Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále)

Kategorie: D50B

Datum:
22.09.2019
Místo konání:
Louka v obci Janov nad Nisou – Hraničná (okres Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Pro kategorie DH16 – DH21: 1 : 15 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Pro ostatní kategorie: 1 : 10 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Mapovali Josef Borůvka, Roman Horký, Zdeněk Janů, Matěj Klusáček, Jan Picek, Jan Potštejnský, Zdeněk Rajnošek a Jiří Vištejn. Pro všechny kategorie budou mapy vodovzdorně upraveny (voděodolný obal).
Ředitel závodu:
Zuzánek Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí:
Posselt Martin - R1
Stavitel tratí:
Picek Jan - R1
JURY:
Pachnerová Dominika, Škvor Martin, Landovský Tomáš
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
D50B
3.80 km, 150 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zalabová Martina SJC6657 C Sportcentrum Jičín 51:15
2. Stodůlková Lenka LTU6752 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:57 + 2:42
3. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 58:31 + 7:16
4. Miturová Radka MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 60:09 + 8:54
5. Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 60:29 + 9:14
6. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 60:45 + 9:30
7. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 61:04 + 9:49
8. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 62:07 + 10:52
9. Kaplanová Iva LPU6859 C OK Lokomotiva Pardubice 63:28 + 12:13
10. Hanzlová Svatava HAV6651 C OB Havířov 64:29 + 13:14
11. Vričanová Sylva HAV6751 C OB Havířov 64:39 + 13:24
12. Illnerová Daniela DKP6651 C Oddíl OB Kotlářka 65:31 + 14:16
13. Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 67:26 + 16:11
14. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 68:52 + 17:37
15. Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 71:06 + 19:51
16. Bendáková Jitka LTU6951 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 71:50 + 20:35
17. Čechlovská Jana CHA6250 C OK Chrastava 73:11 + 21:56
18. Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 73:31 + 22:16
19. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 83:46 + 32:31
20. Petrová Martina TAP6852 C KOB Tretra Praha 92:44 + 41:29