Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
07.04.2018
Místo konání:
Zdobín - hřiště
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Miletínské Lázně (2018), Čeperka (2018)
Ředitel závodu:
Tomalík Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Netuka Jan - R1
Stavitel tratí:
Netuka Vojtěch - R3
JURY:
Vlastník Zdeněk, Kolínová Kristýna, Zitka Adam
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D12D     D14C     D14D     D16C     D18C     D21C     D21D     D35C     D35D     D45C     D45D     D55C     D55D     D65C     H10N     H10C     H12C     H12D     H14C     H14D     H16C     H18C     H21C     H21D     H35C     H35D     H45C     H45D     H55C     H55D     H65C     H70C     HDR     P     T    
D10N
1.80 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hančová Karolína VRL0952 OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:24
2. Jakubcová Karolína SJC1050 Sportcentrum Jičín 18:53 + 2:29
3. Bašová Ema KOR0850 OB DDM Kostelec nad Orlicí 20:38 + 4:14
4. Brinkmanová Tereza SHK0950 OK Slavia Hradec Králové 21:06 + 4:42
5. Lepšová Julie SRK1152 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 21:31 + 5:07
6. Pozdílková Zuzana PHK0952 OK 99 Hradec Králové 22:54 + 6:30
7. Balcarová Olga SNA0851 TJ START Náchod 23:00 + 6:36
8. Zitková Veronika LPU1051 OK Lokomotiva Pardubice 23:05 + 6:41
9. Hrušová Lucie PHK1050 OK 99 Hradec Králové 24:00 + 7:36
10. Froschová Magdaléna LPU1052 OK Lokomotiva Pardubice 24:53 + 8:29
11. Švíglerová Anna LPU0952 OK Lokomotiva Pardubice 25:12 + 8:48
12. Landovská Anna SJC0951 Sportcentrum Jičín 26:40 + 10:16
13. Macková Gita LPU0961 OK Lokomotiva Pardubice 27:28 + 11:04
14. Fenclová Hana LPU1054 OK Lokomotiva Pardubice 27:51 + 11:27
15. Besedová Barborka PHK1051 OK 99 Hradec Králové 32:50 + 16:26
16. Lapáčková Šárka SHK0954 OK Slavia Hradec Králové 35:06 + 18:42
17. Růžičková Magda PHK0951 OK 99 Hradec Králové 51:53 + 35:29
Cupáková Anna Neregistrovaní DISK
D10C
1.81 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Barbora STH0851 SK Studenec 16:05
2. Hanušová Markéta VRL0852 OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:12 + 3:07
3. Dominová Julie LPU0857 OK Lokomotiva Pardubice 20:00 + 3:55
4. Čivrná Eliška VRL0851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:15 + 4:10
5. Kynčlová Anna JIL0852 OK Jilemnice 21:00 + 4:55
6. Trlidová Anika LPU0855 OK Lokomotiva Pardubice 21:26 + 5:21
7. Jelínková Eva PHK0953 OK 99 Hradec Králové 23:18 + 7:13
8. Šnokhousová Johanka SJC0851 Sportcentrum Jičín 25:05 + 9:00
9. Vltavská Eliška SJC0850 Sportcentrum Jičín 25:22 + 9:17
10. Čapková Markéta PHK0850 OK 99 Hradec Králové 25:27 + 9:22
11. Kutlvašrová Pavla VRL0951 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:34 + 11:29
12. Charouzová Eliška CHT0851 OOB SK Chrast 27:41 + 11:36
13. Suchardová Ella JIL0951 OK Jilemnice 29:31 + 13:26
14. Kunartová Dominika PHK0888 OK 99 Hradec Králové 30:07 + 14:02
15. Voborská Valerie SJC0852 Sportcentrum Jičín 32:12 + 16:07
16. Hamáčková Šárka STH0852 SK Studenec 33:36 + 17:31
17. Horklová Amálie LPU0958 OK Lokomotiva Pardubice 34:02 + 17:57
18. Levrincová Klára TAP0854 KOB Tretra Praha 37:25 + 21:20
19. Vítková Eva CHT1053 OOB SK Chrast 37:40 + 21:35
20. Macková Šárka SNA0850 TJ START Náchod 38:45 + 22:40
Lapáčková Anna SHK0854 OK Slavia Hradec Králové DISK
D12C
2.55 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haasová Klára LPU0655 OK Lokomotiva Pardubice 18:50
2. Neumannová Alžběta PHK0650 OK 99 Hradec Králové 21:09 + 2:19
3. Pipková Karolína LPU0756 OK Lokomotiva Pardubice 22:53 + 4:03
4. Novotná Vendula PHK0777 OK 99 Hradec Králové 24:26 + 5:36
5. Košková Martina SHK0652 OK Slavia Hradec Králové 25:17 + 6:27
6. Havrdová Sheila SJC0750 Sportcentrum Jičín 25:26 + 6:36
7. Rážová Aneta PHK0662 OK 99 Hradec Králové 25:33 + 6:43
8. Příkazská Zuzana PHK0654 OK 99 Hradec Králové 25:49 + 6:59
9. Vošahlíková Ema LPU0663 OK Lokomotiva Pardubice 26:41 + 7:51
10. Malá Anežka JIL0751 OK Jilemnice 27:12 + 8:22
11. Netuková Anežka SHK0750 OK Slavia Hradec Králové 27:20 + 8:30
12. Dvořáková Kateřina LPU0656 OK Lokomotiva Pardubice 27:35 + 8:45
12. Hammová Linda KOR0650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 27:35 + 8:45
14. Chrtková Anežka PHK0658 OK 99 Hradec Králové 29:39 + 10:49
15. Zitková Andrea LPU0751 OK Lokomotiva Pardubice 30:22 + 11:32
16. Rybínová Vendula KOR0651 OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:30 + 11:40
17. Chlupáčová Anežka ZAM0751 OB TJ Sokol Žamberk 30:39 + 11:49
18. Zurynková Ema PHK0655 OK 99 Hradec Králové 31:47 + 12:57
19. Holcová Nikola LPU0660 OK Lokomotiva Pardubice 32:06 + 13:16
20. Tichá Alexandra LPU0757 OK Lokomotiva Pardubice 32:07 + 13:17
21. Slavíková Eva CHT0652 OOB SK Chrast 32:34 + 13:44
22. Stavrinou Kristýna SRK0751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:24 + 16:34
23. Malínská Nela SJC0650 Sportcentrum Jičín 35:54 + 17:04
24. Čečková Karolína SHK0650 OK Slavia Hradec Králové 36:43 + 17:53
25. Petrásová Michaela LPU0680 OK Lokomotiva Pardubice 40:16 + 21:26
26. Ježková Barbora PHK0755 OK 99 Hradec Králové 40:18 + 21:28
27. Hanlová Kristýna SRK0752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:47 + 22:57
28. Zoulíková Vendula CHT0753 OOB SK Chrast 42:15 + 23:25
29. Drobná Kateřina CHT0654 OOB SK Chrast 44:54 + 26:04
30. Růžková Markéta LPU0758 OK Lokomotiva Pardubice 45:39 + 26:49
D12D
2.56 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lepšová Lucie SRK0951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 27:00
2. Barcalová Iva CHC0655 K.O.B. Choceň 28:46 + 1:46
3. Hájková Marie VRL0651 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:27 + 4:27
4. Trlidová Adriana LPU0856 OK Lokomotiva Pardubice 31:28 + 4:28
5. Bulušková Barbora STH0750 SK Studenec 34:40 + 7:40
6. Stará Magdalena LPU0755 OK Lokomotiva Pardubice 35:23 + 8:23
7. Molingerová Adéla SNA0651 TJ START Náchod 36:52 + 9:52
8. Ruszová Svatava KUN0751 TJ Sokol Kunvald 37:00 + 10:00
9. Brdlíková Eliška VRL0753 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:25 + 10:25
10. Machková Berenika SHK0751 OK Slavia Hradec Králové 37:56 + 10:56
11. Krummerová Veronika CHC0652 K.O.B. Choceň 38:24 + 11:24
12. Hájková Lucie CET0751 TJ Loko Česká Třebová 43:12 + 16:12
13. Hamáčková Táňa STH0754 SK Studenec 43:36 + 16:36
14. Voláková Viktorie BRU0651 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 73:19 + 46:19
D14C
3.19 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matěásková Šárka JIL0551 OK Jilemnice 24:24
2. Metelková Michaela PHK0550 OK 99 Hradec Králové 25:14 + 0:50
3. Randáková Adéla VRL0452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 26:22 + 1:58
4. Gottsteinová Ema JIL0451 OK Jilemnice 28:13 + 3:49
5. Chvátilová Johana PHK0450 OK 99 Hradec Králové 28:56 + 4:32
6. Morávková Zuzana SRK0551 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:03 + 4:39
7. Štefanová Markéta STH0550 SK Studenec 30:13 + 5:49
8. Čapková Anna PHK0451 OK 99 Hradec Králové 30:52 + 6:28
9. Hanušová Kateřina VRL0455 OOS TJ Spartak Vrchlabí 31:48 + 7:24
10. Brožková Tereza KUO0451 KOB Ústí nad Orlicí 32:06 + 7:42
11. Chrástová Magdaléna STH0551 SK Studenec 32:51 + 8:27
12. Knobová Agáta VRL0453 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:07 + 8:43
13. Cejpková Karolína SRK0552 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 34:42 + 10:18
14. Doudová Alžběta PHK0554 OK 99 Hradec Králové 34:56 + 10:32
15. Kosinová Kristýna SJC0453 Sportcentrum Jičín 35:53 + 11:29
16. Licková Štěpánka LTU0452 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 36:10 + 11:46
17. Adámková Klára JIL0452 OK Jilemnice 37:03 + 12:39
18. Messnerová Lucie VRL0456 OOS TJ Spartak Vrchlabí 37:14 + 12:50
19. Hošková Kateřina LTU0451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:40 + 18:16
20. Kadaníková Tereza LPU0552 OK Lokomotiva Pardubice 43:56 + 19:32
21. Výchová Veronika KOR0550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 44:52 + 20:28
22. Trlidová Agáta LPU0554 OK Lokomotiva Pardubice 45:01 + 20:37
23. Zurynková Jana PHK0553 OK 99 Hradec Králové 46:16 + 21:52
24. Suková Majka LTU0450 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:22 + 21:58
25. Kopecká Anna JIL0552 OK Jilemnice 47:10 + 22:46
