Výsledky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Kategorie: H35

Datum:
14.04.2018
Místo konání:
Konojedy
Pořadatel:
TAP - KOB Tretra Praha
Mapa:
Liščí díry, 1:10000, ekv. 5 m, mapový klíč ISOM 2000, rozměr A4 na výšku, tisk Žaket, mapovali Michal Hodek, Kateřina Zamazalová, Jakub Ransdorf a Ondřej Měšťan, hlavní kartograf Michal Hodek, stav březen 2018 (revize mapy Aldašín + nová část)
Ředitel závodu:
Ransdorf Jakub - R3
Hlavní rozhodčí:
Zajíc Vítězslav - R3
Stavitel tratí:
Vlášek Jakub - R3
JURY:
Němečková Jarmila, Fibír Tomáš, Pospíšilová Marie
Protokol:
Závod proběhl bez komplikací za slunečného počasí. Směrné časy především u dorosteneckých a hlavních dospělých kategorií se nepodařily dodržet především kvůli MČR v nočním tentýž den večer, které běžela špička. Nikdo nepodal protest.
H35
4.79 km, 210 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C USK Praha 41:43
2. Skripnik Ondřej FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 43:33 + 1:50
3. Bambousek Martin DOR7302 C OK Dobříš 43:37 + 1:54
4. Junek Petr STH7801 C SK Studenec 45:16 + 3:33
5. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 46:53 + 5:10
6. Kužel Tomáš FSP7610 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 47:08 + 5:25
7. Pucherna Eduard SMR7401 C SNS Smržovka 47:37 + 5:54
8. Šindelka Antonín DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha 48:02 + 6:19
9. Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 49:30 + 7:47
10. Žemla Tomáš KAM7105 C OK Kamenice 50:30 + 8:47
11. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 50:43 + 9:00
12. Šunka Jan LOU7600 C SK Moravan Louňovice 51:05 + 9:22
13. Pilát Miroslav DKL7900 C KOB Kladno 51:59 + 10:16
14. Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 52:14 + 10:31
15. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 52:45 + 11:02
16. Hřivna Štěpán PGP7507 C SK Praga 53:14 + 11:31
17. Rod Jan VSP7423 C USK Praha 55:02 + 13:19
18. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 55:23 + 13:40
19. Koten Pavel RIC7200 C OB Říčany 55:34 + 13:51
20. Černý Michal ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 57:55 + 16:12
21. Heller Jiří ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 58:28 + 16:45
22. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 59:29 + 17:46
23. Švec Karel ZVO7601 C OB SK Zvole 60:44 + 19:01
24. Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 60:53 + 19:10
25. Svoboda Jiří ROZ7500 C OK Roztoky 62:48 + 21:05
26. Collis Mark DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka 63:12 + 21:29
27. Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 64:03 + 22:20
28. Foršt Jakub DOR7501 C OK Dobříš 66:04 + 24:21
29. Motyčka Michal 9BC7401 NNN 66:21 + 24:38
30. Lampa David DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 68:34 + 26:51
31. Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 68:48 + 27:05
32. Pinkr Josef HCE8200 C TJ Hostivice 71:17 + 29:34
33. Doležal Martin PGP8100 C SK Praga 71:31 + 29:48
34. Pelant Michal RIC7400 C OB Říčany 72:31 + 30:48
35. Chmelík Petr DOR8100 C OK Dobříš 72:46 + 31:03
36. Ouda Martin 6KC0000 Neregistrovaný 73:50 + 32:07
37. Fiala Jan DOR7802 C OK Dobříš 74:02 + 32:19
38. Kříž Dušan KRL7800 C Kometa Kralovice 74:06 + 32:23
39. Vítek Jiří DKL7300 C KOB Kladno 77:42 + 35:59
40. Motejzík Petr DLP7600 C OOB TJ Dukla Praha 78:32 + 36:49
41. Chramosta Tomáš KAM7601 C OK Kamenice 88:24 + 46:41
42. Vaněček Jan TJP8000 C TJ Sokol Troja 98:33 + 56:50
43. Rejnek Tomáš RIC7800 C OB Říčany 99:24 + 57:41
44. Hladík Zdeněk DKP7401 C Oddíl OB Kotlářka 99:30 + 57:47
45. Pokorný Stanislav RIC7602 C OB Říčany 99:49 + 58:06
46. Dostál Tomáš NNN3535 Neregistrovaní 101:34 + 59:51
47. Perkner Radim ZVO8001 C OB SK Zvole 104:49 + 63:06
48. Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 113:34 + 71:51
49. Starý Jan FSP7800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 115:15 + 73:32
50. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 133:10 + 91:27
51. Schnabl Petr RIC7404 C OB Říčany 148:20 + 106:37
52. Tuček Michal DKP8202 C Oddíl OB Kotlářka 333:00 + 291:17
Šlapánek René ROU7904 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
Krejčí Ladislav ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
Hroněk Jan VSP7420 C USK Praha DISK
Müller Vladimír HCE7700 C TJ Hostivice DISK