Výsledky závodu: Oblastní žebříček (Ašský štít, 55.ročník)

Datum:
22.04.2018
Místo konání:
Podílná u Aše
Pořadatel:
MAS - KČT Aš
Mapa:
Tři díry, 1:15000, stav II.2017
Ředitel závodu:
Kovář Jindřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Kovář Jindřich - R3
Stavitel tratí:
Pilař Karel - R3
Protokol:
Název závodu: 7. závod Oblastní žebříček ZČO "Ašský štít" Veřejný a náborový závod v orientačním běhu Datum závodu: 21.4.2018 Pořadatel: KČT Aš, oddíl OB Místo konání (shromaždiště): signálka u obce Podílná Použitá mapa: Tři díry, stav: únor 2017 Mapoval: Oldřich Kohoutek, Měřítko: 1:15 000, kategorie mimo 18-21-35 mají měřítko 1:10 000. Ekvidistance: 5m Závod proběhl za slunečného počasí kolem 25°C. V průběhu závodu prošlo cílem celkem 203 závodníků. Časový harmonogram závodu byl dodržen. Proti závodu nebyl podán protest. Složení Jury: Jitka Kovářová (VPM), Jaroslav Jirásek (DCH), Petr Ševčík (ONO) Jury nemusela v průběhu závodu řešit žádný protest
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     LINIE     P    
D10
1.11 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlašímská Karolína SKV0851 TJ Slovan Karlovy Vary 26:03
2. Šitrová Štěpánka LPM0850 OK Lokomotiva Plzeň 34:11 + 8:08
Dvořáková Kateřina LPM0750 OK Lokomotiva Plzeň 38:22 + 12:19
D12
1.45 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Holíková Petra ONO0653 SKOB Ostrov 19:47
2. Mayerová Daniela KSH0852 OB Kašperské Hory 22:50 + 3:03
3. Vlašímská Bára SKV0651 TJ Slovan Karlovy Vary 33:52 + 14:05
4. Kadlecová Tereza VEY0650 YETTI Vejprty 37:30 + 17:43
5. Nejedlá Barbora ONO0750 SKOB Ostrov 40:39 + 20:52
6. Doubravová Barbora DCH0657 Radioelektronika Cheb 45:25 + 25:38
7. Novotná Kristýna DCH0655 Radioelektronika Cheb 50:59 + 31:12
8. Urbánková Eva ONO0650 SKOB Ostrov 52:18 + 32:31
D14
2.26 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kulová Laura ONO0552 SKOB Ostrov 26:44
2. Holíková Simona ONO0553 SKOB Ostrov 27:47 + 1:03
3. Bartošová Marie MLA0451 MLOK Mariánské Lázně 31:47 + 5:03
4. Křížková Marie MAS0450 KČT Aš 32:37 + 5:53
5. Pecko Sára ONO0452 SKOB Ostrov 33:46 + 7:02
6. Nejedlá Klára ONO0450 SKOB Ostrov 38:28 + 11:44
7. Ziebová Veronika NEK0450 Nejdek Orienteering 41:24 + 14:40
8. Gillarová Laura DCH0559 Radioelektronika Cheb 45:45 + 19:01
9. Dítková Markéta SKV0451 TJ Slovan Karlovy Vary 47:02 + 20:18
10. Ševčíková Anežka ONO0550 SKOB Ostrov 51:29 + 24:45
11. Chárová Anna Viktorie DCH0558 Radioelektronika Cheb 60:44 + 34:00
D16
3.31 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Daňková Dominika DCH0258 Radioelektronika Cheb 66:22
