Výsledky závodu: Veřejný závod (Jarní skály)

Kategorie: H45

Datum:
17.03.2018
Místo konání:
Podkost
Pořadatel:
TUV - SOK TJ Turnov
Mapa:
Kost 2018, dle ISOM2017
Ředitel závodu:
Sokolářová Jitka - R3
Hlavní rozhodčí:
Šritr Martin - R3
Stavitel tratí:
Zakouřil Tomáš
JURY:
Zakouřil Václav, Nehasil Vladislav, Sokolářová Šárka
Protokol:
Závod proběhl bez závad, jury se nesešla
H45
6.60 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavalír Karel PHK6503 OK 99 Hradec Králové 56:23
2. Novotný Milan PHK6502 OK 99 Hradec Králové 57:13 + 0:50
3. Nehasil Vladislav LDC7101 KOB Děčín 57:18 + 0:55
4. Žemla Tomáš KAM7105 OK Kamenice 59:25 + 3:02
5. Vydra Ivan CHA6600 OK Chrastava 64:07 + 7:44
6. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 64:39 + 8:16
7. Mrkvička Jiří TJN7101 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:54 + 9:31
8. Doubek Petr SLA7000 SKOB Slaný 66:09 + 9:46
9. Kruliš Petr VLI6901 Slavia Liberec orienteering 67:12 + 10:49
10. Votoček Tomáš JIL7041 OK Jilemnice 67:41 + 11:18
11. Fürst Aleš LLI6801 TJ Loko Liberec 67:49 + 11:26
12. Gálus Igor LDC7302 KOB Děčín 68:41 + 12:18
13. Schindler Jiří TJN6301 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:49 + 12:26
14. Karmazín Pavel LBE6800 TJ Lokomotiva Beroun 69:25 + 13:02
15. Pařízek Petr SMR7001 SNS Smržovka 69:36 + 13:13
16. Pilař Karel MAS5501 KČT Aš 70:50 + 14:27
17. Ptáček Jan PVP7200 VSS Přírodověda Praha 71:21 + 14:58
18. Semík Jan VSP6507 USK Praha 72:12 + 15:49
19. Hartman Aleš VSP6506 USK Praha 75:01 + 18:38
20. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 75:03 + 18:40
21. Uher Petr VSP5001 USK Praha 76:07 + 19:44
22. Hošek Ctibor 7MX7200 Hradec Králové 76:11 + 19:48
23. Bílý Petr LTP6805 OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:38 + 20:15
24. Würz Jiří LTP6502 OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:58 + 20:35
25. Bruner Luboš LTP6501 OOB TJ Lokomotiva Teplice 77:10 + 20:47
26. Jeřábek Luboš JPV6112 Oddíl OS SK Prostějov 77:12 + 20:49
27. Málek Martin 8FX6500 TJ Kobylisy 77:58 + 21:35
28. Tihon Jaroslav TAP6102 KOB Tretra Praha 78:23 + 22:00
29. Píchal Jan VSP5202 USK Praha 78:28 + 22:05
30. Burda Michal LDC KOB Děčín 79:47 + 23:24
31. Cichý David PHK7001 OK 99 Hradec Králové 80:42 + 24:19
32. Pavel Petr LTP6806 OOB TJ Lokomotiva Teplice 82:33 + 26:10
33. Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové 84:23 + 28:00
34. Mička Aleš TJP7300 TJ Sokol Troja 84:56 + 28:33
35. Maleček Vít PGP6801 SK Praga 86:07 + 29:44
36. Hejna Stanislav LLI6900 TJ Loko Liberec 88:14 + 31:51
37. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 88:55 + 32:32
38. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 89:47 + 33:24
39. Linka Vladislav SUL5701 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 91:22 + 34:59
40. Širůček Jaromír SHK6200 OK Slavia Hradec Králové 91:42 + 35:19
41. Kruschina Jan LTP7202 OOB TJ Lokomotiva Teplice 93:49 + 37:26
42. Danko Tomáš CHA7200 OK Chrastava 97:24 + 41:01
43. Ženíšek Jan SUL4701 OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 119:36 + 63:13
44. Müller Jan HCE6800 TJ Hostivice 155:34 + 99:11
Hruška Jan DOR7000 OK Dobříš DISK