Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
08.04.2018
Místo konání:
Doksy
Pořadatel:
STB - TJ Stadion Nový Bor
KAS - KOB Kamenický Šenov
Mapa:
Králův stolec
Ředitel závodu:
Našinec Jiří
Hlavní rozhodčí:
Hanušová Petra - R3
Stavitel tratí:
Hnízdil Jan, Štrojsa Josef
JURY:
Kašková Kateřina, Karvánek Petr, Nehasil Vladislav
Protokol:
Závod proběhl za oblačného počasí, teplota 13st. Závod proběhl bez závad a byl schválen hlavním rozhodčím v plném rozsahu. Nebyl podán žádný protest, jury ve složení Kateřina Kašková (CHA), Petr Karvánek (BOR), Vladislav Nehasil (LDC) se nemusela sejít.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR     P2     T4    
D10
2.10 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zabořilová Anna JEN0951 C OB Jenišovice 19:03
2. Heřmánková Bára TUR0850 C OOB TJ Turnov 21:06 + 2:03
3. Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:26 + 2:23
4. Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 23:36 + 4:33
5. Synková Elena DOK0850 C OK Doksy 23:42 + 4:39
6. Novotná Karolína TUR0853 C OOB TJ Turnov 24:10 + 5:07
7. Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 24:22 + 5:19
8. Tomášková Matilda TUV0998 C SOK TJ Turnov 24:49 + 5:46
9. Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 24:59 + 5:56
10. Kunášková Karolína VLI0851 C Slavia Liberec orienteering 26:25 + 7:22
11. Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 26:55 + 7:52
12. Houžvičková Kateřina TUR0952 C OOB TJ Turnov 27:08 + 8:05
13. Čečerle Beáta VLI1053 C Slavia Liberec orienteering 27:10 + 8:07
14. Feřtová Anežka VLI0856 C Slavia Liberec orienteering 28:29 + 9:26
15. Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 28:57 + 9:54
16. Kalenská Pavla SUL0950 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 28:59 + 9:56
17. Nejedlová Karolína LLI0852 C TJ Loko Liberec 29:25 + 10:22
18. Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 29:43 + 10:40
19. Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:50 + 13:47
20. Haasová Anežka BOR0956 C OK Jiskra Nový Bor 35:15 + 16:12
21. Jelínková Anna LTP1050 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:52 + 18:49
22. Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 38:43 + 19:40
22. Koudelková Katrin BOR0856 C OK Jiskra Nový Bor 38:43 + 19:40
24. Nováková Barborka TUV0852 C SOK TJ Turnov 39:29 + 20:26
25. Trojanová Vendula VLI1052 C Slavia Liberec orienteering 45:19 + 26:16
26. Koutná Amélie BOR0950 C OK Jiskra Nový Bor 59:31 + 40:28
27. Pavlíková Rozárie LIT0851 C KOB Litvínov 132:25 + 113:22
Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering DISK
D10L
2.80 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Berná Klára ODV0851 C TJ Aero Odolena Voda 19:36
2. Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 21:10 + 1:34
3. Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 22:33 + 2:57
4. Svobodová Ema ODV0951 C TJ Aero Odolena Voda 25:01 + 5:25
5. Dudlová Hana ODV0854 C TJ Aero Odolena Voda 25:12 + 5:36
6. Šubrtová Barbora TAP1150 C KOB Tretra Praha 29:34 + 9:58
7. Hezká Tereza DOR0855 C OK Dobříš 30:06 + 10:30
8. Horáčková Natalie BOR0958 C OK Jiskra Nový Bor 30:29 + 10:53
9. Kottikova Anezka TJN0962 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:35 + 10:59
10. Ślínská Amálie KUL0852 C KOB Ústí nad Labem 30:44 + 11:08
11. Matoušková Sára ODV0855 C TJ Aero Odolena Voda 32:09 + 12:33
12. Blažková Karolína TUR0851 C OOB TJ Turnov 34:10 + 14:34
13. Hrdá Kristýna VLI0953 C Slavia Liberec orienteering 34:35 + 14:59
14. Zurynková Lenka EKP0952 C VŠTJ Ekonom Praha 34:42 + 15:06
15. Bezdíčková Adriana Nelly ODV0952 C TJ Aero Odolena Voda 35:38 + 16:02
16. Feřtová Eliška VLI1056 C Slavia Liberec orienteering 39:16 + 19:40
17. Kalinová Petra KUL0951 C KOB Ústí nad Labem 41:39 + 22:03
18. Coufalová Klára ROU0951 C SKOB Roudnice nad Labem 47:41 + 28:05
Mikulčíková Natálie KUL0952 C KOB Ústí nad Labem DISK
Šipoš Emília VLI0952 C Slavia Liberec orienteering DISK
Štolfová Anna BOR0754 C OK Jiskra Nový Bor 30:30 + 10:54
Davidová Beatrice RUM0752 C ZOOB Rumburk 40:24 + 20:48
D12
2.50 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 17:35
2. Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:29 + 0:54
3. Lindig Stanja 2DD9966 GER - Unregistered 19:11 + 1:36
4. Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 19:49 + 2:14
5. Vilémová Eliška VLI0655 B Slavia Liberec orienteering 19:58 + 2:23
6. Helling Finja 2DD9968 GER - Unregistered 21:15 + 3:40
7. Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 22:18 + 4:43
8. Baloghová Milena TJN0750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:25 + 5:50
9. Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:40 + 6:05
10. Kottíková Lucie TJN0657 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:42 + 7:07
11. Kocmanová Adéla BOR0752 C OK Jiskra Nový Bor 26:05 + 8:30
12. Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 26:23 + 8:48
13. Lamačová Kateřina TUR0660 C OOB TJ Turnov 26:53 + 9:18
14. Dušková Viktorie TJN0655 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:47 + 10:12
15. Hovorková Marie LDC0650 C KOB Děčín 29:27 + 11:52
16. Štveráková Zuzana CHA0750 C OK Chrastava 30:10 + 12:35
17. Kosková Adéla VLI0656 C Slavia Liberec orienteering 30:51 + 13:16
18. Houžvičková Daniela TUR0751 C OOB TJ Turnov 31:07 + 13:32
19. Pirklová Michaela KUL0650 C KOB Ústí nad Labem 31:29 + 13:54
20. Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:18 + 15:43
21. Horáčková Tereza BOR0762 C OK Jiskra Nový Bor 34:24 + 16:49
22. Nováková Viktorie RUM0751 C ZOOB Rumburk 34:44 + 17:09
23. Lipenská Barbora CHA0753 C OK Chrastava 35:50 + 18:15
24. Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 37:48 + 20:13
25. Ferbasová Matylda TUR0762 C OOB TJ Turnov 38:06 + 20:31
26. Podoubská Adéla TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:13 + 21:38
27. Tourková Klára NNN9994 Neregistrovaní 40:21 + 22:46
28. Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 41:49 + 24:14
29. Alblová Zuzana LME0660 C SK Los Mělník 47:39 + 30:04
30. Koumarová Sofie KUL0652 C KOB Ústí nad Labem 49:11 + 31:36
31. Murswieková Kateřina BOR0753 C OK Jiskra Nový Bor 50:58 + 33:23
32. Holanová Lucie CHA0655 C OK Chrastava 74:43 + 57:08
33. Procházková Veronika KUL0651 C KOB Ústí nad Labem 83:28 + 65:53
Rejmanová Nikola BOR0656 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Savruková Adéla TJN0656 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Sklenářová Zuzana TUR0658 C OOB TJ Turnov DISK
Ryšavá Kateřina TJN0754 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
Ekertová Jana VLI0750 C Slavia Liberec orienteering DISK
D14
2.90 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Alžběta VLI0451 A Slavia Liberec orienteering 18:53
2. Novotná Michaela TUR0551 B OOB TJ Turnov 19:34 + 0:41
3. Pesničáková Soňa TJN0451 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 19:39 + 0:46
4. Mellanová Judita TUV0559 B SOK TJ Turnov 20:03 + 1:10
5. Matyášová Kristýna CHA0555 B OK Chrastava 20:13 + 1:20
6. Kubecová Magdalena STB0550 B TJ Stadion Nový Bor 20:32 + 1:39
7. Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 21:21 + 2:28
8. Rumlenová Tereza BOR0453 B OK Jiskra Nový Bor 21:40 + 2:47
9. Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 21:52 + 2:59
10. Olsen Liv Grete 2DD9958 GER - Unregistered 22:30 + 3:37
11. Marková Hana LLI0450 C TJ Loko Liberec 22:38 + 3:45
12. Hájková Tereza TUV0558 B SOK TJ Turnov 22:53 + 4:00
13. Hockeborn Anne 2DD9959 GER - Unregistered 23:03 + 4:10
14. Pecková Tereza VLI0551 B Slavia Liberec orienteering 23:49 + 4:56
15. Shiver Merle 2DD GER - Unregistered 24:20 + 5:27
16. Pompe Lone 2DD9965 GER - Unregistered 25:49 + 6:56
17. Burešová Eliška VLI0456 C Slavia Liberec orienteering 26:10 + 7:17
18. Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 26:23 + 7:30
19. Kärger Eline 2DD9961 GER - Unregistered 26:56 + 8:03
19. Kubcová Anna DOB0550 C KOB Dobruška 26:56 + 8:03
21. Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 27:16 + 8:23
22. Jakoubková Anna BOR0457 C OK Jiskra Nový Bor 27:30 + 8:37
23. Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 28:04 + 9:11
24. Štěpánková Běla BOR0555 C OK Jiskra Nový Bor 28:05 + 9:12
25. Andrlová Lea VLI0453 B Slavia Liberec orienteering 28:27 + 9:34
26. Sochová Anna BOR0550 C OK Jiskra Nový Bor 28:28 + 9:35
27. Šestáková Marie VLI0452 B Slavia Liberec orienteering 28:31 + 9:38
