Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
24.03.2018
Místo konání:
Protivanov, základní škola
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Stříbrná louka, 1:15 000, 1:10 000
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Otrusina Jiří - R1
Stavitel tratí:
Hynek Petr - R3
H21C
11.00 km, 200 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8058
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horyna Roman LCE7602 C OOB TJ Slovan Luhačovice 62:50 8356
2. Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 65:31 + 2:41 8025
3. Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 67:23 + 4:33 7794
4. Palát Petr ABM7415 C KOB ALFA Brno 67:36 + 4:46 7767
5. Vedra David TBM7402 C KOS TJ Tesla Brno 68:20 + 5:30 7677
6. Zimmermann Jakub KON8911 C KOB Konice 68:52 + 6:02 7611
7. Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 69:10 + 6:20 7574
8. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 70:44 + 7:54 7380
9. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 70:52 + 8:02 7364
10. Perůtka Jan LCE8801 R OOB TJ Slovan Luhačovice 71:04 + 8:14 7339
11. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 71:23 + 8:33 7300
12. Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 71:55 + 9:05 7234
13. Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 72:30 + 9:40 7162
14. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 72:34 + 9:44 7154
15. Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 72:52 + 10:02 7117
16. Jílek Ondřej KSU9908 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 73:39 + 10:49 7020
17. Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 73:52 + 11:02 6993
18. Holas Tomáš AOP7802 C Orientační Běh Opava 74:29 + 11:39 6917
19. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 74:30 + 11:40 6915
20. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 74:47 + 11:57 6880
21. Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 76:00 + 13:10 6730
22. Redlich Tomáš MAS8200 C KČT Aš 76:22 + 13:32 6685
23. Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 77:12 + 14:22 6582
24. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 77:22 + 14:32 6561
25. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 77:34 + 14:44 6536
26. Dvorský Vojtěch SKM9401 C KOB Směr Kroměříž 82:54 + 20:04 5878
27. Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 83:46 + 20:56 5771
28. Kožoušek Adam ZBM8512 C SK Žabovřesky Brno 85:32 + 22:42 5553
29. Kořan Pavel VBM7401 C VSK Mendelu Brno 85:38 + 22:48 5540
30. Auermuller Vít NNN C Neregistrovaní 93:55 + 31:05
31. Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 97:24 + 34:34 4087
32. Pitra Martin CHT9204 C OOB SK Chrast 111:03 + 48:13 2401
33. Beneš Miroslav KON9915 B KOB Konice 115:27 + 52:37 1857
34. Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 116:28 + 53:38 1732
35. Vostál Dominik UOL9901 B SOB Olomouc 128:36 + 65:46 233
36. Hubáček Ondřej JPV8303 C Oddíl orientačního sportu Sportovního klubu SK Prostějov 142:43 + 79:53 0
Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk DISK 0
Procházka Jiří ADA7512 C OOB Spartak Adamov DISK 0