2. Petříková Adéla MAS0352 KČT Aš 67:16 + 0:54
3. Křížová Daniela MAS0250 KČT Aš 79:15 + 12:53
Daňkovi Příchozí 75:09 + 8:47
D18
5.18 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trpáková Daniela DCH0165 Radioelektronika Cheb 79:26
2. Lučanová Barbora MAS0051 KČT Aš 81:43 + 2:17
Řehořek Jaroš TJ Slovan Karlovy Vary 75:33 +
D21
6.12 km, 11 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 2017
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Urbánková Kateřina ONO9250 SKOB Ostrov 78:03 2151
2. Doležalová Dorotka VPM9950 KOS Slavia Plzeň 84:37 + 6:34 1993
3. Šilhavá Lucie LPM9451 OK Lokomotiva Plzeň 88:09 + 10:06 1908
4. Doležalová Barbora VPM9252 KOS Slavia Plzeň 92:58 + 14:55 1791
5. Pelcová Tereza MAS9853 KČT Aš 113:41 + 35:38 1291
Ondrová Kateřina SKV8951 TJ Slovan Karlovy Vary DISK 0
D35
5.18 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fišáková Hana MLA7750 MLOK Mariánské Lázně 61:15
2. Dítkova Jitka SKV7752 TJ Slovan Karlovy Vary 68:35 + 7:20
3. Urbánková Jana ONO7851 SKOB Ostrov 71:02 + 9:47
4. Bohuslavová Jana LPM7852 OK Lokomotiva Plzeň 73:31 + 12:16
5. Pechová Iva LPM6151 OK Lokomotiva Plzeň 86:30 + 25:15
6. Hejduková Jana BSO7250 KOB Baník Sokolov 87:10 + 25:55
7. Vlašímská Tereza SKV7551 TJ Slovan Karlovy Vary 87:39 + 26:24
8. Placková Veronika MLA8250 MLOK Mariánské Lázně 104:16 + 43:01
9. Krausová Marcela LCV7351 TJ Lokomotiva Chomutov 117:45 + 56:30
10. Ječmenová Věra ONO8050 SKOB Ostrov 123:48 + 62:33
Ledererová Kamila LPM7352 OK Lokomotiva Plzeň DISK
Bartošová Jana MLA7051 MLOK Mariánské Lázně DISK
Bredlerová Gabriela SKV7451 TJ Slovan Karlovy Vary DISK
D45
4.48 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kovářová Jitka VPM7350 KOS Slavia Plzeň 66:34
2. Šoupová Jana LPM6850 OK Lokomotiva Plzeň 74:37 + 8:03
3. Tenglerová Helena MLA6551 MLOK Mariánské Lázně 89:46 + 23:12
4. Kubínová Jana SKV6751 TJ Slovan Karlovy Vary 92:47 + 26:13
5. Jelínková Radka MLA6951 MLOK Mariánské Lázně 100:15 + 33:41
6. Vítová Jana BSO KOB Baník Sokolov 102:22 + 35:48
7. Kamarytová Martina MLA6651 MLOK Mariánské Lázně 102:27 + 35:53
8. Tokárová Regina VPM6950 KOS Slavia Plzeň 103:21 + 36:47
D55
3.53 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mágrová Ivana LCV5550 TJ Lokomotiva Chomutov 63:38
2. Opavová Stanislava MLA5451 MLOK Mariánské Lázně 64:43 + 1:05
3. Gabrielová Šárka ONO5950 SKOB Ostrov 72:13 + 8:35
4. Doležalová Liběna VPM5950 KOS Slavia Plzeň 103:09 + 39:31
5. Kubátová Lenka SKV5551 TJ Slovan Karlovy Vary 109:48 + 46:10
D65
2.26 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bohuslavová Věra LPM4850 OK Lokomotiva Plzeň 51:20
