Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále)

Kategorie: D21C

Datum:
22.09.2019
Místo konání:
Louka v obci Janov nad Nisou – Hraničná (okres Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Pro kategorie DH16 – DH21: 1 : 15 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Pro ostatní kategorie: 1 : 10 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Mapovali Josef Borůvka, Roman Horký, Zdeněk Janů, Matěj Klusáček, Jan Picek, Jan Potštejnský, Zdeněk Rajnošek a Jiří Vištejn. Pro všechny kategorie budou mapy vodovzdorně upraveny (voděodolný obal).
Ředitel závodu:
Zuzánek Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí:
Posselt Martin - R1
Stavitel tratí:
Picek Jan - R1
JURY:
Pachnerová Dominika, Škvor Martin, Landovský Tomáš
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
D21C
6.80 km, 310 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7857
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nieke Patricia TUR9552 R OOB TJ Turnov 77:57 8285
2. Hájková Magdalena LCE9155 R OOB TJ Slovan Luhačovice 79:24 + 1:27 8135
3. Hájková Eliška KAM9851 C OK Kamenice 79:49 + 1:52 8092
4. Mádlová Věra ZBM8951 C SK Žabovřesky Brno 80:02 + 2:05 8070
5. Karochová Simona DKP8853 C Oddíl OB Kotlářka 80:20 + 2:23 8039
6. Jeřábková Jitka TZL9453 R SKOB Zlín 81:24 + 3:27 7929
7. Procházková Klára LPU9451 C OK Lokomotiva Pardubice 84:30 + 6:33 7608
8. Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 86:29 + 8:32 7403
9. Chovancová Zuzana TZL9754 C SKOB Zlín 86:37 + 8:40 7390
10. Kubínová Romana SKV9452 C TJ Slovan Karlovy Vary 90:10 + 12:13 7023
11. Žaloudková Klára LPU9461 C OK Lokomotiva Pardubice 90:16 + 12:19 7012
12. Škarková Kateřina PGP9955 B SK Praga 92:14 + 14:17 6809
13. Justová Eliška SHK9351 C OK Slavia Hradec Králové 95:17 + 17:20 6494
14. Balcarová Jana PHK8753 C OK 99 Hradec Králové 95:29 + 17:32 6473
15. Folbrechtová Šárka BOR9051 C OK Jiskra Nový Bor 96:21 + 18:24 6384
16. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 99:42 + 21:45 6037
17. Uhlíková Tereza PGP9162 C SK Praga 102:03 + 24:06 5794
18. Horová Pavla LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice 103:09 + 25:12 5681
19. Matulová Lucie ADA8880 C OOB Spartak Adamov 104:23 + 26:26 5553
20. Albrechtová Eva KAM7850 C OK Kamenice 105:29 + 27:32 5440
21. Novotná Jana PHK8756 C OK 99 Hradec Králové 108:35 + 30:38 5119
22. Koporová Petra ZBM9353 C SK Žabovřesky Brno 136:34 + 58:37 2227
23. Zajícová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 143:13 + 65:16 1539
Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga DISK 0
Azebová Nina PHK8855 C OK 99 Hradec Králové DISK 0
Plochová Dominika DKP8651 R Oddíl OB Kotlářka DISK 0