23. Fousek Martin RBK7801 C SK Radioklub Blansko 60:16 + 26:27
24. Hrbáček Tomáš LCE7702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 60:33 + 26:44
25. Pavlica Jiří KVS7501 C SKOB Kobra Vsetín 60:58 + 27:09
26. Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 61:10 + 27:21
27. Kotuliak Ivan FBA7402 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 66:13 + 32:24
28. Kubíček Petr VIC7801 C OB Vizovice 66:31 + 32:42
29. Pohořalý Jiří OTK7500 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 67:05 + 33:16
30. Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 72:09 + 38:20
31. Koman Marek FBA7905 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 76:56 + 43:07
32. Venus Ctibor STE7800 C SK SKI-OB Šternberk 85:29 + 51:40
33. Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 94:25 + 60:36
H45B
3.80 km, 90 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chupek Jozef VZA7101 C Slávia ŽU Žilina 29:18
2. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 31:44 + 2:26
3. Vandas Luděk VAM6601 C OB Vamberk 32:22 + 3:04
4. Dvořáček Petr TBM7013 C KOS TJ Tesla Brno 33:37 + 4:19
5. Hierweg Karol BBA5801 C KOBRA Bratislava 34:44 + 5:26
6. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 35:46 + 6:28
7. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 36:12 + 6:54
7. Čech Tomáš AOP7001 C Orientační Běh Opava 36:12 + 6:54
9. Rýdl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:18 + 7:00
10. Roháč Zdenko TKE7301 C Klub OB ATU Košice 38:10 + 8:52
11. Vandlicek Peter VZA7300 C Slávia ŽU Žilina 38:51 + 9:33
12. Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja 40:06 + 10:48
13. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 43:02 + 13:44
14. Odehnal Luděk ADA7400 C OOB Spartak Adamov 43:35 + 14:17
15. Lička Lukáš VBM7301 C VSK Mendelu Brno 43:46 + 14:28
16. Kurečka Robert ABM7210 C KOB ALFA Brno 44:11 + 14:53
17. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 44:21 + 15:03
18. Kováč Milan VBA7101 C ŠK VAZKA Bratislava 44:46 + 15:28
19. Velgos Martin TKE7202 C Klub OB ATU Košice 47:11 + 17:53
20. Auermüller Vít ZBM6701 C SK Žabovřesky Brno 48:41 + 19:23
21. Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 50:09 + 20:51
22. Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 51:08 + 21:50
23. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 52:17 + 22:59
24. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 55:39 + 26:21
25. Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 57:01 + 27:43
26. Šipoš Marián SPE7102 C Klub OB Sokol Pezinok 57:48 + 28:30
27. Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 65:24 + 36:06
28. Féder Medard PEZ7303 C Klub OB AŠK Pezinok 67:20 + 38:02
29. Trepáč Ivan VZA7001 C Slávia ŽU Žilina 97:38 + 68:20
Vébr Radek HAV7103 C OB Havířov DISK
Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
H50B
3.70 km, 80 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pollák Jozef TKE6001 C Klub OB ATU Košice 31:01
2. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 34:00 + 2:59
3. Vavrys Petr LCE6413 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:11 + 3:10
4. Tesař Jiří AOP6702 C Orientační Běh Opava 35:38 + 4:37
5. Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 36:31 + 5:30
6. Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 36:34 + 5:33
7. Navrátil Rostislav TRI6601 C TJ TŽ Třinec 36:46 + 5:45
8. Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 37:25 + 6:24
9. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:06 + 10:05
10. Novota Mikuláš TKE6002 C Klub OB ATU Košice 41:45 + 10:44
11. Schuster Martin AOP6502 C Orientační Běh Opava 43:09 + 12:08
12. Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 45:16 + 14:15
13. Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 47:23 + 16:22
14. Mokrý Jan ABM6611 C KOB ALFA Brno 48:33 + 17:32
15. Gola Miroslav VIC6808 C OB Vizovice 49:13 + 18:12
16. Kohout Josef SHK6902 C OK Slavia Hradec Králové 49:30 + 18:29
17. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 50:35 + 19:34
18. Richtr Aleš VPM6601 C KOS Slavia Plzeň 51:48 + 20:47
19. Sláma Peter TKE6401 C Klub OB ATU Košice 52:28 + 21:27
20. Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 54:12 + 23:11
21. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 55:53 + 24:52
22. Balogh Richard SKS6901 C Športový klub Sandberg 58:46 + 27:45
23. Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 59:25 + 28:24
24. Riessler Otto OTK6800 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 63:24 + 32:23
25. Válek Petr SBRXXXX C SKOB Bruntál 63:40 + 32:39
Vlastník Zdeněk JIL6901 C OK Jilemnice DISK
Hadač Miroslav AOP6501 C Orientační Běh Opava DISK
Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál DISK
H55B
3.50 km, 80 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 37:47
2. Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 37:53 + 0:06
3. Palička Miroslav SSN5902 C KOB Čingov Spišská Nová Ves 38:32 + 0:45
4. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 38:36 + 0:49
5. Končák Jaroslav HLV6321 C KČT - OB Holešov 40:20 + 2:33
6. Prill László FBA6302 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 40:28 + 2:41
7. Sochor Tomáš HAV6301 C OB Havířov 40:55 + 3:08
8. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 42:26 + 4:39
9. Maceček Otakar MOV6102 C SKOB Ostrava 43:21 + 5:34
10. Ryšavý Jiří OOP5803 C TJ Opava 43:49 + 6:02
11. Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 49:14 + 11:27
12. Janšo Karol TKE6206 C Klub OB ATU Košice 49:36 + 11:49
13. Argaláš Jaroslav TRI6202 C TJ TŽ Třinec 53:52 + 16:05
14. Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 55:40 + 17:53
15. Filö György KYS6302 C Klub OB Kysak 56:25 + 18:38
16. Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 63:38 + 25:51
17. Šenkýř Vladimír SJI6000 C OK Jihlava 81:38 + 43:51
Pompura Ladislav TBB6301 C ŠK Terezka Banská Bystrica DISK
Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov DISK
H60B
3.00 km, 70 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Piják Jaroslav SPE5801 C Klub OB Sokol Pezinok 25:38
2. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 27:37 + 1:59
3. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 29:03 + 3:25
4. Bialožyt Miroslav TRI5701 C TJ TŽ Třinec 29:07 + 3:29
5. Polakovič Peter VZA5501 C Slávia ŽU Žilina 30:08 + 4:30
6. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 33:28 + 7:50
7. Mižúr Ján FBA5501 C TJ Slávia Farmaceut Bratislava 34:42 + 9:04
8. Jakobi Zdeněk HAV5701 C OB Havířov 34:56 + 9:18
9. Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 36:14 + 10:36
10. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 37:31 + 11:53
11. Žilinčík Slávko TKE5602 C Klub OB ATU Košice 38:16 + 12:38
12. Priesol František RBA5901 C TJ Rapid Bratislava 38:25 + 12:47
13. Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 39:17 + 13:39
14. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 43:40 + 18:02
15. Formanko Dušan RBA5801 C TJ Rapid Bratislava 44:06 + 18:28
16. Kostka Evžen AOP5701 C Orientační Běh Opava 49:56 + 24:18
17. Štěpáník Otakar OTK5707 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 53:43 + 28:05
18. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 55:34 + 29:56
19. Lužný Josef 0120001 C 012 - SK Orfeus Trnava 57:09 + 31:31
20. Poláček Pavol SPE5501 C Klub OB Sokol Pezinok 60:13 + 34:35
H65B
2.70 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gurka Jiri TUV4601 C SOK TJ Turnov 29:35
2. Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 30:53 + 1:18
3. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 31:00 + 1:25
4. Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 33:01 + 3:26
5. Máj Štefan BBA5201 C KOBRA Bratislava 33:04 + 3:29
6. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 35:27 + 5:52
7. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 39:33 + 9:58
8. Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 41:36 + 12:01
9. Gajdosik Jozef VZA5200 C Slávia ŽU Žilina 44:28 + 14:53
10. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 46:07 + 16:32
11. Chromčák František JZL5201 C TJ Jižní svahy Zlín 59:43 + 30:08
12. Polínek Jaroslav OTK5300 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 60:33 + 30:58
13. Zacharovský Ivan ZMT5201 C Klub OB Martin 68:56 + 39:21
H70B
2.40 km, 40 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 25:09
2. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 27:09 + 2:00
3. Šidla Antonín OTK4601 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 28:04 + 2:55
4. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 29:43 + 4:34
5. Peška Antonín HLV4801 C KČT - OB Holešov 32:03 + 6:54
6. Šmelík Ĺudo LCE4301 C OOB TJ Slovan Luhačovice 32:49 + 7:40
7. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 36:54 + 11:45
8. Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 39:09 + 14:00
9. Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 42:31 + 17:22
10. Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 48:24 + 23:15
Meriač Milan ZMT4205 C Klub OB Martin DISK
H75B
2.30 km, 30 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 33:51
2. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 38:45 + 4:54
3. Šidla Jiří OTK4001 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 64:59 + 31:08
4. Beneš Karel HAV4201 C OB Havířov 65:55 + 32:04
5. Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 84:45 + 50:54
H80B
2.20 km, 30 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 147:47
M21E
6.10 km, 180 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9395
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 33:36 9988
2. Král Vojtěch SSU8841 E SK Severka Šumperk 33:42 + 0:06 9959
3. Minář Marek ZBM9444 E SK Žabovřesky Brno 33:48 + 0:12 9929
4. Hájek Daniel ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno 34:52 + 1:16 9614
5. Kubelka Tomáš LPU9307 E OK Lokomotiva Pardubice 35:14 + 1:38 9506
6. Vandas Daniel PHK9805 E OK 99 Hradec Králové 35:36 + 2:00 9397
7. Sýkora Vojtěch LCE9801 E OOB TJ Slovan Luhačovice 35:45 + 2:09 9353
8. Schuster Marek SSU9303 R SK Severka Šumperk 35:58 + 2:22 9289
9. Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 36:49 + 3:13 9038
10. Bendák Jan PHK9800 R OK 99 Hradec Králové 37:26 + 3:50 8856
11. Procházka David LPU9113 R OK Lokomotiva Pardubice 37:31 + 3:55 8831
12. Klusáček Matěj LCE8903 R OOB TJ Slovan Luhačovice 38:13 + 4:37 8624
13. Kozák Osvald TBM8201 R KOS TJ Tesla Brno 38:25 + 4:49 8565
14. Petržela Jan PHK9200 E OK 99 Hradec Králové 38:55 + 5:19 8417
15. Glonek Jakub KAM9602 E OK Kamenice 38:57 + 5:21 8407
15. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 38:57 + 5:21 8407
17. Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 39:01 + 5:25 8388
18. Mudrák Štěpán LCE9601 R OOB TJ Slovan Luhačovice 39:36 + 6:00 8215
19. Kamenický Matěj LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice 39:58 + 6:22 8107
20. Vavrys Johan LCE9302 C OOB TJ Slovan Luhačovice 40:45 + 7:09 7876
21. Klusáček Jan ZBM9301 R SK Žabovřesky Brno 40:51 + 7:15 7846
22. Flašar Jan PGP8610 R SK Praga 41:04 + 7:28 7782
23. Navrátil Šimon PGP9702 E SK Praga 41:22 + 7:46 7693
24. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:07 + 8:31 7472
25. Melecký Martin AOP9001 C Orientační Běh Opava 42:35 + 8:59 7334
26. Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 42:43 + 9:07 7294
27. Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 43:30 + 9:54 7063
28. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 43:44 + 10:08 6994
29. Matula Petr ADA8202 C OOB Spartak Adamov 43:48 + 10:12 6974
30. Fürst Matouš DOK9602 E OK Doksy 44:26 + 10:50 6787
31. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 45:22 + 11:46 6511
32. Koštejn Vít DOK9800 R OK Doksy 46:25 + 12:49 6201
33. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:41 + 13:05 6122
34. Horyna Roman LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice 46:54 + 13:18 6058
35. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 47:25 + 13:49 5905
36. Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 47:46 + 14:10 5802
37. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 49:40 + 16:04 5240
38. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 51:47 + 18:11 4615
Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK 0
T1
3.30 km, 95 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hríbik Miroslav HBB8501 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 54:03
2. TUPÁ Eliška 11L7650 C HULK team 55:41 + 1:38
3. Nádeníček Josef NEK7000 C Nejdek Orienteering 57:06 + 3:03
4. Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 57:22 + 3:19
5. Hríbiková Andrea HBB8451 C ŠK HADVEO Banská Bystrica 58:17 + 4:14
6. Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 59:18 + 5:15
