Event results: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále)

Class: H65A

Date:
2019/09/22
Place:
Louka v obci Janov nad Nisou – Hraničná (okres Jablonec nad Nisou)
Organiser:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Used map:
Pro kategorie DH16 – DH21: 1 : 15 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Pro ostatní kategorie: 1 : 10 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Mapovali Josef Borůvka, Roman Horký, Zdeněk Janů, Matěj Klusáček, Jan Picek, Jan Potštejnský, Zdeněk Rajnošek a Jiří Vištejn. Pro všechny kategorie budou mapy vodovzdorně upraveny (voděodolný obal).
Director:
Zuzánek Zdeněk - R2
Referee:
Posselt Martin - R1
Course setter:
Picek Jan - R1
JURY:
Pachnerová Dominika, Škvor Martin, Landovský Tomáš
Protocol:
Závod proběhl bez závad.
H65A
4.60 km, 210 m, 14 controls
Place
Name
Reg. number
Licence
Club
Time
Loss
1. Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 54:32
2. Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 58:07 + 3:35
3. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 59:38 + 5:06
4. Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 61:12 + 6:40
5. Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 61:18 + 6:46
6. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 62:19 + 7:47
7. Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 62:44 + 8:12
8. Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 65:34 + 11:02
9. Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 65:40 + 11:08
10. Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 66:45 + 12:13
11. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 68:16 + 13:44
12. Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 68:21 + 13:49
13. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 69:34 + 15:02
14. Štěrba Pavel LPU5408 C OK Lokomotiva Pardubice 69:52 + 15:20
15. Slováček Rudolf TZL5402 C SKOB Zlín 70:02 + 15:30
16. Farář Jaroslav VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 72:56 + 18:24
17. Polák Zdeněk VSP5203 C USK Praha 80:37 + 26:05
18. Hanzl Vlastimil VBM5329 C VSK Mendelu Brno 81:15 + 26:43
19. Orálek Miroslav TTR5201 C OOB Třebíč 91:50 + 37:18
Rančák Josef BOR5004 C OK Jiskra Nový Bor DISK