Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále)

Kategorie: D50A

Datum:
22.09.2019
Místo konání:
Louka v obci Janov nad Nisou – Hraničná (okres Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Pro kategorie DH16 – DH21: 1 : 15 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Pro ostatní kategorie: 1 : 10 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Mapovali Josef Borůvka, Roman Horký, Zdeněk Janů, Matěj Klusáček, Jan Picek, Jan Potštejnský, Zdeněk Rajnošek a Jiří Vištejn. Pro všechny kategorie budou mapy vodovzdorně upraveny (voděodolný obal).
Ředitel závodu:
Zuzánek Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí:
Posselt Martin - R1
Stavitel tratí:
Picek Jan - R1
JURY:
Pachnerová Dominika, Škvor Martin, Landovský Tomáš
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
D50A
4.70 km, 185 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovaříková Mária SIT6951 C OK SILESIA 62:11
2. Novotná Petra PHK6651 C OK 99 Hradec Králové 64:12 + 2:01
3. Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:18 + 6:07
4. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 68:22 + 6:11
5. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 69:12 + 7:01
6. Čermáková Renata LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice 72:09 + 9:58
7. Teplá Hana SHK6561 C OK Slavia Hradec Králové 73:59 + 11:48
8. Hudečková Helena VTA6951 C SC vebr-sport 74:31 + 12:20
9. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 74:52 + 12:41
10. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 79:39 + 17:28
11. Neumannová Renata PVP6650 C VSK Přírodní vědy Praha 79:40 + 17:29
12. Pavlů Veronika PGP6950 C SK Praga 79:45 + 17:34
13. Grycová Jana TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno 80:18 + 18:07
14. Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 83:38 + 21:27
15. Thýnová Ivana SHK6651 C OK Slavia Hradec Králové 88:48 + 26:37
16. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 89:01 + 26:50
17. Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 92:38 + 30:27
18. Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 94:56 + 32:45
19. Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 104:39 + 42:28
Kašparová Ivana JPV6951 C Oddíl OS SK Prostějov DISK
Eckardt Cornelia 71D6900 C USV TU Dresden DISK