Výsledky závodu: Oblastní žebříček (Aprílový závod)

Datum:
21.04.2018
Místo konání:
Podílná
Pořadatel:
MAS - KČT Aš
Mapa:
Tři díry, 1:15000, stav II.2017
Ředitel závodu:
Kovář Jindřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Dlouhá Lenka
Stavitel tratí:
Pilař Karel - R3
Protokol:
Název závodu: 6. závod Oblastní žebříček ZČO "Aprílový závod" Veřejný a náborový závod v orientačním běhu Datum závodu: 21.4.2018 Pořadatel: KČT Aš, oddíl OB Místo konání (shromaždiště): signálka u obce Podílná Použitá mapa: Tři díry, stav: únor 2017 Mapoval: Oldřich Kohoutek, Měřítko: 1:15 000, kategorie mimo 18-21-35 mají měřítko 1:10 000. Ekvidistance: 5m Závod proběhl za slunečného počasí kolem 25°C. V průběhu závodu prošlo cílem celkem 254 závodníků. Časový harmonogram závodu byl dodržen. Při závodě se zranila Lenka Dlouhá, která si zlomila nohu a byla po transportu do nemocnice operována.Proti závodu nebyl podán protest. Složení Jury: Jitka Kovářová (VPM), Jaroslav Jirásek (DCH), Petr Ševčík (ONO) Jury nemusela v průběhu závodu řešit žádný protest
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     LINIE     P    
D10
1.32 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ritterová Lída Ski klub KV 19:30
2. Blechová Adéla KRL1055 Kometa Kralovice 20:35 + 1:05
3. Hanáková Aneta KRL0951 Kometa Kralovice 22:05 + 2:35
4. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 37:46 + 18:16
D12
1.51 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kožíšková Kateřina LPM0652 OK Lokomotiva Plzeň 16:39
2. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 19:22 + 2:43
3. Gelnerová Anna KRL0653 Kometa Kralovice 25:23 + 8:44
4. Holíková Petra ONO0653 SKOB Ostrov 25:27 + 8:48
5. Fišarová Adéla KRL0651 Kometa Kralovice 26:13 + 9:34
6. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 26:41 + 10:02
7. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 26:45 + 10:06
8. Frühaufová Julie TJ Slovan Karlovy Vary 29:28 + 12:49
9. Gelnerová Markéta KRL0952 Kometa Kralovice 29:41 + 13:02
10. Čadková Marcela KRL0654 Kometa Kralovice 34:09 + 17:30
11. Šimáčková Daniela DCH0654 Radioelektronika Cheb 37:29 + 20:50
12. Křiklavová Magdalena Ski klub KV 38:54 + 22:15
13. Kropáčová Zuzana KRL0754 Kometa Kralovice 41:28 + 24:49
14. Králová Lucie KRL0658 Kometa Kralovice 47:36 + 30:57
15. Doubravová Barbora DCH0657 Radioelektronika Cheb 57:19 + 40:40
16. Nejedlá Barbora ONO0750 SKOB Ostrov 69:19 + 52:40
17. Fryšová Andrea DCH0760 Radioelektronika Cheb 119:36 + 102:57
Růžičková Eliška DCH0653 Radioelektronika Cheb DISK
Maierová Daniela Victoria DCH0753 Radioelektronika Cheb DISK
Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI Vejprty DISK
D14
2.26 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 23:17
2. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 23:37 + 0:20
3. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 31:37 + 8:20
4. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 34:02 + 10:45
5. Zmarzláková Olga KRL0552 Kometa Kralovice 38:38 + 15:21
6. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 40:50 + 17:33
7. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 42:37 + 19:20
8. Postránská Adéla MLA0551 MLOK Mariánské Lázně 43:52 + 20:35
9. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 46:49 + 23:32
10. Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov 48:47 + 25:30
11. Vlachová Adéla KRL0551 Kometa Kralovice 50:39 + 27:22
12. Chárová Anna Viktorie DCH0558 Radioelektronika Cheb 70:19 + 47:02
D16
3.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišarová Eliška KRL0351 Kometa Kralovice 40:06
2. Daňková Dominika DCH0258 Radioelektronika Cheb 53:40 + 13:34
3. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 67:47 + 27:41
4. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 75:47 + 35:41
5. Turčinová Anna SKV0252 TJ Slovan Karlovy Vary 79:47 + 39:41
Odvody Johana Příchozí město N DISK
Dankovi Příchozí město N 97:38 + 57:32
D18
5.21 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Staňková Markéta VPM0153 KOS Slavia Plzeň 61:34
2. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 77:06 + 15:32
D21
6.13 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregorová Kateřina BSO8151 KOB Baník Sokolov 71:46
