Logo

Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Kategorie: D35D

Datum:
21.04.2018
Místo konání:
Retropark Sejfy
Pořadatel:
LTU - OOB TJ Lokomotiva Trutnov
Mapa:
Sejfy, stav jaro 2018,
Ředitel závodu:
Petržela Pavel - R2
Hlavní rozhodčí:
Hanuš Pavel
Stavitel tratí:
Petržela Jan - R2

D35D 3.30 km, 15 kontrol

Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kejvalová Kamila SJC7450 Sportcentrum Jičín 36:18
2. Hladká Petra KOR7950 OB DDM Kostelec nad Orlicí 36:39 + 0:21
3. Šafářová Ivana CET8051 TJ Loko Česká Třebová 37:00 + 0:42
4. Odvodyová Šárka LPU8352 OK Lokomotiva Pardubice 37:24 + 1:06
5. Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 38:02 + 1:44
6. Junková Kateřina STH7351 SK Studenec 38:51 + 2:33
7. Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 42:20 + 6:02
8. Tichá Kateřina KOR7550 OB DDM Kostelec nad Orlicí 43:08 + 6:50
9. Kadaňová Barbora LPU8253 OK Lokomotiva Pardubice 44:25 + 8:07
10. Kodytková Karolína SHK7750 OK Slavia Hradec Králové 45:03 + 8:45
11. Loukotová Andrea HOR7350 TJ Jiskra Hořice 45:19 + 9:01
12. Smith Lucie VRL7353 OOS TJ Spartak Vrchlabí 45:53 + 9:35
13. Krpatová Zuzana LPU7558 OK Lokomotiva Pardubice 46:22 + 10:04
14. Linková Eva STH7753 SK Studenec 47:43 + 11:25
15. Pilná Libuše VRL7153 OOS TJ Spartak Vrchlabí 48:38 + 12:20
16. Rybínová Iva KOR7551 OB DDM Kostelec nad Orlicí 48:54 + 12:36
17. Schmidtová Jana VRL7553 OOS TJ Spartak Vrchlabí 51:47 + 15:29
17. Mikysková Ilona VAM7550 OOB Vamberk 51:47 + 15:29
19. Šedivá Petra NPA7751 SK LOB Nová Paka 53:48 + 17:30
20. Langrová Lenka KOR7450 OB DDM Kostelec nad Orlicí 54:26 + 18:08
21. Hrnčířová Lenka STH7251 SK Studenec 54:34 + 18:16
22. Kašparová Eva TYN7452 OOB SK Týniště nad Orlicí 54:58 + 18:40
23. Štichhauerová Kateřina LPU7468 OK Lokomotiva Pardubice 55:11 + 18:53
24. Hájková Eva VRL7454 OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:19 + 20:01
25. Vodičková Lenka LPU7357 OK Lokomotiva Pardubice 56:50 + 20:32
26. Pešková Renata SJC7550 Sportcentrum Jičín 57:48 + 21:30
27. Hančová Alice VRL7052 OOS TJ Spartak Vrchlabí 58:01 + 21:43
28. Krunčíková Iva SHK7751 OK Slavia Hradec Králové 58:12 + 21:54
29. Koutná Alena PHK7052 OK 99 Hradec Králové 59:13 + 22:55
30. Poláková Lucie VRL8254 OOS TJ Spartak Vrchlabí 62:33 + 26:15
31. Mádlová Denisa BRU7550 Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 64:07 + 27:49
32. Chabinová Jana SHK8350 OK Slavia Hradec Králové 65:22 + 29:04
33. Hanušová Monika VRL7654 OOS TJ Spartak Vrchlabí 66:06 + 29:48
34. Pitrmucová Šárka JIL7852 OK Jilemnice 67:54 + 31:36
35. Jelínková Zuzana PHK7452 OK 99 Hradec Králové 68:50 + 32:32
36. Sedláčková Petra KOR7451 OB DDM Kostelec nad Orlicí 69:45 + 33:27
37. Stará Petra VRL7354 OOS TJ Spartak Vrchlabí 73:17 + 36:59
Mudruňková Romana VAM7752 OOB Vamberk DISK
Matěásková Eva JIL7651 OK Jilemnice DISK