28. Klein Franka 2DD9960 GER - Unregistered 28:56 + 10:03
29. Rimpel Gesine 2DD9964 GER - Unregistered 29:26 + 10:33
30. Lamačová Pavlína TUR0451 C OOB TJ Turnov 30:25 + 11:32
31. Nagyová Kateřina TJN0452 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:53 + 12:00
32. Průšková Tereza BOR0456 C OK Jiskra Nový Bor 31:51 + 12:58
33. Vokušová Tereza TJN0454 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:22 + 13:29
34. Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:46 + 13:53
35. Houdová Veronika CHA0552 C OK Chrastava 34:19 + 15:26
36. Davidová Noemi RUM0551 C ZOOB Rumburk 34:34 + 15:41
37. Hänsel Flora 2DD9962 GER - Unregistered 35:21 + 16:28
38. Menclová Anna JEN0452 C OB Jenišovice 42:12 + 23:19
39. Zaňková Natálie TJN0450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 48:02 + 29:09
40. Havlová Katka RUM0552 C ZOOB Rumburk 68:18 + 49:25
41. Zemancová Nicol BOR0458 C OK Jiskra Nový Bor 70:20 + 51:27
Mühlstädt Anna 2DD9963 GER - Unregistered DISK
Cihlářová Barbora CHA0451 C OK Chrastava DISK
Schröterová Adéla CHA0551 C OK Chrastava DISK
D16
3.20 km, 50 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Marie TJN0259 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:50
2. Semíková Lucie KAM0250 A OK Kamenice 22:44 + 1:54
3. Tymešová Anna BOR0253 B OK Jiskra Nový Bor 23:35 + 2:45
4. Linková Lucie TJN0257 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:20 + 4:30
5. Müller Josephine 2DD9956 GER - Unregistered 26:03 + 5:13
6. Neumann Lena 2DD9955 GER - Unregistered 26:04 + 5:14
7. Janečková Josefína EKP0351 B VŠTJ Ekonom Praha 26:47 + 5:57
8. Růžičková Vendula CHA0252 A OK Chrastava 27:13 + 6:23
9. Kipka Leoni 2DD9957 GER - Unregistered 29:54 + 9:04
10. Macholdová Tereza 5VZ0250 Lyžaři Ústecký kraj 30:03 + 9:13
11. Vágnerová Viktorie 5VZ0350 Lyžaři Ústecký kraj 30:52 + 10:02
12. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 32:59 + 12:09
13. Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín 33:19 + 12:29
14. Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava 35:03 + 14:13
15. Divišková Rebeka CHA0352 C OK Chrastava 49:16 + 28:26
16. Bradáčová Anna 5VZ0303 Lyžaři Ústecký kraj 49:24 + 28:34
17. Nejedlová Josefína LLI0350 C TJ Loko Liberec 54:38 + 33:48
D18
3.60 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 23:50
2. Kosíková Eliška TUR0052 C OOB TJ Turnov 26:53 + 3:03
3. Rybářová Tereza BOR0153 B OK Jiskra Nový Bor 28:43 + 4:53
4. Schubert Helene 2DD9953 GER - Unregistered 31:24 + 7:34
5. Vogt Felicitas 2DD9952 GER - Unregistered 31:51 + 8:01
6. Musch Katharina 2DD9954 GER - Unregistered 34:49 + 10:59
7. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 35:37 + 11:47
8. Koucká Barbora EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha 49:30 + 25:40
9. Válová Michaela KUL0150 C KOB Ústí nad Labem 69:57 + 46:07
D20
3.60 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Würzová Karolína FYD9852 C Jizerský klub OB Frýdlant 37:33
D21K
3.40 km, 115 m, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5255
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gorčicová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 29:46 5388
2. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 30:07 + 0:21 5328
3. Vlčková Tereza TUR8852 C OOB TJ Turnov 31:44 + 1:58 5050
4. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 32:22 + 2:36 4941
5. Švihovská Eva SJC8352 C Sportcentrum Jičín 34:18 + 4:32 4608
6. Pustaiová Zuzana TJN9650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:46 + 9:00 3839
7. Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 39:19 + 9:33 3745
8. Kalousková Pavla JEN8451 C OB Jenišovice 39:27 + 9:41 3722
9. Šubrtová Věra TAP8150 C KOB Tretra Praha 39:41 + 9:55 3682
10. Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 41:41 + 11:55 3338
11. Kohlová Monika TUR9756 C OOB TJ Turnov 42:25 + 12:39 3211
12. Štemberová Natálie TJN9851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:47 + 13:01 3148
13. Černá Kateřina TJP9850 C TJ Sokol Troja 43:54 + 14:08 2956
14. Jurgová Martina 46X8800 Krutě Kruté Krůty 44:00 + 14:14
15. Kochová Nikola TUR9358 C OOB TJ Turnov 44:34 + 14:48 2841
16. Káninská Markéta TAP9054 C KOB Tretra Praha 47:55 + 18:09 2265
17. Podešvová Vlasta ADA9251 C OOB Spartak Adamov 48:26 + 18:40 2176
18. Neradová Eva LIT8951 C KOB Litvínov 48:53 + 19:07 2099
19. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 50:23 + 20:37 1840
20. Slotová Jarmila TAP8650 C KOB Tretra Praha 52:33 + 22:47 1468
21. Horová Klára PGP8455 C SK Praga 54:51 + 25:05 1072
22. Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 56:16 + 26:30 828
Křenková Geislerová Blanka LLI8450 C TJ Loko Liberec DISK 0
D21L
4.60 km, 105 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8264
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rufferová Iva TUR8354 R OOB TJ Turnov 31:57 8552
2. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 32:18 + 0:21 8464
3. Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 35:03 + 3:06 7778
4. Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 35:12 + 3:15 7740
5. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 35:42 + 3:45 7615
6. Sokolářová Šárka TUR9999 A OOB TJ Turnov 35:46 + 3:49 7599
7. Šimunková Gabriela TAP9755 R KOB Tretra Praha 35:52 + 3:55 7574
8. Tesařová Anna SCP8257 C OK Sparta Praha 37:27 + 5:30 7178
9. Thořová Markéta TUR9952 A OOB TJ Turnov 37:31 + 5:34 7162
10. Benešová Lucie SJC8951 C Sportcentrum Jičín 37:34 + 5:37 7149
11. Havlová Adéla BOR9161 C OK Jiskra Nový Bor 37:52 + 5:55 7074
12. Pavlíková Markéta CHA0050 A OK Chrastava 38:32 + 6:35 6908
13. Heřmánková Pavla TUR7777 C OOB TJ Turnov 38:45 + 6:48 6854
14. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 39:50 + 7:53 6583
15. Hermannová Anna TAP9251 C KOB Tretra Praha 39:58 + 8:01 6550
16. Fürstová Anna LLI9854 A TJ Loko Liberec 40:15 + 8:18 6479
17. Tichovská Hana PGP6652 C SK Praga 41:13 + 9:16 6238
18. Jirásková Kateřina PGP8852 C SK Praga 41:27 + 9:30 6180
19. Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 41:28 + 9:31 6175
20. Pavlovcová Petra TUR9353 C OOB TJ Turnov 41:37 + 9:40 6138
21. Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 42:05 + 10:08 6021
22. Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 42:16 + 10:19 5976
23. Kubecová Kateřina BOR9959 A OK Jiskra Nový Bor 42:37 + 10:40 5888
24. Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 42:46 + 10:49
25. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB Tretra Praha 43:13 + 11:16 5738
26. Valešová Martina CHA9651 C OK Chrastava 43:22 + 11:25 5701
27. Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 44:36 + 12:39 5393
28. Palasová Petra ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno 45:35 + 13:38 5148
29. Holasová Lucie TUR8951 C OOB TJ Turnov 47:21 + 15:24 4706
30. Studničná Lenka 7QX8650 Neregistrovaní - Studničná 47:24 + 15:27
31. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 49:01 + 17:04 4290
32. Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 49:36 + 17:39 4145
33. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 49:58 + 18:01 4053
34. Vokurková Marta TJN7950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:25 + 18:28 3941
35. Zakouřilová Kamila TUV8557 C SOK TJ Turnov 52:33 + 20:36 3408
36. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 53:51 + 21:54 3084
37. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 58:49 + 26:52 1843
38. Poláková Ivana LCE7953 C OOB TJ Slovan Luhačovice 68:31 + 36:34 0
39. Setínková Zuzana DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka 73:35 + 41:38 0
D35
3.40 km, 115 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lankašová Barbora CHA8050 C OK Chrastava 27:40
2. Pavlíková Klára LIT7451 C KOB Litvínov 29:54 + 2:14
3. Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 31:34 + 3:54
4. Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 31:57 + 4:17
5. Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 32:06 + 4:26
6. Pavlíková Jitka LIT8352 C KOB Litvínov 32:50 + 5:10
7. Tomášková Radka TUV7851 C SOK TJ Turnov 35:21 + 7:41
8. Zítová Pavla LDC8151 C KOB Děčín 37:36 + 9:56
9. Rypáčková Dana SPC7955 C SPORTICUS team 39:22 + 11:42
10. Lipenská Eva CHA7951 C OK Chrastava 39:33 + 11:53
11. Poláková Veronika CHA8150 C OK Chrastava 42:08 + 14:28
12. Mühlstädt Bettina 2DD9951 GER - Unregistered 60:41 + 33:01
13. Dubnová Kateřina LDC8250 C KOB Děčín 64:38 + 36:58