2. Savičová Irena SKV5352 TJ Slovan Karlovy Vary 55:13 + 3:53
3. Zenkerová Miluše LCV4550 TJ Lokomotiva Chomutov 120:07 + 68:47
H10
1.11 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Turek Jakub SKV0801 TJ Slovan Karlovy Vary 16:56
2. Křížek Ivo MAS0801 KČT Aš 21:17 + 4:21
3. Vít Tomáš BSO0800 KOB Baník Sokolov 24:26 + 7:30
4. Pjenčák Adam MAS0802 KČT Aš 28:25 + 11:29
5. Mála Matyáš MAS0800 KČT Aš 30:16 + 13:20
6. Štěrba Lukáš SKV1001 TJ Slovan Karlovy Vary 35:06 + 18:10
Pöselt Matyáš ONO0802 SKOB Ostrov DISK
H12
2.26 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Donda Jakub ONO0700 SKOB Ostrov 31:35
2. Janoch Mikuláš MLA0700 MLOK Mariánské Lázně 32:54 + 1:19
3. Ječmen Matyáš ONO0600 SKOB Ostrov 36:17 + 4:42
4. Myslík Vojtěch ONO0602 SKOB Ostrov 43:09 + 11:34
5. Brabec Matěj MAS0701 KČT Aš 49:42 + 18:07
6. Veseleňák Karel BSO0601 KOB Baník Sokolov 52:53 + 21:18
7. Nikodém Ondřej DCH0606 Radioelektronika Cheb 58:46 + 27:11
8. Halík Libor MAS0700 KČT Aš 63:32 + 31:57
9. Kule Oliver ONO0702 SKOB Ostrov 88:57 + 57:22
H14
3.31 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Donda Jiří ONO0403 SKOB Ostrov 39:01
2. Pivec Jan MLA0503 MLOK Mariánské Lázně 53:27 + 14:26
3. Janoch Samuel MLA0502 MLOK Mariánské Lázně 56:47 + 17:46
4. Košina Tobiáš SKV0502 TJ Slovan Karlovy Vary 60:44 + 21:43
5. Šoupa Martin LPM0500 OK Lokomotiva Plzeň 76:08 + 37:07
6. Šustr Ondřej KSH0501 OB Kašperské Hory 83:34 + 44:33
7. Szabó Vojtěch LPM0503 OK Lokomotiva Plzeň 99:04 + 60:03
Bohuslav Josef LPM0401 OK Lokomotiva Plzeň DISK
H16
5.18 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Oncirk Jan ONO0301 SKOB Ostrov 53:09
2. Kohoutek Oldřich BSO0301 KOB Baník Sokolov 55:54 + 2:45
3. Hejduk Zdeněk BSO0201 KOB Baník Sokolov 57:55 + 4:46
4. Svatek Samuel DCH0205 Radioelektronika Cheb 62:48 + 9:39
5. Šustr Antonín KSH0201 OB Kašperské Hory 68:31 + 15:22
6. Křížek Filip MAS0301 KČT Aš 69:38 + 16:29
7. Kovář Ondřej VPM0200 KOS Slavia Plzeň 74:43 + 21:34
8. Milota Břetislav MLA0300 MLOK Mariánské Lázně 79:26 + 26:17
9. Trpák Jan DCH0309 Radioelektronika Cheb 84:42 + 31:33
10. Křížek Josef MAS0201 KČT Aš 92:25 + 39:16
11. Vendelberger Tomáš MAS0302 KČT Aš 93:59 + 40:50
12. Kováč František MLOK Mariánské Lázně 96:48 + 43:39
H18
8.56 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svatek Daniel DCH0113 Radioelektronika Cheb 101:43
H21
10.19 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3082
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ritter Aleš ONO7401 SKOB Ostrov 84:58 3180
2. Rambousek Karel BSO7907 KOB Baník Sokolov 88:09 + 3:11 3068