26. Tomášová Anna SRK0554 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:16 + 22:52
27. Kopecká Martina PHK0555 OK 99 Hradec Králové 47:48 + 23:24
28. Dvořáková Anežka LPU0556 OK Lokomotiva Pardubice 48:29 + 24:05
29. Suchomelová Josefína ZAM0451 OB TJ Sokol Žamberk 48:52 + 24:28
30. Mikysková Adéla VAM0550 OOB Vamberk 50:54 + 26:30
31. Smisitelová Elena KOR0551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 51:39 + 27:15
32. Gurinová Gabriela SJC0557 Sportcentrum Jičín 52:58 + 28:34
33. Cachová Mirka LPU0555 OK Lokomotiva Pardubice 53:15 + 28:51
34. Kay Nathalie LPU0559 OK Lokomotiva Pardubice 56:12 + 31:48
35. Hylmarová Zuzana ZAM0553 OB TJ Sokol Žamberk 57:12 + 32:48
36. Hovadová Iveta ZAM0552 OB TJ Sokol Žamberk 65:11 + 40:47
D14D
2.86 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorná Adéla JIL0454 OK Jilemnice 30:21
2. Losmanová Natálie LPU0565 OK Lokomotiva Pardubice 38:00 + 7:39
3. Kubíková Magdaléna LPU0566 OK Lokomotiva Pardubice 38:09 + 7:48
4. Hanlová Nikola SRK0553 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:48 + 8:27
5. Sychrovská Klára SNA0551 TJ START Náchod 41:35 + 11:14
6. Mudruňková Barbora Nikol VAM0555 OOB Vamberk 42:03 + 11:42
7. Kejvalová Radka SJC0552 Sportcentrum Jičín 45:39 + 15:18
8. Matušincová Anna PHK0561 OK 99 Hradec Králové 57:20 + 26:59
9. Zajícová Radomíra LPU0453 OK Lokomotiva Pardubice 58:01 + 27:40
10. Lacinová Monika LPU0561 OK Lokomotiva Pardubice 76:32 + 46:11
Junková Anna LTU0453 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
D16C
3.57 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fejfarová Tereza LPU0360 OK Lokomotiva Pardubice 29:53
2. Vávrová Vanda HOR0350 TJ Jiskra Hořice 32:20 + 2:27
3. Klacková Štěpánka SJC0253 Sportcentrum Jičín 32:47 + 2:54
4. Koberová Kateřina LPU0352 OK Lokomotiva Pardubice 34:57 + 5:04
5. Pitrmucová Antonie JIL0251 OK Jilemnice 38:14 + 8:21
6. Horáková Veronika PHK0353 OK 99 Hradec Králové 39:52 + 9:59
7. Kovářová Jana LPU0251 OK Lokomotiva Pardubice 40:38 + 10:45
8. Randáková Alžběta VRL0252 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:59 + 13:06
9. Stohanzlová Kristýna LPU0356 OK Lokomotiva Pardubice 44:20 + 14:27
10. Pilná Natálie VRL0351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:55 + 16:02
11. Hrnčířová Ivana STH0351 SK Studenec 46:48 + 16:55
12. Kuříková Zuzana JIL0353 OK Jilemnice 47:21 + 17:28
13. Kynčlová Jiřina JIL0354 OK Jilemnice 48:40 + 18:47
14. Vodičková Johana LPU0354 OK Lokomotiva Pardubice 49:25 + 19:32
15. Besedová Katka PHK0351 OK 99 Hradec Králové 49:41 + 19:48
16. Houdová Adéla JIL0356 OK Jilemnice 52:53 + 23:00
17. Zářecká Linda KOR0250 OB DDM Kostelec nad Orlicí 62:21 + 32:28
18. Tomášová Adéla CHC0351 K.O.B. Choceň 66:00 + 36:07
Meierová Bára BRU0251 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov DISK
D18C
3.80 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zrníková Adéla OSN0099 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 31:34
2. Škorpíková Barbora LPU0060 OK Lokomotiva Pardubice 36:04 + 4:30
3. Brožková Lucie KUO0151 KOB Ústí nad Orlicí 36:58 + 5:24
4. Kejmarová Jana STH0152 SK Studenec 37:10 + 5:36
5. Chaloupková Kateřina CHC0051 K.O.B. Choceň 37:42 + 6:08
6. Nováková Světlana NPA0151 SK LOB Nová Paka 38:16 + 6:42
7. Procházková Tereza ZAM0054 OB TJ Sokol Žamberk 40:14 + 8:40
8. Kosová Tereza SRK0151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:48 + 9:14
9. Hrnčířová Magda STH0051 SK Studenec 41:38 + 10:04
10. Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 41:40 + 10:06
11. Hamáčková Eliška STH0153 SK Studenec 42:34 + 11:00
12. Hlaváčková Petra PHK0052 OK 99 Hradec Králové 47:33 + 15:59
13. Brancuská Lenka LPU0159 OK Lokomotiva Pardubice 69:08 + 37:34
D21C
4.79 km, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8215
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nováková Zuzana NPA9151 SK LOB Nová Paka 32:17 8557
2. Zvěřinová Martina LPU8357 OK Lokomotiva Pardubice 34:23 + 2:06 8045
3. Hančová Petra LPU9659 OK Lokomotiva Pardubice 34:24 + 2:07 8041
4. Peterová Jana LPU0057 OK Lokomotiva Pardubice 34:37 + 2:20 7988
5. Kolínová Kristýna DKP8450 Oddíl OB Kotlářka 34:58 + 2:41 7903
6. Novotná Markéta PHK9451 OK 99 Hradec Králové 35:26 + 3:09 7789
7. Zlámalová Nikola SJC9951 Sportcentrum Jičín 35:45 + 3:28 7712
8. Randáková Helena VRL7452 OOS TJ Spartak Vrchlabí 38:06 + 5:49 7139
9. Semrádová Jana CHC9951 K.O.B. Choceň 38:40 + 6:23 7001
10. Hermanová Zuzana LPU8752 OK Lokomotiva Pardubice 39:52 + 7:35 6708
11. Vejražková Rozárka SJC0151 Sportcentrum Jičín 42:21 + 10:04 6103
12. Janů Hana KSU9393 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 42:41 + 10:24 6021
13. Škodová Šárka LTU8951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 42:46 + 10:29 6001
14. Klíchová Jana SSU8151 SK Severka Šumperk 43:34 + 11:17 5806
15. Hrobařová Lenka ASU7751 Magnus Orienteering 44:19 + 12:02 5623
16. Matějková Barbora SJC0156 Sportcentrum Jičín 44:28 + 12:11 5587
17. Rybářová Jana LTU8451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:04 + 12:47 5440
18. Záveská Anna DOB8851 KOB Dobruška 45:57 + 13:40 5225
19. Barnetová Veronika LPU9952 OK Lokomotiva Pardubice 46:43 + 14:26 5038
20. Vojtíšková Viktorie LPU0051 OK Lokomotiva Pardubice 47:19 + 15:02 4892
21. Novotná Jana SRK8756 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:30 + 15:13 4847
22. Smutná Pavla VAM8651 OOB Vamberk 51:05 + 18:48 3973
23. Palasová Petra ZBM8658 SK Žabovřesky Brno 53:10 + 20:53 3465
24. Skalická Karolína ZAM9652 OB TJ Sokol Žamberk 58:27 + 26:10 2177
25. Šádková Lucie PHK9654 OK 99 Hradec Králové 64:32 + 32:15 694
D21D
3.76 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4036
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kodytková Iva VAM7751 OOB Vamberk 37:04 4348
2. Grundmanová Lenka CHC8651 K.O.B. Choceň 41:38 + 4:34 3889
3. Bolechová Anežka LPU9051 OK Lokomotiva Pardubice 41:48 + 4:44 3872
4. Koutná Hana PHK9651 OK 99 Hradec Králové 42:03 + 4:59 3847
5. Matušincová Lucie PHK8152 OK 99 Hradec Králové 42:53 + 5:49 3763
6. Říhová Kateřina PHK8052 OK 99 Hradec Králové 43:15 + 6:11 3726
7. Kmentová Lenka ZAM8552 OB TJ Sokol Žamberk 43:38 + 6:34 3688
8. Koutná Kateřina PHK9351 OK 99 Hradec Králové 44:49 + 7:45 3569
9. Andělová Ivana LTU8550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 48:36 + 11:32 3189
10. Khýnová Radka DOB8750 KOB Dobruška 58:22 + 21:18 2207
11. Ďoubalová Věra DOB8751 KOB Dobruška 67:46 + 30:42 1263
12. Krausová Veronika HOR9750 TJ Jiskra Hořice 86:45 + 49:41 0
D35C
4.28 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novotná Petra PHK6651 OK 99 Hradec Králové 33:33
2. Vandasová Markéta VAM7250 OOB Vamberk 34:02 + 0:29
3. Havrdová Renata SJC7756 Sportcentrum Jičín 34:25 + 0:52
4. Kutlvašrová Vladimíra VRL7752 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:26 + 0:53
5. Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 35:50 + 2:17
6. Křivdová Lenka CHC7251 K.O.B. Choceň 35:56 + 2:23
7. Smutná Jana VAM6251 OOB Vamberk 36:22 + 2:49
8. Štěpánová Dita DOB7956 KOB Dobruška 36:58 + 3:25
9. Ticháčková Magdalena SJC7962 Sportcentrum Jičín 37:07 + 3:34
10. Jiranová Kateřina PHK8359 OK 99 Hradec Králové 38:13 + 4:40
11. Švíglerová Pavla LPU7658 OK Lokomotiva Pardubice 38:25 + 4:52
12. Knapová Iva LPU6052 OK Lokomotiva Pardubice 38:39 + 5:06
13. Kubečková Zdena PHK7551 OK 99 Hradec Králové 38:59 + 5:26
14. Haasová Renata LPU7960 OK Lokomotiva Pardubice 39:21 + 5:48
15. Podlipná Veronika SJC8152 Sportcentrum Jičín 39:41 + 6:08
16. Novotná Martina PHK8255 OK 99 Hradec Králové 40:43 + 7:10
17. Vlastníková Lucie JIL7554 OK Jilemnice 41:03 + 7:30
18. Samková Renáta PHK7456 OK 99 Hradec Králové 41:17 + 7:44
19. Pavelcová Gabriela NPA7851 SK LOB Nová Paka 41:56 + 8:23
20. Štreglová Andrea VRL7552 OOS TJ Spartak Vrchlabí 42:35 + 9:02
21. Kopecká Marcela PHK6852 OK 99 Hradec Králové 43:52 + 10:19
22. Karlová Kateřina JIL7553 OK Jilemnice 45:02 + 11:29
23. Wohanková Gabriela VRL7652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 46:35 + 13:02
24. Zemánková Eva SRK7452 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:26 + 14:53
25. Besedová Petra PHK7654 OK 99 Hradec Králové 50:32 + 16:59
26. Mrskočová Dana LPU7356 OK Lokomotiva Pardubice 50:48 + 17:15