2. Krejčová Vlasta SKV9453 TJ Slovan Karlovy Vary 84:33 + 12:47
3. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia Plzeň 129:27 + 57:41
4. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 135:32 + 63:46
D35
5.21 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 58:20
2. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 58:31 + 0:11
3. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 61:49 + 3:29
4. Ševčíková Petra ONO7450 SKOB Ostrov 64:48 + 6:28
5. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 66:28 + 8:08
6. Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň 72:00 + 13:40
7. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 72:34 + 14:14
8. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 76:09 + 17:49
9. Bínová Kathrin MLA6754 MLOK Mariánské Lázně 77:56 + 19:36
10. Postránská Radka MLA7450 MLOK Mariánské Lázně 81:20 + 23:00
11. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 81:51 + 23:31
12. Soukupová Petra TJ Slovan Karlovy Vary 87:27 + 29:07
13. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 90:37 + 32:17
14. Turčinová Kamila Ski klub KV 97:40 + 39:20
15. Polcarová Marcela NEK7250 Nejdek Orienteering 100:12 + 41:52
Bredlerová Gabriela SKV7451 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
D45
4.42 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 55:29
2. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia Plzeň 57:38 + 2:09
3. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 63:46 + 8:17
4. Danihelová Jana SKV6552 TJ Slovan Karlovy Vary 64:50 + 9:21
5. Tokárová Regina VPM6950 KOS Slavia Plzeň 67:41 + 12:12
6. Šplinarová Jana SKV6451 TJ Slovan Karlovy Vary 70:40 + 15:11
7. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 72:36 + 17:07
8. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 74:11 + 18:42
9. Papežová Jindra DCH6552 Radioelektronika Cheb 78:00 + 22:31
D55
3.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 49:14
2. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 59:24 + 10:10
3. Sklenářová Jana MLA6258 MLOK Mariánské Lázně 66:27 + 17:13
4. Krejčová Vlasta SKV6351 TJ Slovan Karlovy Vary 74:51 + 25:37
D65
2.26 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 48:16
2. Dlouhá Lenka MAS5150 KČT Aš 49:46 + 1:30
3. Horáková Magdalena NEK4950 Nejdek Orienteering 70:29 + 22:13
4. Bohuslavová Věra LPM4850 OK Lokomotiva Plzeň 74:03 + 25:47
5. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 91:25 + 43:09
H10
1.32 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 13:44
2. Tříska Lukáš LPM0800 OK Lokomotiva Plzeň 13:52 + 0:08
3. Blecha Adam KRL0803 Kometa Kralovice 15:11 + 1:27
4. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 17:30 + 3:46
5. Bejvančický Jan KRL1003 Kometa Kralovice 17:43 + 3:59
6. Vít Tomáš BSO0800 KOB Baník Sokolov 20:21 + 6:37
7. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 21:44 + 8:00
8. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 24:29 + 10:45
9. Pjenčák Adam MAS0802 KČT Aš 35:27 + 21:43
Kule Oliver ONO0702 SKOB Ostrov 27:27 + 13:43
H12
2.26 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stehlík Jakub LPM0700 OK Lokomotiva Plzeň 32:12
2. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 32:50 + 0:38
3. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 32:58 + 0:46
4. Škrle Michael KRL0702 Kometa Kralovice 36:10 + 3:58
5. Biersak Petr KRL0701 Kometa Kralovice 38:32 + 6:20
6. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 41:26 + 9:14
7. Bejvančický Josef KRL0703 Kometa Kralovice 42:09 + 9:57
8. Petruš Ondřej MLA0701 MLOK Mariánské Lázně 43:29 + 11:17
9. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 50:54 + 18:42
10. Brabec Matěj MAS0701 KČT Aš 52:52 + 20:40
11. Havlíček Viktor BSO0602 KOB Baník Sokolov 65:37 + 33:25
12. Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 70:43 + 38:31
13. Nikodém Ondřej DCH0606 Radioelektronika Cheb 76:43 + 44:31
14. Halík Libor MAS0700 KČT Aš 115:51 + 83:39
Beneš Josef MLA0702 MLOK Mariánské Lázně DISK
Rüster Maximilian Ski klub KV DISK
H14
3.50 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 25:06
2. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 43:45 + 18:39
3. Němec David LPM0504 OK Lokomotiva Plzeň 45:57 + 20:51
4. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 48:55 + 23:49
5. Frühauf Matyáš TJ Slovan Karlovy Vary 55:34 + 30:28
6. Král Petr DCH0506 Radioelektronika Cheb 66:53 + 41:47
7. Šustr Ondřej KSH0501 OB Kašperské Hory 74:20 + 49:14
8. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 74:39 + 49:33
9. Turčin Jan SKV04 TJ Slovan Karlovy Vary 75:57 + 50:51
10. Szabó Vojtěch LPM0503 OK Lokomotiva Plzeň 78:39 + 53:33
Kropáč Filip KRL0503 Kometa Kralovice DISK
Bohuslav Josef LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Košina Tobiáš SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
H16
5.21 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 43:42
2. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 50:01 + 6:19
3. Svatek Samuel DCH0205 Radioelektronika Cheb 51:36 + 7:54
4. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 52:15 + 8:33
5. Křížek Josef MAS0201 KČT Aš 62:05 + 18:23
6. Šustr Antonín KSH0201 OB Kašperské Hory 62:23 + 18:41
7. Weissar Samuel LPM0300 OK Lokomotiva Plzeň 65:27 + 21:45
8. Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš 68:43 + 25:01
9. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 70:13 + 26:31
10. Havlíček Albert BSO0304 KOB Baník Sokolov 71:44 + 28:02
11. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 74:20 + 30:38
Dlabač Marek SKV03 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
H18
8.39 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svatek Daniel DCH0113 Radioelektronika Cheb 106:14
2. Křiklava Jakub SKV01 TJ Slovan Karlovy Vary 129:49 + 23:35
H21
10.02 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4707
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 83:37 4824
2. Stehlík Petr LPM7903 OK Lokomotiva Plzeň 86:25 + 2:48 4671
3. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 87:14 + 3:37 4626
4. Šilhavý Jakub LPM8500 OK Lokomotiva Plzeň 108:25 + 24:48 3463
5. Šmejkal Ondřej Příchozí město N 116:20 + 32:43
6. Šulc Marek KČT Aš 127:55 + 44:18
7. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 130:34 + 46:57 2247
8. Kamaryt Michal MLA9205 MLOK Mariánské Lázně 132:16 + 48:39 2154
H35
8.39 km, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 72:30
2. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 74:08 + 1:38
3. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 78:45 + 6:15
4. Křížek Filip MAS7800 KČT Aš 83:20 + 10:50
5. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 83:49 + 11:19
6. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 88:55 + 16:25
7. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 95:52 + 23:22
8. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 97:03 + 24:33
9. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 97:54 + 25:24
10. Pivec Lukáš MLA7600 MLOK Mariánské Lázně 97:58 + 25:28
11. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 99:27 + 26:57
12. Fišar Miroslav KRL7201 Kometa Kralovice 100:54 + 28:24
13. Petruš Marek MLA7500 MLOK Mariánské Lázně 106:51 + 34:21
14. Beneš Marek MLA7601 MLOK Mariánské Lázně 119:02 + 46:32
15. Pjenčák Roman MAS KČT Aš 166:35 + 94:05
H45
6.13 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Weissar Petr LPM7020 OK Lokomotiva Plzeň 64:06
2. Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov 66:02 + 1:56
3. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 70:30 + 6:24
4. Smaržík Jan LPM6910 OK Lokomotiva Plzeň 70:31 + 6:25
5. Staněk Rostislav VPM6801 KOS Slavia Plzeň 70:36 + 6:30
6. Vít Vlastimil BSO6800 KOB Baník Sokolov 73:18 + 9:12
7. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 75:25 + 11:19
8. Bína Pavel MLA6708 MLOK Mariánské Lázně 78:08 + 14:02
9. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 80:22 + 16:16
10. Štěrba Jiří SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary 81:38 + 17:32
11. Kropáč Jiří Kometa Kralovice 86:51 + 22:45
12. Kopp Petr LPM OK Lokomotiva Plzeň 93:00 + 28:54
13. Hannsmann Martin KČT Aš 103:45 + 39:39
H55
4.42 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kirsch Stefan 52D5901 TV Coburg-Neuses 51:22
2. Hájek Jan KČT Aš 56:54 + 5:32
3. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš 59:38 + 8:16
4. Chotětický Jan MAS5500 KČT Aš 63:05 + 11:43