14. Murswieková Kateřina BOR7951 C OK Jiskra Nový Bor 65:28 + 37:48
D40
3.20 km, 55 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Burešová Kateřina VLI7456 C Slavia Liberec orienteering 28:09
2. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 29:20 + 1:11
3. Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 30:12 + 2:03
4. Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:35 + 3:26
5. Pachnerová Dominika CHA7750 C OK Chrastava 31:50 + 3:41
6. Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 32:17 + 4:08
7. Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 32:20 + 4:11
8. Nováková Markéta RUM7451 C ZOOB Rumburk 32:41 + 4:32
9. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:32 + 5:23
10. Vřešťálová Lucie TUR7450 C OOB TJ Turnov 34:30 + 6:21
11. Hoetzelová Zuzana JEN7754 C OB Jenišovice 34:49 + 6:40
12. Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 34:55 + 6:46
13. Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 35:13 + 7:04
14. Matyášová Jana CHA7652 C OK Chrastava 36:01 + 7:52
15. Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 36:24 + 8:15
16. Štveráková Monika CHA7852 C OK Chrastava 37:34 + 9:25
17. Novotná Hedvika TUR7454 C OOB TJ Turnov 37:52 + 9:43
18. Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 37:53 + 9:44
19. Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:15 + 10:06
20. Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 40:17 + 12:08
21. Habánová Anna VLI7757 C Slavia Liberec orienteering 41:10 + 13:01
22. Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:47 + 13:38
23. Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 41:58 + 13:49
24. Houdová Miloslava CHA7653 C OK Chrastava 42:35 + 14:26
25. Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:28 + 15:19
26. Kosková Třísková Lenka VLI7554 C Slavia Liberec orienteering 43:52 + 15:43
27. Severýnová Popková Klára VLI7455 C Slavia Liberec orienteering 45:57 + 17:48
28. Březinová Michaela CHA7751 C OK Chrastava 46:34 + 18:25
29. Synková Šárka DOK7650 C OK Doksy 60:36 + 32:27
30. Danková Irena CHA7551 C OK Chrastava 67:47 + 39:38
31. Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:12 + 40:03
Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov DISK
D45
3.20 km, 55 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 28:29
2. Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 29:35 + 1:06
3. Helling Claudia 2DD9950 GER - Unregistered 29:45 + 1:16
4. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 30:08 + 1:39
5. Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:33 + 2:04
6. Pecková Ivana EKP6252 C VŠTJ Ekonom Praha 30:40 + 2:11
7. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 32:32 + 4:03
8. Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 32:34 + 4:05
9. Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 32:35 + 4:06
10. Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:25 + 5:56
11. Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:52 + 7:23
12. Hubáčková Jana EKP6250 C VŠTJ Ekonom Praha 36:17 + 7:48
13. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 36:44 + 8:15
14. Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 37:57 + 9:28
15. Pustaiová Romana TJN6851 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:00 + 10:31
16. Svobodová Lucie BOR7151 C OK Jiskra Nový Bor 39:14 + 10:45
17. Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 40:23 + 11:54
18. Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:46 + 12:17
19. Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 42:32 + 14:03
20. Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:28 + 17:59
21. Žihlová Lucie LLI6952 C TJ Loko Liberec 47:18 + 18:49
22. Gibbonsová Jitka TUV7252 SOK TJ Turnov 47:40 + 19:11
23. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:12 + 20:43
24. Vitebská Lenka TJN7051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:25 + 23:56
25. Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:44 + 24:15
26. Hermannová Marta TAP5951 C KOB Tretra Praha 53:35 + 25:06
27. Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 110:26 + 81:57
D50
2.80 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Juckelandt Sabine 24D6350 SV Robotron Dresden 23:13
2. Patzeltová Beatrice LDC6850 C KOB Děčín 27:05 + 3:52
3. Gorčicová Ivana CHA6550 C OK Chrastava 27:13 + 4:00
4. Pavlíková Pavla CHA6551 C OK Chrastava 30:15 + 7:02
5. Kočibová Ivana TJN6354 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:26 + 8:13
6. Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 31:27 + 8:14
7. Miklasová Markéta VLI6850 C Slavia Liberec orienteering 31:49 + 8:36
8. Jermanová Eva TJN6150 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 32:09 + 8:56
9. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 33:48 + 10:35
10. Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 34:41 + 11:28
11. Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 37:56 + 14:43
12. Krákorová Iva 1ICXXXX Neregistrovani csos 40:13 + 17:00
13. Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 45:52 + 22:39
14. Ines Krömer 43DXXXX HSG Turbine Zittau 70:01 + 46:48
D55
2.80 km, 70 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šípová Soňa BOR6150 C OK Jiskra Nový Bor 27:35
2. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 30:41 + 3:06
3. Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 31:49 + 4:14
4. Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 31:56 + 4:21
5. Jedličková Zdena BOR6250 C OK Jiskra Nový Bor 35:27 + 7:52
6. Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:23 + 11:48
7. Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 39:57 + 12:22
8. Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 41:21 + 13:46
D60
2.80 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šaffková Zuzana CHA5150 C OK Chrastava 27:17
2. Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 30:33 + 3:16
3. Vajcová Hana CHA5651 C OK Chrastava 30:49 + 3:32
4. Ševčíková Alena CHA5351 C OK Chrastava 35:58 + 8:41
5. Kadavá Eva CHA5750 C OK Chrastava 38:19 + 11:02
6. Lusková Olga CHA5650 C OK Chrastava 50:15 + 22:58
7. Lukavcová Lenka TJN5452 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:46 + 24:29
8. Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 55:54 + 28:37
D65
2.80 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Úlehlová Ivana BOR5150 C OK Jiskra Nový Bor 22:24
2. Neradová Alena LIT5051 C KOB Litvínov 27:09 + 4:45
3. Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 27:43 + 5:19
4. Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 30:00 + 7:36
5. Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 30:56 + 8:32
6. Vokálová Pavla CHA4951 C OK Chrastava 38:57 + 16:33
7. Pachnerová Jaroslava VLI5152 C Slavia Liberec orienteering 39:33 + 17:09
8. Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 43:39 + 21:15
D70
2.20 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 30:24
2. Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 38:24 + 8:00
3. Kašková Eva CHA4650 C OK Chrastava 39:28 + 9:04
4. Kubíková Hela LLI4851 C TJ Loko Liberec 45:54 + 15:30
5. Folprechtová Marie TUR OOB TJ Turnov 51:47 + 21:23
H10
2.00 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Martin TJN0812 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:49
2. Kovanda Jonáš BOR0904 C OK Jiskra Nový Bor 15:05 + 2:16
3. Nožička Jan TJN0809 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:59 + 3:10
4. Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 16:12 + 3:23
5. Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 16:34 + 3:45
6. Šubrt Ondřej TAP0801 C KOB Tretra Praha 16:45 + 3:56
7. Horáček Dominik JEN0804 C OB Jenišovice 17:09 + 4:20
8. Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 17:14 + 4:25
9. Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 18:19 + 5:30
10. Hrůzek Ondřej BOR0809 C OK Jiskra Nový Bor 18:52 + 6:03
11. Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 19:21 + 6:32
12. Guida Alessandro VLI0900 C Slavia Liberec orienteering 19:28 + 6:39
13. Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 19:46 + 6:57
14. Pešík Matouš VLI0903 C Slavia Liberec orienteering 20:05 + 7:16
15. Šašek Jakub LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:28 + 7:39
16. Houda Lukáš CHA0800 C OK Chrastava 21:01 + 8:12
17. Berka Tadeáš VLI0904 C Slavia Liberec orienteering 21:17 + 8:28
18. Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 21:40 + 8:51
