Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na krátké trati (finále)

Klubové výsledky : VLI (29)

Datum:
23.06.2019
Místo konání:
Markoušovice
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Mapa:
Kozí kameny, Čížkovy kameny, 1:10000, e = 5 m, ISOM 2017, stav: jaro 2019, hl. kartograf: Z. Sokolář
Ředitel závodu:
Petržela Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Panchártek Jan - R1
Stavitel tratí:
Petržela Jan - R2
JURY:
Kozáková Zdenka, Cahel Marek, Jedlička Michal
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí a lehce větrného počasí. V průběhu závodu byla ošetřena drobná poranění a několik zhmožděných kotníků. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest. Hlavní rozhodčí schválil výsledky ve všech kategoriích.
Kategorie:
D16A     D16B     D18B     D21C     D35A     D35B     D45A     D65B     D70A     H35A     H35B     H40A     H40B     H45B     H55A     H65A     H65B     H70A     T3     T5    
D16A
2.87 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
18. Šestáková Marie VLI0452 Slavia Liberec orienteering 38:58 + 16:48
D16B
2.53 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Martanová Lea VLI0555 Slavia Liberec orienteering 26:00 + 1:27
11. Skácelová Adéla VLI0454 Slavia Liberec orienteering 29:48 + 5:15
D18B
2.65 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Martanová Elin VLI0252 Slavia Liberec orienteering 28:18 + 2:09
D21C
3.35 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8112
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
38. Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 Slavia Liberec orienteering 46:47 + 14:02 4945
D35A
3.17 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
4. Matějů Kateřina VLI8054 Slavia Liberec orienteering 37:29 + 1:25
7. Mokrá Julie VLI8051 Slavia Liberec orienteering 39:54 + 3:50
D35B
2.68 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Kopcová Michaela VLI8456 Slavia Liberec orienteering 29:55 + 1:37
D45A
2.87 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
8. Henychová Zuzana VLI6151 Slavia Liberec orienteering 31:02 + 3:42
D65B
1.95 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Karmazínová Ivana VLI5150 Slavia Liberec orienteering 29:46 + 4:28
7. Pachnerová Jaroslava VLI5152 Slavia Liberec orienteering 36:18 + 11:00
D70A
2.05 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Horáčková Stanislava VLI4950 Slavia Liberec orienteering 34:50 + 2:47
H35A
3.62 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
3. Martan Jiří VLI7300 Slavia Liberec orienteering 31:28 + 0:28
4. Kopec Tomáš VLI8203 Slavia Liberec orienteering 34:29 + 3:29
H35B
3.07 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
11. Ježowicz Roman VLI8002 Slavia Liberec orienteering 34:21 + 6:11
H40A
3.41 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
10. Matějů Michal VLI7702 Slavia Liberec orienteering 33:54 + 5:29
H40B
3.02 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
17. Mokrý Pavel VLI7501 Slavia Liberec orienteering 47:29 + 18:54
H45B
2.78 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
13. Šesták Marek VLI7403 Slavia Liberec orienteering 31:31 + 5:37
H55A
3.07 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
9. Henych Petr VLI6001 Slavia Liberec orienteering 32:54 + 4:55
26. Poloprutský Tomáš VLI6205 Slavia Liberec orienteering 41:31 + 13:32
H65A
2.85 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Přinda Oldřich VLI5101 Slavia Liberec orienteering 26:59
2. Škoda Přemek VLI5301 Slavia Liberec orienteering 27:12 + 0:13
3. Hickethier Manfred VLI5201 Slavia Liberec orienteering 29:28 + 2:29
H65B
2.37 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
6. Horáček Miroslav VLI5000 Slavia Liberec orienteering 33:00 + 5:09
H70A
2.68 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
5. Karmazín Petr VLI4901 Slavia Liberec orienteering 39:16 + 3:30
13. Ježek Ladislav VLI4900 Slavia Liberec orienteering 50:35 + 14:49
T3
2.99 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
54. Šestáková Johana VLI0853 Slavia Liberec orienteering 66:43 + 43:24
T5
3.85 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
35. Kolaja Jan VLI8100 Slavia Liberec orienteering 42:28 + 15:22
46. Skácelová Kateřina VLI0550 Slavia Liberec orienteering 48:05 + 20:59