Výsledky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

Kategorie: H20B

Datum:
21.09.2019
Místo konání:
Louka v obci Janov nad Nisou – Hraničná (okres Jablonec nad Nisou)
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
Pro kategorie DH16 – DH21: 1 : 15 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Pro ostatní kategorie: 1 : 10 000, E=5 m, mapový klíč ISOM 2017, stav 9/2019 Mapovali Josef Borůvka, Roman Horký, Zdeněk Janů, Matěj Klusáček, Jan Picek, Jan Potštejnský, Zdeněk Rajnošek a Jiří Vištejn. Pro všechny kategorie budou mapy vodovzdorně upraveny (voděodolný obal).
Ředitel závodu:
Zuzánek Zdeněk - R2
Hlavní rozhodčí:
Posselt Martin - R1
Stavitel tratí:
Novotný Dušan - R1
JURY:
Pachnerová Dominika, Škvor Martin, Landovský Tomáš
Protokol:
Byl prodán protest proti diskvalifikaci z důvodu neoražení checku na startu - Michal Shöfer TZL6304. Jury protest uznala z těchto důvodů: 1. jeho mezičas na 1. kontrolu nebyl nereálný 2. Dle Pravidel OB (čl. 19.1) "Ve startovním prostoru je závodník povinen provést předstartovní procedury předepsané pořadateli v pokynech a dodržovat veškeré další pokyny pořadatelů." V pokynech nebylo uvedeno že závodník je povinen orazit jednotku CHECK.
H20B
8.00 km, 255 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.04, KS koef.: 0, PB: 8086
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Tomáš CHC9901 E K.O.B. Choceň 53:06 8625
2. Roudný Martin LPU0002 R OK Lokomotiva Pardubice 54:38 + 1:32 8388
3. Hlaváč Ondřej ZBM9901 R SK Žabovřesky Brno 55:45 + 2:39 8216
4. Rusin Jan LPU0008 R OK Lokomotiva Pardubice 56:19 + 3:13 8129
5. Mihály Ormay 0100006 C 010 - (HUN) SPARI 56:29 + 3:23
6. Filipek Sebastian TRI0002 A TJ TŽ Třinec 56:37 + 3:31 8082
7. Volák Ondřej LPU0010 R OK Lokomotiva Pardubice 58:46 + 5:40 7751
8. Müller Jonáš KSU9906 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 59:07 + 6:01 7697
9. Chvátil Šimon PHK9908 A OK 99 Hradec Králové 64:38 + 11:32 6845
10. Jílek Ondřej KSU9908 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:08 + 12:02 6768
11. Karatsiolis Kryštof TUR9901 A OOB TJ Turnov 65:20 + 12:14 6737
12. Mareš Vít BOR0000 A OK Jiskra Nový Bor 66:04 + 12:58 6624
13. Bradáč Jakub LLI0002 A LOK-o Liberec 70:00 + 16:54 6017
14. Karásek Matěj SJC0001 A Sportcentrum Jičín 71:07 + 18:01 5845
15. Vavřík Tomáš MOV0004 B SKOB Ostrava 73:10 + 20:04 5528
16. Komenda Jan ZBM9902 A SK Žabovřesky Brno 74:35 + 21:29 5310
17. Procházka Zdeněk SOP9901 A OOB TJ Slezan Opava 79:09 + 26:03 4605
18. Panovec Kryštof LCE0011 A OOB TJ Slovan Luhačovice 80:11 + 27:05 4445
19. Šrámek Ondřej KSU9909 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 85:14 + 32:08 3666
20. Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 93:47 + 40:41 2347
21. Ježek Vít JIL9903 A OK Jilemnice 95:40 + 42:34 2056
22. Staněk Ondra HAV0002 B OB Havířov 98:02 + 44:56 1691