Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21C

Datum:
24.03.2018
Místo konání:
Protivanov, základní škola
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Stříbrná louka, 1:15 000, 1:10 000
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Otrusina Jiří - R1
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3

D21C 6.80 km, 135 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8311

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hlavová Jindra ZBM8989 E SK Žabovřesky Brno 43:41 8589
2. Kabáthová Eva ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno 44:04 + 0:23 8519
3. Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk 47:50 + 4:09 7826
4. Hiklová Natalia ZBM8350 R SK Žabovřesky Brno 49:13 + 5:32 7572
5. Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 52:45 + 9:04 6922
6. Uvizlová Radka STH8451 C SK Studenec 57:17 + 13:36 6088
7. Toušová Zuzana RBK8556 C SK Radioklub Blansko 61:41 + 18:00 5279
8. Vlachová Kateřina KON9898 C KOB Konice 62:45 + 19:04 5083
9. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 63:05 + 19:24 5022
10. Bohunská Jana KRN8651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 64:01 + 20:20 4850
11. Křečková Jana ZPV9999 B KOB ZPV Prostějov 67:05 + 23:24 4286
12. Šulerová Hana NNNSU51 C Neregistrovaní 67:19 + 23:38
13. Stoklasová Barbora PLU8976 C TJ SOKOL Plumlov 67:30 + 23:49 4209
14. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 67:33 + 23:52 4200
15. Čechová Jitka VBM8353 C VSK Mendelu Brno 68:13 + 24:32 4078
16. Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 68:44 + 25:03 3983
17. Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 68:55 + 25:14 3949
18. Formánková Anna RIC9950 C OB Říčany 70:34 + 26:53 3645
19. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 71:19 + 27:38 3507
20. Štěpánková Petra LBM8651 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 75:09 + 31:28 2802
21. Drábková Zuzana TBM8452 C KOS TJ Tesla Brno 79:39 + 35:58 1975
22. Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu SK Prostějov 81:30 + 37:49 1635
23. Škrabalová Šárka KON9888 B KOB Konice 88:47 + 45:06 295
24. Richterová Klára JPV8550 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu SK Prostějov 95:47 + 52:06 0
25. Cetkovská Tereza JPV8750 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu SK Prostějov 103:47 + 60:06 0
Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno DISK 0