7. Tužil Petr 007 C 007 - Tužilovi 60:53 + 6:50
8. Kopčíková Terézia SPE9255 C Klub OB Sokol Pezinok 69:03 + 15:00
9. Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 71:11 + 17:08
10. Pannová Vendula MOV7752 C SKOB Ostrava 77:31 + 23:28
11. Strýček Jiří ADA6701 C OOB Spartak Adamov 92:40 + 38:37
12. Košíková Jana C 121:56 + 67:53
Borets Ivan VZA C Slávia ŽU Žilina DISK
Borets Anna VZA C Slávia ŽU Žilina DISK
Erlitz Jakub LCEXXXA C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Pometlová Jana AOP7551 C Orientační Běh Opava DISK
T2
5.30 km, 120 m, 23 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 59:36
2. Grycová Veronika TBM9859 C KOS TJ Tesla Brno 64:46 + 5:10
3. Surovčík Michal VZA8101 C Slávia ŽU Žilina 67:26 + 7:50
4. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 68:13 + 8:37
5. Knutelský Juraj C 94:36 + 35:00
6. Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 134:00 + 74:24
W21E
5.20 km, 180 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 9493
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horčičková Vendula LCE9353 E OOB TJ Slovan Luhačovice 36:46 10293
2. Indráková Adéla ZBM9153 E SK Žabovřesky Brno 37:47 + 1:01 10021
3. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 38:20 + 1:34 9874
4. Kosová Denisa PHK9150 E OK 99 Hradec Králové 38:39 + 1:53 9789
5. Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 38:56 + 2:10 9714
6. Perůtková Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 40:07 + 3:21 9397
7. Kozáková Zdenka TBM7952 R KOS TJ Tesla Brno 40:20 + 3:34 9339
8. Landovská Petra KAM9354 E OK Kamenice 41:05 + 4:19 9139
9. Poklopová Lenka SSU8952 R SK Severka Šumperk 41:30 + 4:44 9027
10. Jirčáková Martina LCE8951 C OOB TJ Slovan Luhačovice 42:00 + 5:14 8894
11. Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 42:13 + 5:27 8836
12. Klusáčková Magdaléna ZBM9452 E SK Žabovřesky Brno 42:26 + 5:40 8778
13. Odehnalová Tereza ZBM9757 R SK Žabovřesky Brno 42:39 + 5:53 8720
14. Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 43:14 + 6:28 8564
15. Vyhnálková Barbora RIC9850 R OB Říčany 43:56 + 7:10 8376
16. Šiková Barbora LPM9650 E OK Lokomotiva Plzeň 44:00 + 7:14 8359
17. Hájková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 44:29 + 7:43 8229
18. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 44:32 + 7:46 8216
19. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 45:27 + 8:41 7971
20. Kamenická Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 45:34 + 8:48 7940
21. Šimůnková Gabriela TAP9755 C KOB Tretra Praha 47:49 + 11:03 7338
22. Šímová Jana PHK8569 C OK 99 Hradec Králové 47:57 + 11:11 7302
23. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 50:19 + 13:33 6669
Zháňalová Barbora ZBM9354 E SK Žabovřesky Brno DISK 0
Z
2.20 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodová Anna TZL C SKOB Zlín 32:50
2. Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 34:42 + 1:52
3. Fedorová Žofia SPE C Klub OB Sokol Pezinok 35:08 + 2:18
4. Sklenářová Dita SBR7750 C SKOB Bruntál 38:11 + 5:21
5. Tomčíková Hana VRB7879 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 41:17 + 8:27
6. Janeček Petr UOL C SOB Olomouc 42:24 + 9:34
7. Pavlíková Lucie TZL C SKOB Zlín 49:38 + 16:48
8. Čief Štefan HBB C ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:39 + 17:49
9. Vizváryová Monika HBB C ŠK HADVEO Banská Bystrica 50:58 + 18:08
10. Čapka Lukáš 0120002 C 012 - SK Orfeus Trnava 52:38 + 19:48
11. Labudík Milan TVR6200 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 56:42 + 23:52
12. Pozlovský Milan C 57:35 + 24:45
13. Tužilová Michaela 007 C 007 - Tužilovi 64:53 + 32:03
14. Riesslerová Eliška OTK0350 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 65:23 + 32:33
15. Babikova Miroslava VZA C Slávia ŽU Žilina 65:41 + 32:51
16. Tran Ngoc C 65:43 + 32:53
17. Nováková Terezka TZL C SKOB Zlín 69:19 + 36:29
18. Kovalčíková Michaela TZL C SKOB Zlín 72:38 + 39:48
19. Good Julie SBR0750 C SKOB Bruntál 108:11 + 75:21
20. Pompurová Dana TBB7151 C ŠK Terezka Banská Bystrica 122:49 + 89:59
21. Knutelská Lea VZA C Slávia ŽU Žilina 148:39 + 115:49
Krajča Stěpán LUK C DISK
Zácha David SKM0400 C KOB Směr Kroměříž DISK
Kozák Vojtěch TBM1101 C KOS TJ Tesla Brno DISK