27. Venclová Veronika ZAM8251 OB TJ Sokol Žamberk 52:02 + 18:29
28. Ježková Dana SNA7850 TJ START Náchod 53:30 + 19:57
29. Vojtíšková Erika LPU7651 OK Lokomotiva Pardubice 54:21 + 20:48
30. Chvátilová Pavlína PHK7450 OK 99 Hradec Králové 61:56 + 28:23
31. Zoulíková Iveta CHT8052 OOB SK Chrast 64:28 + 30:55
32. Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice 66:58 + 33:25
D35D
3.59 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kejvalová Kamila SJC7450 Sportcentrum Jičín 38:19
2. Šilerová Eva PDY8050 Běhej Poděbrady 39:23 + 1:04
3. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 40:03 + 1:44
4. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 41:47 + 3:28
5. Petrásová Simona LPU7556 OK Lokomotiva Pardubice 41:53 + 3:34
6. Šaldová Jana JIL7555 OK Jilemnice 44:38 + 6:19
7. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 45:26 + 7:07
8. Linková Eva STH7753 SK Studenec 45:29 + 7:10
9. Chaloupková Lenka CHC6951 K.O.B. Choceň 45:32 + 7:13
10. Ježková Romana JIL7552 OK Jilemnice 45:33 + 7:14
11. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 46:23 + 8:04
12. Mikysková Ilona VAM7550 OOB Vamberk 46:33 + 8:14
12. Mudruňková Romana VAM7752 OOB Vamberk 46:33 + 8:14
14. Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice 46:38 + 8:19
15. Málková Šárka 8FX8350 TJ Kobylisy 46:41 + 8:22
16. Hanušová Zdena SJC7253 Sportcentrum Jičín 46:55 + 8:36
17. Janků Radka SJC7353 Sportcentrum Jičín 47:19 + 9:00
18. Rychterová Kateřina PHK7752 OK 99 Hradec Králové 48:19 + 10:00
19. Koblicová Milena VAM7651 OOB Vamberk 48:29 + 10:10
20. Kašparová Eva LPU7854 OK Lokomotiva Pardubice 48:57 + 10:38
21. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 49:00 + 10:41
22. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 49:42 + 11:23
23. Brožková Květa KUO7451 KOB Ústí nad Orlicí 49:43 + 11:24
24. Langrová Lenka KOR7450 OB DDM Kostelec nad Orlicí 51:58 + 13:39
25. Dvořáková Zuzana LPU7559 OK Lokomotiva Pardubice 53:13 + 14:54
26. Pešková Renata SJC7550 Sportcentrum Jičín 53:58 + 15:39
27. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 54:03 + 15:44
28. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:30 + 16:11
29. Kubátová Dana VRL6851 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:49 + 16:30
30. Schmidtová Jana VRL7553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 55:29 + 17:10
31. Licková Dana LTU7350 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:03 + 17:44
32. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 56:49 + 18:30
33. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 57:44 + 19:25
34. Termerová Jana LTU7850 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 57:51 + 19:32
35. Valachová Jana LPU6654 OK Lokomotiva Pardubice 58:07 + 19:48
36. Kárníková Kamila LPU8153 OK Lokomotiva Pardubice 58:18 + 19:59
37. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:56 + 20:37
38. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 60:52 + 22:33
39. Zurynková Iva PHK7650 OK 99 Hradec Králové 63:52 + 25:33
40. Christophová Dagmar SRK6852 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 68:41 + 30:22
41. Sychrovská Pavlína SNA7651 TJ START Náchod 69:08 + 30:49
42. Müllerová Marie KOR7650 OB DDM Kostelec nad Orlicí 69:28 + 31:09
43. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 71:52 + 33:33
44. Tumová Jana SJC7452 Sportcentrum Jičín 81:05 + 42:46
45. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 86:02 + 47:43
Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
Tichá Kateřina KOR7550 OB DDM Kostelec nad Orlicí DISK
D45C
3.97 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klapalová Jana VAM6451 OOB Vamberk 42:22
2. Müllerová Zorka BZP6750 Báječné ženy v orientačním běhu 43:16 + 0:54
3. Hindráková Martina LTU6451 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 45:01 + 2:39
4. Zalabová Martina SJC6657 Sportcentrum Jičín 45:13 + 2:51
5. Horáková Jindra LPU6854 OK Lokomotiva Pardubice 45:27 + 3:05
6. Benešová Iva SJC6151 Sportcentrum Jičín 46:05 + 3:43
7. Růžičková Kamila PHK7153 OK 99 Hradec Králové 46:24 + 4:02
8. Rykalová Jitka VAM7251 OOB Vamberk 46:46 + 4:24
9. Baštová Alena LPU5752 OK Lokomotiva Pardubice 48:15 + 5:53
10. Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 48:25 + 6:03
11. Rusinová Alena BRU7152 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 50:02 + 7:40
12. Mutinská Zdeňka KUO6499 KOB Ústí nad Orlicí 50:50 + 8:28
13. Demlová Jitka LPU6955 OK Lokomotiva Pardubice 50:53 + 8:31
14. Waňková Dita LPU7158 OK Lokomotiva Pardubice 51:36 + 9:14
15. Petrželová Alena LTU6351 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 54:27 + 12:05
16. Šišmová Hana TYN6850 OOB SK Týniště nad Orlicí 58:02 + 15:40
17. Bendáková Jitka LTU6951 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 59:05 + 16:43
18. Žáková Marcela LPU7053 OK Lokomotiva Pardubice 64:53 + 22:31
19. Hlaváčková Renata PHK7060 OK 99 Hradec Králové 74:58 + 32:36
Novotná Ivana PHK6354 OK 99 Hradec Králové DISK
Bendáková Eliška LTU6952 OOB TJ Lokomotiva Trutnov DISK
D45D
3.42 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kavalírová Zuzana PHK6950 OK 99 Hradec Králové 40:57
2. Kulová Jana VAM6550 OOB Vamberk 43:04 + 2:07
3. Bienová Věra SJC5752 Sportcentrum Jičín 44:25 + 3:28
4. Hančová Hana VRL5652 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:29 + 3:32
5. Machová Iveta NPA6851 SK LOB Nová Paka 44:33 + 3:36
6. Semrádová Jitka CHC6651 K.O.B. Choceň 44:50 + 3:53
7. Kábrtová Iva PEN6350 OK RECO Sport 46:30 + 5:33
8. Kynčlová Dagmar JIL7256 OK Jilemnice 46:42 + 5:45
9. Filipová Ivana SRK7373 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:33 + 6:36
10. Veverková Yveta VAM6452 OOB Vamberk 48:33 + 7:36
11. Prázová Kamila SRK7151 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:37 + 7:40
12. Lamichová Iva PHK6353 OK 99 Hradec Králové 49:24 + 8:27
13. Roudná Eva LPU6554 OK Lokomotiva Pardubice 49:45 + 8:48
14. Kalousová Dana ZAM5951 OB TJ Sokol Žamberk 50:57 + 10:00
15. Pannyová Pavla LTU6550 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 51:00 + 10:03
16. Fenclová Markéta LPU7155 OK Lokomotiva Pardubice 51:15 + 10:18
17. Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 51:37 + 10:40
18. Pokorná Petra JIL7257 OK Jilemnice 51:58 + 11:01
19. Vlachová Hana VRL6251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:37 + 11:40
20. Kolářová Andrea BRU7151 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 53:29 + 12:32
21. Weberová Zuzana PHK6961 OK 99 Hradec Králové 54:05 + 13:08
22. Weisbauerová Blanka LPU6351 OK Lokomotiva Pardubice 54:52 + 13:55
23. Justová Jana PHK6153 OK 99 Hradec Králové 55:48 + 14:51
24. Nožková Dagmar ZAM6251 OB TJ Sokol Žamberk 56:43 + 15:46
25. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 59:01 + 18:04
26. Kokrdová Věra PHK6450 OK 99 Hradec Králové 60:52 + 19:55
27. Douchová Jaroslava SNA7155 TJ START Náchod 60:55 + 19:58
28. Bürgerová Kateřina LPU6755 OK Lokomotiva Pardubice 71:53 + 30:56
29. Kološová Jana LPU6653 OK Lokomotiva Pardubice 73:15 + 32:18
D55C
3.46 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Víchová Ladislava LPU5851 OK Lokomotiva Pardubice 36:33
2. Běhounová Jiřina PHK5651 OK 99 Hradec Králové 39:46 + 3:13
3. Zlesáková Vlasta JIL5362 OK Jilemnice 40:14 + 3:41
4. Langrová Eva SNA5351 TJ START Náchod 45:36 + 9:03
5. Jiřištová Hana JIL6052 OK Jilemnice 45:44 + 9:11
6. Nýdrlová Eva VRL5451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:49 + 11:16
7. Novotná Jiřina LPU5654 OK Lokomotiva Pardubice 49:48 + 13:15
8. Jiranová Alena PHK5351 OK 99 Hradec Králové 50:17 + 13:44
9. Tichá Jiřina DOB6050 KOB Dobruška 52:07 + 15:34
10. Kynčlová Miroslava JIL5851 OK Jilemnice 52:28 + 15:55
11. Panchártková Jitka PHK5951 OK 99 Hradec Králové 56:02 + 19:29
12. Sombotová Alena LTU6151 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:48 + 33:15
Remešová Alena DOB6150 KOB Dobruška DISK
Kalibánová Jiřina NPA5351 SK LOB Nová Paka DISK
Zvěřinová Darina SNA5952 TJ START Náchod DISK
D55D
2.87 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 46:54
2. Klimplová Alena LPU5551 OK Lokomotiva Pardubice 48:21 + 1:27
3. Dusílková Marie SRK5752 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:55 + 2:01