19. Čečerle Matouš VLI0807 C Slavia Liberec orienteering 22:03 + 9:14
20. Vokurka Antonín TJN0800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:22 + 9:33
21. Šebelka Matěj VLI0805 C Slavia Liberec orienteering 22:47 + 9:58
22. Juřina Jakub FYD0801 C Jizerský klub OB Frýdlant 23:01 + 10:12
23. Horáček Jakub JEN0800 C OB Jenišovice 24:32 + 11:43
24. Vřešťál František TUR0906 C OOB TJ Turnov 24:34 + 11:45
25. Oravec Viktor TJN0814 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:01 + 12:12
26. Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 25:10 + 12:21
27. Murswiek Jan BOR0901 C OK Jiskra Nový Bor 25:17 + 12:28
28. Sázavský Antonín VLI0905 C Slavia Liberec orienteering 26:02 + 13:13
29. Havel Antonín TJN0813 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:37 + 20:48
30. Habán Eduard VLI0800 C Slavia Liberec orienteering 34:22 + 21:33
31. Göttlich Vít BOR0800 C OK Jiskra Nový Bor 48:03 + 35:14
32. Vokurka Václav TJN1000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 56:50 + 44:01
H10L
3.20 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrůzek Jan 5GZ0000 Šenováci 18:26
2. Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 18:35 + 0:09
3. Žemlík Eduard TUV0901 C SOK TJ Turnov 20:22 + 1:56
4. Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 21:17 + 2:51
5. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 22:02 + 3:36
6. Kutek Matěj JEN0902 C OB Jenišovice 22:09 + 3:43
7. Maděra Jakub VLI0906 C Slavia Liberec orienteering 23:57 + 5:31
8. Kalousek Dominik JEN0901 C OB Jenišovice 24:08 + 5:42
9. Tejkl Štěpán DOB0800 C KOB Dobruška 24:09 + 5:43
10. Albl Matouš LME1111 C SK Los Mělník 24:54 + 6:28
11. Vaňourek Vojtěch BOR0903 C OK Jiskra Nový Bor 24:57 + 6:31
12. Kubec Adam DOB0900 C KOB Dobruška 25:44 + 7:18
13. Koukal Jan ODV1001 C TJ Aero Odolena Voda 28:05 + 9:39
14. Piškule Štěpán ODV0900 C TJ Aero Odolena Voda 30:26 + 12:00
15. Povolný Vojtěch KUL0803 C KOB Ústí nad Labem 30:27 + 12:01
16. Piškule František ODV1003 C TJ Aero Odolena Voda 32:54 + 14:28
17. Tůma Vojtěch CHA0804 C OK Chrastava 35:55 + 17:29
18. Polák Daniel KUL KOB Ústí nad Labem 41:13 + 22:47
19. Votýpka Štěpán BOR0900 C OK Jiskra Nový Bor 42:13 + 23:47
20. Berný Jáchym ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda 42:45 + 24:19
21. Tkáč Jakub TJN1001 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 74:47 + 56:21
Lamač František TUR0901 C OOB TJ Turnov DISK
H12
2.50 km, 35 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mairich Filip TJN0603 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 15:43
2. Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 18:25 + 2:42
3. Habán Oliver VLI0600 B Slavia Liberec orienteering 18:55 + 3:12
4. Tomášek Prokop TUV0701 C SOK TJ Turnov 19:01 + 3:18
5. Drahoňovský Tomáš TUR0701 C OOB TJ Turnov 19:32 + 3:49
6. Kunckel Vincent 2DDXXXX GER - Unregistered 19:37 + 3:54
7. Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 20:06 + 4:23
8. Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 20:34 + 4:51
9. Dolejší Jan STB0601 B TJ Stadion Nový Bor 21:21 + 5:38
10. Patka Kryštof BOR0702 C OK Jiskra Nový Bor 22:12 + 6:29
11. Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 22:17 + 6:34
12. Heczko Erik VLI0804 C Slavia Liberec orienteering 23:38 + 7:55
13. Šimek Vojtěch LTP0601 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:11 + 8:28
14. Mathaus Kryštof DOK0600 C OK Doksy 24:50 + 9:07
15. Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 24:58 + 9:15
16. Podrábský Ctibor VLI0700 C Slavia Liberec orienteering 25:34 + 9:51
17. Kögler Jonas 2DD9998 GER - Unregistered 26:25 + 10:42
18. Řehoř Hynek TJN0700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:36 + 11:53
19. Zurynek Jan TJN0605 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 27:45 + 12:02
20. Hyxa Jan VLI0702 C Slavia Liberec orienteering 29:43 + 14:00
21. Putík Martin VLI0706 C Slavia Liberec orienteering 31:32 + 15:49
22. Jakubík Jaromír TJN0704 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:57 + 16:14
23. Vacek Ondřej BOR0708 C OK Jiskra Nový Bor 32:28 + 16:45
24. Vřešťál Antonín TUR0604 C OOB TJ Turnov 34:39 + 18:56
25. Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 35:46 + 20:03
26. Brož Tomáš KUL0502 C KOB Ústí nad Labem 37:52 + 22:09
27. Mühlstädt Lennart 2DD9997 GER - Unregistered 38:56 + 23:13
28. Saupe David 2DD9999 GER - Unregistered 39:55 + 24:12
29. Šálek Richard TUR0702 C OOB TJ Turnov 40:27 + 24:44
30. Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 40:49 + 25:06
31. Miklas Ondřej VLI0701 C Slavia Liberec orienteering 41:32 + 25:49
32. Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 41:50 + 26:07
33. Kalenský Tomáš SUL0600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 42:58 + 27:15
34. Ryšánek Vojtěch KUL0701 C KOB Ústí nad Labem 43:59 + 28:16
35. Hübner Ondřej STB0700 C TJ Stadion Nový Bor 46:00 + 30:17
36. Jelínek Václav LTP0706 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:25 + 30:42
37. Knap Šimon CHA0606 C OK Chrastava 52:32 + 36:49
38. Kroupa Jan KUL0702 C KOB Ústí nad Labem 54:17 + 38:34
39. Dudl Vojtěch ODV0600 C TJ Aero Odolena Voda 76:03 + 60:20
40. Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem 81:26 + 65:43
H14
3.20 km, 40 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 17:18
2. Zabořil Ondřej JEN0401 B OB Jenišovice 22:11 + 4:53
3. Melišík Jan TAP0502 B KOB Tretra Praha 22:46 + 5:28
4. Hoetzel Hugo JEN0503 B OB Jenišovice 23:20 + 6:02
5. Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:24 + 6:06
6. Siegert Marek 2DD9996 GER - Unregistered 23:36 + 6:18
7. Nejezchleb Vojtěch TUR0503 B OOB TJ Turnov 24:02 + 6:44
8. Waldhauser Štěpán BOR0409 B OK Jiskra Nový Bor 24:09 + 6:51
9. Weinert Florian 2DD9994 GER - Unregistered 27:03 + 9:45
10. Edelhäuser Nick 2DD9993 GER - Unregistered 28:40 + 11:22
11. Kučera Filip CHA0501 B OK Chrastava 31:14 + 13:56
12. Maškarinec Marek VLI0501 B Slavia Liberec orienteering 31:19 + 14:01
13. Tourek Matěj NNN9995 Neregistrovaní 31:56 + 14:38
14. Kašpar Vojtěch BOR0402 C OK Jiskra Nový Bor 35:06 + 17:48
15. Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 35:31 + 18:13
16. Lucke Moritz 2DD9992 GER - Unregistered 35:54 + 18:36
17. Fojt Jan BOR0407 C OK Jiskra Nový Bor 36:36 + 19:18
18. Jakša David DOK0500 C OK Doksy 37:16 + 19:58
19. Rokos Marek TJN0500 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:45 + 20:27
20. Mužíček Martin KUL0501 C KOB Ústí nad Labem 46:57 + 29:39
21. Wittur Filip STB0500 C TJ Stadion Nový Bor 48:41 + 31:23
22. Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 54:23 + 37:05
23. Pavlík Matěj LIT0401 C KOB Litvínov 54:46 + 37:28
24. Pěnička Jan TJN0501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:10 + 44:52
25. Pitra Jan TJN0505 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 68:05 + 50:47
26. Čapek Ondřej BOR0404 C OK Jiskra Nový Bor 71:27 + 54:09
27. Vágner Václav 5VZ0500 Lyžaři Ústecký kraj 91:02 + 73:44
Ort Haštal BOR0401 B OK Jiskra Nový Bor DISK
H16
3.50 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kunckel Konstantin 2DD9989 GER - Unregistered 19:57
2. Kielb Karol 2DD9986 GER - Unregistered 22:00 + 2:03
3. Bradáč David LLI0203 B TJ Loko Liberec 24:31 + 4:34
4. Staňa Ondřej BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor 25:16 + 5:19
5. Borrmann Malte 2DD9987 GER - Unregistered 26:42 + 6:45
6. Pompe Marek 2DD9988 GER - Unregistered 27:15 + 7:18
7. Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 27:33 + 7:36
8. Matyáš Vojtěch CHA0202 B OK Chrastava 28:26 + 8:29
9. Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:00 + 10:03
10. Mencl Jan JEN0201 C OB Jenišovice 30:21 + 10:24
11. Husák Martin CHA0300 C OK Chrastava 31:02 + 11:05
12. Socha Ondřej BOR0302 C OK Jiskra Nový Bor 33:34 + 13:37
13. Mertlík Jakub TUR0307 C OOB TJ Turnov 34:32 + 14:35
14. Neuwinger Lukas 2DD9990 GER - Unregistered 35:27 + 15:30
15. Hejna Hynek LLI0300 C TJ Loko Liberec 35:28 + 15:31
16. Sachsenhauser Max 2DD9991 GER - Unregistered 38:08 + 18:11
17. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 39:56 + 19:59
18. Novák Daniel RUM0301 ZOOB Rumburk 41:19 + 21:22
19. Holan Petr CHA0303 C OK Chrastava 41:31 + 21:34
20. Danko Štěpán CHA0301 C OK Chrastava 41:48 + 21:51
21. Maškarinec Štěpán VLI0304 C Slavia Liberec orienteering 47:08 + 27:11