5. Krämer Stephan 52D5900 TV Coburg-Neuses 65:08 + 13:46
6. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia Plzeň 65:11 + 13:49
7. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 69:42 + 18:20
8. Čech Petr DCH6002 Radioelektronika Cheb 71:54 + 20:32
9. Kadlec Luděk VEY5600 YETTI Vejprty 93:07 + 41:45
Bína Martin MLOK Mariánské Lázně DISK
Řehořek Jaroš Příchozí město N 45:54 +
H65
3.80 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 47:49
2. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 49:43 + 1:54
3. Valeška Rudolf LCV4700 TJ Lokomotiva Chomutov 49:58 + 2:09
4. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 56:29 + 8:40
5. Nykles Vladimír VPM4702 KOS Slavia Plzeň 56:36 + 8:47
6. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 61:41 + 13:52
7. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 62:46 + 14:57
8. Bohuslav Václav LPM4201 OK Lokomotiva Plzeň 64:20 + 16:31
9. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 75:42 + 27:53
10. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 80:06 + 32:17
11. Schejbal Ladislav DCH5301 Radioelektronika Cheb 103:06 + 55:17
Horký Jan KČT Aš 77:09 + 29:20
HDR
1.22 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ševčík Vít ONO1100 SKOB Ostrov 15:43
2. Brabec Zdeněk MAS1001 KČT Aš 16:17 + 0:34
3. Fryšová Zuzana DCH1151 Radioelektronika Cheb 16:28 + 0:45
4. Smaržíková Markéta Příchozí město N 16:57 + 1:14
5. Halíková Lucinka KČT Aš 18:30 + 2:47
6. Ritter Jakub Ski klub KV 20:43 + 5:00
7. Pöselt Matyáš ONO0802 SKOB Ostrov 21:12 + 5:29
8. Turková Klára TJ Slovan Karlovy Vary 21:19 + 5:36
9. Ptáčková Lucie DCH1251 Radioelektronika Cheb 25:04 + 9:21
10. Ptáček Ondřej DCH1202 Radioelektronika Cheb 25:05 + 9:22
11. Benešová Marie MLA1250 MLOK Mariánské Lázně 26:14 + 10:31
12. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 31:07 + 15:24
13. Dlouhá Viktorie MAS1151 KČT Aš 31:11 + 15:28
14. Chramosta Petr VPM1001 KOS Slavia Plzeň 32:21 + 16:38
15. Redlichová Kateřina KČT Aš 32:27 + 16:44
16. Rambousek Marek BSO1400 KOB Baník Sokolov 34:23 + 18:40
17. Jirka Jindřich BSO1100 KOB Baník Sokolov 35:48 + 20:05
18. Gregor Ondřej BSO1200 KOB Baník Sokolov 40:26 + 24:43
Dlouhý Erik MAS0901 KČT Aš DISK
LINIE
1.22 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimáček Jaroslav DCH0904 Radioelektronika Cheb 14:51
2. Postránský Adam MLA0900 MLOK Mariánské Lázně 15:26 + 0:35
3. Fryšová Žaneta DCH0959 Radioelektronika Cheb 15:58 + 1:07
4. Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov 17:09 + 2:18
5. Krausová Ema KOB Baník Sokolov 18:57 + 4:06
6. Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně 19:59 + 5:08
7. Ptáčková Barbora DCH0957 Radioelektronika Cheb 20:20 + 5:29
8. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 32:05 + 17:14
9. Beneš Jan MLA1000 MLOK Mariánské Lázně 37:19 + 22:28
10. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 40:48 + 25:57
Čadková Michaela KRL0954 Kometa Kralovice DISK
Fecho Richard NEK1100 Nejdek Orienteering DISK
Plevný Albert DCH0711 Radioelektronika Cheb 12:26 +
Eder Jonáš DCH0712 Radioelektronika Cheb 29:07 + 14:16
P
1.51 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smrtová Erika ONO7452 SKOB Ostrov 22:04
2. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 22:39 + 0:35
3. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 24:06 + 2:02
4. Donda Jiří ONO7600 SKOB Ostrov 24:44 + 2:40
5. Váchová Ilona Ski klub KV 25:50 + 3:46
6. Fryš Zdeněk Příchozí město N 28:08 + 6:04
7. Barda Tomáš ONO0302 SKOB Ostrov 29:34 + 7:30
8. Postránský Ondřej MLA7501 MLOK Mariánské Lázně 30:55 + 8:51
9. Ševčík Adam ONO0300 SKOB Ostrov 32:01 + 9:57
10. Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov 36:58 + 14:54
11. Pivcová Žaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně 37:28 + 15:24
12. Holíková Ilona ONO7552 SKOB Ostrov 40:39 + 18:35
13. Křiklava Adam SKV04 TJ Slovan Karlovy Vary 40:40 + 18:36
14. Křiklavová Petra SKV7951 TJ Slovan Karlovy Vary 41:53 + 19:49
15. Turková Martina TJ Slovan Karlovy Vary 45:41 + 23:37
16. Kunej Příchozí město N 64:06 + 42:02
17. Dondová Kateřina ONO7752 SKOB Ostrov 66:55 + 44:51
Smrt Matěj ONO SKOB Ostrov DISK
Smrt Vojtěch ONO0601 SKOB Ostrov DISK
Hrubá Karolína OK Lokomotiva Plzeň DISK