Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále)

Kategorie: H45B

Datum:
22.09.2019
Místo konání:
Louka v obci Janov nad Nisou – Hraničná (okres Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Pro kategorie DH16 – DH21: 1 : 15 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Pro ostatní kategorie: 1 : 10 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Mapovali Josef Borůvka, Roman Horký, Zdeněk Janů, Matěj Klusáček, Jan Picek, Jan Potštejnský, Zdeněk Rajnošek a Jiří Vištejn. Pro všechny kategorie budou mapy vodovzdorně upraveny (voděodolný obal).
Ředitel závodu:
Zuzánek Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí:
Posselt Martin - R1
Stavitel tratí:
Picek Jan - R1
JURY:
Pachnerová Dominika, Škvor Martin, Landovský Tomáš
Protokol:
Závod proběhl bez závad.
H45B
6.40 km, 280 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Martin Hajdu 0110007 C 011 - (HUN) TIPO 68:40
2. Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 70:30 + 1:50
3. Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 70:48 + 2:08
4. Zrník Tomáš OSN7118 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 71:12 + 2:32
5. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 71:25 + 2:45
6. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 74:22 + 5:42
7. Zaydlar Michal JLI7100 C OB Jizerky 75:32 + 6:52
8. Beneš Jan SJH7001 C SOS Jindřichův Hradec 77:12 + 8:32
9. Netuka Jan SHK7001 C OK Slavia Hradec Králové 77:19 + 8:39
10. Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 78:47 + 10:07
11. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 79:00 + 10:20
12. Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C TJ Růžená 79:05 + 10:25
13. Blažek Petr SJH7402 C SOS Jindřichův Hradec 80:26 + 11:46
14. Tornai Szabolcs 25H7100 C Szabi SE 80:56 + 12:16
15. Roháč Zdenko 84S7300 C Klub OB ATU Košice 81:24 + 12:44
16. Pračka Tomáš RIC7302 C OB Říčany 82:45 + 14:05
17. Boudný Jan SCP7417 C OK Sparta Praha 82:55 + 14:15
18. Pernička Petr TZL7336 C SKOB Zlín 83:04 + 14:24
19. Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 85:58 + 17:18
20. Vláčil Daniel RIC7307 C OB Říčany 86:51 + 18:11
21. Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 87:38 + 18:58
22. Belej Jiří LPU7421 C OK Lokomotiva Pardubice 88:27 + 19:47
23. Drbal Jan PGP7101 C SK Praga 88:50 + 20:10
24. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 88:54 + 20:14
25. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 90:03 + 21:23
26. Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 90:10 + 21:30
27. Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 90:54 + 22:14
28. Nechanický Pavel OSN7209 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 90:57 + 22:17
29. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 91:35 + 22:55
30. Chvátil Jiří PHK7200 C OK 99 Hradec Králové 92:37 + 23:57
31. Filičko Marek LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice 92:45 + 24:05
32. Gemperle František MFP7102 C Matfyz Praha 93:21 + 24:41
33. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 95:15 + 26:35
34. Víteček Jan DKP7201 C Oddíl OB Kotlářka 95:55 + 27:15
35. Bolehovský Pavel VSP7103 C USK Praha 96:13 + 27:33
36. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 97:03 + 28:23
37. Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 97:34 + 28:54
38. Cupák Jiří VRL7201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 98:08 + 29:28
39. Mulíček Ondřej ABM7405 C KOB ALFA Brno 99:08 + 30:28
40. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 99:44 + 31:04
41. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 100:19 + 31:39
42. Zámečník Pavel 0150002 C 015 - Zámečníci 102:28 + 33:48
43. Bílek Tomáš SJC7307 C Sportcentrum Jičín 102:29 + 33:49
44. Škrabálek Jan KYL7000 C SK SP Kylešovice 104:20 + 35:40
45. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 104:45 + 36:05
46. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 106:14 + 37:34
47. Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 106:44 + 38:04
48. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 115:45 + 47:05
49. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 115:56 + 47:16
50. Tomandl Jan 5IX7001 C NOK HoRa 121:15 + 52:35
51. Vavřík René MOV7000 C SKOB Ostrava 130:36 + 61:56
52. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 132:56 + 64:16
53. Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 136:40 + 68:00
Sychra Zdeněk CHA7302 C OK Chrastava DISK
Janas Petr PGP7106 C SK Praga DISK
Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga DISK