Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále)

Kategorie: H45A

Datum:
22.09.2019
Místo konání:
Louka v obci Janov nad Nisou – Hraničná (okres Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Pro kategorie DH16 – DH21: 1 : 15 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Pro ostatní kategorie: 1 : 10 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Mapovali Josef Borůvka, Roman Horký, Zdeněk Janů, Matěj Klusáček, Jan Picek, Jan Potštejnský, Zdeněk Rajnošek a Jiří Vištejn. Pro všechny kategorie budou mapy vodovzdorně upraveny (voděodolný obal).
Ředitel závodu:
Zuzánek Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí:
Posselt Martin - R1
Stavitel tratí:
Picek Jan - R1
JURY:
Pachnerová Dominika, Škvor Martin, Landovský Tomáš
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
H45A
7.70 km, 330 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 69:54
2. Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 70:20 + 0:26
3. Jedlička Michal SHK7309 C OK Slavia Hradec Králové 72:36 + 2:42
4. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 72:58 + 3:04
5. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 73:04 + 3:10
6. Lauerman Jan SJI7419 C OK Jihlava 74:18 + 4:24
7. Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 75:29 + 5:35
8. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 77:16 + 7:22
9. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 77:37 + 7:43
9. Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 77:37 + 7:43
11. Pekárek Evžen TZL7007 C SKOB Zlín 78:16 + 8:22
12. Chupek Jozef VZA7102 C Slávia ŽU Žilina 79:48 + 9:54
13. Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 83:23 + 13:29
14. Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 84:28 + 14:34
15. Kozák Petr KAM6501 C OK Kamenice 84:54 + 15:00
16. Ptáček Ondřej TBM7120 C KOS TJ Tesla Brno 87:10 + 17:16
17. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 87:44 + 17:50
18. Jirásek Milan VSP7403 C USK Praha 87:54 + 18:00
19. Průša Michal VSP7310 C USK Praha 87:58 + 18:04
20. Bradáč Stanislav LLI7201 C LOK-o Liberec 89:08 + 19:14
21. Plesinski Mariusz 0230001 C 023 - (POL) Plesinski Mariusz 93:46 + 23:52
22. Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 95:14 + 25:20
23. Valík Luděk AOP7101 C Orientační Běh Opava 99:11 + 29:17
24. Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 99:20 + 29:26
25. Netopil Libor VAM7401 C OB Vamberk 102:25 + 32:31
26. Chaloupský David PHK7103 C OK 99 Hradec Králové 109:28 + 39:34
Filip Libor SRK7101 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry DISK
Šidla Jan TZL6808 C SKOB Zlín DISK