Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: H21C

Datum:
08.04.2018
Místo konání:
Tišnov, Základní škola nám. 28. října
Pořadatel:
VBM - VSK Mendelu Brno
Mapa:
Tišnov sever 1:4 000, E=2 m, stav březen 2018,
Ředitel závodu:
Chmelík Aleš - R2
Hlavní rozhodčí:
Pulec Pavel - R3
Stavitel tratí:
Mazal Zdeněk - R2
JURY:
Kheil Radim, Zelinka Jiří, Fiala Jan
H21C
2.60 km, 52 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8683
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Nykodým Miloš ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno 14:21 9202
2. Grundmann Jan LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice 15:42 + 1:21 8434
3. Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 15:44 + 1:23 8415
4. Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 16:01 + 1:40 8253
5. Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 16:03 + 1:42 8235
6. Křivda Martin CHC9501 C K.O.B. Choceň 16:09 + 1:48 8178
7. Vítek Jaroslav SJI7201 C OK Jihlava 16:13 + 1:52 8140
8. Zimmermann Jakub KON8911 C KOB Konice 16:29 + 2:08 7988
9. Čech Radovan TBM7835 C KOS TJ Tesla Brno 16:31 + 2:10 7969
10. Švirák Ondřej ZBM9103 R SK Žabovřesky Brno 16:36 + 2:15 7922
11. Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 16:40 + 2:19 7884
12. Vacek Vojtěch SJI9602 C OK Jihlava 16:42 + 2:21 7865
13. Hledík Jakub CHT9501 C OOB SK Chrast 16:49 + 2:28 7798
14. Krejsa Jan CHT8701 C OOB SK Chrast 17:16 + 2:55 7542
15. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 17:17 + 2:56 7533
16. Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 17:19 + 2:58 7514
17. Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 17:20 + 2:59 7504
18. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 17:27 + 3:06 7438
19. Píro Matěj TTR8802 C OOB Třebíč 17:34 + 3:13 7372
19. Prášil Marek SJI7313 R OK Jihlava 17:34 + 3:13 7372
21. Krejsa Martin CHT9001 C OOB SK Chrast 17:59 + 3:38 7134
22. Nechanický Jan OSN0200 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 18:02 + 3:41 7106
23. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 18:08 + 3:47 7049
24. Šrubař Michal ASU8606 C Magnus Orienteering 18:10 + 3:49 7030
25. Bravený Vít ZBM9102 C SK Žabovřesky Brno 18:16 + 3:55 6973
26. Pastyřík Martin PZR9902 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 18:25 + 4:04 6888
27. Sabol Josef CTB9902 B SK OB Chotěboř 18:29 + 4:08 6850
28. Florián Vojtěch ABM9901 A KOB ALFA Brno 18:36 + 4:15 6784
29. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 18:40 + 4:19 6746
30. Šťastný Karel CTB7901 C SK OB Chotěboř 18:52 + 4:31 6632
31. Fiala Jan BBM7205 C BETA URSUS Orienteering 19:00 + 4:39 6556
32. Bouška Tomáš ABM9205 C KOB ALFA Brno 19:01 + 4:40 6547
32. Coufal Jáchym ZBM0200 A SK Žabovřesky Brno 19:01 + 4:40 6547
32. Šenkýř Matěj SJI9902 A OK Jihlava 19:01 + 4:40 6547
35. Ptáček Pavel BBM9600 C BETA URSUS Orienteering 19:06 + 4:45 6499
36. Jirků Roman SJI8309 C OK Jihlava 19:12 + 4:51 6442
36. Žanda Jan CTB9901 B SK OB Chotěboř 19:12 + 4:51 6442
38. Jordanov Alexandr ZBM9503 C SK Žabovřesky Brno 19:18 + 4:57 6385
39. Prášil Aleš SJI7415 C OK Jihlava 19:34 + 5:13 6234
40. Otrusina Jan ABM9210 C KOB ALFA Brno 19:39 + 5:18 6186
41. Hladílek Jan PZR8814 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:42 + 5:21 6158
42. Zrník Tomáš OSN7118 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 19:59 + 5:38 5997
43. Kuban Michal CHT8505 C OOB SK Chrast 20:17 + 5:56 5826
44. Slabý Jan ZHR7900 C TJ Zhoř 20:22 + 6:01 5778
45. Culka Josef JHB8607 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 20:26 + 6:05 5740
46. Hrazdil Jiří ZBM8418 C SK Žabovřesky Brno 20:31 + 6:10 5693
47. Kalina Tomáš TBM8505 C KOS TJ Tesla Brno 20:40 + 6:19 5608
48. Bouzek Petr SVS7901 C Orientklub Vsetín 20:49 + 6:28 5522
49. Komárek Arnošt SJH7702 C SJH Jindřichův Hradec 21:00 + 6:39 5418
50. Liščinský Tomáš ZBM8411 C SK Žabovřesky Brno 21:15 + 6:54 5276
51. Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 21:32 + 7:11 5115
52. Pekárek Michal RBK9015 C SK Radioklub Blansko 21:41 + 7:20
53. Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB ALFA Brno 22:36 + 8:15 4508
54. Frýba Dominik SJI9702 C OK Jihlava 22:57 + 8:36 4309
55. Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 23:23 + 9:02 4062
56. Foltýn Tomáš SJI9801 B OK Jihlava 23:37 + 9:16 3929
57. Kurečka Robert ABM7210 C KOB ALFA Brno 23:48 + 9:27 3825
58. Blažek Zdeněk SJH7601 C SJH Jindřichův Hradec 23:57 + 9:36 3740
59. Bednařík Aleš VLI7309 C Slavia Liberec orienteering 24:10 + 9:49 3616
60. Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 24:12 + 9:51 3597
61. Hybeš David CHT9903 C OOB SK Chrast 27:04 + 12:43 1966
Novohradský Petr PZR8903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK 0