4. Lennerová Eva LPU5653 OK Lokomotiva Pardubice 56:49 + 9:55
5. Nováková Jana NPA5552 SK LOB Nová Paka 57:44 + 10:50
6. Lulayová Věra LPU5651 OK Lokomotiva Pardubice 64:02 + 17:08
D65C
2.87 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubíková Květa LPU4752 OK Lokomotiva Pardubice 43:57
2. Kohoutová Jitřenka UVP4850 Slovan Praha 44:40 + 0:43
3. Kutáčková Stanislava LTU4751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:06 + 3:09
4. Kellnerová Stanislava LPU4950 OK Lokomotiva Pardubice 54:43 + 10:46
5. Lhotská Hana ZAM4651 OB TJ Sokol Žamberk 83:09 + 39:12
Martincová Helena ZAM5051 OB TJ Sokol Žamberk DISK
H10N
1.72 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šafr Vít CHC0901 K.O.B. Choceň 17:40
2. Pleva Stanislav SJC0805 Sportcentrum Jičín 17:49 + 0:09
3. Sychrovský Lukáš SNA0902 TJ START Náchod 18:01 + 0:21
4. Jakubský David SHK0905 OK Slavia Hradec Králové 18:23 + 0:43
5. Maloch David LPU0905 OK Lokomotiva Pardubice 20:02 + 2:22
6. Kutlvašr Vladimír VRL1002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 20:08 + 2:28
7. Šafář Jakub CET1103 TJ Loko Česká Třebová 21:05 + 3:25
8. Cupák Václav Neregistrovaní 22:33 + 4:53
9. Kejval Vojtěch SJC0902 Sportcentrum Jičín 23:49 + 6:09
10. Svejštil Martin ZAM1001 OB TJ Sokol Žamberk 24:55 + 7:15
11. Pavelec Daniel NPA1101 SK LOB Nová Paka 24:59 + 7:19
12. Kunart Lukáš PHK1010 OK 99 Hradec Králové 26:33 + 8:53
13. Jirout Vilém SNA1001 TJ START Náchod 26:57 + 9:17
14. Kárník Štěpán LPU1002 OK Lokomotiva Pardubice 27:33 + 9:53
15. Langr Matyáš KOR0800 OB DDM Kostelec nad Orlicí 27:44 + 10:04
16. Suk Marek LTU0900 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 28:39 + 10:59
17. Volný Matěj SOP0801 OOB TJ Slezan Opava 28:58 + 11:18
18. Havelka Pepča SJC1000 Sportcentrum Jičín 33:43 + 16:03
19. Toužil Lukáš SHK1000 OK Slavia Hradec Králové 33:52 + 16:12
20. Cach Jan LPU0805 OK Lokomotiva Pardubice 35:10 + 17:30
H10C
1.89 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čečka Matěj SHK0901 OK Slavia Hradec Králové 16:31
2. Šípek Daniel LPU0806 OK Lokomotiva Pardubice 17:13 + 0:42
3. Termer Štěpán LTU0800 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:15 + 0:44
4. Pešek Ondřej SJC0802 Sportcentrum Jičín 17:23 + 0:52
5. Frosch Vítek LPU0801 OK Lokomotiva Pardubice 18:06 + 1:35
6. Jelínek František PHK0900 OK 99 Hradec Králové 19:00 + 2:29
7. Novotný Vít PHK0901 OK 99 Hradec Králové 19:35 + 3:04
8. Chrtek Tomáš PHK0804 OK 99 Hradec Králové 19:49 + 3:18
9. Škorpil Marek HOR0900 TJ Jiskra Hořice 20:26 + 3:55
10. Šeps Miroslav SRK0801 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20:57 + 4:26
11. Tuma Lukáš SJC0800 Sportcentrum Jičín 21:48 + 5:17
12. Karásek Šimon SJC0804 Sportcentrum Jičín 22:47 + 6:16
13. Matušinec Jakub PHK0802 OK 99 Hradec Králové 24:10 + 7:39
14. Držka Filip LPU0901 OK Lokomotiva Pardubice 24:34 + 8:03
15. Doucha Tomáš SNA0801 TJ START Náchod 24:39 + 8:08
16. Vanický Viktor KOR0803 OB DDM Kostelec nad Orlicí 26:04 + 9:33
17. Vítek Vojtěch CHT0801 OOB SK Chrast 26:18 + 9:47
18. Kroupa Matyáš LPU0902 OK Lokomotiva Pardubice 27:05 + 10:34
19. Posolda Tomáš SJC0803 Sportcentrum Jičín 28:33 + 12:02
20. Pachel Jiří ZAM0801 OB TJ Sokol Žamberk 30:31 + 14:00
21. Bezvoda Jakub SHK0807 OK Slavia Hradec Králové 36:38 + 20:07
H12C
2.94 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Čihák Jan HOR0601 TJ Jiskra Hořice 24:00
2. Třešňák Matěj JIL0701 OK Jilemnice 25:16 + 1:16
3. Hanuš Filip VRL0604 OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:20 + 1:20
4. Metelka Tomáš PHK0801 OK 99 Hradec Králové 27:18 + 3:18
5. Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 28:11 + 4:11
6. Votoček Michal JIL0601 OK Jilemnice 28:45 + 4:45
7. Matěásko Marek JIL0702 OK Jilemnice 29:04 + 5:04
8. Ticháček Jakub SJC0704 Sportcentrum Jičín 29:08 + 5:08
9. Zrník Tomáš OSN0606 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 29:15 + 5:15
10. Jiroušek Dominik SRK0602 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 29:22 + 5:22
11. Vaníček Jan SJC0705 Sportcentrum Jičín 29:37 + 5:37
12. Lounek Vít KOR0601 OB DDM Kostelec nad Orlicí 30:07 + 6:07
13. Hlaváček Pavel PHK0601 OK 99 Hradec Králové 31:17 + 7:17
14. Horák Filip PHK0701 OK 99 Hradec Králové 31:57 + 7:57
15. Hostinský Matěj LPU0604 OK Lokomotiva Pardubice 32:10 + 8:10
16. Kutáček Ondřej LTU0700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 32:38 + 8:38
17. Vlach František SJC0603 Sportcentrum Jičín 33:00 + 9:00
18. Flos Tomáš LPU0633 OK Lokomotiva Pardubice 33:40 + 9:40
19. Štichhauer Adam LPU0603 OK Lokomotiva Pardubice 35:27 + 11:27
20. Ježek Martin LPU0701 OK Lokomotiva Pardubice 36:04 + 12:04
21. Krejčí Martin KOR0600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:09 + 12:09
22. Schejbal Filip LPU0711 OK Lokomotiva Pardubice 36:10 + 12:10
23. Hanák Matěj LTU0701 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 37:06 + 13:06
24. Šimerda Václav SRK0605 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 40:20 + 16:20
25. Schejbal Matyáš LPU0710 OK Lokomotiva Pardubice 44:26 + 20:26
26. Stach Ondřej JIL0602 OK Jilemnice 44:58 + 20:58
27. Novotný Kamil SJC0600 Sportcentrum Jičín 50:15 + 26:15
28. Kujal Josef PHK0703 OK 99 Hradec Králové 54:18 + 30:18
29. Horkel Antonín LPU0610 OK Lokomotiva Pardubice 54:25 + 30:25
30. Hladký Matěj KOR0700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 57:35 + 33:35
Kubát Vojtěch VRL0701 OOS TJ Spartak Vrchlabí DISK
H12D
2.73 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kurka Antonín SHK0700 OK Slavia Hradec Králové 27:34
2. Buďárek Šimon STH0703 SK Studenec 30:26 + 2:52
3. Vicenec Martin ZAM0601 OB TJ Sokol Žamberk 31:47 + 4:13
4. Horáček Dominik STH0600 SK Studenec 34:10 + 6:36
5. Munzar Jakub LPU0606 OK Lokomotiva Pardubice 38:11 + 10:37
6. Zapletal Tomáš KUO0701 KOB Ústí nad Orlicí 42:30 + 14:56
7. Marek Bořivoj KOR0701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 43:13 + 15:39
8. Kunt Martin ZAM0701 OB TJ Sokol Žamberk 46:40 + 19:06
9. Beneda Vojtěch SHK0703 OK Slavia Hradec Králové 48:52 + 21:18
10. Adamec Matěj ZAM0603 OB TJ Sokol Žamberk 79:11 + 51:37
11. Nedoma Edgar PDY0703 Běhej Poděbrady 79:23 + 51:49
Žák Michal LPU OK Lokomotiva Pardubice DISK
H14C
3.83 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haas Filip LPU0401 OK Lokomotiva Pardubice 28:29
2. Štichhauer Daniel LPU0405 OK Lokomotiva Pardubice 30:09 + 1:40
3. Neumann Matěj PHK0400 OK 99 Hradec Králové 30:43 + 2:14
4. Krpata Michal LPU0403 OK Lokomotiva Pardubice 31:10 + 2:41
5. Černík Adam SHK0404 OK Slavia Hradec Králové 32:07 + 3:38
6. Choutka Matěj NPA0402 SK LOB Nová Paka 35:32 + 7:03
7. Šeps Daniel SRK0504 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:43 + 7:14
8. Šípek Ondřej LPU0505 OK Lokomotiva Pardubice 36:19 + 7:50
9. Fajfer Filip NPA0401 SK LOB Nová Paka 36:41 + 8:12
10. Typlt Tomáš NPA0406 SK LOB Nová Paka 37:09 + 8:40
11. Janků Štěpán SJC0501 Sportcentrum Jičín 37:46 + 9:17
12. Pompach Lukáš PHK0500 OK 99 Hradec Králové 37:58 + 9:29
13. Sedláček David KOR0502 OB DDM Kostelec nad Orlicí 38:32 + 10:03
14. Šedivka Pavel LTU0401 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 39:07 + 10:38
15. Rak Tomáš SHK0400 OK Slavia Hradec Králové 40:35 + 12:06
16. Stohanzl Patrik LPU0510 OK Lokomotiva Pardubice 41:00 + 12:31
17. Dohnálek Tomáš SHK0403 OK Slavia Hradec Králové 41:19 + 12:50
18. Pavelec Matěj NPA0501 SK LOB Nová Paka 41:51 + 13:22
19. Čivrný Jan VRL0501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:55 + 13:26
20. Vitvar Radim SJC0404 Sportcentrum Jičín 43:29 + 15:00
21. Morávek Martin SRK0503 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 44:17 + 15:48
22. Novák Stanislav NPA0404 SK LOB Nová Paka 44:56 + 16:27
23. Pirožek Vojtěch LTU0400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:06 + 17:37
23. Doucha Martin SNA0501 TJ START Náchod 46:06 + 17:37
25. Kolátor Vojtěch HOR0402 TJ Jiskra Hořice 46:16 + 17:47
26. Vališ Vojtěch LPU0512 OK Lokomotiva Pardubice 46:57 + 18:28
27. Málek David PHK0504 OK 99 Hradec Králové 47:16 + 18:47
28. Vodička Igor SOB Olomouc 47:18 + 18:49
29. Čermák Martin PHK0502 OK 99 Hradec Králové 47:33 + 19:04
30. Meier Jakub BRU0501 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 48:32 + 20:03
