Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále)

Kategorie: D45A

Datum:
22.09.2019
Místo konání:
Louka v obci Janov nad Nisou – Hraničná (okres Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Pro kategorie DH16 – DH21: 1 : 15 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Pro ostatní kategorie: 1 : 10 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Mapovali Josef Borůvka, Roman Horký, Zdeněk Janů, Matěj Klusáček, Jan Picek, Jan Potštejnský, Zdeněk Rajnošek a Jiří Vištejn. Pro všechny kategorie budou mapy vodovzdorně upraveny (voděodolný obal).
Ředitel závodu:
Zuzánek Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí:
Posselt Martin - R1
Stavitel tratí:
Picek Jan - R1
JURY:
Pachnerová Dominika, Škvor Martin, Landovský Tomáš
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
D45A
4.90 km, 200 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 57:01
2. Kamenická Lenka OSN6955 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 59:52 + 2:51
3. Chupeková Silvia VZA7251 C Slávia ŽU Žilina 62:31 + 5:30
4. Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 63:56 + 6:55
5. Křivdová Lenka CHC7251 C K.O.B. Choceň 64:26 + 7:25
6. Sieglová Dagmar MFP7050 C Matfyz Praha 66:04 + 9:03
7. Chaloupská Pavlína PHK7051 C OK 99 Hradec Králové 66:22 + 9:21
8. Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C USK Praha 67:19 + 10:18
9. Podmolíková Dagmar TZL7155 C SKOB Zlín 67:39 + 10:38
10. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 68:14 + 11:13
11. Kubáňová Jana TBM7275 C KOS TJ Tesla Brno 68:53 + 11:52
12. Škorpilová Jana SJC7451 C Sportcentrum Jičín 69:39 + 12:38
13. Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 70:31 + 13:30
14. Škvorová Zuzana KAM7350 C OK Kamenice 70:38 + 13:37
15. Škáchová Petra KAM7054 C OK Kamenice 72:27 + 15:26
16. Zurynková Jana EKP7053 C VŠTJ Ekonom Praha 72:56 + 15:55
17. Mulíčková Eva ABM7469 C KOB ALFA Brno 74:04 + 17:03
18. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 75:05 + 18:04
19. Šmelíková Hana ASU6999 C Magnus Orienteering 75:08 + 18:07
20. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 77:14 + 20:13
21. Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 77:48 + 20:47
22. Šrámková Iva RIC7251 C OB Říčany 79:52 + 22:51
23. Filipová Ivana SRK7373 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 80:19 + 23:18
24. Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 81:32 + 24:31
25. Vildmonová Pavla PGP7454 C SK Praga 83:51 + 26:50
26. Valíková Petra AOP7351 C Orientační Běh Opava 84:39 + 27:38
27. Vandasová Markéta VAM7250 C OB Vamberk 88:38 + 31:37
28. Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 93:39 + 36:38
29. Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 93:51 + 36:50
30. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 103:57 + 46:56