3. Redlich Tomáš MAS8200 KČT Aš 90:11 + 5:13 2997
4. Ševčík Petr ONO7200 SKOB Ostrov 99:30 + 14:32 2670
5. Hájek Jiří ONO6400 SKOB Ostrov 109:34 + 24:36 2316
6. Frank Jiří MAS9600 KČT Aš 140:13 + 55:15 1240
7. Šulc Marek KČT Aš 156:47 + 71:49
8. Šmejkal Ondřej Příchozí 158:25 + 73:27
H35
8.56 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížek Filip MAS7800 KČT Aš 88:15
2. Vlašímský Robert SKV7201 TJ Slovan Karlovy Vary 90:44 + 2:29
3. Černý Libor MLA6901 MLOK Mariánské Lázně 90:52 + 2:37
4. Bohuslav Václav LPM7206 OK Lokomotiva Plzeň 100:04 + 11:49
5. Dítko Jan SKV7301 TJ Slovan Karlovy Vary 104:02 + 15:47
6. Placek Petr MLA8000 MLOK Mariánské Lázně 107:26 + 19:11
7. Dvořák Pavel LPM7805 OK Lokomotiva Plzeň 109:00 + 20:45
8. Šitra Vladimír LPM7904 OK Lokomotiva Plzeň 113:24 + 25:09
9. Pivec Lukáš MLA7600 MLOK Mariánské Lázně 115:59 + 27:44
10. Nejedlý Ladislav ONO7501 SKOB Ostrov 117:00 + 28:45
11. Turek Jan SKV7302 TJ Slovan Karlovy Vary 119:37 + 31:22
12. Černý Miroslav LPM7504 OK Lokomotiva Plzeň 132:45 + 44:30
13. Holík Jaromír ONO7502 SKOB Ostrov 134:42 + 46:27
14. Pjenčák Roman KČT Aš 158:18 + 70:03
Prinz Tomáš MLA8100 MLOK Mariánské Lázně DISK
H45
6.12 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bartoš Luděk MLA6701 MLOK Mariánské Lázně 73:40
2. Urbánek Lumír ONO6701 SKOB Ostrov 75:29 + 1:49
3. Kamaryt Miloš MLA6404 MLOK Mariánské Lázně 76:55 + 3:15
4. Mayer Tomáš KSH6900 OB Kašperské Hory 81:39 + 7:59
5. Vít Vlastimil BSO6800 KOB Baník Sokolov 82:42 + 9:02
6. Smaržík Jan LPM6910 OK Lokomotiva Plzeň 86:36 + 12:56
7. Vlach Miroslav DCH6101 Radioelektronika Cheb 88:51 + 15:11
8. Šoupa Karel LPM6900 OK Lokomotiva Plzeň 90:07 + 16:27
9. Kroupa Štěpán VPM6904 KOS Slavia Plzeň 98:22 + 24:42
10. Hansmann Martin KČT Aš 103:01 + 29:21
11. Štěrba Jiří SKV6401 TJ Slovan Karlovy Vary 142:48 + 69:08
H55
4.48 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Milota Josef MLA MLOK Mariánské Lázně 58:49
2. Hnyk Michal SKV6002 TJ Slovan Karlovy Vary 74:53 + 16:04
3. Pech Jiří LPM5402 OK Lokomotiva Plzeň 80:43 + 21:54
4. Chotětický Jan MAS5400 KČT Aš 86:40 + 27:51
5. Hájek Jan MAS5401 KČT Aš 90:01 + 31:12
6. Čech Petr DCH6002 Radioelektronika Cheb 118:57 + 60:08
7. Blažek Jiří VPM5009 KOS Slavia Plzeň 156:43 + 97:54
Kirsch Stefan 52D5901 TV Coburg-Neuses DISK
Kadlec Luděk VEY5600 YETTI Vejprty DISK
Doležal Jan VPM5701 KOS Slavia Plzeň DISK
H65
3.53 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kubát Jaroslav SKV5203 TJ Slovan Karlovy Vary 55:43
2. Nykles Vladimír VPM4702 KOS Slavia Plzeň 57:46 + 2:03
3. Chotětický Václav MAS5200 KČT Aš 61:04 + 5:21