22. Žukov Jakub TJN0305 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 78:24 + 58:27
H18
3.50 km, 90 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Scheuermann Erik 2DD9979 GER - Unregistered 19:22
2. Hempel Paul 2DD9982 GER - Unregistered 21:16 + 1:54
3. Pawkowicz Bruno NNN Neregistrovaní 22:30 + 3:08
4. Adamec Martin TJN0106 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 22:50 + 3:28
5. Vogt Moritz 2DD9985 GER - Unregistered 22:56 + 3:34
6. Holfeld Anton 2DD9984 GER - Unregistered 22:59 + 3:37
7. Pavel Martin TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 23:51 + 4:29
8. Hockeborn Max 2DD9980 GER - Unregistered 24:12 + 4:50
9. Hänsel Ole 2DD9981 GER - Unregistered 24:30 + 5:08
10. Zabořil Vojtěch TUR0110 B OOB TJ Turnov 26:24 + 7:02
11. Hořák Jaroslav LLI0102 C TJ Loko Liberec 27:48 + 8:26
12. Tománek Josef BOR0102 B OK Jiskra Nový Bor 28:56 + 9:34
13. Klein Marek 2DD9983 GER - Unregistered 38:12 + 18:50
14. Meduna Jakub DOK0000 C OK Doksy 40:04 + 20:42
15. Novák Jakub RUM0001 B ZOOB Rumburk 48:19 + 28:57
Růta Matyáš TJN0102 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
H20
4.00 km, 75 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klein Cedrik 2DD9977 GER - Unregistered 24:04
2. Bräuer Dennis 2DD9978 GER - Unregistered 25:21 + 1:17
3. Friedländer Emil 2DD9976 GER - Unregistered 25:29 + 1:25
4. Kašpar Ludvík BOR9805 B OK Jiskra Nový Bor 28:19 + 4:15
5. Holfeld Wilhelm 2DD9975 GER - Unregistered 34:32 + 10:28
H21K
4.50 km, 90 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2771
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bek Jiří CHA0103 A OK Chrastava 33:22 2893
2. Duben Jiří LDC8101 C KOB Děčín 35:33 + 2:11 2719
3. Vančura Martin ASU8049 C Magnus Orienteering 35:47 + 2:25 2701
4. Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:46 + 3:24 2623
5. Smolka Ondřej TJP9401 C TJ Sokol Troja 37:22 + 4:00 2575
6. Pesničák Jan SMR7902 C SNS Smržovka 37:30 + 4:08 2565
7. Průcha Pavel BOR9304 C OK Jiskra Nový Bor 38:14 + 4:52 2506
8. Maděra Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering 41:02 + 7:40 2284
9. Hájek Vojtěch TJN9502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:39 + 11:17 1997
10. Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor 45:02 + 11:40 1966
11. Haering Jan LME7500 C SK Los Mělník 46:14 + 12:52 1871
12. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 46:21 + 12:59 1862
13. Posselt Martin TJN9501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 47:53 + 14:31 1740
14. Žukov Michal TJN9701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:10 + 16:48 1559
15. Synek Marcel DOK7600 C OK Doksy 54:51 + 21:29 1187
H21L
6.00 km, 105 m, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8679
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Luštický Martin TUR8700 C OOB TJ Turnov 30:41 8829
2. Hradec Pavel TUR8801 E OOB TJ Turnov 31:05 + 0:24 8718
3. Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 31:54 + 1:13 8491
4. Dzioba Mateusz 88P9500 MKS Paulinum Jelenia Góra 32:18 + 1:37
5. Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 33:03 + 2:22 8171
6. Habán Ivo VLI7707 C Slavia Liberec orienteering 33:15 + 2:34 8116
7. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 33:17 + 2:36 8106
8. Horák Patrik TUR9502 C OOB TJ Turnov 33:21 + 2:40 8088
9. Horáček Michal VLI7700 R Slavia Liberec orienteering 34:01 + 3:20 7903
10. Oma Jakub TUR8002 C OOB TJ Turnov 34:09 + 3:28 7866
11. Thoř Tomáš TUR9904 A OOB TJ Turnov 34:37 + 3:56 7736
12. Zakouřil Tomáš TUV7500 C SOK TJ Turnov 35:02 + 4:21 7620
13. Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 35:08 + 4:27 7592
14. Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 35:11 + 4:30 7578
15. Kazda Adam ZBM9104 C SK Žabovřesky Brno 35:21 + 4:40 7532
16. Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 35:56 + 5:15 7370
17. Kořínek Tomáš BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor 36:13 + 5:32 7291
18. Palas Jan SJC8507 C Sportcentrum Jičín 36:14 + 5:33 7286
19. Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 36:20 + 5:39 7259
20. Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 36:37 + 5:56 7180
21. Melišík Martin TAP0200 A KOB Tretra Praha 36:45 + 6:04 7143
22. Měšťan Ondřej TAP0100 A KOB Tretra Praha 36:46 + 6:05 7138
23. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 36:47 + 6:06 7133
24. Přinda Lukáš VLI7701 C Slavia Liberec orienteering 36:48 + 6:07 7129
25. Vlášek Jakub TAP9702 C KOB Tretra Praha 36:53 + 6:12 7106
25. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 36:53 + 6:12 7106
27. Vodrážka Jakub VLI7604 C Slavia Liberec orienteering 36:54 + 6:13 7101
28. Francke Jan DOK8400 C OK Doksy 37:11 + 6:30 7022
29. Slezák Zdeněk LCE8902 C OOB TJ Slovan Luhačovice 37:12 + 6:31 7018
30. Holas Ondřej TUR8501 C OOB TJ Turnov 37:23 + 6:42 6967
31. Bílý Jakub LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:25 + 6:44 6957
31. Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 37:25 + 6:44 6957
33. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 37:26 + 6:45 6953
34. Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov 37:46 + 7:05 6860
35. Kamolz Anton 2DD9974 GER - Unregistered 38:15 + 7:34
36. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 38:33 + 7:52 6642
37. Galbavý Matěj PHK0007 A OK 99 Hradec Králové 38:34 + 7:53 6638
38. Peterka Vojtěch LLI7502 C TJ Loko Liberec 38:48 + 8:07 6573
39. Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 39:08 + 8:27 6480
40. Kadavý Petr CHA7800 C OK Chrastava 39:23 + 8:42 6411
41. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 40:14 + 9:33 6174
42. Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor 40:24 + 9:43 6128
43. Černý Ondřej EKP8511 C VŠTJ Ekonom Praha 40:51 + 10:10 6003
44. Mysliveček Marek TUR8908 C OOB TJ Turnov 40:53 + 10:12 5994
45. Ptáček Jiří SRK9002 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 41:37 + 10:56 5790
46. Brož Marek TUR8402 C OOB TJ Turnov 41:45 + 11:04 5753
47. Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 41:48 + 11:07 5739
48. Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 41:58 + 11:17 5693
49. Babický Jan 2EC7600 Babičáci 42:50 + 12:09
50. Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:53 + 12:12 5438
51. Vondra Jiří FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:04 + 12:23 5387
52. Štryncl Pavel 92X7700 Jizerky 43:19 + 12:38
53. Petr Jan TJN8200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:22 + 12:41 5303
54. Čech Jan FSP7900 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:24 + 12:43 5294
55. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 43:38 + 12:57 5229
56. Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 43:54 + 13:13 5155
57. Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 44:16 + 13:35 5053
58. Moravec Jan TUR9000 C OOB TJ Turnov 44:49 + 14:08 4900
59. Khel Richard SCP7500 C OK Sparta Praha 44:56 + 14:15 4868
60. Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 45:08 + 14:27 4812
61. Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 45:27 + 14:46 4724
62. Kohl Ondřej KPY8600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:33 + 14:52 4696
63. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 45:40 + 14:59 4664
64. Tichovský Martin PGP6100 C SK Praga 45:42 + 15:01 4655
65. Macek Jiří LIT8401 C KOB Litvínov 46:16 + 15:35 4497
66. Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:24 + 15:43 4460
67. Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 49:37 + 18:56 3566
68. Schröter Pavel CHA7203 C OK Chrastava 50:22 + 19:41 3357
69. Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 50:49 + 20:08 3232
70. Jurga Václav 46X8900 Krutě Kruté Krůty 51:38 + 20:57
71. Pešík Michal 92X7701 Jizerky 52:00 + 21:19
72. Novotný Otakar TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 52:29 + 21:48 2769
73. Píchal Jan VSP5202 C USK Praha 59:55 + 29:14 703
74. Hromádka Miroslav SUL6000 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 60:23 + 29:42 573
75. Novák Jan VLI9300 C Slavia Liberec orienteering 87:00 + 56:19 0
Michek David TJN9802 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK 0
Fürst Matouš LLI9603 R TJ Loko Liberec DISK 0
H35
4.00 km, 75 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:42
2. Pachner Pavel CHA7501 C OK Chrastava 26:49 + 0:07
3. Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 29:17 + 2:35