31. Kurka Jaroslav SHK0501 OK Slavia Hradec Králové 48:40 + 20:11
31. Jakubský Adam SHK0406 OK Slavia Hradec Králové 48:40 + 20:11
33. Pokorný Ondřej JIL0402 OK Jilemnice 50:01 + 21:32
34. Valenta Ondřej JIL0401 OK Jilemnice 51:26 + 22:57
35. Stavrinou David SRK0506 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 51:46 + 23:17
36. Sádovský Jáchym LPU0508 OK Lokomotiva Pardubice 54:30 + 26:01
37. Lazák Jan LTU0500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 55:47 + 27:18
38. Kunt Stanislav ZAM0401 OB TJ Sokol Žamberk 55:55 + 27:26
39. Dvořák Vojtěch LPU0506 OK Lokomotiva Pardubice 55:58 + 27:29
40. Schneidewind Richard HOR0404 TJ Jiskra Hořice 61:57 + 33:28
41. Dvořáček Filip LPU0420 OK Lokomotiva Pardubice 65:17 + 36:48
42. Šíma Matěj CHT0502 OOB SK Chrast 69:34 + 41:05
Růžička Jan SJC0406 Sportcentrum Jičín DISK
Tesař Zdeněk SJC0401 Sportcentrum Jičín DISK
H14D
2.94 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kokrda Adam PHK0503 OK 99 Hradec Králové 32:40
2. Baše Ondřej KOR0503 OB DDM Kostelec nad Orlicí 35:17 + 2:37
3. Hájek Matěj VRL0402 OOS TJ Spartak Vrchlabí 36:54 + 4:14
4. Mühlbach Ivo STH0401 SK Studenec 37:44 + 5:04
5. Hylmar Zdeněk ZAM0504 OB TJ Sokol Žamberk 38:27 + 5:47
6. Marhold Stanislav CHC0402 K.O.B. Choceň 39:41 + 7:01
7. Kokrda Vojtěch PHK0402 OK 99 Hradec Králové 40:04 + 7:24
8. Pulc Ondřej ZAM0505 OB TJ Sokol Žamberk 40:06 + 7:26
9. Molinger Matěj SNA0401 TJ START Náchod 44:25 + 11:45
10. Novák Jakub HOR0407 TJ Jiskra Hořice 44:36 + 11:56
11. Lesák Lukáš ZAM0502 OB TJ Sokol Žamberk 44:42 + 12:02
12. Lacina Marek LPU0511 OK Lokomotiva Pardubice 50:46 + 18:06
13. Ježek Vojtěch LPU0408 OK Lokomotiva Pardubice 52:59 + 20:19
H16C
4.02 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pipek Ondřej LPU0203 OK Lokomotiva Pardubice 27:16
2. Štefan Vít STH0202 SK Studenec 28:05 + 0:49
3. Štregl Matyáš VRL0301 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:38 + 1:22
4. Link Lukáš STH0205 SK Studenec 28:52 + 1:36
5. Vlastník Matouš JIL0201 OK Jilemnice 29:35 + 2:19
6. Waněk Hubert LPU0309 OK Lokomotiva Pardubice 31:34 + 4:18
7. Zemánek Mikuláš SRK0201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 32:54 + 5:38
8. Procinger Jakub VRL0305 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:22 + 6:06
9. Šišma Vojtěch LPU0204 OK Lokomotiva Pardubice 35:08 + 7:52
10. Fejfar Lukáš LPU0310 OK Lokomotiva Pardubice 36:45 + 9:29
11. Vališ Jan LPU0210 OK Lokomotiva Pardubice 38:07 + 10:51
12. Novák Adam LPU0320 OK Lokomotiva Pardubice 38:21 + 11:05
13. Šimek Jakub CHC0303 K.O.B. Choceň 38:45 + 11:29
14. Kroutil Jan KUO0202 KOB Ústí nad Orlicí 40:23 + 13:07
15. Moravec Jan ZAM0205 OB TJ Sokol Žamberk 40:25 + 13:09
16. Šitina Tomáš LTU0300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 41:12 + 13:56
17. Tichý Ondřej KOR0200 OB DDM Kostelec nad Orlicí 46:05 + 18:49
18. Poláček Radim PHK0201 OK 99 Hradec Králové 46:47 + 19:31
19. Krsek Šimon ZAM0204 OB TJ Sokol Žamberk 47:02 + 19:46
20. Pachel Jakub ZAM0202 OB TJ Sokol Žamberk 49:21 + 22:05
21. Váňa Vojtěch LPU0312 OK Lokomotiva Pardubice 50:50 + 23:34
22. Kaška Jan ZAM0301 OB TJ Sokol Žamberk 54:15 + 26:59
23. Filsak Rafael SJC0301 Sportcentrum Jičín 55:46 + 28:30
24. Hladký Filip KOR0300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 62:27 + 35:11
25. Müller Matěj KOR0302 OB DDM Kostelec nad Orlicí 66:42 + 39:26
H18C
4.21 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek Jakub JIL0104 OK Jilemnice 28:47
2. Samek Tomáš PHK0001 OK 99 Hradec Králové 28:54 + 0:07
3. Dostál Jakub VRL0104 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:13 + 1:26
4. Mühlbach Aleš STH0104 SK Studenec 30:59 + 2:12
5. Gottstein Jonáš JIL0107 OK Jilemnice 31:05 + 2:18
6. Koditek Jonáš KUO0101 KOB Ústí nad Orlicí 31:24 + 2:37
7. Karásek Matěj SJC0001 Sportcentrum Jičín 33:12 + 4:25
8. Kynčl Vojtěch JIL0101 OK Jilemnice 34:19 + 5:32
9. Urban Michal KUO0001 KOB Ústí nad Orlicí 36:58 + 8:11
10. Semiginovský Šimon SJC0005 Sportcentrum Jičín 37:36 + 8:49
H21C
6.61 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8194
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Křivda Tomáš CHC9901 K.O.B. Choceň 34:44 8740
2. Roudný Martin LPU0002 OK Lokomotiva Pardubice 38:09 + 3:25 7987
3. Zvěřina Petr LPU8208 OK Lokomotiva Pardubice 38:45 + 4:01 7855
4. Rusin Jan LPU0008 OK Lokomotiva Pardubice 39:40 + 4:56 7653
5. Novotný Tomáš PHK8101 OK 99 Hradec Králové 39:43 + 4:59 7642
6. Volák Ondřej LPU0010 OK Lokomotiva Pardubice 40:19 + 5:35 7510
7. Semrád Ladislav CHC9701 K.O.B. Choceň 40:50 + 6:06 7397
8. Kolín Jan DKP7701 Oddíl OB Kotlářka 41:29 + 6:45 7253
9. Novák Jiří NPA7502 SK LOB Nová Paka 41:39 + 6:55 7217
10. Losman Petr PHK7901 OK 99 Hradec Králové 42:09 + 7:25 7107
11. Palas Jan SJC8507 Sportcentrum Jičín 42:13 + 7:29 7092
12. Drobník Michal SJC8709 Sportcentrum Jičín 42:24 + 7:40 7052
13. Křivda Martin CHC9501 K.O.B. Choceň 42:39 + 7:55 6997
14. Tihon Michal PHK7905 OK 99 Hradec Králové 43:06 + 8:22 6897
15. Panchártek Jan PHK8802 OK 99 Hradec Králové 43:18 + 8:34 6853
16. Švadlena Michal CHC0101 K.O.B. Choceň 44:06 + 9:22 6677
17. Zelenka Tomáš PHK9001 OK 99 Hradec Králové 44:20 + 9:36 6626
18. Šabatka Zdeněk PHK8900 OK 99 Hradec Králové 44:34 + 9:50 6574
19. Držka Štěpán LPU7604 OK Lokomotiva Pardubice 44:35 + 9:51 6571
20. Turczer Petr KSU7945 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 44:48 + 10:04 6523
21. Kadeřávek Petr PHK7605 OK 99 Hradec Králové 45:28 + 10:44 6376
22. Švadlena Pavel CHC7502 K.O.B. Choceň 45:33 + 10:49 6358
23. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 45:51 + 11:07 6292
24. Zalaba Tomáš SJC0101 Sportcentrum Jičín 46:55 + 12:11 6057
25. Zikmund Zdeněk SJC9703 Sportcentrum Jičín 47:04 + 12:20 6024
26. Wohanka Pavel VRL7501 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:15 + 12:31 5984
27. Hrouda Matěj JIL9804 OK Jilemnice 47:50 + 13:06 5855
28. Handl Jindřich SRK9201 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 47:56 + 13:12 5833
29. Vávra Jaroslav LPU7308 OK Lokomotiva Pardubice 48:04 + 13:20 5804
30. Ďoubal Jan DOB8600 KOB Dobruška 48:25 + 13:41 5727
31. Justa Pavel PHK8701 OK 99 Hradec Králové 48:42 + 13:58 5664
32. Fátor Jan DOB7907 KOB Dobruška 48:46 + 14:02 5650
33. Macek Ondřej LPU0209 OK Lokomotiva Pardubice 49:02 + 14:18 5591
34. Zrník Tomáš OSN7118 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 49:47 + 15:03 5426
35. Roudný Václav LPU0001 OK Lokomotiva Pardubice 49:55 + 15:11 5396
36. Antoš Filip NPA8001 SK LOB Nová Paka 50:00 + 15:16 5378
37. Zlámal David SJC9603 Sportcentrum Jičín 50:14 + 15:30 5327
38. Hanzl Tomáš SJC8205 Sportcentrum Jičín 51:20 + 16:36 5084
39. Doucha Jiří SNA7105 TJ START Náchod 51:41 + 16:57 5007
40. Haas Karel LPU7304 OK Lokomotiva Pardubice 52:42 + 17:58 4783
41. Kupka Jaroslav ALB7800 OOB Albrechtice nad Orlicí 52:56 + 18:12 4732
41. Černý Vojtěch JIL9006 OK Jilemnice 52:56 + 18:12 4732
43. Šitina Jakub LTU0001 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 53:03 + 18:19 4706
44. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 53:23 + 18:39 4633
45. Vítek Pavel CHT7501 OOB SK Chrast 53:44 + 19:00 4556
46. Doleček Vojtěch ZAM9903 OB TJ Sokol Žamberk 55:49 + 21:05 4097
47. Vávra Martin HOR9700 TJ Jiskra Hořice 55:57 + 21:13 4068
48. Ježek Vít JIL9903 OK Jilemnice 56:49 + 22:05 3877
49. Veverka Tomáš VAM8401 OOB Vamberk 58:36 + 23:52 3484
50. Polák Vlastimil VRL7702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:40 + 23:56 3470
51. Lauterbach David KUO9802 KOB Ústí nad Orlicí 59:09 + 24:25 3363
52. Jurica Jan LPU9611 OK Lokomotiva Pardubice 59:35 + 24:51 3268
53. Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast 59:44 + 25:00 3235
54. Novák Zdeněk NPA7701 SK LOB Nová Paka 60:02 + 25:18 3169
55. Smutný Šimon VAM9301 OOB Vamberk 60:54 + 26:10 2978
56. Pešan Jan LTU7400 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 61:41 + 26:57 2805
57. Krunčík Pavel SRK8501 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 62:07 + 27:23 2710
58. Kalenský Aleš STH9801 SK Studenec 62:32 + 27:48 2618
59. Klapal Michal VAM8802 OOB Vamberk 62:48 + 28:04 2559
60. Filičko Marek LPU7102 OK Lokomotiva Pardubice 62:50 + 28:06 2552
61. Žák Jan LPU9802 OK Lokomotiva Pardubice 63:08 + 28:24 2486