4. Fišák Jan MLA4401 MLOK Mariánské Lázně 64:10 + 8:27
5. Frey Jaromír ONO4100 SKOB Ostrov 67:34 + 11:51
6. Sklenář Jan MLA4201 MLOK Mariánské Lázně 69:10 + 13:27
7. Jirásek Jaroslav DCH4701 Radioelektronika Cheb 72:46 + 17:03
8. Mágr Zdeněk LCV5000 TJ Lokomotiva Chomutov 75:40 + 19:57
9. Schimm Dieter BSO4401 KOB Baník Sokolov 76:20 + 20:37
10. Fiala Miloš KSH4801 OB Kašperské Hory 82:16 + 26:33
11. Bohuslav Václav LPM4201 OK Lokomotiva Plzeň 93:01 + 37:18
Stecher Martin Příchozí 88:06 + 32:23
HDR
1.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Turková Klára TJ Slovan Karlovy Vary 25:44
2. Smaržíková Markéta KOB Baník Sokolov 26:12 + 0:28
3. Jirka Jindřich BSO1100 KOB Baník Sokolov 26:37 + 0:53
4. Novotný Kryštof DCH1005 Radioelektronika Cheb 28:00 + 2:16
5. Gregor Ondřej BSO1200 KOB Baník Sokolov 31:02 + 5:18
6. Rambousek Marek BSO1400 KOB Baník Sokolov 33:13 + 7:29
7. Křížek Vilém MAS1000 KČT Aš 33:32 + 7:48
8. Redlichová Kateřina KČT Aš 33:58 + 8:14
9. Nikodém Vladimír Příchozí 34:40 + 8:56
10. Placek Nikolas MLA1200 MLOK Mariánské Lázně 37:48 + 12:04
11. Brabec Zdeněk MAS1001 KČT Aš 42:44 + 17:00
12. Prinzová Lada MLA1150 MLOK Mariánské Lázně 47:37 + 21:53
13. Fecko Richard Nejdek Orienteering 54:25 + 28:41
LINIE
1.10 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gregor Richard BSO0900 KOB Baník Sokolov 26:04
2. Krausová Ema KOB Baník Sokolov 33:26 + 7:22
3. Novotný Vítek DCH0901 Radioelektronika Cheb 37:33 + 11:29
4. Fišáková Leona MLA1151 MLOK Mariánské Lázně 45:51 + 19:47
5. Vlašímská Anna SKV TJ Slovan Karlovy Vary 46:58 + 20:54
6. Urbánková Lucie ONO1150 SKOB Ostrov 49:36 + 23:32
7. Prinz Mikuláš MLA0901 MLOK Mariánské Lázně 51:42 + 25:38
8. Placek Tomas MLA0902 MLOK Mariánské Lázně 57:13 + 31:09
9. Šitra Šimon LPM1001 OK Lokomotiva Plzeň 65:52 + 39:48
10. Bohuslav Fanda LPM0900 OK Lokomotiva Plzeň 78:00 + 51:56
Plevný Albert DCH0711 Radioelektronika Cheb 21:04 +
P
1.45 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ječmen Vladimír ONO7900 SKOB Ostrov 19:31
2. Savičová Gabriela SKV7952 TJ Slovan Karlovy Vary 20:11 + 0:40
3. Ševčíková Olga ONO7650 SKOB Ostrov 20:13 + 0:42
4. Donda Jiří ONO7600 SKOB Ostrov 20:41 + 1:10
5. Turková Martina TJ Slovan Karlovy Vary 26:15 + 6:44
6. Barda Tomáš ONO0302 SKOB Ostrov 27:00 + 7:29
7. Milota Jan MLA0500 MLOK Mariánské Lázně 32:58 + 13:27
8. Pöselt Lukáš SKOB Ostrov 34:01 + 14:30
9. Ondrová Jana TJ Slovan Karlovy Vary 42:52 + 23:21
10. Dondová Kateřina ONO7752 SKOB Ostrov 47:27 + 27:56
11. Koutová Naďa Nejdek Orienteering 60:44 + 41:13
12. Pivcová Žaneta MLA8050 MLOK Mariánské Lázně 72:21 + 52:50