Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále)

Kategorie: D21B

Datum:
22.09.2019
Místo konání:
Louka v obci Janov nad Nisou – Hraničná (okres Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Pro kategorie DH16 – DH21: 1 : 15 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Pro ostatní kategorie: 1 : 10 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Mapovali Josef Borůvka, Roman Horký, Zdeněk Janů, Matěj Klusáček, Jan Picek, Jan Potštejnský, Zdeněk Rajnošek a Jiří Vištejn. Pro všechny kategorie budou mapy vodovzdorně upraveny (voděodolný obal).
Ředitel závodu:
Zuzánek Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí:
Posselt Martin - R1
Stavitel tratí:
Picek Jan - R1
JURY:
Pachnerová Dominika, Škvor Martin, Landovský Tomáš
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
D21B
7.50 km, 340 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.06, KS koef.: 0, PB: 8384
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Poklopová Lenka SSU8952 R SK Severka Šumperk 79:51 8993
2. Hiklová Natalia ZBM8350 E SK Žabovřesky Brno 80:06 + 0:15 8965
3. Uiboupin Kerstin 71D9250 C USV TU Dresden 81:15 + 1:24
4. Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 82:29 + 2:38 8703
5. Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 83:12 + 3:21 8625
6. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 83:30 + 3:39 8592
7. Sklenářová Radka LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice 83:39 + 3:48 8575
8. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 85:19 + 5:28 8392
9. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 85:37 + 5:46 8359
10. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 85:56 + 6:05 8324
11. Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 86:09 + 6:18 8300
12. Šiková Barbora LPM9650 E OK Lokomotiva Plzeň 87:22 + 7:31 8166
13. Goldmann Júlia 0040005 C 004 - (HUN) Salgótarjáni Dornyay SE 90:08 + 10:17
14. Fenclová Marta LPU7667 C OK Lokomotiva Pardubice 90:16 + 10:25 7847
15. Vozdová Aneta KSU9394 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 90:39 + 10:48 7805
16. Kamenická Karolína LPM9651 E OK Lokomotiva Plzeň 90:41 + 10:50 7802
17. Chmelařová Michaela SHK9151 C OK Slavia Hradec Králové 90:59 + 11:08 7769
18. Korpasová Tereza TBM9898 R KOS TJ Tesla Brno 92:33 + 12:42 7596
19. Procházková Marie KAM9554 C OK Kamenice 94:00 + 14:09 7437
20. Staňová Karolína BOR9853 R OK Jiskra Nový Bor 97:49 + 17:58 7017
21. Bořánková Karolína KAM9550 C OK Kamenice 99:24 + 19:33 6843
22. Turczerová Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 101:24 + 21:33 6623
23. Šimůnková Gabriela TAP9755 C KOB Tretra Praha 103:10 + 23:19 6429