62. Vaněk Martin CHC9905 K.O.B. Choceň 63:52 + 29:08 2324
63. Klvaňa Milan CHT7500 OOB SK Chrast 64:06 + 29:22 2273
64. Vlastník Šimon JIL9904 OK Jilemnice 65:39 + 30:55 1932
65. Cupák Jiří VRL7201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:27 + 31:43 1756
66. Macl Jan LPU9102 OK Lokomotiva Pardubice 69:27 + 34:43 1095
67. Sourada Tomáš ZAM9902 OB TJ Sokol Žamberk 75:44 + 41:00 0
68. Jiran Miloš VRL9904 OOS TJ Spartak Vrchlabí 82:02 + 47:18 0
Klapal Jan LPU9006 OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
H21D
4.98 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3730
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Zitka Adam LPU8402 OK Lokomotiva Pardubice 42:34 3908
2. Málek Martin 8FX8900 TJ Kobylisy 42:42 + 0:08
3. Komín David PGP7405 SK Praga 44:33 + 1:59 3742
4. Andrš Petr ZAM8401 OB TJ Sokol Žamberk 46:58 + 4:24 3541
5. Procházka Martin LTU8101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 47:29 + 4:55 3497
6. Janeček Tomáš PHK9205 OK 99 Hradec Králové 48:08 + 5:34 3443
7. Nymsa Zdeněk TYN8502 OOB SK Týniště nad Orlicí 49:05 + 6:31 3364
8. Zeman Jaroslav DOB8844 KOB Dobruška 49:41 + 7:07 3314
9. Bolech Filip LPU8602 OK Lokomotiva Pardubice 50:44 + 8:10 3226
10. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 62:55 + 20:21 2209
H35C
5.69 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Filip Libor SRK7101 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 35:57
2. Netopil Libor VAM7401 OOB Vamberk 37:41 + 1:44
3. Vodička Oldřich LPU7715 OK Lokomotiva Pardubice 37:58 + 2:01
4. Vandas Luděk VAM6601 OOB Vamberk 40:47 + 4:50
5. Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 42:31 + 6:34
6. Rusin Jan BRU7601 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 43:42 + 7:45
7. Hladký Viktor VAM8201 OOB Vamberk 44:25 + 8:28
8. Šabatka Petr LPU8106 OK Lokomotiva Pardubice 44:32 + 8:35
9. Novotný Milan PHK6502 OK 99 Hradec Králové 45:27 + 9:30
10. Koblic Jan VAM7601 OOB Vamberk 47:01 + 11:04
11. Pleva Stanislav SJC7601 Sportcentrum Jičín 48:32 + 12:35
12. Macek Martin SNA7106 TJ START Náchod 48:33 + 12:36
13. Korbel Michal CHC7703 K.O.B. Choceň 48:43 + 12:46
14. Belej Jiří LPU7421 OK Lokomotiva Pardubice 49:05 + 13:08
15. Tesař Zdeněk SJC7401 Sportcentrum Jičín 49:28 + 13:31
16. Chrást Tomáš STH7401 SK Studenec 50:11 + 14:14
17. Kejval Jaromír SJC7300 Sportcentrum Jičín 51:52 + 15:55
18. Štregl Tomáš VRL7406 OOS TJ Spartak Vrchlabí 52:27 + 16:30
19. Vančura Martin ASU8049 Magnus Orienteering 54:05 + 18:08
20. Kolář Zdeněk BRU7101 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 55:20 + 19:23
21. Ježek Vladimír LPU7311 OK Lokomotiva Pardubice 55:28 + 19:31
22. Kutlvašr Ruda VRL7601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:41 + 21:44
23. Sychrovský Martin SNA7601 TJ START Náchod 58:10 + 22:13
24. Volák Pavel BRU7001 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 58:26 + 22:29
25. Kunt Stanislav ZAM7401 OB TJ Sokol Žamberk 60:22 + 24:25
26. Froš Štěpán LPU7309 OK Lokomotiva Pardubice 69:09 + 33:12
Fukátko Jan LPU8105 OK Lokomotiva Pardubice DISK
Morávek Martin SRK7701 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. DISK
H35D
4.77 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kárník Jan LPU7811 OK Lokomotiva Pardubice 33:49
2. Zemánek Miroslav SRK7401 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:24 + 9:35
3. Kašpar Václav TYN7001 OOB SK Týniště nad Orlicí 44:46 + 10:57
4. Šimek Jiří CHC7901 K.O.B. Choceň 45:44 + 11:55
4. Odvody Zdeněk LPU8206 OK Lokomotiva Pardubice 45:44 + 11:55
6. Šafář Miroslav CET7001 TJ Loko Česká Třebová 47:09 + 13:20
7. Műller Kamil TYN7500 OOB SK Týniště nad Orlicí 47:12 + 13:23
8. Jakubec Petr SJC8106 Sportcentrum Jičín 47:33 + 13:44
9. Nekvapil Ondřej LPU7403 OK Lokomotiva Pardubice 48:49 + 15:00
10. Melichar Igor PHK6504 OK 99 Hradec Králové 49:43 + 15:54
11. Panáček Aleš NNN Neregistrovaní 52:37 + 18:48
12. Trlida Vratislav LPU7516 OK Lokomotiva Pardubice 53:07 + 19:18
13. Šafr Jiří CHC7706 K.O.B. Choceň 53:26 + 19:37
14. Dvořáček Pavel LPU7608 OK Lokomotiva Pardubice 53:54 + 20:05
15. Čapek Miroslav PHK7603 OK 99 Hradec Králové 53:59 + 20:10
16. Adamovský Michal TYN7200 OOB SK Týniště nad Orlicí 54:32 + 20:43
17. Sršeň Tomáš VAM8001 OOB Vamberk 55:26 + 21:37
18. Hanl Vratislav SRK7402 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 55:30 + 21:41
19. Meier Jiří BRU7400 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 57:42 + 23:53
20. Hladký Tomáš KOR7600 OB DDM Kostelec nad Orlicí 57:51 + 24:02
21. Šišma Pavel TYN6901 OOB SK Týniště nad Orlicí 58:19 + 24:30
22. Marek Robert KOR7700 OB DDM Kostelec nad Orlicí 59:33 + 25:44
23. Šnokhous Jan SJC8002 Sportcentrum Jičín 60:36 + 26:47
24. Koutný Pavel PHK7108 OK 99 Hradec Králové 61:37 + 27:48
25. Frosch Petr LPU7514 OK Lokomotiva Pardubice 61:49 + 28:00
26. Stavrinou Marios SRK7901 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 67:24 + 33:35
27. Hanuš Vladimír VRL7508 OOS TJ Spartak Vrchlabí 71:26 + 37:37
28. Jakubský Radek SHK7603 OK Slavia Hradec Králové 73:10 + 39:21
29. Zlesák Ondřej JIL7601 OK Jilemnice 75:52 + 42:03
30. Macek Pavel LPU7517 OK Lokomotiva Pardubice 80:25 + 46:36
31. Daněk Petr TYN7900 OOB SK Týniště nad Orlicí 81:31 + 47:42
H45C
4.81 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sokolář Zdeněk SNA7201 TJ START Náchod 37:56
2. Vávra Radek HOR6301 TJ Jiskra Hořice 38:30 + 0:34
3. Vávra Martin HOR6302 TJ Jiskra Hořice 38:55 + 0:59
4. Fencl Jiří LPU6301 OK Lokomotiva Pardubice 39:30 + 1:34
5. Vlastník Zdeněk JIL6901 OK Jilemnice 39:56 + 2:00
6. Křivda Ivan CHC6701 K.O.B. Choceň 40:03 + 2:07
7. Chvátil Jiří PHK7200 OK 99 Hradec Králové 40:49 + 2:53
8. Půlpán Roman CHC6501 K.O.B. Choceň 41:32 + 3:36
9. Trejtnar Pavel KUN5801 TJ Sokol Kunvald 41:34 + 3:38
10. Fencl Petr LPU6901 OK Lokomotiva Pardubice 41:47 + 3:51
11. Slavík Pavel SNA7349 TJ START Náchod 43:38 + 5:42
12. Metelka Pavel PHK6800 OK 99 Hradec Králové 43:50 + 5:54
13. Bendák Petr LTU6500 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 43:56 + 6:00
14. Cichý David PHK7001 OK 99 Hradec Králové 44:40 + 6:44
15. Mutinský Viktor KUO6501 KOB Ústí nad Orlicí 46:50 + 8:54
16. Kubát Miroslav VRL6701 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:15 + 11:19
17. Faltejsek Pavel PHK7003 OK 99 Hradec Králové 50:15 + 12:19
18. Brancuský Zdeněk LPU6803 OK Lokomotiva Pardubice 50:26 + 12:30
19. Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 50:32 + 12:36
20. Jakeš Josef TYN6501 OOB SK Týniště nad Orlicí 50:44 + 12:48
21. Dvořák Luboš LPU6801 OK Lokomotiva Pardubice 53:19 + 15:23
22. Růžička Ivan PHK6702 OK 99 Hradec Králové 55:09 + 17:13
23. Petržela Pavel LTU6301 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 56:17 + 18:21
24. Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 66:01 + 28:05
Ježek Zdenek JIL7301 OK Jilemnice DISK
Chmelař Pavel SHK6402 OK Slavia Hradec Králové 47:10 + 9:14
H45D
4.11 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mikyska Alan VAM7149 OOB Vamberk 37:59
2. Zamouřil Petr PHK6808 OK 99 Hradec Králové 39:40 + 1:41
3. Fridrich Petr NPA7303 SK LOB Nová Paka 40:26 + 2:27
4. Kadaník Libor PHK7204 OK 99 Hradec Králové 41:26 + 3:27
5. Řehák Pavel SJC6001 Sportcentrum Jičín 42:49 + 4:50
6. Čihák Petr HOR6900 TJ Jiskra Hořice 42:54 + 4:55
7. Cinkan Zdeněk LPU6201 OK Lokomotiva Pardubice 43:52 + 5:53
8. Molinger Luděk SNA7249 TJ START Náchod 44:33 + 6:34
9. Jelínek Roman CHC6301 K.O.B. Choceň 44:57 + 6:58
10. Hanuš Karel HOS6701 TJ Tatran Hostinné 45:38 + 7:39
11. Marhold Stanislav CHC6603 K.O.B. Choceň 46:28 + 8:29
12. Vychodil Tomáš SHK6301 OK Slavia Hradec Králové 47:23 + 9:24
13. Zákravský Zdeněk SNA5702 TJ START Náchod 47:25 + 9:26
14. Semrád Pavel CHC6602 K.O.B. Choceň 47:33 + 9:34
15. Rücker Petr HOR6500 TJ Jiskra Hořice 48:51 + 10:52
16. Hanuš Pavel LTU6501 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:22 + 12:23
17. Ptáček Miloš BRU7000 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 50:29 + 12:30
18. Imlauf Martin SNA6301 TJ START Náchod 51:50 + 13:51
19. Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 51:57 + 13:58
20. Langr Stanislav SNA5403 TJ START Náchod 52:14 + 14:15
21. Rusz Roman KUN7201 TJ Sokol Kunvald 53:42 + 15:43