4. Kalenský Pavel SUL7600 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 29:37 + 2:55
5. Kočárek Michal CHA7400 C OK Chrastava 30:00 + 3:18
6. Peths Jan KRN8101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 30:03 + 3:21
7. Šašek Luděk SOB6901 C SOBSA 32:58 + 6:16
8. Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 33:01 + 6:19
9. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 33:53 + 7:11
10. Zít Jan LDC8200 C KOB Děčín 38:02 + 11:20
11. Tomanica Vojtěch CHA7601 C OK Chrastava 41:55 + 15:13
H40
4.00 km, 90 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jończy Daniel 88P7500 MKS Paulinum Jelenia Góra 26:08
2. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 26:45 + 0:37
3. Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 27:05 + 0:57
4. Hain Jan SJC7502 C Sportcentrum Jičín 28:31 + 2:23
5. Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 29:01 + 2:53
6. Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 29:07 + 2:59
7. Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 30:15 + 4:07
8. Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 30:44 + 4:36
9. Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 30:54 + 4:46
10. Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 31:01 + 4:53
11. Juřina František FYD7800 C Jizerský klub OB Frýdlant 31:39 + 5:31
12. Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 32:06 + 5:58
13. Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 32:56 + 6:48
14. Vokurka Jan TJN7501 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:35 + 7:27
15. Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 34:00 + 7:52
16. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 34:35 + 8:27
17. Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 36:59 + 10:51
18. Březina Jan CHA7604 C OK Chrastava 37:09 + 11:01
19. Danko Tomáš CHA7200 C OK Chrastava 37:23 + 11:15
20. Pavlík Libor LIT7605 C KOB Litvínov 37:37 + 11:29
21. Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 37:38 + 11:30
22. Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:42 + 11:34
23. Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 38:14 + 12:06
24. Dejnožka Jiří TJN7503 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:20 + 13:12
25. Severýn Otto VLI7402 C Slavia Liberec orienteering 39:26 + 13:18
26. Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 39:42 + 13:34
27. Matyáš Libor CHA7603 C OK Chrastava 40:10 + 14:02
28. Tejkl Jiří DOB7700 C KOB Dobruška 41:38 + 15:30
29. Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 42:53 + 16:45
30. Heřmánek Michal TUR7702 C OOB TJ Turnov 44:45 + 18:37
31. Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 45:21 + 19:13
32. Trojan Miroslav VLI7200 C Slavia Liberec orienteering 46:06 + 19:58
33. Rejman Josef BOR7415 C OK Jiskra Nový Bor 50:32 + 24:24
34. Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 51:45 + 25:37
35. Diviš Karel NNN9996 Neregistrovaní 57:37 + 31:29
36. Spejchal Petr BOR7512 C OK Jiskra Nový Bor 59:27 + 33:19
Hrůzek Libor 5GZ7400 Šenováci DISK
H45
3.50 km, 95 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pompe Tilo 2DD9972 GER - Unregistered 21:00
2. Svoboda Jan BOR7200 C OK Jiskra Nový Bor 22:19 + 1:19
3. Bradáč Stanislav LLI7201 C TJ Loko Liberec 23:25 + 2:25
4. Lucke Jens 2DD9973 GER - Unregistered 24:33 + 3:33
5. Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 25:10 + 4:10
6. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 25:56 + 4:56
7. Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:22 + 5:22
8. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:27 + 5:27
9. Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 26:59 + 5:59
10. Průcha Miloslav BOR5800 C OK Jiskra Nový Bor 27:01 + 6:01
11. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 27:06 + 6:06
12. Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 27:18 + 6:18
13. Vřešťál Jan TUR7301 C OOB TJ Turnov 27:20 + 6:20
14. Semík Jan VSP6507 C USK Praha 27:53 + 6:53
15. Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 28:41 + 7:41
16. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:03 + 8:03
17. Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:17 + 8:17
18. Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 29:25 + 8:25
19. Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 29:33 + 8:33
20. Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 29:57 + 8:57
21. Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 30:17 + 9:17
22. Uher Petr VSP5001 C USK Praha 30:25 + 9:25
23. Lamač Jaroslav TUR7203 C OOB TJ Turnov 30:41 + 9:41
24. Tourek Jan NNN9998 Neregistrovaní 31:35 + 10:35
25. Jareš Daniel KUL6900 KOB Ústí nad Labem 31:48 + 10:48
26. Hejna Stanislav LLI6900 C TJ Loko Liberec 32:05 + 11:05
27. Kubec Martin DOB7002 C KOB Dobruška 32:09 + 11:09
28. Hartman Aleš VSP6506 C USK Praha 32:26 + 11:26
29. Christl Ivan TUR7310 C OOB TJ Turnov 33:48 + 12:48
30. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 33:53 + 12:53
31. Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 34:00 + 13:00
32. Zabořil Michal JEN7101 C OB Jenišovice 34:24 + 13:24
33. Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 34:28 + 13:28
34. Žucha Jiří TJN6603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 34:46 + 13:46
35. Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:08 + 14:08
36. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 36:13 + 15:13
37. Tomášek Ondřej TUV7001 C SOK TJ Turnov 37:07 + 16:07
38. Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 37:11 + 16:11
39. Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 38:44 + 17:44
40. Würz Bohuslav LTP7307 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:57 + 17:57
41. Borrmann Sven 2DD9971 GER - Unregistered 39:23 + 18:23
42. Pustai Josef TJN6300 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 40:16 + 19:16
43. Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 42:01 + 21:01
44. Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 43:05 + 22:05
45. Touš Jan JEN6901 C OB Jenišovice 43:19 + 22:19
46. Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 44:10 + 23:10
47. Ženíšek Jan SUL4701 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 44:11 + 23:11
48. Houžvička Jindřich TUR6912 C OOB TJ Turnov 47:03 + 26:03
49. Glöckner Michael KUL7000 C KOB Ústí nad Labem 51:01 + 30:01
50. Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 52:43 + 31:43
51. Lipenský Robert CHA7201 C OK Chrastava 55:03 + 34:03
52. Houda Vítězslav CHA7300 C OK Chrastava 71:01 + 50:01
53. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 71:41 + 50:41
54. Mencl Martin JEN7301 C OB Jenišovice 93:24 + 72:24
Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov DISK
Aschermann Jan VSP6902 C USK Praha DISK
H50
3.30 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havel Leoš VRL6401 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 25:32
2. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 31:56 + 6:24
3. Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 34:02 + 8:30
4. Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 36:07 + 10:35
5. Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 36:50 + 11:18
6. Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 38:45 + 13:13
7. Míka Zdeněk TJN6700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 51:43 + 26:11
8. Vála Petr KUL6701 C KOB Ústí nad Labem 84:39 + 59:07
H55
3.30 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Würz Martin LTP6303 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:53
2. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 28:39 + 3:46
3. Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 29:02 + 4:09
4. Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 29:07 + 4:14
5. Pavlovec Petr BOR6303 C OK Jiskra Nový Bor 30:08 + 5:15
6. Šubrt Pavel SMB6301 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 33:32 + 8:39
7. Hempel Klaus 2DD9970 GER - Unregistered 34:19 + 9:26
8. Mareš Hynek TUR6100 C OOB TJ Turnov 35:55 + 11:02
9. Pěnička Libor TJN6000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 37:44 + 12:51
10. Hoidekr Pavel LLI5901 C TJ Loko Liberec 40:03 + 15:10
11. Ullrich Petr BOR6300 C OK Jiskra Nový Bor 44:19 + 19:26
12. Vlk Josef LDC5801 C KOB Děčín 50:15 + 25:22
Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor DISK
H60
3.30 km, 75 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 30:10
2. Stibal Ivan LDC5701 C KOB Děčín 30:29 + 0:19
3. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 31:47 + 1:37
4. Kundisch Diethard 2DD9969 GER - Unregistered 31:55 + 1:45
5. Kaška Rudolf CHA5500 C OK Chrastava 32:43 + 2:33
6. Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 33:28 + 3:18
7. Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 34:27 + 4:17
8. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:40 + 7:30
9. Pavlík Milan CHA5400 C OK Chrastava 39:07 + 8:57
10. Urválek Jiří VLI4701 C Slavia Liberec orienteering 39:52 + 9:42
11. Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 46:50 + 16:40
12. Vokuš Zdeněk TJN5601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 70:31 + 40:21
Juckelandt Wolf-Gerold 24D5500 SV Robotron Dresden DISK
H65
2.70 km, 60 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 22:31
2. Ševčík Milan CHA5003 C OK Chrastava 24:20 + 1:49
3. Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 25:23 + 2:52
4. Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 25:26 + 2:55
5. Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 28:04 + 5:33
6. Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 29:14 + 6:43
7. Švihovský Jaroslav BOR5003 C OK Jiskra Nový Bor 31:10 + 8:39
8. Kadavý Zdeněk CHA4901 C OK Chrastava 31:45 + 9:14
9. Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 32:21 + 9:50
10. Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 36:36 + 14:05
11. Lukavec Míla TJN4901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:50 + 17:19
12. Juřina Robert FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdlant 40:07 + 17:36
13. Lusk Karel CHA5002 C OK Chrastava 44:21 + 21:50
14. Jedlička Miroslav JEN5301 C OB Jenišovice 44:25 + 21:54
15. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 49:16 + 26:45
H70
2.80 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peterka Josef LLI4702 C TJ Loko Liberec 28:41
2. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 30:35 + 1:54
3. Dubský Josef SUL4700 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 34:48 + 6:07
4. Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 37:49 + 9:08
5. Kraus Jan LLI4501 C TJ Loko Liberec 39:27 + 10:46
6. Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 45:33 + 16:52
7. Gregor Miroslav TUV4801 C SOK TJ Turnov 48:40 + 19:59
8. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 75:39 + 46:58
H75
2.80 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 29:25
2. Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha 31:47 + 2:22
3. Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 39:56 + 10:31
4. Petrželka Pavel TJN3800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 42:33 + 13:08
5. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 43:00 + 13:35
6. Beránek Miroslav BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor 48:53 + 19:28
7. Picek Jan TJN4000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 50:03 + 20:38
8. Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 51:38 + 22:13
9. Mašek Pavel BOR3602 C OK Jiskra Nový Bor 73:29 + 44:04
HDR
3.20 km, 25 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bégoc Dany TUR1011 C OOB TJ Turnov 17:01
2. Červenková Anna 2EC0650 Babičáci 19:38 + 2:37
3. Heczková Emma VLI1252 C Slavia Liberec orienteering 19:44 + 2:43
4. Ullrichová Tereza BOR OK Jiskra Nový Bor 19:45 + 2:44
5. Kofroň Jan LBE1000 C TJ Lokomotiva Beroun 19:59 + 2:58
6. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 20:08 + 3:07
7. Poláková Eliška KUL KOB Ústí nad Labem 20:55 + 3:54
8. Hromadová Klára LLI TJ Loko Liberec 21:19 + 4:18
9. Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 21:36 + 4:35
10. Kofroň Ondřej LBEXXXX TJ Lokomotiva Beroun 21:37 + 4:36
11. Wallach Štěpán LLI TJ Loko Liberec 22:06 + 5:05
12. Vacek Kryštof BOR1005 C OK Jiskra Nový Bor 22:17 + 5:16
13. Drahoňovský Jakub TUR1006 C OOB TJ Turnov 22:23 + 5:22
14. Rančák Bertík BOR OK Jiskra Nový Bor 22:31 + 5:30
15. Kutková Sára JEN1351 C OB Jenišovice 22:48 + 5:47
16. Savruk Lukáš NNN Neregistrovaní 23:02 + 6:01
17. Michálková Ela BOR1152 C OK Jiskra Nový Bor 23:17 + 6:16
18. Pesničák Daniel SMR1100 C SNS Smržovka 23:27 + 6:26
19. Tomanicová Stela CHA1051 C OK Chrastava 23:54 + 6:53
20. Červenková Kristýna 2EC0651 Babičáci 24:13 + 7:12
21. Jacklová Liliana BOR0959 C OK Jiskra Nový Bor 24:22 + 7:21
22. Skohoutil Sebastian NNN Neregistrovaní 24:23 + 7:22
23. Fixová Anna NNN Neregistrovaní 24:24 + 7:23
23. Heřmánková Kateřina TUR1152 C OOB TJ Turnov 24:24 + 7:23
25. Frantálová Felicie BOR0658 C OK Jiskra Nový Bor 24:27 + 7:26
26. Ryšavá Anežka TJNxx61 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 24:47 + 7:46
27. Kubátová Marie NNN Neregistrovaní 25:04 + 8:03
28. Týfa Daniel VLI0811 C Slavia Liberec orienteering 25:48 + 8:47
29. Martin Jan NNN Neregistrovaní 26:03 + 9:02
30. Rančáková Adélka BOR OK Jiskra Nový Bor 26:08 + 9:07
31. Truncová Štěpánka ODV1052 C TJ Aero Odolena Voda 26:10 + 9:09
32. Podlipný Filip SJC1202 C Sportcentrum Jičín 26:13 + 9:12
33. Juřinová Aneta FYD1150 C Jizerský klub OB Frýdlant 26:29 + 9:28
34. Štembera Oskar TJN1201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 26:36 + 9:35
35. Zemancová Nelly BOR0953 C OK Jiskra Nový Bor 26:37 + 9:36
36. Jelínek Šimon NNN Neregistrovaní 26:47 + 9:46
37. Mitiska Matěj BOR0905 C OK Jiskra Nový Bor 27:09 + 10:08
38. Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 27:34 + 10:33
39. Syblíková Rozarie ODV0856 C TJ Aero Odolena Voda 28:01 + 11:00
40. Pilchová Linda ODV0953 C TJ Aero Odolena Voda 28:04 + 11:03
41. Pilchová Sofie ODV0751 C TJ Aero Odolena Voda 28:06 + 11:05
42. Hájková Nora NNN Neregistrovaní 28:12 + 11:11
43. Tourek Filip NNN9993 Neregistrovaní 28:31 + 11:30
44. Kubát Jan NNN Neregistrovaní 28:36 + 11:35
45. Bureš Kryštof VLI1202 C Slavia Liberec orienteering 28:38 + 11:37
46. Vraný Filip VLI0802 C Slavia Liberec orienteering 28:51 + 11:50
47. Hrdlička Vojtěch NNN Neregistrovaní 28:53 + 11:52
48. Prokopová Tereza CHA1151 C OK Chrastava 29:31 + 12:30
49. Smejkal Jiří DLTXXXX KrOB Rozmarýn Litoměřice 30:08 + 13:07
50. Hák Martin TUR1206 C OOB TJ Turnov 30:44 + 13:43
51. Háková Alena TUR1058 C OOB TJ Turnov 30:46 + 13:45
52. David Viktor RUM1201 ZOOB Rumburk 30:47 + 13:46
53. Štěpánková Magdaléna BOR0764 C OK Jiskra Nový Bor 30:50 + 13:49
54. Mertelová Martina NNN Neregistrovaní 30:51 + 13:50
55. Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 31:02 + 14:01
56. Truncová Zuzana ODV1051 C TJ Aero Odolena Voda 31:07 + 14:06
57. Pethsová Isabella KRN1051 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 31:13 + 14:12
58. Honsová Magda TJN1150 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:18 + 14:17
59. Gibbons Emily TUV0955 C SOK TJ Turnov 31:24 + 14:23
60. Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 31:35 + 14:34
61. Kalousková Aneta JEN OB Jenišovice 31:45 + 14:44
62. Louda Matyáš TUR0912 C OOB TJ Turnov 31:48 + 14:47
63. Ryšánková Alice KUL KOB Ústí nad Labem 32:13 + 15:12
64. Procházka Tomáš KUL KOB Ústí nad Labem 32:18 + 15:17
65. Kuťková Petra NNN Neregistrovaní 32:43 + 15:42
66. Gottstein Josef LLI1300 C TJ Loko Liberec 32:55 + 15:54
67. Zítová Kateřina LDC1150 C KOB Děčín 33:18 + 16:17
68. Sázavský Josef VLI1102 C Slavia Liberec orienteering 33:26 + 16:25
69. Suchardová Berni BOR OK Jiskra Nový Bor 33:32 + 16:31
70. Šipoš Juraj VLI1203 C Slavia Liberec orienteering 33:41 + 16:40
71. Pešíková Ela VLI1253 C Slavia Liberec orienteering 33:44 + 16:43
72. Komeda Maxim BOR1004 C OK Jiskra Nový Bor 33:52 + 16:51
73. Neumann Vít BOR1003 C OK Jiskra Nový Bor 33:58 + 16:57
74. Zurynek Tomáš EKP1100 C VŠTJ Ekonom Praha 34:04 + 17:03
75. Tomešová Evelína SJC1150 C Sportcentrum Jičín 34:26 + 17:25
76. Kučerková Adéla STB1450 C TJ Stadion Nový Bor 34:46 + 17:45
77. Jiroutek Jakub LLI0902 C TJ Loko Liberec 34:53 + 17:52
78. Matějů Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 35:10 + 18:09
79. Tesařová Frida SCP1350 C OK Sparta Praha 35:13 + 18:12
80. Oravcova Amalie TJNxx53 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 35:24 + 18:23
81. Lomosík Štěpán ODV1004 C TJ Aero Odolena Voda 35:34 + 18:33
82. Lankaš Tonda CHA OK Chrastava 35:39 + 18:38
83. Kunášková Markéta VLI1057 C Slavia Liberec orienteering 35:40 + 18:39
84. Abdalla Adam ODV0601 C TJ Aero Odolena Voda 35:41 + 18:40
85. Pavlík Tobiáš LIT1111 C KOB Litvínov 35:49 + 18:48
86. Týfová Ella VLI1150 C Slavia Liberec orienteering 36:05 + 19:04
