Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (kvalifikace)

Kategorie: H45

Datum:
22.06.2019
Místo konání:
Markoušovice
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Mapa:
Čížkovy kameny, Horní panská, 1:10000, e = 5 m, ISOM 2017, stav: jaro 2019, hl. kartograf: Z. Sokolář
Ředitel závodu:
Petržela Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Panchártek Jan - R1
Stavitel tratí:
Petržela Jan - R2
JURY:
Kozáková Zdenka, Cahel Marek, Jedlička Michal
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí a lehce větrného počasí. V průběhu závodu byla ošetřena drobná poranění a několik zhmožděných kotníků. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil výsledky ve všech kategoriích.
H45
3.84 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fučík Karel VBM7246 VSK Mendelu Brno 29:10
2. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 30:06 + 0:56
3. Kovalčík Tomáš AOP7301 Orientační Běh Opava 30:18 + 1:08
4. Jedlička Michal SHK7309 OK Slavia Hradec Králové 30:26 + 1:16
5. Žemlík Pavel TUR7135 OOB TJ Turnov 31:14 + 2:04
6. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:16 + 2:06
7. Seidl Miroslav RIC7407 OB Říčany 31:34 + 2:24
8. Kučera Jan VSP7302 USK Praha 32:37 + 3:27
8. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 32:37 + 3:27
10. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 32:45 + 3:35
11. Bašus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 33:33 + 4:23
12. Pekárek Evžen TZL7007 SKOB Zlín 33:42 + 4:32
12. Drahoňovský Aleš TUR7201 OOB TJ Turnov 33:42 + 4:32
14. Karjalainen Teemu 40002 FIN1 33:50 + 4:40
15. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 33:57 + 4:47
16. Klech Richard VRB7201 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 34:40 + 5:30
17. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 34:47 + 5:37
18. Průša Michal VSP7310 USK Praha 35:41 + 6:31
19. Valík Luděk AOP7101 Orientační Běh Opava 35:56 + 6:46
20. Bradáč Stanislav LLI7201 LOK-o Liberec 36:40 + 7:30
21. Blažek Petr SJH7402 SJH Jindřichův Hradec 36:51 + 7:41
22. Beneš Jan SJH7001 SJH Jindřichův Hradec 36:54 + 7:44
23. Baldrian Petr PGP7203 SK Praga 37:08 + 7:58
24. Blaha Ondřej EKP7002 VŠTJ Ekonom Praha 37:33 + 8:23
25. Chaloupský David PHK7103 OK 99 Hradec Králové 37:36 + 8:26
26. Rýdl Jiří TJN7000 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:42 + 8:32
27. Netopil Libor VAM7401 OB Vamberk 38:05 + 8:55
28. Arnošt Kamil VSP7301 USK Praha 38:17 + 9:07
29. Zakouřil Václav VSP7401 USK Praha 38:25 + 9:15
29. Netuka Jan SHK7001 OK Slavia Hradec Králové 38:25 + 9:15
31. Mašata Roman PHK7107 OK 99 Hradec Králové 38:42 + 9:32
32. Pračka Tomáš RIC7302 OB Říčany 38:43 + 9:33
33. Janků Marek STE7102 SK SKI-OB Šternberk 38:44 + 9:34
34. Vácha Tomáš BOR7409 OK Jiskra Nový Bor 38:49 + 9:39
35. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 38:58 + 9:48
36. Rigó Marek ODR7101 SKOB Odry 39:09 + 9:59
37. Volák Pavel BRU7001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 39:10 + 10:00
38. Borunský Tomáš AOP7402 Orientační Běh Opava 40:02 + 10:52
39. Milán Pavel TBM7227 KOS TJ Tesla Brno 40:20 + 11:10
40. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 TJ Růžená 40:43 + 11:33
41. Bejvl Jakub LME7100 SK Los Mělník 40:45 + 11:35
42. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:38 + 12:28
43. Vláčil Daniel RIC7307 OB Říčany 41:40 + 12:30
44. Červinka Jiří VRL7001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:13 + 13:03
45. Bořánek Petr VSP7000 USK Praha 42:55 + 13:45
46. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 42:56 + 13:46
47. Bílek Tomáš SJC7307 Sportcentrum Jičín 43:40 + 14:30
48. Vaněk Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 43:44 + 14:34
49. Kubec Martin DOB7002 KOB Dobruška 43:57 + 14:47
50. Novotný Tomáš ZLH7001 OOB TJ Zlaté Hory 44:04 + 14:54
51. Kolář Viktor SHK7300 OK Slavia Hradec Králové 44:20 + 15:10
52. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 44:40 + 15:30
53. Janas Petr PGP7106 SK Praga 44:58 + 15:48
54. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 45:28 + 16:18
55. Podivínský Tomáš SCP7201 OK Sparta Praha 45:57 + 16:47
56. Deim Karel VTA7202 SC vebr-sport 46:07 + 16:57
57. Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice 46:41 + 17:31
58. Nechanický Pavel OSN7209 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 46:58 + 17:48
59. Novotný Dušan TJN7002 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:01 + 17:51
60. Svěchota Milan MOV7202 SKOB Ostrava 47:17 + 18:07
61. Bolehovský Pavel VSP7103 USK Praha 47:34 + 18:24
62. Kubík Ondřej LPU7404 OK Lokomotiva Pardubice 48:29 + 19:19
63. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 48:57 + 19:47
64. Jandera Tomáš SOB7300 SOBSA 49:45 + 20:35
65. Zabořil Michal JEN7101 OB Jenišovice 51:29 + 22:19
66. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 51:33 + 22:23
67. Kučera Pavel DOR7101 OK Dobříš 51:52 + 22:42
68. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 53:40 + 24:30
69. Sláma Jaroslav OSN6901 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 54:26 + 25:16
70. Mareš Alexander NEK7300 Nejdek Orienteering 55:13 + 26:03
71. Horčička Petr UOL7007 SOB Olomouc 56:02 + 26:52
72. Matuška Pavel RBK7001 SK Radioklub Blansko 57:37 + 28:27
73. Mastela Rafal HAV7300 OB Havířov 58:04 + 28:54
74. Vavřík René MOV7000 SKOB Ostrava 59:07 + 29:57
75. Ulman Aleš TJN7201 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 66:08 + 36:58
76. Škácha Michal DKP7103 Oddíl OB Kotlářka 80:29 + 51:19