22. Vach Vladimír KOR6900 OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:16 + 16:17
23. Hanč Jaroslav VRL6702 OOS TJ Spartak Vrchlabí 54:48 + 16:49
24. Lux Zdeněk KUN6201 TJ Sokol Kunvald 55:38 + 17:39
25. Dudášek Karel DOB7001 KOB Dobruška 56:04 + 18:05
26. Dostál Dalibor VRL7308 OOS TJ Spartak Vrchlabí 57:08 + 19:09
27. Cibulka Radek LPU7107 OK Lokomotiva Pardubice 60:39 + 22:40
28. Gernert Alan JIL7001 OK Jilemnice 62:34 + 24:35
29. Vojtěch Libor HOR7303 TJ Jiskra Hořice 62:58 + 24:59
30. Hnyk Petr SNA5701 TJ START Náchod 63:43 + 25:44
31. Jirák Stanislav LPU6304 OK Lokomotiva Pardubice 64:28 + 26:29
32. Záveský Richard CET6301 TJ Loko Česká Třebová 66:52 + 28:53
33. Justa Jaromír PHK6101 OK 99 Hradec Králové 69:24 + 31:25
34. Tichý Pavel KOR6801 OB DDM Kostelec nad Orlicí 78:53 + 40:54
35. Hájek Tibor VRL7202 OOS TJ Spartak Vrchlabí 119:27 + 81:28
Waněk Hubert LPU6506 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H55C
4.08 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 TJ Jiskra Hořice 33:51
2. Farář Václav LPU5201 OK Lokomotiva Pardubice 35:38 + 1:47
3. Fikejs Vladimír ZAM5702 OB TJ Sokol Žamberk 36:00 + 2:09
4. Zeman Jaroslav SJI5901 OK Jihlava 37:36 + 3:45
5. Kalibán Jaroslav NPA5101 SK LOB Nová Paka 37:52 + 4:01
6. Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 38:08 + 4:17
7. Juračka Vojtěch LPU5404 OK Lokomotiva Pardubice 40:13 + 6:22
8. Tichý Boris DOB5500 KOB Dobruška 41:18 + 7:27
9. Erlebach Josef JIL5201 OK Jilemnice 42:00 + 8:09
10. Grundman Martin CHC5801 K.O.B. Choceň 44:30 + 10:39
11. Novotný Miroslav LPU5905 OK Lokomotiva Pardubice 44:47 + 10:56
12. Kološ Oldřich LPU6003 OK Lokomotiva Pardubice 45:05 + 11:14
13. Sombota Jiří LTU5901 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 46:11 + 12:20
13. Štěrba Pavel LPU5408 OK Lokomotiva Pardubice 46:11 + 12:20
15. Beneš Josef SJC5801 Sportcentrum Jičín 48:33 + 14:42
16. Čivrný Pavel VRL6306 OOS TJ Spartak Vrchlabí 49:37 + 15:46
17. Hanč Pavel VRL5601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:15 + 17:24
18. Kynčl Stanislav JIL5401 OK Jilemnice 52:03 + 18:12
19. Vydra Pavel PEN6200 OK RECO Sport 53:54 + 20:03
20. Černý Petr ALB6000 OOB Albrechtice nad Orlicí 55:27 + 21:36
21. Třasák Milan LPU5206 OK Lokomotiva Pardubice 56:01 + 22:10
22. Tůma Miloš DOB5600 KOB Dobruška 56:26 + 22:35
23. Mrštík Václav LPU5002 OK Lokomotiva Pardubice 58:08 + 24:17
24. Janeba Petr CHC6001 K.O.B. Choceň 63:39 + 29:48
25. Andrš Milan ZAM5801 OB TJ Sokol Žamberk 73:16 + 39:25
Knap Jan LPU5101 OK Lokomotiva Pardubice DISK
H55D
3.86 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 39:28
2. Vícha Vladimír LPU5801 OK Lokomotiva Pardubice 41:18 + 1:50
3. Karel Miloš JIL6004 OK Jilemnice 44:02 + 4:34
4. Sáňka Bedřich LPU5102 OK Lokomotiva Pardubice 44:04 + 4:36
5. Lulay Miloš LPU5502 OK Lokomotiva Pardubice 44:15 + 4:47
6. Klimpl Petr LPU5401 OK Lokomotiva Pardubice 47:35 + 8:07
7. Fridrich Jaroslav LPU4501 OK Lokomotiva Pardubice 48:32 + 9:04
8. Junek Petr STH5501 SK Studenec 50:09 + 10:41
9. Krejčí Jaroslav LTU5801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:32 + 11:04
10. Čermák Libor PHK5600 OK 99 Hradec Králové 51:30 + 12:02
11. Dvořák Vladimír LPU6004 OK Lokomotiva Pardubice 52:19 + 12:51
12. Souček Pavel PHK5503 OK 99 Hradec Králové 54:39 + 15:11
13. Hostinský Jiří LPU5501 OK Lokomotiva Pardubice 67:58 + 28:30
14. Beňo Miroslav TYN5301 OOB SK Týniště nad Orlicí 68:30 + 29:02
Volný Jiří SOP5601 OOB TJ Slezan Opava DISK
H65C
3.35 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Farář Jaroslav VRL5002 OOS TJ Spartak Vrchlabí 34:36
2. Čípa Jiří CET5002 TJ Loko Česká Třebová 37:43 + 3:07
3. Švadlena Jiří CHC4601 K.O.B. Choceň 38:16 + 3:40
4. Vondrouš Jaroslav PHK5201 OK 99 Hradec Králové 40:43 + 6:07
5. Hrobař Rudolf SRK4702 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 43:26 + 8:50
6. Rejmont Milan LTU4801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:08 + 9:32
7. Knobloch Jindřich VRL4901 OOS TJ Spartak Vrchlabí 44:42 + 10:06
8. Šroler Zdeněk KUN5201 TJ Sokol Kunvald 45:57 + 11:21
9. Stárek Jiří SRK5002 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 48:35 + 13:59
10. Novák Karel NPA5001 SK LOB Nová Paka 54:22 + 19:46
11. Procházka Jiří LTU4802 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 69:07 + 34:31
12. Pohl Zdeněk SRK5301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 70:21 + 35:45
H70C
2.80 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 Sportcentrum Jičín 33:11
2. Bílek Vratislav SJC4801 Sportcentrum Jičín 33:38 + 0:27
3. Šponar Josef ZAM4701 OB TJ Sokol Žamberk 35:26 + 2:15
4. Seidl Karel SRK4301 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 38:30 + 5:19
5. Tobiška Václav ZAM4401 OB TJ Sokol Žamberk 38:31 + 5:20
6. Springer Michal PHK4601 OK 99 Hradec Králové 40:53 + 7:42
7. Kohout Tomáš UVP3700 Slovan Praha 44:35 + 11:24
8. Sokolář Zdeněk SNA4501 TJ START Náchod 45:42 + 12:31
9. Mikulecký Jan PHK3801 OK 99 Hradec Králové 46:44 + 13:33
10. Novotný František PHK4801 OK 99 Hradec Králové 47:37 + 14:26
11. Vykysalý František PHK3002 OK 99 Hradec Králové 52:49 + 19:38
12. Málek Josef LPU3901 OK Lokomotiva Pardubice 55:29 + 22:18
13. Čepelka Petr LPU4701 OK Lokomotiva Pardubice 55:52 + 22:41
14. Jiran Václav PHK4701 OK 99 Hradec Králové 65:07 + 31:56
15. Weber Petr PHK3901 OK 99 Hradec Králové 66:28 + 33:17
16. Vávra Jaroslav LPU4601 OK Lokomotiva Pardubice 77:44 + 44:33
HDR
1.68 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pešek Matěj SJC1002 Sportcentrum Jičín 15:19
2. Šimek Vojtěch CHC1002 K.O.B. Choceň 16:10 + 0:51
3. Posolda Lukáš SJC1100 Sportcentrum Jičín 16:38 + 1:19
4. Komín Matyáš DKL0901 KOB Kladno 17:22 + 2:03
5. Samler Ondřej Neregistrovaní 17:30 + 2:11
5. Novotný Kryštof PHK1002 OK 99 Hradec Králové 17:30 + 2:11
7. Samlerová Adéla Neregistrovaní 18:24 + 3:05
8. Kraus Jan SJC1003 Sportcentrum Jičín 18:43 + 3:24
9. Kraus Vojta SJC1303 Sportcentrum Jičín 18:54 + 3:35
10. Zvěřinová Nina LPU1253 OK Lokomotiva Pardubice 19:02 + 3:43
11. Dočkal Tadeáš NER 19:04 + 3:45
12. Antoš Vítek HDR Neregistrovaní 19:19 + 4:00
13. Novák Michal ZAM1101 OB TJ Sokol Žamberk 19:57 + 4:38
14. Jakubská Lucie SHK1250 OK Slavia Hradec Králové 20:18 + 4:59
15. Šiler Štěpán Běhej Poděbrady 20:23 + 5:04
16. Pozdílková Káťa OK 99 Hradec Králové 21:02 + 5:43
17. Besedová Magdaléna CHT1251 OOB SK Chrast 21:28 + 6:09
18. Netopilová Simona OOB Vamberk 21:32 + 6:13
19. Kárníková Alžběta LPU1354 OK Lokomotiva Pardubice 22:34 + 7:15
20. Domin Ondřej LPU OK Lokomotiva Pardubice 22:49 + 7:30
21. Gottstein Matouš JIL0901 OK Jilemnice 22:55 + 7:36
22. Šimková Lucie SK Studenec 23:02 + 7:43
23. Horáková Eliška 2UX1150 Horáková 23:43 + 8:24
24. Janďourková Johanka NNN Neregistrovaní 23:54 + 8:35
25. Liška Viktor OK 99 Hradec Králové 24:15 + 8:56
26. Michl Štěpán OOS TJ Spartak Vrchlabí 24:17 + 8:58
27. Zitková Markéta LPU1251 OK Lokomotiva Pardubice 24:30 + 9:11
28. Samlerová Jolana Neregistrovaní 25:14 + 9:55
29. Hostinská Barbora OK Lokomotiva Pardubice 25:21 + 10:02
30. Hepnerová Tereza SHK1150 OK Slavia Hradec Králové 25:59 + 10:40
31. Kay Leila LPU1155 OK Lokomotiva Pardubice 26:04 + 10:45
32. Jansová Lenka BRU1050 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 26:15 + 10:56
33. Brinkmanová Nela SHK1152 OK Slavia Hradec Králové 26:20 + 11:01
34. Říčař Viktor OK 99 Hradec Králové 26:34 + 11:15
35. Teplý Martin NNN Neregistrovaní 26:50 + 11:31
36. Teplý Lukáš NNN Neregistrovaní 26:51 + 11:32
37. Schmidtová Eva VRL1251 OOS TJ Spartak Vrchlabí 27:29 + 12:10
38. Šlesingerová Nela KOB Ústí nad Orlicí 27:32 + 12:13
39. Mojžíšová Nela PHK1053 OK 99 Hradec Králové 27:37 + 12:18
40. Daněk Tomáš TYN0900 OOB SK Týniště nad Orlicí 28:06 + 12:47
41. Bucharová Marie VRL0954 OOS TJ Spartak Vrchlabí 28:19 + 13:00
42. Nymsa Matyáš OOB SK Týniště nad Orlicí 28:40 + 13:21
43. Nymsová Marie OOB SK Týniště nad Orlicí 28:44 + 13:25
44. Mornštejnová Natálie NNN Neregistrovaní 29:12 + 13:53
45. Jirout Jáchym SNA1201 TJ START Náchod 29:21 + 14:02
46. Sychrovský Tomáš SNA1102 TJ START Náchod 30:04 + 14:45
47. Kroupová Anna LPU1154 OK Lokomotiva Pardubice 30:15 + 14:56
48. Dvořáková Marie LPU1452 OK Lokomotiva Pardubice 30:25 + 15:06
49. Snopek Vítek NER 30:30 + 15:11