87. Procházková Kateřina KUL KOB Ústí nad Labem 36:09 + 19:08
88. Erben Vojtěch 6JC1100 Swahil Beer Team 36:27 + 19:26
89. Zít Václav LDC1300 C KOB Děčín 36:34 + 19:33
90. Rypáčková Šárka SPC1151 C SPORTICUS team 36:37 + 19:36
90. White Anna NNN Neregistrovaní 36:37 + 19:36
92. Zakouřil František TUV1201 C SOK TJ Turnov 37:27 + 20:26
93. Hána Václav DOK OK Doksy 38:40 + 21:39
94. Svobodová Adéla ODV1150 C TJ Aero Odolena Voda 38:42 + 21:41
95. Povolný Štěpán KUL KOB Ústí nad Labem 38:51 + 21:50
96. Kuncová Ema NNN Neregistrovaní 40:28 + 23:27
97. Novák Jiří TUV1004 SOK TJ Turnov 42:20 + 25:19
98. Berná Markéta ODV7651 C TJ Aero Odolena Voda 42:36 + 25:35
99. Duskova Denisa TJNxx51 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 43:02 + 26:01
100. Budil Kvído KUL1300 C KOB Ústí nad Labem 47:20 + 30:19
101. Hain Jan NNN Neregistrovaní 48:55 + 31:54
102. Šofr Jakub NNN Neregistrovaní 51:22 + 34:21
103. Palas Tomáš SJC1501 Sportcentrum Jičín 54:59 + 37:58
104. Marhan Jakub NNNXXXX Neregistrovaní 58:06 + 41:05
105. Průšková Veronika STB TJ Stadion Nový Bor 59:38 + 42:37
106. Štefko Adam BOR1200 C OK Jiskra Nový Bor 66:11 + 49:10
107. Pachner Ota CHA OK Chrastava 68:42 + 51:41
108. Šofrová Magdalena NNN Neregistrovaní 68:48 + 51:47
109. Vágner Ota 5VZ Lyžaři Ústecký kraj 176:57 + 159:56
Lankaš Vojta CHA OK Chrastava DISK
Hartl Jakub ODV1400 C TJ Aero Odolena Voda DISK
Švihovský Matyáš SJC Sportcentrum Jičín DISK
Švihovský Daniel SJC Sportcentrum Jičín DISK
P2
2.10 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Erben Jiří 6JC7700 Swahil Beer Team 13:26
2. Sochová Petra BOR7363 C OK Jiskra Nový Bor 15:35 + 2:09
3. Sázavská Tereza 62X7950 Neregistrovaní - VLI 15:43 + 2:17
4. Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 16:35 + 3:09
5. Vaňourková Jitka BOR7252 C OK Jiskra Nový Bor 17:34 + 4:08
6. Mormanová Zuzana VLI8350 C Slavia Liberec orienteering 17:42 + 4:16
7. Šebelková Štěpánka VLI7851 C Slavia Liberec orienteering 17:49 + 4:23
8. Kameníková Kateřina BOR7758 C OK Jiskra Nový Bor 18:05 + 4:39
9. Kunášková Zuzana NNN Neregistrovaní 19:11 + 5:45
10. Tomanicová Petra CHA7651 OK Chrastava 20:29 + 7:03
11. Pesničáková Adéla SMR8550 C SNS Smržovka 20:51 + 7:25
12. Šubrt Evžen TAP8000 C KOB Tretra Praha 21:03 + 7:37
13. Loosová Jana NNN Neregistrovaní 21:18 + 7:52
14. Heczková Anna VLI0652 C Slavia Liberec orienteering 21:21 + 7:55
15. Honsová Lenka SMR7750 SNS Smržovka 21:39 + 8:13
16. Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 21:56 + 8:30
17. Blažek Zdeněk NNN9999 Neregistrovaní 22:02 + 8:36
18. Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava 23:17 + 9:51
19. Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 23:28 + 10:02
20. Hulátko Karel NNN Neregistrovaní 24:12 + 10:46
21. Šašková Hana LTP7552 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:16 + 10:50
22. Hejna Štěpán LLI0602 C TJ Loko Liberec 24:29 + 11:03
23. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 25:02 + 11:36
24. Kottik Michal TJNxx02 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:47 + 12:21
25. Krupková Martina CHA7552 C OK Chrastava 26:52 + 13:26
26. Melicharová Barbora LLI7252 C TJ Loko Liberec 27:01 + 13:35
27. Hladíková Andrea RUM ZOOB Rumburk 27:03 + 13:37
28. Kunášek Martin NNN9997 Neregistrovaní 27:50 + 14:24
29. Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 27:54 + 14:28
30. Krausová Marie LLI4451 C TJ Loko Liberec 27:56 + 14:30
31. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 28:04 + 14:38
32. Horáček Tomáš JEN7700 C OB Jenišovice 28:38 + 15:12
33. Hejnová Simona LLI TJ Loko Liberec 29:15 + 15:49
34. Průchová Elena BOR6850 C OK Jiskra Nový Bor 30:46 + 17:20
35. Coufal Kryštof ROU0603 C SKOB Roudnice nad Labem 31:18 + 17:52
36. Průšová Hana DLT7451 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 31:29 + 18:03
37. Holasová Jaroslava TUR5750 C OOB TJ Turnov 31:39 + 18:13
38. Blažková Petra TUR0650 C OOB TJ Turnov 31:45 + 18:19
39. Holanová Hana CHA7451 OK Chrastava 33:07 + 19:41
40. Linhartová Martina LLI TJ Loko Liberec 33:08 + 19:42
41. Menclová Jana JEN7556 C OB Jenišovice 37:19 + 23:53
42. Havlová Blanka TJN7850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:10 + 24:44
43. Jelínková Jiřina LTP7551 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:52 + 25:26
44. Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 39:00 + 25:34
45. Cihlář Robert CHA6601 OK Chrastava 48:09 + 34:43
46. Svoboda Lukas NNN Neregistrovaní 54:51 + 41:25
Hrůzková Jana 5GZ7650 Šenováci DISK
Rýdlová Magda TJN6850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. DISK
T4
3.10 km, 50 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 18:47
2. Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 19:32 + 0:45
3. Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 21:34 + 2:47
4. Ježowicz Roman 79X8000 Žižkovský tygři 22:22 + 3:35
5. Putík Jiří VLI7505 C Slavia Liberec orienteering 22:31 + 3:44
6. Skácel Dalibor NNN Neregistrovaní 22:54 + 4:07
7. Machara Petr VIP7401 C SK VIPrahlo 23:11 + 4:24
8. Kubát Petr NNN Neregistrovaní 23:44 + 4:57
9. Kalenská Lenka SUL7853 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 24:31 + 5:44
10. Mellan Jonáš TUR0308 B OOB TJ Turnov 25:05 + 6:18
11. Drahoňovská Petra TUR7455 C OOB TJ Turnov 25:09 + 6:22
12. Ledecký Vladimír NNN Neregistrovaní 25:14 + 6:27
13. Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 25:19 + 6:32
14. Jakubík Petr TJN7506 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 25:31 + 6:44
15. Hrdá Martina VLI Slavia Liberec orienteering 25:52 + 7:05
16. Holas Vladimír TUR5601 C OOB TJ Turnov 26:12 + 7:25
17. Melichar Jaroslav LLI6301 C TJ Loko Liberec 27:18 + 8:31
18. Válek Ondřej 31Z7900 Aktivit Nový Bor 28:27 + 9:40
19. Kunc Štěpán NNN Neregistrovaní 29:01 + 10:14
19. Žíla Vladimír BOR6800 OK Jiskra Nový Bor 29:01 + 10:14
21. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 29:35 + 10:48
22. Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 29:37 + 10:50
23. Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 30:25 + 11:38
24. Bláha David 6KC9500 Neregistrovaný 31:25 + 12:38
25. Mairich Vít TJN7200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 31:31 + 12:44
26. Švarcová Lenka TUR6457 C OOB TJ Turnov 31:38 + 12:51
27. Sýkora Ivan NNN Neregistrovaní 31:44 + 12:57
27. Votava David 4HX7100 DSVJ 31:44 + 12:57
29. Coufalová Monika ROU7552 C SKOB Roudnice nad Labem 33:49 + 15:02
30. Šipoš Richaro NNN Neregistrovaní 33:58 + 15:11
31. Drbohlav Zdeněk NNN Neregistrovaní 34:06 + 15:19
32. Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 34:08 + 15:21
33. Hořáková Petra LLI6953 C TJ Loko Liberec 34:20 + 15:33
34. Buršíková Rút NNN Neregistrovaní 34:24 + 15:37
35. Nejedlová Lucie LLI7350 C TJ Loko Liberec 34:33 + 15:46
36. Kosíková Helena TUR6550 C OOB TJ Turnov 35:56 + 17:09
37. Hartl Zdeněk ODV6300 C TJ Aero Odolena Voda 36:00 + 17:13
38. Nejedlo David LLI7100 C TJ Loko Liberec 37:48 + 19:01
39. Průša Josef DLT7301 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 38:03 + 19:16
40. Coufal Marek ROU7400 C SKOB Roudnice nad Labem 38:47 + 20:00
41. Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 38:49 + 20:02
42. Jakubik Vojta TJNxx01 OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 39:32 + 20:45
43. Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 39:48 + 21:01
44. Babická Zuzana 2EC7650 Babičáci 39:49 + 21:02
45. Čečerk Lukáš NNN Neregistrovaní 40:33 + 21:46
46. Čechová Jana FSP8353 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 42:47 + 24:00
47. Bradáčová Marie LLI7550 C TJ Loko Liberec 44:45 + 25:58
48. Setínková Jana DKP9052 C Oddíl OB Kotlářka 45:01 + 26:14
49. Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha 45:05 + 26:18
50. Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 45:16 + 26:29
51. Hladík Petr RUM ZOOB Rumburk 46:51 + 28:04
52. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 47:04 + 28:17
53. David Daniel RUM0002 ZOOB Rumburk 47:37 + 28:50
54. Skřípský Tomáš LME SK Los Mělník 49:32 + 30:45
55. Nesměříková Eva LME SK Los Mělník 49:42 + 30:55
56. Hančl Martin STB TJ Stadion Nový Bor 53:25 + 34:38
57. Funková Markéta NNN Neregistrovaní 65:24 + 46:37
Berka Michal SPC7401 C SPORTICUS team DISK
Martin Tomáš NNN Neregistrovaní DISK
Valter Petr KBP4500 C KBP Praha DISK
Kořínek Zdeněk PEN6201 C OK RECO Sport DISK
Nováková Adéla NNN Neregistrovaní DISK