Výsledky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Kategorie: D45

Datum:
21.04.2018
Místo konání:
Slaný - letní kino
Pořadatel:
SLA - SKOB Slaný
Mapa:
Slaný - Háje
Ředitel závodu:
Zemková Helena - R3
Hlavní rozhodčí:
Hrdličková Ludmila - R2
Stavitel tratí:
Hanák Jan - R2
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Protest nebyl podán. Byl ošetřen jeden drobný úraz.
D45
1.72 km, 56 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Dagmar MFP7050 Matfyz Praha 18:24
2. Voltrová Svatava ROZ6150 OK Roztoky 18:46 + 0:22
3. Mědílková Iva SPC7160 SPORTICUS team 20:31 + 2:07
4. Cincibusová Ivana FSP6651 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 20:47 + 2:23
5. Komersová Jana KNC6550 Sokol Kostelec n. Č. l. 22:14 + 3:50
6. Janečková Veronika SOB7151 SOBSA 22:53 + 4:29
7. Škáchová Petra KAM7054 OK Kamenice 23:00 + 4:36
8. Slezáčková Věra KAS6550 KOB Kamenický Šenov 23:03 + 4:39
9. Smolková Romana TAP6951 KOB Tretra Praha 23:25 + 5:01
10. Nová Jana DOR7150 OK Dobříš 23:47 + 5:23
11. Kettnerová Lenka HCE6450 TJ Hostivice 24:18 + 5:54
12. Kubecová Jana STB7399 TJ Stadion Nový Bor 24:29 + 6:05
13. Benešová Jaroslava DKL7050 KOB Kladno 24:31 + 6:07
14. Forstová Lenka MFP6850 Matfyz Praha 24:48 + 6:24
15. Slavíková Kateřina PGP6650 SK Praga 24:50 + 6:26
16. Melišíková Radka TAP7152 KOB Tretra Praha 25:20 + 6:56
17. Řadová Jaromíra DKP6551 Oddíl OB Kotlářka 25:48 + 7:24
18. Kopáčková Alena DOR6450 OK Dobříš 26:02 + 7:38
19. Čiháková Lenka KNC6750 Sokol Kostelec n. Č. l. 26:07 + 7:43
20. Mudrová Martina HCE6451 TJ Hostivice 26:14 + 7:50
21. Bártová Pavla ZVO7152 OB SK Zvole 27:19 + 8:55
22. Malačková Jana DKP6150 Oddíl OB Kotlářka 28:01 + 9:37
23. Tichá Dagmar DKP7250 Oddíl OB Kotlářka 28:37 + 10:13
24. Zimmerová Lenka ZVO6451 OB SK Zvole 28:47 + 10:23
25. Šimůnková Martina TAP6851 KOB Tretra Praha 29:21 + 10:57
26. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 29:58 + 11:34
27. Hrubá Veronika 6YC6750 Neregistrovaní 31:31 + 13:07
28. Míchalová Marcela KPY6850 SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 31:59 + 13:35
29. Nováková Martina PDY7350 Běhej Poděbrady 32:41 + 14:17
30. Kohoutová Zdeňka DKL7251 KOB Kladno 34:46 + 16:22
31. Vítková Marie DKL7054 KOB Kladno 35:35 + 17:11
32. Landovská Ivana PGP6251 SK Praga 36:26 + 18:02
33. Surkova Nadežda DKL7153 KOB Kladno 37:00 + 18:36
34. Hadačová Pavla SOB7152 SOBSA 37:52 + 19:28
35. Jandová Hana LCV7150 TJ Lokomotiva Chomutov 41:44 + 23:20