50. Smith Laura VRL1152 OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:32 + 15:13
51. Kubíková Adéla OK Lokomotiva Pardubice 30:43 + 15:24
52. Bek Josef NER 30:50 + 15:31
53. Korbelová Eliška K.O.B. Choceň 30:54 + 15:35
54. Jirásková Julie LPU1352 OK Lokomotiva Pardubice 30:56 + 15:37
55. Stohanzlová Vilma LPU1551 OK Lokomotiva Pardubice 31:12 + 15:53
56. Šafář Honza CET TJ Loko Česká Třebová 31:16 + 15:57
57. Volf Kryštof SRK1300 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 31:19 + 16:00
58. Pavelková Kateřina LPU OK Lokomotiva Pardubice 32:00 + 16:41
59. Odvodyová Nikola LPU1252 OK Lokomotiva Pardubice 32:07 + 16:48
60. Macek Vojtěch SNA0901 TJ START Náchod 32:39 + 17:20
61. Šarman Vojta JIL OK Jilemnice 32:53 + 17:34
62. Langrová Tereza KOR1250 OB DDM Kostelec nad Orlicí 33:00 + 17:41
63. Neyrinck Nina VSP1350 USK Praha 33:18 + 17:59
64. Kutlvašrová Marta VRL1451 OOS TJ Spartak Vrchlabí 33:25 + 18:06
65. Pompach Tobiáš PHK OK 99 Hradec Králové 33:53 + 18:34
66. Hrobařová Lenka Magnus Orienteering 34:38 + 19:19
67. Hrnčíř Marek SNA0802 TJ START Náchod 35:16 + 19:57
68. Macek Dan LPU1104 OK Lokomotiva Pardubice 35:30 + 20:11
69. Korbelová Tereza K.O.B. Choceň 35:47 + 20:28
70. Hamáček Jan SK Studenec 35:52 + 20:33
71. Matoušková Mája OK 99 Hradec Králové 36:48 + 21:29
72. Mojžíš Radovan PHK OK 99 Hradec Králové 36:50 + 21:31
73. Liška Albert OK 99 Hradec Králové 38:12 + 22:53
74. Fenclová Zuzana LPU1454 OK Lokomotiva Pardubice 40:38 + 25:19
75. Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 41:12 + 25:53
76. Janatová Anežka Ulita-HOBRA Orienteering Broum 44:27 + 29:08
77. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 45:19 + 30:00
78. Stejskalová Eliška NER 47:53 + 32:34
79. Polák Vlastimil VRL1001 OOS TJ Spartak Vrchlabí 47:58 + 32:39
80. Poláková Gabriela VRL1351 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:15 + 32:56
81. Cichý Marek OK 99 Hradec Králové 51:02 + 35:43
82. Mandlíková Leontýnka SHK OK Slavia Hradec Králové 51:29 + 36:10
83. Bláhová Klárka SHK OK Slavia Hradec Králové 51:33 + 36:14
84. Choutková Naďa NNN Neregistrovaní 52:07 + 36:48
85. Jakubec Jan SJC Sportcentrum Jičín 58:51 + 43:32
86. Zahradník Václav SJC1200 Sportcentrum Jičín 70:49 + 55:30
87. Matrasová Marie, Štěpán CHT1451 OOB SK Chrast 108:54 + 93:35
Chrtek Jan OK 99 Hradec Králové DISK
Macek Matěj SNA1202 TJ START Náchod DISK
P
3.09 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuneš Vojtěch HOR0200 TJ Jiskra Hořice 28:25
2. Malý Evžen ml. JIL0301 OK Jilemnice 28:26 + 0:01
3. Balcar Jiří SNA0301 TJ START Náchod 29:15 + 0:50
4. Kubeček Štěpán LIP7600 SOS Mamuti z Lipovky 30:05 + 1:40
5. Kynčl Stanislav JIL6401 OK Jilemnice 30:53 + 2:28
6. Růžička Daniel KOR9000 OB DDM Kostelec nad Orlicí 31:47 + 3:22
7. Zahradník Jan OB DDM Kostelec nad Orlicí 32:05 + 3:40
8. Zurynek Pavel NER 32:40 + 4:15
9. Neyrinck Noel VSP7012 USK Praha 32:59 + 4:34
10. Lapáček Jiří SHK6600 OK Slavia Hradec Králové 33:20 + 4:55
11. Choutka Zbyněk NNN Neregistrovaní 34:06 + 5:41
12. Krejčí Milan KOR7400 OB DDM Kostelec nad Orlicí 34:16 + 5:51
13. Příkazská Petra 74C7600 NER 34:37 + 6:12
14. Machová Gabriela NER 34:47 + 6:22
15. Sedloňová Aneta SNA TJ START Náchod 35:07 + 6:42
16. Lapáčková Soňa SHK7651 OK Slavia Hradec Králové 35:21 + 6:56
17. Lacina Martin LPU7105 OK Lokomotiva Pardubice 35:27 + 7:02
18. Molingerová Pavlína SNA7951 TJ START Náchod 36:45 + 8:20
19. Mattivová Světlana SJC Sportcentrum Jičín 37:09 + 8:44
20. Mojžíš Robert PHK OK 99 Hradec Králové 39:22 + 10:57
21. Rychlíková Blanka OOS TJ Spartak Vrchlabí 39:28 + 11:03
22. Brumlichová Kristýna NPA0351 SK LOB Nová Paka 39:38 + 11:13
23. Stejkalová Lucie NER 39:41 + 11:16
24. Stará Marta LPU7557 OK Lokomotiva Pardubice 39:45 + 11:20
24. Bek David NER 39:45 + 11:20
26. Kunešová Petra HOR7650 TJ Jiskra Hořice 40:23 + 11:58
27. Baše Petr KOR7701 OB DDM Kostelec nad Orlicí 41:00 + 12:35
28. Krunčíková Kateřina SRK8751 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 42:03 + 13:38
29. Kubín Jan HOR7400 TJ Jiskra Hořice 42:23 + 13:58
30. Nedomová Iva PDY7851 Běhej Poděbrady 42:24 + 13:59
30. Lacina Jindřich LPU0211 OK Lokomotiva Pardubice 42:24 + 13:59
32. Zákravská Hana SNA TJ START Náchod 43:47 + 15:22
33. Rufferová Iva SNA5052 TJ START Náchod 44:06 + 15:41
34. Rybář Oleg LTU7801 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 44:32 + 16:07
35. Kubečková Terezie LIP7650 SOS Mamuti z Lipovky 45:29 + 17:04
36. Dachovský Radovan 49C6900 Tempo Malšovice 46:29 + 18:04
37. Vých Luboš KOR7300 OB DDM Kostelec nad Orlicí 47:31 + 19:06
38. Růžková Kamila LPU7560 OK Lokomotiva Pardubice 47:40 + 19:15
39. Věříšová Lenka LPU OK Lokomotiva Pardubice 49:07 + 20:42
40. Sedloň Josef SNA TJ START Náchod 50:13 + 21:48
41. Růžek Tomáš NNN Neregistrovaní 50:40 + 22:15
42. Vanický Richard KOR0303 OB DDM Kostelec nad Orlicí 51:59 + 23:34
43. Rückerová Věra HOR7450 TJ Jiskra Hořice 54:14 + 25:49
44. Zapletal Michal KOB Ústí nad Orlicí 54:23 + 25:58
45. Ehlová Iva SRK3951 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 54:32 + 26:07
46. Doležalová Jana NER 54:52 + 26:27
47. Levrincová Petra NNN Neregistrovaní 55:15 + 26:50
48. Rusz Rostislav TJ Sokol Kunvald 56:10 + 27:45
49. Kubíková Irena OK Lokomotiva Pardubice 59:05 + 30:40
50. Hrušová Dagmar PHK8050 OK 99 Hradec Králové 60:59 + 32:34
51. Malá Marie LPU4753 OK Lokomotiva Pardubice 62:40 + 34:15
52. Filipová Lucie SRK0351 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 65:03 + 36:38
53. Landovská Radka SJC Sportcentrum Jičín 66:51 + 38:26
54. Lounek Jaroslav KOR6901 OB DDM Kostelec nad Orlicí 67:38 + 39:13
55. Michlová Eliška OOS TJ Spartak Vrchlabí 70:27 + 42:02
56. Janata Vojtěch Ulita-HOBRA Orienteering Broum 73:28 + 45:03
57. Věříšová Lucie LPU OK Lokomotiva Pardubice 74:44 + 46:19
58. Hammová Dita KOR7050 OB DDM Kostelec nad Orlicí 75:13 + 46:48
59. Posejpal Kryštof Ulita-HOBRA Orienteering Broum 75:18 + 46:53
60. Šlesingerová Jitka KOB Ústí nad Orlicí 76:04 + 47:39
61. Procingerová Ilona VRL7053 OOS TJ Spartak Vrchlabí 76:15 + 47:50
62. Beneda Jan OK Slavia Hradec Králové 79:35 + 51:10
63. Hrdová Blanka Neregistrovaní 84:20 + 55:55
64. Smrčková Olga LPU6055 OK Lokomotiva Pardubice 85:09 + 56:44
65. Tomášová Majda SRK6753 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 100:08 + 71:43
66. Tomášová Petra SRK0556 SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 100:09 + 71:44
T
4.69 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jiran Jan PHK7701 OK 99 Hradec Králové 33:33
2. Šimek Petr NNN Neregistrovaní 37:41 + 4:08
3. Švarc Jiří TUR6204 OOB TJ Turnov 38:25 + 4:52
4. Zahradník Jakub SJC8604 Sportcentrum Jičín 44:05 + 10:32
5. Kunart Tomáš PHK7205 OK 99 Hradec Králové 44:52 + 11:19
6. Růžička Karel PHK9502 OK 99 Hradec Králové 45:01 + 11:28
7. Věříš Jan LPU7103 OK Lokomotiva Pardubice 47:24 + 13:51
8. Komárková Lucie LTU7851 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 50:21 + 16:48
9. Ranďák Karel NNN Neregistrovaní 51:20 + 17:47
10. Kavalírová Kateřina PHK6756 OK 99 Hradec Králové 51:48 + 18:15
11. Sokolová Tereza NER 52:01 + 18:28
12. Tihonová Martina PHK8651 OK 99 Hradec Králové 52:04 + 18:31
13. Žák Michal LPU0003 OK Lokomotiva Pardubice 52:51 + 19:18
14. Sodomková Andrea NER 54:09 + 20:36
15. Věříš Michal NER 55:23 + 21:50
16. Kolář Radek BRU6901 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 55:42 + 22:09
17. Švarc Lukáš NER 56:47 + 23:14
18. Skalka Michal LTU6700 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 58:22 + 24:49
19. Klampfl Pavel NER 60:14 + 26:41
20. Doležal Jiří NER 61:03 + 27:30
21. Čapková Petra PHK7850 OK 99 Hradec Králové 61:15 + 27:42
22. Švarc Tomáš NER 61:57 + 28:24
23. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:23 + 28:50
24. Zelenková Lenka 3IX6150 Zelenkovi 63:01 + 29:28
25. Kuchyňka Pavel NER 63:45 + 30:12
26. Novotný Petr 5CZ7300 Dukla Blansko 65:04 + 31:31
27. Fejfar Libor NER 65:42 + 32:09
28. Švarcová Lenka TUR6457 OOB TJ Turnov 68:22 + 34:49
29. Mornštejn Roman NNN Neregistrovaní 68:51 + 35:18
30. Jireš František 3IX5900 Zelenkovi 71:43 + 38:10
31. Příkazský Jakub PHK8000 OK 99 Hradec Králové 78:34 + 45:01
32. Lohrová Jarmila SCP4650 OK Sparta Praha 88:01 + 54:28
Sokol Milan NER DISK