Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21L

Datum:
25.03.2018
Místo konání:
Červený mlýn u Rakovníka
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
KAD - Originální Vivalín Team Kadaň
Mapa:
Hlavačov
Ředitel závodu:
Otta Pavel
Hlavní rozhodčí:
Bílý Milan - R2
Stavitel tratí:
H21L
5.50 km, 210 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8081
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ondrácek Radim EKP7414 VŠTJ Ekonom Praha 39:14 8213
2. Janata Martin DKP8306 Oddíl OB Kotlářka 40:05 + 0:51 8041
3. Kettner Lukás KAM9403 OK Kamenice 40:20 + 1:06 7990
4. Sysel Ctibor PGP8700 SK Praga 41:33 + 2:19 7744
5. Kucera Jan VSP7302 USK Praha 41:44 + 2:30 7707
6. FibĂ­r Tomás FSP7901 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 44:13 + 4:59 7203
7. StehlĂ­k Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 45:33 + 6:19 6933
8. PospĂ­sil Ondrej DKP8717 Oddíl OB Kotlářka 45:35 + 6:21 6926
9. Skvor Martin KAM6700 OK Kamenice 45:49 + 6:35 6879
10. Jíra Tomás KAM9802 OK Kamenice 46:09 + 6:55 6812
11. Basus Petr SCP7400 OK Sparta Praha 46:10 + 6:56 6808
12. Axmann Simon DKP8700 Oddíl OB Kotlářka 46:22 + 7:08 6768
13. Novák Daniel DOK8700 OK Doksy 46:52 + 7:38 6666
14. MelisĂ­k Martin TAP0200 KOB Tretra Praha 46:58 + 7:44 6646
15. Pidrman Milan EKP8310 VŠTJ Ekonom Praha 47:46 + 8:32 6484
16. Prusa Michal VSP7310 USK Praha 48:03 + 8:49 6427
17. VĂ­tek Karel PGP9904 SK Praga 48:09 + 8:55 6406
18. Pova Ondrej KRL9304 Kometa Kralovice 49:19 + 10:05 6170
19. Skvor Ota KAM9900 OK Kamenice 49:37 + 10:23 6109
20. Vrabec Ondrej SCP8303 OK Sparta Praha 49:47 + 10:33 6075
21. Vlásek Jakub TAP9702 KOB Tretra Praha 49:58 + 10:44 6038
22. Fiser JirĂ­ SLP8503 OOB Slavia Praha 50:10 + 10:56 5998
23. Kondrát Martin PGP6501 SK Praga 50:22 + 11:08 5957
24. Pracka Tomás RIC7302 OB Říčany 50:52 + 11:38 5856
25. Janas Petr PGP7106 SK Praga 51:03 + 11:49 5819
26. Sysel Ondrej PGP8302 SK Praga 51:33 + 12:19 5717
27. Buk Jindrich ROU9303 SKOB Roudnice nad Labem 51:37 + 12:23 5704
28. Skvor Adam KAM0202 OK Kamenice 53:46 + 14:32 5268
29. SemelĂ­k Petr DKL6901 KOB Kladno 54:24 + 15:10 5140
30. Novák Libor OKP6504 SK OK 24 Praha 55:26 + 16:12 4931
31. Macek JirĂ­ LIT8401 KOB Litvínov 55:34 + 16:20 4904
32. Boránek Petr VSP7000 USK Praha 55:52 + 16:38 4843
33. Kopecky Pavel VSP7800 USK Praha 55:56 + 16:42 4829
34. Rada Jakub DKP9401 Oddíl OB Kotlářka 55:58 + 16:44 4822
35. Novák Ivo OKP6200 SK OK 24 Praha 55:59 + 16:45 4819
36. Besta Lukás KNC8101 Sokol Kostelec n. Č. l. 56:13 + 16:59 4772
37. Ransdorf Jakub TAP9805 KOB Tretra Praha 56:24 + 17:10 4735
38. Benes Filip TAP8701 KOB Tretra Praha 56:40 + 17:26 4681
39. Cerny Martin TAP8902 KOB Tretra Praha 56:57 + 17:43 4623
40. Jurga Václav NNN8900 Neregistrovaní 57:34 + 18:20
41. Koldinsky Jan KPY8506 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 57:42 + 18:28 4471
42. Nehasil David BOR7713 OK Jiskra Nový Bor 57:51 + 18:37 4441
42. Knepr Lukás BSO9401 KOB Baník Sokolov 57:51 + 18:37 4441
44. Kohl Ondrej KPY8600 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:04 + 18:50 4397
45. Vrabec Tomás SCP8700 OK Sparta Praha 58:37 + 19:23 4286
46. Junek VladimĂ­r TJP8400 TJ Sokol Troja 59:27 + 20:13 4117
47. Nerad Jaroslav LIT9001 KOB Litvínov 59:32 + 20:18 4100
48. Buk Petr ROU0001 SKOB Roudnice nad Labem 59:37 + 20:23 4083
49. Buk Michal ROU9601 SKOB Roudnice nad Labem 61:39 + 22:25 3671
50. PavlĂ­k Libor LIT7605 KOB Litvínov 62:28 + 23:14 3505
51. Klomínsky Václav KPY8700 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:37 + 24:23 3272
52. Pechácek Libor RIC7600 OB Říčany 63:38 + 24:24 3269
53. Valach Marek TAP9703 KOB Tretra Praha 63:53 + 24:39 3218
54. Urbánek Jan DKP8801 Oddíl OB Kotlářka 71:26 + 32:12 1689
55. Kremen Stepán KAM9804 OK Kamenice 72:30 + 33:16 1472
56. Skalka Jakub NNN9101 Neregistrovaní 73:23 + 34:09
57. Nosek Jakub NNN8700 Neregistrovaní 76:25 + 37:11
58. Pelikán Lukás DKL9802 KOB Kladno 78:57 + 39:43 165
59. Maska Marek MKP8800 SK GORDIC Praha Kačerov 80:00 + 40:46 0
60. Lohr Ivo SCP6801 OK Sparta Praha 83:52 + 44:38 0
Mateju Lubos PGP7601 SK Praga DISK 0
BĂ­ly Jakub LTP0104 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK 0
Janác Vasek TAP9602 KOB Tretra Praha DISK 0