Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D21L

Datum:
08.04.2018
Místo konání:
Malíkovice
Pořadatel:
DKL - KOB Kladno
Mapa:
Humniště
Ředitel závodu:
Vinš Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Cabrnoch Jiří - R1
Stavitel tratí:
Vinš Pavel - R3
JURY:
Novák Miloš, Hrdličková Ludmila, Komersová Jana
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest a jury nemusela být svolána.Hlavní rozhodčí shledal závod regulérním a schválil jej v plném rozsahu.
D21L
6.90 km, 160 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8487
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Baldrianová Barbora VSP7850 USK Praha 54:21 8723
2. Vyhnálková Barbora RIC9850 OB Říčany 54:52 + 0:31 8645
3. Mullis Katerina DKP7753 Oddíl OB Kotlářka 58:30 + 4:09 8093
4. Hlubucková Kristyna KAM9551 OK Kamenice 62:44 + 8:23 7451
5. Voltrová Alena ROZ9951 OK Roztoky 62:54 + 8:33 7425
6. Petránová Jana SCP7555 OK Sparta Praha 65:24 + 11:03 7046
7. Kohlová Zuzana KPY8852 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:23 + 15:02 6441
8. Kettnerová Dana KAM8952 OK Kamenice 72:35 + 18:14 5955
9. Králová Vanda BZP8750 Báječné ženy v orientačním běhu 74:11 + 19:50 5712
10. Albrechtová Iveta KAM9950 OK Kamenice 74:13 + 19:52 5707
11. Albrechtová Eva KAM7850 OK Kamenice 74:23 + 20:02 5682
12. Zimmerová Katerina KAM9850 OK Kamenice 77:36 + 23:15 5194
13. Horová Magda VSP5450 USK Praha 78:10 + 23:49 5108
14. Bartalosová Jana PGP8154 SK Praga 78:39 + 24:18 5034
15. Procházková Zuzana KPY8650 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 79:25 + 25:04 4918
16. Skarková Katerina PGP9955 SK Praga 80:39 + 26:18 4731
17. Cerná Eliska SCP9050 OK Sparta Praha 82:51 + 28:30 4397
18. Kudrnácová Lucie HCE8850 TJ Hostivice 83:04 + 28:43 4364
19. Janovská Petra PGP7355 SK Praga 85:20 + 30:59 4020
20. Marková Anna LBE9250 TJ Lokomotiva Beroun 87:08 + 32:47 3746
21. Olhavová Hana ASU9199 Magnus Orienteering 87:34 + 33:13 3681
22. Mikulásová Helena PGP9353 SK Praga 91:16 + 36:55 3119
23. Karasová Jana FSP6153 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 101:07 + 46:46 1624
24. Zajícová Katerina ROZ9553 OK Roztoky 101:18 + 46:57 1596
25. Tloustová Eva SCP6950 OK Sparta Praha 123:22 + 69:01 0
Plochová Dominika DKP8651 Oddíl OB Kotlářka DISK 0
Svobodová Jitka VSP7450 USK Praha DISK 0