Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)

Kategorie: D45

Datum:
22.06.2019
Místo konání:
Markoušovice
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Mapa:
Čížkovy kameny, Horní panská, 1:10000, e = 5 m, ISOM 2017, stav: jaro 2019, hl. kartograf: Z. Sokolář
Ředitel závodu:
Petržela Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Panchártek Jan - R1
Stavitel tratí:
Petržela Jan - R2
JURY:
Kozáková Zdenka, Cahel Marek, Jedlička Michal
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí a lehce větrného počasí. V průběhu závodu byla ošetřena drobná poranění a několik zhmožděných kotníků. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil výsledky ve všech kategoriích.
D45
3.19 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:34
2. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 34:05 + 2:31
3. Škorpilová Jana SJC7451 Sportcentrum Jičín 34:47 + 3:13
4. Kožinová Jana PGP6651 SK Praga 35:08 + 3:34
5. Chupeková Silvia VZA7251 Slávia ŽU Žilina 35:24 + 3:50
6. Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 36:00 + 4:26
7. Vandasová Markéta VAM7250 OB Vamberk 36:01 + 4:27
8. Chaloupská Pavlína PHK7051 OK 99 Hradec Králové 36:04 + 4:30
9. Šrámková Iva RIC7251 OB Říčany 36:44 + 5:10
10. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 37:24 + 5:50
11. Zabořilová Romana JEN7457 OB Jenišovice 37:25 + 5:51
12. Hiršová Marcela VBM7079 VSK Mendelu Brno 38:02 + 6:28
13. Kubáňová Jana TBM7275 KOS TJ Tesla Brno 38:08 + 6:34
14. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:33 + 6:59
15. Zurynková Jana EKP7053 VŠTJ Ekonom Praha 38:57 + 7:23
16. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 39:07 + 7:33
17. Houžvičková Karolína TUR7254 OOB TJ Turnov 39:37 + 8:03
18. Myslivcová Lenka SHK7051 OK Slavia Hradec Králové 40:05 + 8:31
19. Benešová Iva SJH7051 SJH Jindřichův Hradec 40:24 + 8:50
20. Podmolíková Dagmar TZL7155 SKOB Zlín 40:51 + 9:17
21. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 40:58 + 9:24
22. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 41:42 + 10:08
23. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 41:43 + 10:09
24. Valíková Petra AOP7351 Orientační Běh Opava 41:54 + 10:20
25. Bialeková Martina LBE7350 TJ Lokomotiva Beroun 42:01 + 10:27
26. Kostková Jana AOP7151 Orientační Běh Opava 42:37 + 11:03
27. Korpasová Ivana LBM7362 TJ Lokomotiva Ingstav Brno 43:24 + 11:50
28. Náměstková Veronika EKP7351 VŠTJ Ekonom Praha 43:26 + 11:52
29. Kašparová Šárka AOP7251 Orientační Běh Opava 44:20 + 12:46
30. Waldhauserová Irena BOR7459 OK Jiskra Nový Bor 44:28 + 12:54
31. Zakouřilová Helena VSP7453 USK Praha 44:53 + 13:19
32. Rykalová Jitka VAM7251 OB Vamberk 45:32 + 13:58
33. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 46:03 + 14:29
34. Kroniková Jana SHK7350 OK Slavia Hradec Králové 46:05 + 14:31
35. Hlaváčová Šárka TBM7258 KOS TJ Tesla Brno 46:07 + 14:33
36. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 46:49 + 15:15
37. Lesáková Věra TJN7152 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:57 + 15:23
38. Riby Kateřina LTP7252 OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:09 + 16:35
39. Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice 48:47 + 17:13
40. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 49:08 + 17:34
41. Posseltová Romana TJN7050 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:13 + 17:39
42. Šmelíková Hana ASU6999 Magnus Orienteering 49:20 + 17:46
43. Chovancová Jana TZL7352 SKOB Zlín 49:43 + 18:09
44. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 49:54 + 18:20
45. Longinová Lenka TAP7151 KOB Tretra Praha 50:21 + 18:47
46. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 51:52 + 20:18
47. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 51:57 + 20:23
48. Kaděrová Barbora HAV7051 OB Havířov 57:06 + 25:32
49. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 58:09 + 26:35
50. Procházková Martina SOP7351 OOB TJ Slezan Opava 65:03 + 33:29
51. Krotilová Magdaléna BZP7150 Báječné ženy v orientačním běhu 65:05 + 33:31
52. Gottfriedová Marcela VCB7055 OB České Budějovice 71:06 + 39:32
53. Kamírová Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:30 + 40:56
54. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 79:21 + 47:47
55. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 82:56 + 51:22
56. Smisitelová Markéta KOR7452 OB DDM Kostelec nad Orlicí 103:52 + 72:18
Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Odehnalová Kamila ABM7052 KOB ALFA Brno DISK
Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Richtrová Lucie VPM7451 KOS Slavia Plzeň DISK