Výsledky závodu: Veřejný závod (Saxbo)

Kategorie: D21AK

Datum:
21.04.2018
Místo konání:
Lückendorf (Německo)
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Heideberg / Vřesový vrch
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Wagner Thomas
Stavitel tratí:
Kerger Rolf, Kudrass Peter
Protokol:
Závod proběhl za slunečného počasí v terénech Lužických hor. Nedošlo k žádnému závažnějšímu zranění. Nebyl podán žádný protest.
D21AK
4.30 km, 215 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5398
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Martanová Lea VLI0555 A Slavia Liberec orienteering 48:48 5483
2. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 48:50 + 0:02 5479
3. Fürstová Anna LLI9854 A TJ Loko Liberec 51:07 + 2:19 5231
4. Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 53:35 + 4:47 4962
5. Hrabánková Klára PGP9654 C SK Praga 57:31 + 8:43 4534
6. Gorčicová Eliška CHA9150 C OK Chrastava 57:42 + 8:54 4514
7. Richter Myrea DE024469 Post SV Dresden 58:46 + 9:58
8. Zakouřilová Kamila TUV8557 C SOK TJ Turnov 61:49 + 13:01 4066
9. Žitná Jana SMB9251 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 62:13 + 13:25 4022
10. Kääriäinen Sophie DE014577 USV TU Dresden 62:20 + 13:32
11. Posseltová Tereza TJN9252 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 62:55 + 14:07 3946
12. Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 65:46 + 16:58 3636
13. Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 68:08 + 19:20 3378
14. Kohlová Monika TUR9756 C OOB TJ Turnov 71:17 + 22:29 3035
15. Bartoňová Radka PGP8751 SK Praga 72:19 + 23:31
16. Wolfram Ninett DE028768 USV TU Dresden 72:24 + 23:36
17. Buhler Claudia DE013818 USV TU Dresden 72:51 + 24:03
18. Černá Hana EKP8459 C VŠTJ Ekonom Praha 74:45 + 25:57 2658
19. Švihovská Eva SJC8352 C Sportcentrum Jičín 75:50 + 27:02 2540
20. Korejčíková Dáďa LLI5550 C TJ Loko Liberec 80:02 + 31:14 2083
21. Kraemer Jitka DE016010 Post SV Dresden 84:10 + 35:22
22. Kalinová Lucie RUM8750 C ZOOB Rumburk 87:20 + 38:32 1288
23. Setínková Zuzana DKP5753 C Oddíl OB Kotlářka 107:01 + 58:13 0
24. Bauer Laura USV TU Dresden 112:12 + 63:24
25. Erlebach Kimberly DE042289 BSV Halle-Ammendorf 115:42 + 66:54
26. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 129:56 + 81:08 0
Knoblochová Kamila SJC8356 C Sportcentrum Jičín DISK 0
Pohořalá Anna ROU9954 C SKOB Roudnice nad Labem DISK 0
Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering DISK 0