Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále)

Kategorie: H21C

Datum:
22.09.2019
Místo konání:
Louka v obci Janov nad Nisou – Hraničná (okres Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Pro kategorie DH16 – DH21: 1 : 15 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Pro ostatní kategorie: 1 : 10 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Mapovali Josef Borůvka, Roman Horký, Zdeněk Janů, Matěj Klusáček, Jan Picek, Jan Potštejnský, Zdeněk Rajnošek a Jiří Vištejn. Pro všechny kategorie budou mapy vodovzdorně upraveny (voděodolný obal).
Ředitel závodu:
Zuzánek Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí:
Posselt Martin - R1
Stavitel tratí:
Picek Jan - R1
JURY:
Pachnerová Dominika, Škvor Martin, Landovský Tomáš
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
H21C
10.30 km, 540 m, 25 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 7947
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Pawlak Bartosz 34P9000 C WKS Grunwald Poznaň 91:22
2. Grundmann Jan LPU9410 C OK Lokomotiva Pardubice 95:19 + 3:57 8342
3. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 96:15 + 4:53 8262
4. Losman Petr PHK7901 C OK 99 Hradec Králové 97:05 + 5:43 8190
5. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 98:17 + 6:55 8087
6. Kovář Miroslav SJC8104 C Sportcentrum Jičín 99:25 + 8:03 7990
7. Kantor Ondřej TRI9103 C TJ TŽ Třinec 99:45 + 8:23 7961
8. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 101:37 + 10:15 7801
9. Landovský Tomáš PGP9103 C SK Praga 102:50 + 11:28 7696
10. Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 103:08 + 11:46 7671
11. Hruška Jakub ZBM9515 C SK Žabovřesky Brno 103:34 + 12:12 7633
12. Drábek Jan ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno 105:30 + 14:08 7467
13. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 105:56 + 14:34 7430
14. Netuka Vojtěch SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové 106:22 + 15:00 7393
15. Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 106:37 + 15:15 7371
16. Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 107:17 + 15:55 7314
17. Landovský Jakub PGP9601 C SK Praga 107:41 + 16:19 7280
18. Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 110:18 + 18:56 7055
19. Panchártek Jan PHK8802 C OK 99 Hradec Králové 110:27 + 19:05 7042
20. Kelbl Vladimír ZBM9711 C SK Žabovřesky Brno 111:48 + 20:26 6926
21. Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 112:57 + 21:35 6827
22. Hübner Jan CTB7902 C SK OB Chotěboř 113:02 + 21:40 6820
23. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 114:09 + 22:47 6724
23. Kamaryt Tomáš VPM8807 C KOS Slavia Plzeň 114:09 + 22:47 6724
25. Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 116:30 + 25:08 6522
26. Zlámal David SJC9603 C Sportcentrum Jičín 117:35 + 26:13 6429
27. Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 118:51 + 27:29 6321
28. Matula Petr ADA8202 C OOB Spartak Adamov 119:49 + 28:27 6238
29. Zelenka Tomáš PHK9001 C OK 99 Hradec Králové 120:42 + 29:20 6162
30. Sháněl Jan CHC9402 C K.O.B. Choceň 122:07 + 30:45 6040
31. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 124:24 + 33:02 5844
32. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 127:48 + 36:26 5552
33. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 127:58 + 36:36 5537
34. Vítek Tomáš PHK7702 C OK 99 Hradec Králové 135:43 + 44:21 4872
35. Fiala Jan ZBM7205 C SK Žabovřesky Brno 140:44 + 49:22 4441
Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK 0
Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady DISK 0
Bořil Tomáš TBM8833 C KOS TJ Tesla Brno DISK 0
Finstrle Luděk ZBM7902 C SK Žabovřesky Brno DISK 0