Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále)

Kategorie: H35B

Datum:
22.09.2019
Místo konání:
Louka v obci Janov nad Nisou – Hraničná (okres Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Pro kategorie DH16 – DH21: 1 : 15 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Pro ostatní kategorie: 1 : 10 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Mapovali Josef Borůvka, Roman Horký, Zdeněk Janů, Matěj Klusáček, Jan Picek, Jan Potštejnský, Zdeněk Rajnošek a Jiří Vištejn. Pro všechny kategorie budou mapy vodovzdorně upraveny (voděodolný obal).
Ředitel závodu:
Zuzánek Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí:
Posselt Martin - R1
Stavitel tratí:
Picek Jan - R1
JURY:
Pachnerová Dominika, Škvor Martin, Landovský Tomáš
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
H35B
8.10 km, 390 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fukátko Jan LPU8105 C OK Lokomotiva Pardubice 96:18
2. Richter Friedmar 71D8100 C USV TU Dresden 96:28 + 0:10
3. Korecký Miroslav CHT7901 C OOB SK Chrast 96:39 + 0:21
4. Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 98:52 + 2:34
5. Špičák František PLU8009 C TJ SOKOL Plumlov 106:03 + 9:45
6. Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 110:36 + 14:18
7. Šmahel Lukáš OPI7800 C Orientační sporty Písek 113:14 + 16:56
8. Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 114:28 + 18:10
9. Kalina Miroslav SPC8211 C SPORTICUS team 114:51 + 18:33
10. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 116:51 + 20:33
11. Maděra Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering 119:41 + 23:23
12. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 119:54 + 23:36
13. Krmaš Václav SRK8001 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 121:23 + 25:05
14. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 128:58 + 32:40
15. Fröhlich Martin 0020001 C 002 - Bludní tuleni 131:10 + 34:52
16. Koblížek Kamil KUO8001 C KOB Ústí nad Orlicí 131:54 + 35:36
17. Matoušek Martin SPC7604 C SPORTICUS team 137:28 + 41:10
18. Hájek Jan KUO8002 C KOB Ústí nad Orlicí 140:55 + 44:37
19. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 145:15 + 48:57
20. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 149:17 + 52:59
21. Svoboda Michal SMR8402 C SNS Smržovka 165:22 + 69:04
22. Chmelík Petr DOR8100 C OK Dobříš 188:40 + 92:22
Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava DISK