Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále)

Kategorie: H40B

Datum:
22.09.2019
Místo konání:
Louka v obci Janov nad Nisou – Hraničná (okres Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Pro kategorie DH16 – DH21: 1 : 15 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Pro ostatní kategorie: 1 : 10 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Mapovali Josef Borůvka, Roman Horký, Zdeněk Janů, Matěj Klusáček, Jan Picek, Jan Potštejnský, Zdeněk Rajnošek a Jiří Vištejn. Pro všechny kategorie budou mapy vodovzdorně upraveny (voděodolný obal).
Ředitel závodu:
Zuzánek Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí:
Posselt Martin - R1
Stavitel tratí:
Picek Jan - R1
JURY:
Pachnerová Dominika, Škvor Martin, Landovský Tomáš
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
H40B
6.90 km, 320 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 70:46
2. Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 73:52 + 3:06
3. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 76:01 + 5:15
4. Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 76:55 + 6:09
5. Janda Pavel DOR7600 C OK Dobříš 77:27 + 6:41
6. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 77:49 + 7:03
7. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 78:07 + 7:21
8. Orany Tomáš SJI7311 C OK Jihlava 80:30 + 9:44
9. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 82:13 + 11:27
10. Gregor Petr RUZ7500 C TJ Růžená 83:23 + 12:37
11. Novák Zdeněk NPA7701 C SK LOB Nová Paka 84:07 + 13:21
12. Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 84:29 + 13:43
13. Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 87:03 + 16:17
14. Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 91:13 + 20:27
15. Krtička Luděk SSU7847 C SK Severka Šumperk 91:58 + 21:12
16. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 94:02 + 23:16
17. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 97:43 + 26:57
18. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 98:47 + 28:01
19. Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 99:20 + 28:34
20. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 101:26 + 30:40
21. Biolik Grzegorz 46P7600 C Trackcourse 101:30 + 30:44
22. Byrtus Petr SIT7702 C OK SILESIA 103:25 + 32:39
23. Svoboda Jiří DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka 103:37 + 32:51
24. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 103:46 + 33:00
25. Balej Jiří KAM7201 C OK Kamenice 105:20 + 34:34
26. Bergl Tomáš TJP7801 C TJ Sokol Troja 107:00 + 36:14
27. Slovák Miroslav SHK7704 C OK Slavia Hradec Králové 108:00 + 37:14
28. Cícha Radek TTR7503 C OOB Třebíč 114:20 + 43:34
29. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 116:22 + 45:36
30. Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 116:26 + 45:40
31. Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 123:50 + 53:04
32. Morávek Martin SRK7701 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 125:44 + 54:58
33. Svítil Petr 0010001 C 001 - PetSvi 161:26 + 90:40
Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga DISK
Mička Aleš TJP7300 C TJ Sokol Troja DISK
Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov DISK
Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové DISK