Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D35L

Datum:
08.04.2018
Místo konání:
Malíkovice
Pořadatel:
DKL - KOB Kladno
Mapa:
Humniště
Ředitel závodu:
Vinš Pavel - R3
Hlavní rozhodčí:
Cabrnoch Jiří - R1
Stavitel tratí:
Vinš Pavel - R3
JURY:
Novák Miloš, Hrdličková Ludmila, Komersová Jana
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Proti průběhu závodu nebyl podán žádný protest a jury nemusela být svolána.Hlavní rozhodčí shledal závod regulérním a schválil jej v plném rozsahu.
D35L
4.60 km, 140 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Silvie SCP7950 OK Sparta Praha 47:03
2. Simerková Olga PGP7551 SK Praga 47:58 + 0:55
3. Simsová Jana MFP7651 Matfyz Praha 50:03 + 3:00
4. Rysavá Magdalena PGP7650 SK Praga 50:20 + 3:17
5. Nedbalová Jana MFP8050 Matfyz Praha 51:40 + 4:37
6. Bezpalcová Zuzana OKP7454 SK OK 24 Praha 52:30 + 5:27
7. Pokorná Magdaléna PGP7562 SK Praga 52:55 + 5:52
8. Vildmonová Pavla PGP7454 SK Praga 53:57 + 6:54
9. Kucerová Berenika DCE8050 KOB Dobřichovice 55:18 + 8:15
10. Tichovská Hana PGP8251 SK Praga 55:21 + 8:18
11. Ptácková Katerina PGP7350 SK Praga 55:31 + 8:28
12. Petriláková Petra DOR7656 OK Dobříš 57:47 + 10:44
13. Kopecká Magdaléna KPY8250 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 58:01 + 10:58
14. Sedlácková Petra ROZ7050 OK Roztoky 58:54 + 11:51
15. Straitová Jitka VSP7252 USK Praha 59:28 + 12:25
16. Skáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 59:38 + 12:35
17. Pecharová Michaela TJP6550 TJ Sokol Troja 59:53 + 12:50
18. Papicová Silvie BZP7651 Báječné ženy v orientačním běhu 60:27 + 13:24
19. Pospísilová Stepánka BZP7650 Báječné ženy v orientačním běhu 60:46 + 13:43
20. Zoubková Jana ZBP8050 OOB SK Zbraslav 61:04 + 14:01
21. Maríková Markéta FSP7351 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 61:32 + 14:29
22. Kotková Lenka RIC7352 OB Říčany 61:47 + 14:44
23. Forstová Jitka PGP7558 SK Praga 62:12 + 15:09
24. Dobiásová Hana ROU7451 SKOB Roudnice nad Labem 62:39 + 15:36
25. Asterová Jana SLA7451 SKOB Slaný 63:28 + 16:25
26. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 64:34 + 17:31
27. Havlínová Zuzana SCP8150 OK Sparta Praha 65:29 + 18:26
28. Malecková Iva PGP7559 SK Praga 66:03 + 19:00
29. Zemková Helena SLA7450 SKOB Slaný 67:29 + 20:26
30. Svítilová Pavla BZP7750 Báječné ženy v orientačním běhu 68:46 + 21:43
31. Brandejsová Petra DKP7853 Oddíl OB Kotlářka 68:51 + 21:48
32. Balusková Ida OKP7350 SK OK 24 Praha 70:04 + 23:01
33. Dlouhá Marta BZP7851 Báječné ženy v orientačním běhu 71:06 + 24:03
34. Mikulová Zuzana ZVO7951 OB SK Zvole 72:00 + 24:57
35. Pilarová Katerina CEP8050 Čepíci 75:48 + 28:45
36. Dlouhá Jana DKP5950 Oddíl OB Kotlářka 81:53 + 34:50
37. Nemcová Barbora SOB7550 SOBSA 82:18 + 35:15